Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

super! Bardzo dobra decyzja - ZAKOPANE! Ja to jednak jestem genialna- wiecie- co po japońsku znaczy sama sama! - nie ma za co! Wielkimi krokami zbliża się weekend:) :) :) Biegnący - zatem rozglądnij sie za matką twojej córki:) i po sprawie a jeszcze jak przyjemnie:) Pomysl- ;) takie małe rączki obejmują ci szyje, małe usteczka całują w policzek a wielkie serce mówi tatusiu kocham Cie! A ty zaczynasz patrzeć oczami dziecka na świat! wielka radośc a jeszcze wieksza odpowiedzialność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) a ja właśnie odebrałam dziś przed chwilą Prawo Jazdy :) pozdrawiam w ten piękny słoneczny i już nie mroźny dzień :) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Pepper;) ale Ci dobrze!!! pozdrów góry od nas,ja tam bardzo dawno nie byłam;) ale ostatnio byłam w Beskiedzie Żywieckim oj tam tez piknie;) Kacha28 szczęciaro ja prawko juz rok robie i jakos zrobic nie mogę ;0 ale nic to niech te sniegi stopnieją to moze wrescie się przyłożę;) tak to prawda fajnie,ze weekend za pasem i wrescie bedzie mozna sie pobyczyć:) wiecie co nie wiem jak u was ale u mnie w powietrzu to jakiś smog się unosi czy co ,zadymione powietrze i smierdzi wyziewami z kominów.Aha i kupiłam sobie Oliwię z filmem Dirty dancing jak ja lubię ten film:) wszystkim ale to wszystkim zyczę udanego weekendu i humoru oby was nie opuszczał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelnicznikk
Szczesliwa czemu juz nie wpadasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko ja nie biegunie mieszkam bo u mnie wcale cieplo nie bylo. w tej mojej zajefajnej pracy dostalam awans:) nie bede przekladac papierkow, bede zaklejac koperty:)) dzis mam szal zakupow i randke w ciemno.jak wiadomo z moich randek nic nie wynika wiec sie nie ekscytuje. prosze pan ktora korzystala z dobrodziejstwa groty solnej???? bo mam zamiar sie wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Topic się faktycznie zmienia, ale najbardziej niesamowite jest to, jak niektórym zmieniło się życie przez ostatni rok, chociażby Aalex czy Mi, nie wspomnę już o Szczęśliwej. A ja wciąż tak jak Biegnący, sam jak palec w... :) Biegnący przybij piątkę :-) Jeszcze doczekasz się córeczki i to szybciej niż myślisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku 🖐️ :) No szkoda, ze stale sam, ale tak jakoś wychodzi.. Dziś nawet siostra mi mówiła, że chociaż gdybym miał już dziecko, to możnaby tak ciągnąć, od randki do randki;), bo i tak miałbym już dla kogo żyć. A tak kosmiczna pustka... Ale nie jest źle. Mam coraz ciekawszą pracę i trochę można przestać myśleć o tym. Właśnie dostałem nową wizytówkę i przynajmniej awansowałem na papierze:) Ale nawet nie mam z kim tego opić:( I mam już dość tej zimy. Chcę gorącego lata i wygrzewania w słonku...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochani własnie wróciłam z nart - było exstra - zdobyłam nowy stok:)! Grote solna polecam w Polanicy Zdroju! fajnie i niedrogo:) Biegnacy- nie zamartwiaj się ! Fakt - dziecko to cudowny dar- ale zdecydowanie lepiej jest je wychowywac we dwójke:) Bardzo bardzo bym chciała lata- ale chyba sobie je przyspiesze i w najblizszych tygodniach wylatuje na wyspy kanaryjskie gdzies na 2 tygodnie. Akurat opale sie i wypoczne. a dzisiaj spedze wieczór przy książce - \"potega podświadomości\" Kurcze tez bym chciała sie zakochać - oczywiście z wzajemnością:) :) uwielbiam ten stan:) :) :) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) szara i smutna ta niedziela:( tam mi przykro z powodu tej tragedii na Śląsku Ala..... i jak tam randka?? Chłopaki;) no miejmy nadzieje ,ze ten rok wreście cos w naszym zyciu zmieni ,no najwyższy czas sama sama:) ale ci dobrze chetnie bym sie z Tobą zabrała ahhh ale to tylko marzenia ;) hmmmm jakos nie mam weny teraz do niczego ,nawet do pisania pozdrawiam wszystkich cieplutko i mięciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala sobie zaszalala:) randka owszem udana ale to nic w porownainiu z tym co sie dzialo po randce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala to opowiadaj
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala!!!!!!! Nie zostawiaj nas w domysłach, bo ja już płonę z ciekawości:) A ciekawość do pierwszy stopień do piekła, jak powiadają, hehehe:) Kurde Sama, ja chcę z Tobą!!! :) Mogę służyć za tragarza;) i masażystę na wieczór;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala- świetnie!!! ale powiedz - jak to randka w ciemno? ktoś cię umówił, czy może poznaliście sie na necie i postanowiliście sie umówić w realu? Kurcze - ? Biegnacy- wolałabym Cie jako masażyste! niby czym sobie zasłuzyłeś zeby mi bagarze nosić:) a pozatym ilez tego wezme. kilka sukienek, trampki, bluzeczki, strój kąpielowy- w zasadzie tylko majtki, dzinsy, krem do opalania. Cieplo bedzie wiec bielizna mi jest niepotrzebna, caly dzien na plazy- wiec ubrania sie za bardzo nie przydadza:) Zobaczcie! No i przed ostatni dzień stycznia a tak niedawno był sylwester i nowy rok:) a tu juz za 15 dni walentynki:) buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami faktycznie nie bardzo wiadomo co powiedzieć :-) Pozdrawiam wszystkich serdecznie a w szczególności Szczęśliwą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) no ja tak pózno ,miałam imprezke w pracy i dopiero znalazłam sie w domu;) niezle nie inaczej jak nadgodziny;) ale było fajnie;) a tak poza tym szukam kogos na bal;) hmmmm trafia sie własnie takowy i dobrze by było,kogos znależdz;hehehehhe :D a tak poza tym to jestem zmeczona i herbata mietowa mi stygnie i wszystkim mówię dobrej spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi kochani! dzisiaj u nas na +. Zgrzałam sie na maxa idąc do pracy - a to zaledwie kilometr:) Ciekawe co dzisiaj przyniesie dzień...? ups...chyba mnie jakieś przeziebienie łapie- bo w gardle mnie drapie:) musze to przegonić ... buziaki pozdrawiaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja marze o wiośnie. O zapachu świeżej trawy, o pływających na wodzie krach, o przebiśniegach, o śpiewie ptaków, o pączkach na drzewach, o promieniach wiosennego słońca. Marzenia.... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper- cudowne słowa. wiecie co ja uwielbiam świeta wilkanocne... wszystko budzi sie ze snu, jest tak wiosennie i pachnie wędzonką... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) tak po waszych wpisach juz zrobiło się wiosennie oj jak fajnie :) juz widzę tę zielen na drzewach;) ale rzeczywistość jest inna i widzę nawet jakis facetów na dachach odgarniających snieg. ale oby do wiosny i mnie tez jakos połamało ,drapie w gardle ;) oj juz niech przychodzi maj zielony;) trzymajcie sie cieplutko:) u nas w pracy jakos tak zimno brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sama myśl o wiośnie, zieleni, świeżym powietrzu napawa radością i optymizmen. Tylko rowerek, uśmiech na twarzy, powiem wiatru i świat leży u stóp. Czego chcieć więcej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×