Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość Polakk
Hej Szczesliwa co tam u ciebie słychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ojej Aalex... to dla mnie ? :) dziekuje Ci :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki Kochane Leniwce:) Alex, ale śliczne kwiatuszki:) ode mnie też 👄 A czy wiecie Kochani, że dziś ostatni dzień internetu w domu mam!!! Rety, nie wiem jak to przeżyję:) Jeszcze sobie chyba nie wyobrażam tych wieczorów bez Was i gg:) ale już od jutra WELCOME TO THE REAL WORLD :D Muszę przyznać, że przeszło rok temu ten topik bardzo mnie podtrzymywał na duchu. Dzięki internetowi i Wam mogłem jakoś przeżyć swój najgorszy okres w zyciu. Niby wiele sie zmieniło, ale pewne sprawy bez zmian. Wciąż jestem sam, ale przynajmniej wiem dlaczego:) Czas chyba zacząc naprawdę żyć w realu.. Będą tu już wpadał tylko rano, czy czasem za dnia. Skończą się te dawne tutejsze imprezy suto zakrapiane przeróżnymi trunkami, pełne hulanek i swawoli;) Teraz tylko rano będę butelki wynosił;) Całuję wszystkich baardzo wieczornie 👄 i byle do wiosny!!!:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka cichą nadzieję, ze to milczenie wasze to objaw rozkwitajacego w serduszkach szczescia czego wszystkim serdecznie zycze:) 😘kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[cześć ] podpisałam dziś umowe w nowej pracy :) Dzisiaj przez moment wparowało mi takie wiosenne słonce do biura :) a wcześniej spotkałam się z moim Przyjacielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi kochani! wow gratuluje- nowa praca - nowe wyzwania dzisiaj mam swietny dzien- po upojnie spędzonym wieczorze! buziaki dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani!!! A ja dzisiaj mam raczej smutny dzień.Po kolejnych przejściach z szefem, po kolejnych problemach chyba jednak zdecyduje sie rozwiązać umowę o pracę zanim zwariuje:( Czy możecie mi powiedzieć po jakim okresie pracy należałby mi się zasiłek?? I czy by go dostać rozwiązanie umowy musi być za porozumieniem stron,czy może być bez porozumienia stron. Tak zdesperowana nigdy nie byłam.Ale już wymiękam.Buuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper, spokojnie... Zeby dostać zasiłek, musisz przepracowac rok, w przeciągu półtora roku. Jednak nie możesz Ty wypowiedzieć umowy, ani nie może być rozwiązana za porozumieniem stron, ponieważ trzy miesiące czekasz na zasiłek od dnia zarejestrowania w Urzędzie Pracy. Odezwij się na mojego maila i napisz dokładnie co planujesz to pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis mialam tak dosć pracy ze zwolnilam sie 2.5 godz. wczesniej i sobie pospalam i teraz sie witam i ide sprzatac . ma mnie dzis odwiedzic mezczyzna. tylko ze w horoskopie w Elle pisze podobno ze namietnosc wielka ale nie warto sie angazowac bo to moze sie okazac marnym trojkatem i jestem w kropoce. i czemu ciagle jakies figury geometryczne mi towarzysza?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sawyer
Sama38 - mam pare rad dla ciebie, żeby znaleść porządnego faceta który będzie ci odpowiadał .. szukaj w miejscach w których lubisz spędzać czas .. tym samym znajdziecie w sobie wspólną ceche i zainteresowania. Jeżeli lubisz Teatr czy Kino rozejrzyj się tam . zawsze znajdą się głodni miłości mężczyźni. :) jeżeli jesteś taka jak mówisz nie będzisz miała problemu z zagadaniem do jakiegoś "boya" ... Odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ Miałam wczoraj super randke:)...w ciemno..;) Świetny chłopak..:D tylko oczywiście duuzo młodszy..jak zwykle zresztą ..;) nie będę się tym na razie przejmować..;) umówiłam się z nim juz na piątek -w moje urodziny..;) pa Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że co
Sayer sojer ! A jak można szuakc faceta w kinie???? moze najlepeij podczas seansu niech włączy latakę i szuka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z wieczora:) no prosze towarzystwo sie rozbujało;) no ja wczoraj też dostałam propozycję spotkania wreście w realu:) rozmawiamy ze sobą juz prawie pół roku najwyzszy czas to zrobić:) czyli sie spotkać;) Jakos nie spieszyło mi sie do kolejnego spotkania po niedawnej znajomosci która sie skonczyła i jeszc emnie to boli ,no ale swiat idzie do przodu;) Tym razem jakos tak nie angazuję sie w to chociaz nic nie wiadomo;) dowiedziałam sie ze nie powinnam byc idealistką i zdac się na los:) Aga-ta:) nie wie czy uda mi sie jutro zajzec rano więc juz teraz zyczę i śpiewam STO LAT STO LAT:) i spełnienia tego czego tak bardzo pragniesz:)🌼🌼🌼 pozdrawiam wszystkich cieplutko i mięciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Że Co \" chodziło mi że może rozejrzeć sie przecież przed seansem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ta zycze ci zeby to o czym marzysz sie spelnilo a co kochasz twoje bylo:)😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat!!! 100 lat!!! 100 lat!!! niech żyje, żyje nam duuużzżóoo miłości, spełnienia marzeń, sexu, pieniedzy, i to na ten rok Ci powinno wystarczyć!!! Jeszcze raz wszystkiego najlepszego AGA-TA wow, kochani - same randki, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta. Dużo słońca i radości. Szczęścia,zdrowia i miłości. Ja też jestem wodniczką;) A wszystkich jak zwykle gorąco pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata, wszystkiego naj naj naj, spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia, miłości, dobroci i wszystkiego o czym tylko zamarzysz... 100 lat wodniczko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo.Jak wiele tu wodniczek;) Miłego popołudnia i udanego weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ myslam ze agata jakis trunek postawi ale sobie przypomnialam ze ona ma dzis randke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×