Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość margaritka
...dlaczego jestem sama???może dlatego,że potrafie kochać, potrafie poświęcić sie dla Niego,być przy nim w chwilach radości, złości, smutku...Gdy odszedł powiedział, że byłam dla niego za dobra...a co miałam go z wałkiem na dzień dobry witać?? runęły wszystkie plany,wspólne marzenia.Minęło już 4 lata, przez ten czas nie potrafiłam ułożyc sobie życia..Ma narzeczoną, zaplanowany ślub....Kocham Go:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) no własciwie to teraz dni prawie jeden do drugiego podobny:) ale niedługo czeka mnie remont kuchniii łeeee jak ja nie cierpie remontów i tego całego zamieszania;) no ale trudno;) witaj fala:) jasne,ze mozesz się przyłączyć:) Biegnący....... no to jak teraz puścisz muzykę przez nowe głośniki,to ahhhhhhh mozesz imprezy organizowac;) pozdrawiam wszystkich i nowych i stałych bywalców trzymajcie się ciepluśko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, mam pewien plan i nie wiem jak go wprowadzic w życie.chcialabym uszczesliwic 3 osoby w tym siebie. ona - kolezanka po 40 - ulozona, wyksztalcona, dobre stanowisko, niezalezna finansowo, wdowa z odchowanymi dzićmi - super babka- może nie za ładna, ale bardzo, bardzo zgrabna i taka z życiem. on- kawaler po 40 - ulozony, wyksztalcony- Polak mieszkajacy na poludniu. ona- zawsze mnie prosi, zebym o niej pamietala- jak bym poznala jakiegos fajnego goscia w jej wieku. on- nigdy mnie o to nie prosi. jakby ich tu skumac???? dodam ze spotkanie nie wchodzi w gre - przynajmniej na razie. a ja bym miala swiety spokuj z nim. pomyłka e-mailowa??? Ona jest swietna dziennikarka - ma ogromny talent- wiec, pomyslalam sobie, ze mozna ten talent wykorzystac... Wiec kochani - może macie jakies ciekawe pomysły???? Tak sobie pomyslalam, tylko nie chcialabym ani jednej ani drugiej strony w jakiś sposób urazić. Wiec to musi byc bardzo delikatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach kochani, pogadalam z kolezanka- wyslalam jej zdjecia jego:) powiedzialam jej wszystko, jak na spowiedzi... jest zachwycona- powiedziala wyglada odjazdowo:) i kochani wziela sprawy w swoje rece:) wiec ...może z tego byc chleb:) kurcze ale bym była radosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama sama:) czyli co sprawa sie wyjasniła sama? ;) najwazniejsze ,ze facet się kolezance spodobał:) to teraz jej głowa w tym zeby on spojzął na nia innym okiem;) u mnie narazie spokoj :) cisza :) siedzę sobie w pracy i kombinuję na jaki kolor pomalowac sciany w kuchni:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej kochane
ja też jestem sama :( a najgorsze jest to, że są wokół mnie mężczyźni, którzy się mną inetresują... tzn to nie jest wcale złe :) Tylko to są naprawdę ciekawi mężczyźni. Jeden z nich jest naprawdę świetny, taki dobry... problem w tym, ze ja chyba lubię takich, wiecie troszkę niegrzecznych.... co zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamien sie ze mna, ja oddam 2 niegrzecznych za jednego kochanego, lagodnego i odpowiedzialnego mezczyzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby nie cordula to topik zniknałby w otchłaniach kafeteryjnych dziewczyki i chlopaczki co planujecie na walentynki?? ja musze pojsc zobaczyc co w kinie graja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ala....... :) w walentynki będę chyba szaleć w kuchni razem z pedzlem i rolkami tapety;) ale chyba bede miec spotkanie w tym tygodniu:) jak tylko wyrobie się czasowo to czeka mnie randka;) klikamy ze sobą juz dosyc długo i wreście chcemy sie spotkać:) zobaczymy:) A Ty jak tam?? o ile sie nie mylę tez miałas jakies spotkanie?? no tak topik troszke zamiera a szkoda bo jeszcze rok temu życie towarzyskie tutaj kwitło oj kwitło;) trzymajcie sie misiole i leniwce;) miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Walentynki...tia..nigdy nie lubiłam, ale miło było dostać czasem jakąś kartkę...no nic w tym roku kartki z okazji walentynek (ani życzeń ) nie dostanę. Nie będę rozpaczać, bo uważam, że trochę sztuczne i wymuszone to święto. Za to urodziny zbliżają się wilekim krokami, jeszcze tylko jeden dzień i bedę starsza:( i tak sobie myslę, że nic przez ten rok się nie zmieniło na lepsze, do bani był ten rok. Mam nadzieję, że 27 okaże się szczęśliwą liczbą. Kochani trzymajcie się. Życzę wszystkim mimo wszytsko przyjemnego dnia walentynkowego. Aha i mam nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy spędzimy już te nieszczęsne walentynki z druga ukochaną przez nas osobą.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula u mnie spotkanko goni spotkanko:) wlasnie potwierdzilam randke w ciemno:) na jutro:) zreszta jutro musze dzien szczelnie wypelnic zajeciami bo jutro 3 lata rowno jak znam padalca i 3 lata mojego cierpienia i niespelnionej milosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no i znowu zima wraca a myslalm ze juz odejdzie od nas na dobre:)) Aga-ta a dlaczego ty nam nic o swoim spotkaniu nie powiedzialas?? ja tydzien nie mialam komputera, przychodze a tu nic zadnych wiesci od kobiety od mezczyzn zreszta tez:) a wypadaloby podniesc nas nas na duchu:) szczesciary zmyslowa, szczesliwa alex i mi ..mi nie wystarcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki:) wow walentynki- swieto dla zakochanych. Postanowiłam wysłac telegram od walentynki dla walentego! niech widzi, ze sie staram:) bo ostatnio jak z nim rozmawialam powiedział, ze on myslał, że ja czuje inaczej- bo taka bierna byłam. 4 godziny przez telefon gadaliśmy - co do siebie czujemy:) Ale moi kochani biegajacy - nauczył się jezdzić na nartach!!!! wczoraj ponoc szusował jak stary narciarz! doszedł do wniosku, ze potrzebuje juz bardziej stromej góry!!! skad to wiem, bo wybrał sie w moje okolice na narty- niestety nie mialam czasu sie jeszcze z nim zobaczyć- ale na bieżaco sie dowiaduje jak mu idzie. ponoc mistrzowsko sie wywraca- z taką gracją:) wieczorami pije wino z kobietami!!! temu to sie powodzi!!!! a ja do pracy:) buziaki P>S co do koleżanki- to tez nie takie proste - bo przecież same wiemy, ze nie raz człowiek na glowie stawał, zeby zainteresować te brzydką płeć.... ale zobaczymy, jeszcze z nia nie gadalam....a przez weekend moglo sie wiele wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani witajcie. W weekend nie miałam dostępu do sieci stąd wyniosłe milczenie;) Za to byłam w kinie na \"Ja wam pokaże\".Oj usmiałam sie do łez:)Sama sama.No no niezła jesteś agentka,ale tak trzymać.A co do Walentynek:obchodziłam je w szkole podstawowej.W LO nie bardzo.Na studiach raczej (nieczesto) dostawałam niż wysyłałam kartki:P A teraz w ogóle to święto dla mnie nie istnieje chociaż jestem szczęśliwie zakochana:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaritka Co za traf! Wczoraj właśnie napisałam na inneym forum pewnej dziewczynie (też samej), że najgorszą rzeczą jaka można zrobić w naszej sytuacji to grzebać sie w przeszłości. Napewno masz do zaoferowania światu i życiu o wiele więcej niż rozpamiętywanie. Zrób coś dla siebie, cokolwiek, zacznij od małych kroczków a potem to poleci jak samograj. Przeszłość nie zmieni się, więc nie oglądaj się za siebie. Patrz tylko przed siebie a napewno odkryjesz nowe światy. Te nowe światy to nie koniecznie faceci. Jesteś za dobra? Mozliwe, ze to prawda. Większość mężczyzn nie przepada za zbyt dobrymi kobietami, takimi które tylko krążą po orbicie swojego słoneczka czyli faceta. Podnieś głowę do góry, bądź mądra i piękna bo to Ty jesteś słoneczkiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak swoja drogą, co to za melodramatyczne tłumaczenie- za dobra. Już za sam ten tekst należy mu sie czerwona kartka. Cóż za tchórz wykręca się od prawdy w taki sposób. To co? Miałaś go lać trzy razy dziennie i tylko gonić do roboty?! Czego ci faceci nie wymyśla żeby tylko uniknąć trudnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy, zarówno kobiety jak i mężczyzni, chcielibysmy, aby wszystko było klarowne. aby białe, było tylko białe, a czarne - czarne, żadnych szarości, wszystkoj asne i precyzyjne... Niestety świat został tak ułożony, aby ciągle \"sprawiać nam jakies niespodzianki\". Naszym problemem nie są bynamniej kłopoty i zmartwienia na naszej drodze, ale fakt, że nie zauważamy tego co dobre w naszym życiu. Nie dopuszczamy do siebie mysli, że może spotkac nas coś dobrego, coś co sprawi, że bedziemy sie częściej uśmiechać, cieszyc z każdej chwili. \"tak chce wierzyc dziś, że na ten dzień warto czekać\"- skąd pewność, że już nie nadszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie słuchac jakiejs rady? Gdzie bac się jakiejś zdrady? Kiedy miłość pożera, Kiedy rozum obiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ledwo się ruszam;) zeskrobałam całą stara farbę ze sciany i ruszac sie nie mogę,mało tego jescze mnie chyba zawiało.Mogę obracac głową tylko w jedna stronę;) ehhhhhhhh I tak zima nie daje za wygraną ,dzisiaj padał piekny snieżek:) a co niektórzy to jeszcze na nartach sobie jeżdzą;) takim to dobrze;) no nic jakos to przetrwac muszę i koniec;) a jutro walentynki które tez na mnie zadnego wrazenia nie robią;) no i mam to spotkanie w tym tygodniu;)hmmm zobaczymy jak to wyjdzie wszystko;) pozdrawiam wszystkich i dobrego wieczorku zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby nie zmieniac nika musi byc ala zero ale dzis pisze w imieniu Walentynki:) poniewaz chce złozyc zyczenia wszystkim zakochanym i tym nie zakochanym:) szczescia w\\milosci i wszystkiego najlepszego z okazji dnia sw. Walentego:) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczka kochane, przeczytałm gdzieś kiedyś wypowiedź Lwa-Starowicza, że mezczyźni nie potrafią sprostać życiu z kobietą łączacą w sobie trzy cechy: urode, sexapil i inteligencje, uciekaja od takich pań albo je niszczą bo boją się. Tego trzymam się i świetnie się z tym czuję. No powiedzcie same, czy to nie budujace? Prawdziwe napewno, bo czym takiej babce zaimponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle się nie znasz...ja tam wyglądam świetnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOO to u mnie podjęto próbę zniszczenia mnie ze strachu.....:D. Bo ja po prostu jestem boska. A śmiertelnicy się z regóły boją bogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula26
kadarka cóz za skromność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula26
witam,dziś sobie postanowiłam coś tu naskrobać :) jak tam walentynki?bo mnie wścipskie koleżanki z pracy zapytuję już od 7 rano,jak je spędzam ,a jak może spędzać walentynki zwykła nieśmiertelniczka stanu wolnego :-) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×