Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hejki! Co u was Kochani topikowcy!:) Szczęsliwa i Aalex, gratulacje! Rety, jaką abstrakcja wydaje mi się ślub, dzieci.... U mnie po staremu. Po wirze wiosenno-letnich romansów znowu pustka w sercu i życiu. Ale nie narzekam, przestałem się tym przejmować i po prostu żyję. Właśnie za 10 dni, jak wszystko pójdzie dobrze, wyjeżdzam na 25 dni wielkich wakacji! Zdradzę gdzie, jak będe na miejscu:) Póki co pogoda dopisuję i dużo jeżdzę rowerem. Ostatnio zrobiłem 167 km w jeden dzień, a jutro planuję z Ustki do Gdańska, będzie jakieś 130 tylko;) Cordulko, a jak tam Twoj rowerek? Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący...........:) oj trzymam kciuki za wakacje a jak tak jezdzisz i robisz coraz to dłuzsze odcinki na rowerku to do mnie tylko 450 kilometrów z Gdańska myslę ze dałbys rade;) :D spokojnie;) wszystkiego dobrego i super wyjazdu ,pochwal sie koneicznie gdzie to bedzie:) a mój rowerek no napewno nie jest tak eksloatowany jak twój ale sobie jezdzę na nim a owszem:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> na wszystko w zyciu przychodzi czas..:) kiedyś posiadanie dziecka też było dla mnie abstrakcją... tydzień temu skończyłam 30 lat, jestem mężatką... potrzeba posiadania rodziny, dziecka- to naturalna kolej rzeczy... przynajmniej w naszym przypadku... pozdrawiam wszystkich bywalców \"mojego\" topiku! :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ no własnie co by nie byc na szarym koncu;) mamy piekną jesień i oby z taka pogodą do samych świąt Bozego Narodzenia;) w sobote odwiedze stary Kaków oj pooddycham troszkę atmosferą krakowską:) Szczęśliwa Drapichrust oj dawno cie u na snie było;) co słychac?/ uwielbim jesienne astry i jesienne róze takie herbaciane oj takie piekne zóólte na tle błekitnego nieba marzenie;) co mnie tak wzieło?? hehe poprotu na pogoda tak mnie nastraja a i klawiatura cos mi szwankuje ;) a ide czytać narescie mogę sie skoncentrowac na czytaniu;) pozdrawiam wszystkich słonecznie w ten wieczór ciemny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki! Alu, w tamten weekend wylądowałem na plaży i było bosko:) Niestety kąpałem sie w morzu i trochę sie przeziebiłem. Najgorsze, ze za kilka dni wyjeżdzam na podróz swojego życia:), na cały miesiąc i trochę sie obawiam o zdrowie:( Opowiem wszystko jak wróce! A co do facetów i kobiet... ech szkoda gadać;) Ostatnio czytałem artykuł o Piotrusiu Panie i stwierdziłem, że nie wiele mi do niego brakuje... Zawsze myślałem, ze jestem odpowiedzialnym facetem, nie bojącym się zobowiązań, a teraz... hmmm..chyba tak nie jest. Muszę to przymyśleć;) Pozdrówki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący...... trzymamy kciuki za podróż ,myslę ,że potem opowiesz nam wszystko ze szczegółami:) Ala.....:)weekend był super w Krakowie odwiedziłam kumpelę ze studiów:) a moje podboje?? hmmmm to jest niby proste ale skomplikowane.Jest facet który szaleje ,ale ja trzymam go na dystans,bo ...... tak chyba będzie dla nas lepiej ehhhhhhhh i dla niego i dla mnie.Dziwne to ale moja intuicja ,nie pozwala się bardziej angazować .Pozyjemy zobaczymy. pozdrawiam cieplutko i jesiennie na dwa swierszcze i wiatr w kominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aalex
Aalex Ty szcześciaro :D Chyba warto było tyle czekac i tyle znieść by dojsc do tego momentu w ktorym jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto, naprawdę:) Oboje z moim przyszłym mężem przeszliśmy sporo, ale to pozwala nam jeszcze bardziej cieszyć się każdym dniem i doceniać szczęście, jakie nas spotkało. Życzę tego wszystkim samym i samotnym, czekającym na swoje szczęście:) Pozdrawiam Was i uciekam do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) wspaniale gratuluję :) czyli potwierdza się stara maksyma mojej babci że za długie czekanie dobre śniadanie:) No to jestesmy coraz blizej weselnych dzwonów;):D Ja dzisiaj ide na kabaret Ani Mru Mru:) i mam zamiar dobrze sie bawic:) jeżeli chodzi o czekanie to tak owszem czekam na przyjazd mojego znajomego w ten weekend:) mam nadzieje ,ze bedzie miło:) pozdrawiam wszystkich cieplutko:) i jesiennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ POZDROWIENIA Z LIVERPOOLU WIDZE ,ZE DUZO ZMIAN ZASZLO I TO BARDZO FAJNYCH ... SZCZESLIWA - gratulacje gratulacje i jeszcze raz gratulacje. AALEX - wiedzialam ,ze tak bedzie hhihihhhhihi gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! BIEGNACY - ciebie tez dopadnie nawet sie nie obejzysz a skonczysz z druzyna pilkarska w domu i kochajaca zona. ALA - caluski. U mnie wszystko na dobrej drodze - jestem szczesliwa, wlasnie minal rok odkad jestem z moim ukochanym i 7 miesiecy od kad mieszkam w Angli ;)... kupujemy dom jeszcze nie rozmawiamy o slubie tyko wspominamy a pozatym jak narazie ja jestem za mloda i za krotko jestesmy ze soba. Buziaki dla calej reszty hihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi;) ty łobuzie:D narescie napisałaś na forum;) heheh zyczę Ty wiesz czego Ci zyczę wszystkiego wszystkiego................. oby sie wiodło i darzyło:) Alusia:) no kolega był i pojechał ,było milusio i sympatycznie:) a czas pokaze co i jak ,wszystko w przyszłosci się miesci;) ehhhh ide spać :) DOBRANOC wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CORDULA :) HIHIHI no jaki kolega przerpaszam ,ze nie w temacie ale troche mnie nie bylo i nie mam czasu poczytac. Ala dzieki :) no jestem bardzo szczesliwa i az sie czuje nieswojo.To ciekawe chyba przyzwyczailam sie do smutku i jakos dziwnie sie czuje ze szczesciem.:D:D tak wygladam caly czas. Milego dnia zycze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi:D i zobacz jak to w zyciu nigdy nic nie wiadomo,a jeszcze rok temu czy więcej było inaczej.Ciesz sie i raduj bo na to zasłuzyłas :) Ala:) co tam u Ciebie słychac/? U mnie wspaniala pogoda i tak ma byc cały tydzień,az sie serce raduje:) koniecznie na rower musze sie wybrac:) pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no do góry do góry;) nie tylko serca heheh;) troszkę zimnawo nam sie zrobiło i juz tak bardziej jesiennie ale mam nadzieje ,ze jakoś przetrwamy ten okres;) Ala........ a ty jak tam ze zdrówkiem?? ja w zeszłym tygodniu na rowerku zrobiłam dwa razy po 20 kilometrów ,moze to nie rewelacja ale zawsze coś;) na dalsze wycieczki trzeba bedzie chyba teraz poczekac do lata,albo do wiosny;) u mnie tez powoli i leniwie ale jakos tam idzie do przodu;) pozdrawiam Cie jesiennie i wszystkich pozostałych Aalex:) czy to wydażenie bedzie już w tym tygodniu???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) wspaniale kolejna szczęsliwa osoba:) super czyli jak by nie było ten topik jest szczęsliwy:) Ala;) mam nadzieje ze i my napiszemy kiedys to samo co napisała Aalex;) u mnie niby do przodu ale tak jak bym tylko nózkami przebierała;) nie jest to tak jak bym chciała zeby było ale zobaczymy dalej co się z tej mojej znajomości wykluje;) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegnacy z wilkami...
Hej Kochani!!! Pozdrawiam Was z goracych i slonecznych INDII!!!:) Tak wlasnie tutaj sobie wypoczywam;) Napisze wiecej jak wroce niedlugo. Caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!!!!!! Biegnący....... no tego to sie naparwde niespodziewałam;):D a czy tak na rowerku ta podróż??? zycia?? pozdrawiam i uwazaj tam na siebie:) oj opowieści bedziesz miał napewno na wiele jesiennych i zimowych wieczorów ze znajomymi:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:D wszystkiego dobrego na nowej drodze życia,abyście zawsze mogli na siebie liczyć a aby wasza miłość trwała do końca swiata i o jeden dzień dłużej:) wszystkiego dobrego🌼🌼🌼 Ala......:) jasne tez sie z tym zgadzam:) teraz to juz tylko na nas czas:) mam nadzieje ze z twoim zdrówkiem wszystko dobrze,bo ty tak czesto sie przeziębiasz:) pogoda za oknem wspaniała oby zawsze taka była:) i za oknem i w naszym zyciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytelnikk
Jak swiezo upiecozna małżnoka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochani:) do góry do góry:) Aalex:) jeszcze raz gratuluję:) dzisiaj mamy typową jesień,oj nie bardzo lubię listopada ale co zrobić trzeba przetrwać ten okres.Mam nadzieję,ze moze nie bedzie tak smutno i nostalgicznie.Szykują mi sie dwie wizyty hmmm zobaczymy jak to sie wszystko potoczy:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badz grzeczny
witam wsztkich i zycze szczescia tylko gdzie ta samotnosc ;] trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani!!! Wystarczyło zostawić was na miesiąc, a tu tyle zmian;) Mi... super, że się pojawiłaś!:) Fajnie, że tam sobie razem mieszkacie. Aalex, gratulacje!:) Całuski dla wszystkich👄 [ kwiat] Kilka dni temu wróciłem z Indii. Kraj jest niesamowity. Praktycznie wszystko jest tam odmienne niż u nas. Jest baaardzo kolorowo, a jednocześnie brudno na ulicach. Oczywiście są świete krowy, ale po ulicach biegają i świnki, psy i małpy:) Do tego wszystkiego jest straszny hałas, po wszyscy tam trąbią jeden na drugiego. Ale jest ogólnie swojsko, mi się tam bardzo podobało. Uciązliwe tylko było to, że każdy coś chce tam sprzedaż, czy podwieźć cie taksowką, czy rikszą. Nie można przejść spokojnie ulicą, aby nie być zaczepionym 3 razy na minutę;) Ogólnie bardzo polecam ten kraj, można go pokochać, albo znienawidziec:) nie ma opcji umiarkowanej. A tak po za tym, to u mnie spokój. Nic sie nie dzieje. Po burzliwych romansach wakacyjnych zostały tylko wspomnienia.. Ech, jakoś trzeba przetrwać tę zimę. Papatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........:) oby do wiosny bedze dobrze,u mnie też snieg i zimno ale mam nadzieje ze zrobi sie cieplej ,ponoć zima ma byc łagodna;)🌼 Biegnący.....:) no to super ze tak spędziłeś ten miesiąc.masz napewno mnóstwo fotek czy mogę prosić o pare ?? jak bedziesz mógł to ślij.Indie to rzeczywiscie kraj kontrastów ,ja bym sie bała tych róznych chorób i zarazków heheheh.Ale warto napewno zobaczyć kraj tak zróznicowany:) a jak tam nie zalało Cię?? bo sztorm na Bałtyku był fest i huragan szalał?? no i mamy początki zimy jesienią i dłuuugie wieczory ,idę zrobić sobie cacao i napisac pare meili pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×