Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

czarowniczko, moja czadowniczko-czy można prosić do tańca. Przygrywają stożka, znaczy walca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, myślałem że któraś z Was napije się ze mną:( A mi jeszcze pozostały paluszki i drugi kieliszek czysty:( Idę lulać, dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ugniatam winogrona i zapodaję przyśpiewkę: \"mialam ci ja pieczeń, lecz ją zmarnowałam, z pierwszego tłoczenia oleju nie miałam!\" heeeej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka, rytm, liczy się rytm. I jeszcze raz od początku. Co ja ma z tymi dziołchami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarek :) ach we dwoje ;) kiedy to było;) a nie moze byc na przykład romb,albo walec,najlepiej to taniec połamaniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z parkietem to ja jestem od dziecka za pan brat. Najpierw układał mój ojciec, teraz układam i ja. Mistrz parkietu - 12m2 / h :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samo zło mi sponsoruje operację plastyczną-bo mi sie robią zmarszczki mimiczne, jak czytam jego teksty(ze śmiechu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę śmignąć za Ciebie do roboty - jeżeli pracujesz w Ikei w dziale z materacami. Dają pospać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczuwam więź ze strony czarownicy i śnieżki, dlatego ośmielę sie prosić o pomoc. Zmotywujcie mnie, bo miałem dziś rzucić palenie, a myślę o pójściu do sklepu i moja lewa noga szuka już butów Heeeelp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło ja nie pomoge ! Pale jak stara lokomotywa. Pomocy !!!!!! Cześć jestem Czarownica i pale od 10 lat ! Cześć czarownica ! witamy w klubie anonimowych palaczy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka rak ? no co Ty ? tak to mnie motywuje moja mama hahahah traz Ty mi fundujesz operacje plastyczna na zmarszczki mimiczne hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!@#$%^&*())_+ ....I wtem wpadam z łoskotem na parkiet i porywam Cię Czarownico do diabelskiego tanga:) Hejka, kochani, po godzinie walki z kompem (to jakieś czary, bo inni też widzę) w końcu chodzi internet. Ja już po piwku, ale przyłaczam się do toastu: oczywiście za kota Behemota:) Watro, rety czułem, że coś nie tak z gościem, bo nikt normalnie nie odwiedza ludzi po nocy. Trzymaj się cieplutko! Kochani tylko jeszcze zakręcę parę razy po parkiecie i zmykam zaraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko, przyprawiłaś mnie o wyrzuty sumienia, ale Ty Czarownico, przekonałaś mnie i tę paczuszkę zapisuję na Twoim koncie. Wiecie co jest pięknego w czystej postaci zła? Kiedy już je poznamy, dobro-pod jakąkolwiek postacią-nie umknie naszej uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący gdzie pomykasz. Postukaj z nami. Jesteś Biegnący z wilkami, czy Biegnący po maślance i ogórkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło powaliłeś mnie na kolana. Zapodajmy sobie dymek . Rzucenie palenia to pestka. ja z moim facetem rzucam 3 - 5 razy w miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani tańcerze czy donieśc wam jeszcze jakiegos napitku i strawy?? ;) Bo ja udaje sie na strawę senną ahhhhh jaki księzyc za oknem;) i rechot żab w stawie;) bawcie sie dobrze :)papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownico, no to cię zmotywuję po babsku: cera, cera moja droga! jednego Szarka już na topiku mamy, chcesz być następna(o kolorki mi chodzi, po petach twarzyczka się zmienia):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam niestety gładką cere i to tez mnie nie przekonuje :) no ni cholery nie moge rzucic bo pewnie nie chce ! Az mi wstyd - ide za drzwi i przemysle to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można żyć bez 19/20 papierosów w paczce. Natomiast nie można żyć bez tego jednego, jednego zaraz po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to chyba zatańczę z miotłą czarownicy:( od godziny podpieram ściany.Ech, idę sobie wypić do lustra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×