Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Jesteśmy:) Kadarko, śpij dobrze! Szarku, dzięki:) Miałam nadzieję, ze tak się sprawy potoczą, ale zawsze jest obawa, że coś nie wyjdzie.... Bogu dzięki, po półtora miesiąca udało się:) Watra... Jak się czujesz? Ja też powoli uciekam, szkoda, bo tak tu miło.... Kolorowych snów Słonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to okropne napisałam i nic nie ma:( Watra :) bez komentarza ale jestem z Toba i trzymaj sie tak mi przykro MI:) kocie popatrz moze na to wszystko z innej perspektywy a egzaminami sie nie przejmuj zdasz:)👄 kadarka:) a moze jemu sie polepszyło wraz proporcjonalnie do stanu pogody;):P szarek:) sniezynko:),czarowniczko:) no wlasnie tez mam takie problemy:) no ro co rozlewam drineczki i stawiam koreczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś sie ruszyło. Kolorowych wszystkim, którzy wybrali się juz lulu . Buziaczki usypiaczki dla Was. Do jutra. Śniezynko!!! Kochanie moje ja juz jestem- wracaj !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:D super cudownie,ze wrescie po wielkich bojach udało sie sprawe zakonczyc pomyslnie:) no to parapetówa jak nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula, częstuję się jednym i drugim:) Hejjj, jest tu ktoś jeszcze oprócz nas???Miała być wigilia rocznicy cu cóś...a wszyscy uciekają. ale nic to, ja wznoszę najgłupszy toast, jaki słyszałam:zdrowie naszych zmarłych!niech żyją!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka-> lubisz winko? Ja mam dziś wyjątkowe, znakomite, fantastyczne Chilijskie czerwone wytrawne winko i jestem w szoku od momentu jak je otworzyłem:) Ale za zmarłych to nie piję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownica Ty to chyba nie opłaciłaś abonamentu za neta. Pojawiasz sie i znikasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze to wypijmy za CHWILE;) te utracone i te co przed nami:) szarek jak sie nazywa to winko bo ja maniaczka dobrych win jestem i mocnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wypijmy jeszcze za to zebysmy sie znowu napili;) i za kosmmitów mężczyzn co by ich wiecej takich było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale my tu gadu gadu, a kto będzie winogrona ugniatał? Moje Panie, buty z nóg i ze śpiewem na ustach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula-> to winko to CONCHA Y TORO FRONTERA MERLOT i wcale nie jest drogie:) Miłoby było napić się z kimś, najlepiej we dwoje:) Przy świecach oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczaki, mam głupawkę, jak czytam ten toast, który zaproponował samo zlo---absurd do granic możliwości:) brachu, jesteś wielki:)mumio przy tobie to cienkie bolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×