Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

samo zło juz mi lepiej. Wyobraź sobie...jestes po ...a tu brak papierosa i cała frajda legnie w gruzach! Ty to mnie rozumiesz - ale z Ciebie ziomal !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezynka jak nikt nie porwie Cie do tańca w ciagu nastepnych 2 minut to ja z Toba zatańcze !!! A co sie bede !! A tak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynka przestań siać defektyzm i stawaj kiele mnie na parkiecie. Tancbuda, tudzież klubogospoda okazała, pokażmy im jak się tańczy klasykę. Na początek kaczuchy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, poczekaj odpłyniemy razem, ale jeszcze taniec ze Śnieżynką:) Ach, tak chciałbym wręczyć kwiaty pięknej dziewczynie na wrocławskim rynku..:) Czarownico, rzuc to paskudztwo, będziesz jeszcze wspanialsza:) Samo zło:), miło powitać kolegę, co zna zapewne wspomniane kocisko..:) Niestey muszę już koniecznie pomykać, bo nie wstanę rano:) Papatki! I pamiętajcie, że to juz ten dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w tany, tylko polej wody z wiadra na te dechy-coś się kurzy za bardzo w tej remizie.A postawisz mi oranżadę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący Papatki dla Ciebie. Ty z Wrocławia? Zabawiałaem się kiedyś zdziebko w Spiżu, troche więcej w Dziewiątej bramie i całkiem sporo w Szufladzie. Pikne Ci to miasto ten Wrocław. Mieszkałem na Brochowie. Dobrze pamiętam? Bo ja to już herbate słodze lecytyną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący Papatki dla Ciebie. Ty z Wrocławia? Zabawiałaem się kiedyś zdziebko w Spiżu, troche więcej w Dziewiątej bramie i całkiem sporo w Szufladzie. Pikne Ci to miasto ten Wrocław. Mieszkałem pól roku na Brochowie. Dobrze pamiętam? Bo ja to już herbate słodze lecytyną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło-w Spiżu podają ciągle to pyszne piwo pszeniczne z pajdą wiejskiego chleba ze smalcem:)Dzisiaj sprawdzałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Panowie ! Gdzie jestescie . Sniezynka tylko ny zostałyśmy ? Ja chyba zaraz ide spac bo mnie Minister z roboty wykopie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trafiłem na okres kiedy albo chleba, albo smalcu nie dowieźli bom nie dostoł. Ale browka działają świetnego, rzec by można zajebiaszczo. No i małą imprezę zaliczyłem w ołówkach, ale to temat na inną trylogię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie a jest taki ? Mis to mój ulubiony film i ciagle w pracy zapodaje te teksty :) jak bede miała córke dam jej Tradycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostały tylko trzy VIP\'y. Siądźmy bliżej ogniska. Czarowniczko, pstryknij paluszkami i sprowadź na nas błogosławieństwo weekendu. A tą fontannę za 2 mln PLN zostawili Wam, czy poszła do rozbiórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zlo-zostawili, niestety...jakoś psuje architekturę Rynku, ale za to jest niebieska:) A na ryneczku po prostu bosko, mamy już nie tylko oswojone gołębie, ale nawet poczciwe wróbelki przylatuja i jedzą z łapki-serio:) Cyganie, teatry uliczne, wystawy-żyć nie umierać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całusy prze uściski Czarownica. Nie zapomnij jutro do nas wrócić. Tzn dzisiaj. Snieżynka, jednego można pozazdrościć wrocławianom - Rynku Solnego. Ma swój urok. Ale ten McDonald na wprost Ratusza pasuje jak świni siodło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło-bardzo Cię obedrę z anonimowości, jak zapytam, co Ty w tym Wrocku porabiałeś? domyślam się, ze jakoweś studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, byłem tam po studiach. Przez 1/2 roku pracowałem na Ratuszu od strony pręgieża, a właściwie na dziedzińcu. Ale czuję się obdarty, chyba zacznę odśnieżać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się już sama odśnieżyłam jakiś czas temu-spontan to był jakich malo, a wszystko dla mojej bratniej duszy, czarowniczki. Biegnący nie omieszkał nas za to skarcić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę jutro odśnieżał moją smoczą jamę bo mam już ruchome piaski na dywanie i mebli nie widać. Ale podobno co masz zrobić jutro zrób pojutrze, będziesz miał dwa dni wolnego :-) Czarowniczka to Twoje alter ego? Trzeba Wam oddać, że nadajecie na tym samym paśmie - 100 FM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×