Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

A nagrodę za najszybsze zejście otrzymuje - Aga-Ta ;) Szkoda, że się nie mieszczę w moje stare kaloszki, bo poszedłbym pobaraszkować w kałuży. Ciągle pada, ale to dobrze bo ponoć to pogoda barowa. Zdrowie wszystkich ciem barowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerownica 99
samo zło witaj! jak sie czujesz po wczorajszym badanku ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badanko miodzio. Nie dość, że przeżyłem, to było, nie powiem milusio :) Tak sobie pomyślełem, że zapewne obie z siostrą Ś. macie zakaz wstępu na oddział kardiologiczny ;) Tam wszyscy o słabym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w końcu w domku:) Ostatnio coś za dużo pracy mam;) Najgorsze jest to, że mnie zaczyna boleć ręka od pisania:D Jeszcze kilka dni i pójde na zwolnienie:) Aalex:) widzę, że kręci się zalotników, tak trzymać;) Papa Agatko! Śnieżynko, to czekamy jutro z kuflami na Guinessa;) Czarownico, slicznie Ci w pomarańczowym również:) Samo zło, przybij 🖐️ Czy Twoja miejscowość pozostanie na wieki skryta mrokami dziejów topiku?:) Ciekawe jak tam Cordulka z bagażami:) Mi... rzuć te książki i wracaj do nas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący, V brachu. Dzisiaj to i ja sklaniam się do twierdzenia, że ten cały bajzel z pogodą to sprawa nieczysta i Czarowniczka maczała w tym swoją różdżkę Śnieżynkaa, poliglotą nie jestem. Znam angielski, zaawansowany w mowie i piśmie, niemiecki, początkujący, rosyjski, poziom biznes zaawansowany :) polski, komunikatywny no i francuski, biegle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło - Ja w niczym niczego nie maczałam taaak? przepraszam maczałam dzisiaj nózki w błotku :( ciągle pada lalalalalala a jutro o 15.30 zaczynam sie urlopowac i WITAJ POZEN !!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki kochane, pokojarzcie! przewińcie sobie stronki, to będziecie mieli miejscowość samo zlo jak na dłoni. Ja tę wypowiedź pamiętam, bo właśnie wtedy mieliśmy małą konwersację:) Tak więc jedno z dwojga-albo Poznań, albo Szkocja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieliśmy małą konserwację ze Śnieżynką, oj mieliśmy :-) Śnieżyna obdarłaś mnie ze wszystkich tajemnic jakie mi pozostały. Jestem nagi :-) Jestem wesoły Romek, mam na przedmieściu domek... Kto szuka wielbłądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie się musiałem zmierzyć z nietolerancją sąsiadów. Przyjdzie taki jeden poczochraniec i nawtyka, bo mu muzyka gra za głośno no. Na szczęście mieszka pode mną i zawsze można go zalać. W końcu nie każdego stać na Calgon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło ja tam zaraz wpadne i zaczne tyniać w drewniachach !! zobaczymy co mi powie ta nietolerancyjna, kapitalistyczna ... a jade do Ciebie ! co sie będe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica przyjeżdża do siedliska zła. To gotowy przepis na sabat. Przyjeżdżaj to postrzelamy piorunami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błyskawice , gromy i ulewa nad ich telewizorem !!! Cała noc będziemy odprawiać tańce wygibańce i będa błagac na kolanaCch,żeby znów było jak dzis - zamin do Ciebie przyszli !! Uwonić ryby z puszek !!! - tak mi sie napisało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka żarcisz ? normalnie nosa czy ....? hahaha kiedy ta operacja ? to może ja i siostra Śnieżynka będziemy przy stole operacyjnym? :) daj zanć jak już będziesz po ... jestem ciekawa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana...
Witam wszystkich z zapłakanego deszczem miasta:) Kadarko-operacja plastyczna?Hmmmm Śnieżynko, a Klify Moheru-miodzio!!!Widziałam, byłam, czułam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hydraulik z polski
szukam mojej pielęgniaki z plakatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nagrodę za ośiągnięty wczoraj sukces zrobię się na czarno. Mam nadzieję, że mi się uda:) Czarowniczko za słonko dziekuję, ale trzymaj lepiej kciuki, żeby od poniedziałku było...Dla Ciebie również niech słońce promienieje swym blaskiem złotym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj hydraulik tu jest tylko polski kolejarz z napisem : TYLKO W POLSCE SŁOWO EXPRESS ROZBAWI CIĘ DO ŁEZ :) zapłakana pogoda to musi być juz od soboty bo ja juz za 24h będe na urlopiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarowniczko, ja też urlop za 24 h, ale słonku daję czas do poniedziałku, dla Ciebie niech świeci już od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hydraulik GÓRY papierów na biurki i MOR(Ż)E dostne urlop w przyszłym roku hahaha a tak resrio to juz gdzieś na 200-250 stronie to pisałam - poszukaj sobie ;) Zapłakana mama mnie tu załamała ,że taka pogoda to do wtorku wrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na chwilke z pod finansow firm :(... jakies urlopy ?? Biegnacy ... naucz sie pisac druga reka i bedzie git. Kadarka... tobie juz do idealu brakuje tylko masazysty tzn nawet tego ci nie trzeba podojaj riwiere od dzis ;) . Dzisiaj sobie wyobrazilam ,ze jestem nad morzem z ukochanym chodzimy po plazy wieczorkiem piwko w jakiejs knajpie a w oddali slychac szum ... kurde jak ja tesknie za morzem.A dookola tylko gory :( Czarownica.. w groach do dupy pogoda nie polecam.Zimno a zmienna jak baba hehehehe ... chmury zapieprzaja jak maly samochodzik. Hydraulik.. 🖐️ Wszyscy o urlopach a ja szukam pracy... a jutro mam rozmowe o prace hihihihi trzymajta kciuki o 17.30 , ja to zmieniam prace jak ... chcialabym powiedziec facetwo hahaha a ja tak lubie byc stala w uczuciach : ten sam fryzjer, dentysta, kosmetyczka itp itd :P no niestety \"lajfi brutal samtajms kopas w dupas and ful of zasadzkas \" ;) ....a w sobote o 8 rano dla tych co nie moga spac tez prosba o trzymanie kciukow i kopniece mnie w tylek bo zdaje fifanse firm BUUU Aga-Ta ... papatam Ci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×