Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

mi jutro o 17.30 będę juz w drodze.samochód zostawiam więc moge trzymac kciuki - jadę pociągiem :) a moja torba jeszcze nie spakowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynki nie ma - temperatura rośnie. Wracaj Dr Ś. bo poparzenie gotowe. Czarowniczka, pomóż proszę, bo krzywa nastroju spada. Podbij ją, niech wygląda jak wykres EKG. Biegnący, druhu, gdzieżeś sie zapodział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________________________ siostro Śnieżyno !!!! kolejny pacjent nam gaśnie !!! dawaj usta usta !!!! albo dmuchamy w co się da !!!! musi żyć impra sie kręci !!! Siostro do dzieła a nie tam głodowanie pod Ministerstwem !!! Dostaniesz 20 zł podwyżki i co ? dawaj ratować chłopa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiek
Jesteś sama, bo nie jestes pewnie mdlejącą, kruchą istotą, która bez męskiego ramienia istnieć nie może. Faceci, to zwykli tchórze, którzy boją się kobiet samodzielnych, ambitnych. Teraz zdecyduj: wolisz być sama, będąc niezależną, czy też stać się bezwolną lalusią jakiegoś chłopa? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopasiek fajf :) - nie wszyscy faceci tacy sa. Tu mamy takich fajnych kolegów - nie rób im przykrości- przeczytaj te 268 stron to zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jopasiek fajf :) - nie wszyscy faceci tacy sa. Tu mamy takich fajnych kolegów - nie rób im przykrości- przeczytaj te 268 stron to zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czraownica ... dzieki udaneo urlopu ;) Kadarka .... bo skopie po tyleczku ;) tak miedzy nami wirtualnie to ja jestem wysokoa blondynka ;) z duzym biustem talia jak osa nogi do ziemi hihihhi :P dluugie , zmyslowe usta , niebieskie oczy ( kurwiki w oczach ) :) rowniusieniutkie bale zabki a cialo ,ze mucha nie siadza a tak w realu to ..... ;) no tak sami ;);) ... to co ty z waga chodzisz czy na czole masz napisane waze o ... kg wiecej ;) napewno fisiujesz tak jak ja czasami ;). .... a zapomnialam o wymiarach 90/60/90 175 cm ;) Samo_ zlo ... co spadlo ;) Kurde napisalam sobie wszystkie wzroy wyszlo 2 strony maczkiem formatu A4... cholera nie nadaje sie na menegera nic z tego nie rozumiem tzn zrobic zrobie ale jakos nie przemawia to do mnie nawet po hebrajsku.... miala cwiczyc zadania a co ... zrobilam sobie drinka pol na pol ( wodka i pepsi) ... no to zdorwie.Dobrze,ze jutro wolne to sie caly dzien bede cwiczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę zaległości mam, bo mi się rentgen psuje, ale dałam machinie skopa i się ruszyło! znowu dzisiaj co i rusz \"brak dostępu...\":(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to wyglądasz zupełnie tak jak ja. Musze zaptyać matke czy nie oddała gdzie mojej siosrty bliźniaczki :) hahaha a tak serio to 49 kg i nie moge przytyć. Wyglądam jak wieszak. Kto chce odwiesić ubranko ? służe ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo za minutke zamykamy budke , budka sie zamyka, gości nie przymyka raz dwa trzy pajacyk . Ja juz wiem gdzie samo zło żywjut nie dam Ci zarobić !!! :) ja nie powiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do budki-zapodam Wam tekst, jakim mnie dzisiaj uraczył jakiś \"nieznajomy\" na gg:maleńka, hono za budkie, skrzyżujemy oddechy...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, pragę się z Wami pożegnać. To jest ostatni mój komunikat. Dziś znikam na dobre z pokoju. Pragne podziękować wszystkim życzliwym mi osobom, mając na szczególnym względzie Czarowniczkę (nie zabijaj), Śnieżynkę, Biegnącego, Watrę, Aalex ... i cały pokój. Nie było mi tak miło z wami, nigdzie. Dziękuję Wam za wspaniałe chwile. To mój koniec, moje obnażenie, moja chwila niepewności... Ostatnie pytanie: wasz ulubiony kolor? Odpowiedzi proszę kierować na mój numer GG ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz jeszcze jestem nagi :-) Niemniej jednak było mi niezmiernie miło i pałam chęcią spotkania, choć teraz zapewne przyjdzie mi walczyć o przebaczenie i uznanie w oczach wielu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezyna to ja !! juz nie bede kopała Cie pod stołem! Samo zło a Ty gdzie znikasz ? będę wyła !!!! kto ze mna zatańczy w lesie ? aaa? nie rób sobie jaj. Ty hydraulik a kraniki to naprawiasz czy tylko tak na plakacie się wyginasz ? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki mały jeszcze nigdy nie byłem. :-) Mogę z Wami współistnieć, o ile uzyskam apropatę większości forumowiczów (przy czym głosy zainteresowanych liczą się podwójnie :)). Śnieżynka, chyba wiemy już wszystko. Słowa są zbędne. Zawierzam relacjom Ś-C. Poddaję się egzekucji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo zło, Schumann napisał o Chopinie , co i ja zamyślam o tobie: \"Kapelusze z głów-oto geniusz!\" No nie mogę, botoxu, botoxu mi trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×