Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Go艣膰 chce schudnac
Witam:) Alicjo 馃尲 Jestes naszym dobrym duszkiem podziwiam podziwiam Xenia 馃尲 Dzis postanowilam wprowadzic twoje rady w zycie :) pozdrawiam wszystkich:)馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 novaaaa
Do Ritek---> w jakim czasie schud艂a艣/e艣 te 10kg??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Malwinkaaa
niunia...przeciez ty masz prawidlowa wage...z czego ty chcesz chudnac????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chce schudnac---->jaki tam ze mnie duszek...wielki, gruby duchol jesli juz:) dwa dni nie cwiczylam intensywnie, mialam starszny okres i jeszcze te upaly...ale dzisiaj juz sie nie wymigam bolem glowy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie 馃尰 do niuniaS -> Raczej si臋 ju偶 nie odchudzaj, jajka mo偶esz je艣膰 bez obaw, Atkins te偶 jest dobry, ale ju偶 nie powinna艣 si臋 odchudza膰!!! do -> chce schudn膮膰 brawo! Trzymam kciuki. Dziewczyny, pogoda beznadziejnie upalna, mozna oszale膰. U mnie ca艂y szas Atkins go艣ci, jako艣 idzie nie jest trudno. Dzi艣 waga 64,8 kg. A w sobot臋 b臋dzie dopiero tydzie艅. Wyje偶d偶am do Be艂chatowa, nie wiem co b臋dzie z moj膮 diet膮. Pewnie b臋d膮 mnie wci膮偶 namawia膰 abym jad艂a. Pa 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce schudnac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce schudnac
witam鉂わ笍 Straszny dolek mam :( Dziewczyny pilnujcie mnie zebym choc z waga nie zawalila:( Dolek mam z powodu meza:( Juz nie mam sily,ostatnio gdy sie tak podlamalam klopotami przytylam 15kg :( 馃槶

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
chce schudnac-----> mnie facet tez doprowadza do nerwow:) Ale prosze mi z tego powodu sie nie objadac tylko pic wode i wode i wode:) Ja wczoraj zjadlam prawie cala czekolade....nie moglam, tak sie rzucilam...tez z nerwow...i na dodatek nie cwiczylam...:( chce schudnac---> daj mi tego meza tutaj to ja mu juz cos powiem:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witajcie 馃尰 Chce schudn膮膰 - > nie objadaj si臋, je艣li chcesz ukoi膰 nerwy popijaj herbatk臋 z rumianku. 馃尰 Przy silnych nerwach mo偶na za偶ywa膰 zio艂owe tabletki waleriany. Mo偶esz stosowa膰 bez obaw nie szkodz膮 twojej grupie krwi (oczywi艣cie wg. instrukcji). Po takiej tabletce ju偶 nic i nikt Ci臋 nie wkurzy. A wtedy jest 艂atwiej rozwi膮zywa膰 problemy. Nie 艂am si臋 ka偶dy m膮偶 pewnie potrafi czasem wkurzy膰. \"Idealnych m臋偶贸w poznajemy po tym, 偶e zawsze s膮 m臋偶ami innych 偶on.\" Alicja -> Co z t膮 czekolad膮??? Obni偶 zawarto艣膰 w臋glowodan贸w w diecie, bo to chyba skacz膮cy cukier we krwi tak ci臋 prowokuje do s艂odyczy.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Xeniu skad ten cytat o idealnych mezach?:) Bardzo trafiony:) Faktycznie mam ochote na czekolade, bo nie jem wiele weglowodanow....zrezygnowalam z ziemniakow, ryzu, chleba...a organizm sie domaga:(Ale dzisiaj bylam dzielna...nic slodkiego:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam dzi艣 7 dzie艅 Atkinsa 馃尰 Dzi艣 rano wa偶臋 64,7 a to oznacza, 偶e przez tydzie艅 zesz艂o mi 2,1 kg. Bardzo si臋 ciesz臋, ca艂y t艂uszczyk ko艂o talii poszed艂 sobieee... Podoba mi si臋. Nadal b臋d臋 na diecie, ale dzi艣 wyje偶d偶am do rodzinki, na pewno b臋dzie ci臋偶ko. Za tydzie艅 zamelduj臋 jakie \"zyski\" kilogramowe. (A mo偶e b臋d臋 twarda?) :) Cytat o m臋偶ach gdzie艣 ostatnio czyta艂am, ale nie pami臋tam gdzie. Do -> Alicji - czasami trzeba zje艣c troch臋 czekolady, jak si臋 organizm dopomaga, tylko nie przesadzaj z ilo艣ci膮. Musz臋 przyzna膰, 偶e przez ca艂y tydzie艅 nie jad艂am w og贸le s艂odyczy, nawet mnie nie ci膮gn臋艂o. To niesamowite, bo jestem s艂odyczo偶erc膮. My艣l臋, 偶e du偶y udzia艂 bia艂ka i t艂uszcz贸w w diecie powoduje, 偶e nie ma si臋 ochoty na cukier. Chyba na tym polega Atkins. 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moj chlopak ma gdzies cala ta dietke Atkinsa, ma mi dostarczyc w przyszlym tygodniu, to zaczne:) Nie wiesz Xeniu czy w pierwszym etapie mozna jesc wase? Bo wiem ze chlebek wyklucza sie zupelnie, ale wasa moze byc czy nie? chce schudnac---> jak tam u ciebie?:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 amberangel
Od 13 czerwca schudlam 5 kg (no przyznam sie ze niezupelnie bo 4.98 - hi hi hi) mniejsze porcje, ostatni posilek przed 7:00, unikanie chleba, ryzu i ziemniakow, duzo owocow, dowy i pol godziny diennie na silowni. wiecej tutaj: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=828252&id_f=12 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam, jestem u rodzinki i dopiero dzi艣 mam czas na zajrzenie tutaj. 馃尰 Alicjo na Atkinsie nie mo偶na je艣膰 偶adnego pieczywa nawet Vasy. Chodzi o to aby nie je艣膰 w臋glowodan贸w. Na tej diecie organizm przechodzi w stan ketozy, czyli spalania t艂uszczu zamiast cukru i przetwarzania go w energi臋. Jedzenie w臋glowodan贸w zaburz procesy ketozy. Nie martw si臋 nie b臋dzie ci si臋 chcia艂o je艣膰 chleba. Mam od chwili zwa偶enia z艂y humor. Ca艂y dzie艅 wczoraj jad艂am nie to co trzeba. Nie mia艂am za bardzo wyboru. Jak to w go艣ciach. Niestety dzi艣 wa偶臋 66 kg. I bardzo boli mnie brzuch. Od dzi艣 nie dam si臋 na nic nam贸wi膰, bo p贸藕niej cierpi臋. Zamelduj臋 w najbli偶szym czasie jak mi idzie.Mam nadziej臋, 偶e si臋 pozb臋d臋 tego \"przychodu\" 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 amberangel
Ja siebie podziwiam za to ze postanowilam nie interesowac sie waga, wiedzialam ile waze przed i a w trakcie tych dwoch miesiecy na wadze stanelam tylko dwa razy, rozkoszowalam sie przedewszystkim coraz to luzmniejszymi rzeczami.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
amberangel witaj:) Ja tez sie nie wazylam, za to weszlanm w spodnie sprzed 2 lat:) Wiecie kochane...od czasu jak sie odchudzam a to ponad miesiac schudlam 8 kilo.....zaczynalam ta kopenhaska, na ktorej schudlam 5 a teraz nadal trace na wadze, jem tylko wase ale gora 4 kromki dzinnie, zrezygnowalam z ziemiakow, chleba, w minimalnych ilosciach jem slodycze co 3 dzien, sporo pije wody i herbatki czerwonej i cwicze...Wczoraj jak sie zwazylam, to naprawde bylam zdziwiona, ze az 8 kilo:) Xenia--->jesli tam nawet wasy nie mozna to ja rezygnuje, zreszta chce schudnac tylko 3 kilo jeszcze, wiec nie wiem czy ta dieta, a moze polecasz inna? Chce schudnac----> gdzie jestes? Brakuje mi ciebie:( No i martwie sie...nie poddawaj sie, pamietaj...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 Ju偶 si臋 nie daj臋 namow膮, zobaczymy co z tego b臋dzie. Alicjo - Wydaje mi si臋, 偶e je艣li chudniesz stale i powoli, to znaczy ,偶e nie musisz ju偶 zaczyna膰 nowej diety. R贸b to co do tej pory, a nied艂ugo osi膮gniesz sw贸j cel. Po co zmienia膰 dobre rzeczy??? Powodzenia! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
馃尰 Ju偶 si臋 nie daj臋 namow膮, zobaczymy co z tego b臋dzie. Alicjo - Wydaje mi si臋, 偶e je艣li chudniesz stale i powoli, to znaczy ,偶e nie musisz ju偶 zaczyna膰 nowej diety. R贸b to co do tej pory, a nied艂ugo osi膮gniesz sw贸j cel. Po co zmienia膰 dobre rzeczy??? Powodzenia! :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 amberangel
Ja ostatnio wyciaglam z szafy 3 pary spodni sprzed dwoch lat. Z t3ego co piszecie co jecie to ja az sie tai nie katuje, odmawiam sobie troszke rzeczy ale nie zamierzam zyc na wafelkach i liczyc ile maja kalorii, a dlatego ze tak sie dlugo nie da. Przykladam sie do cwiczen, jem czesto ale malo i przegryzam cos jak tylko zaczyna mi ssac w zoladku...i dzila. Moze dla niektorych z was 5kg w ciagu 2 miesiecy to zaden wyczyn ale mi tym razem nie zalezy aby bylo szybko. Mam za soba "przygode" z tabletkami odchudzajacymi, glodowki i liczenie kalorii, i...to wszystko nie trwa wiecznie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce schudnac
Witam moje slonka:) Przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam ,ale to nie z mojej winy:( Tesknilam za wami鉂わ笍 Wiec tak obiecanki cacanki i znow nie schudlam:( waze tyle ile wazylam:( 81.600 choc wczoraj wazylam 82,500 rano ,ale sie wystraszylam i malo jadlam Moje klopoty jak byly tak sa ,ale musze sie nauczyc z nimi zyc Cala energie spalam na klotnie z mezem i ciagle jest mi zle,jak sie z nim nie kloce to i tak caly dzien jest do bani wszystko dusze w sobie......... Najgorsze jest dla mnie to ze ja w nerwach jem i nawet o tym nie pamietam po godz jak mnie ktos zapyta co zjadlam to normalnie amnezja Pozdrawiam 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jakajaka
witam waas drogie kobietki i mam do was jedno ma艂e pytanko czy moge sie od was przy艂膮czyc????? bo wiecie przeczyta艂m ju偶 chyba 2wszystkie inne forum i nie znalaz艂am tam sobie miejsca, bo denerwujamnie dzieci kt贸re maj膮 do zrsucenia 3-5 kg i chc膮 to zrobi膰 w 5 dni naprzyk艂ad hehehe u was znajduje ludszi na poziiomie j i mam nadziej臋 偶e w艂asnie to sprawi 偶e 艂atwiej mi b臋dzie schudn膮膰 z g艂ow膮

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
jakajaka--->witamy serdecznie:) Tylko ostrzegam, ze my chudniemy powoli ze srednimi rezultatami, choc ja (chwale sie ile moge) schudlam juz 8 kilo:) chce schudnac--->oj ci mezowie:( Wiesz, ja jestem z Toba od samego poczatku i wierze, ze ci sie uda...tylko prosze, nie podjadaj...najgorzej zaczac...ja zamiast slodyczy nauczylam sie podjadac papryke....musiszs schudnac troszke - dla mnie:) Xeniu--->wiesz, swietnie sie czuje jak zaczelam przestrzegac tej grupy krwi...pilnuje kalorii, nie objadam sie, ale zwracam uwage by jesc te rzeczy, o ktorych mowilas...jem papryczki, cebulke, mieso, cos ta dietka z grupami krwi ma jednak w sobie;) A wiecie, slyszalam, ze jak po jedzeniu przegryzie sie kawalek liscia salaty, to wtedy lepiej sie trawi, nawet po czyms slodkim jak przegryziemy to ponoc ten tluszczyk tak sie nie odklada...mowil o tym jeden lekarz w radio...nie wiem ile w tym prawdy, ale na wszelki wypadek jem:) 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce schudnac
Alicjo鉂わ笍 Witaj! jakajaka:) Ciesze sie ze bedziesz z nami Napisz cos o sobie ile wazysz i co masz zamiar zrobic pozdrawiam馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jakajaka
o dzi臋kiuje bardzo babki, 偶e moge by膰 z wami bo nie mam u siebie w chacie 偶adnej motywacji 偶eby schudn膮膰, a wi臋膰: wa偶e 72 kg wzrost 169 chc臋 wa偶y艣 nieosi膮galn膮 jak dot膮d dla mnie wag臋 60 kg!!!! powiem wam 偶e na dfiecie jestem ju偶 od 5 lat teraz mam 21 heheh czyli troszk臋 czasu...... w艂asnie gdy mia艂am 16 lat stweirdzi艂膮m 偶e jju偶 mam dosy艣 siebie w takich gigantycznych rozmiarach to znaczy wtedy wa偶y艂am 85 kg!!! o zgrozo!!!!! i wtedy w艂a艣nie zmotywowana osi膮gnui臋ciami mojej kole偶anki schud艂am w ci膮gu miesi膮ca 10 kg!1 bardzo dobrze si臋 z tym czu艂am i wierzy艂am 偶e teraz mog臋 przystopowa膰 z wszelkimi dietami. No i da艂am sobie spokouj i nie mia艂am 偶ednego jojo no i w艂a艣 nie od tego czasu zacz臋艂y si臋 schody bo wci膮偶 nie mog臋 zej艣膰 poni偶ej 68 kg, to znaczy bym penie mog艂a gdybyna naprawd臋 chia艂a heheh , no ale w艂asnie dzi艣 powiedzia艂am STOP memu 偶arciu i zabieram si臋 na serio za siebie!!!!!!!!!! moja dieta to przez 2 tygodnie bycie na 800 kcal a potem zwi臋kszenie o 200 i tak dalej co 2 tygodnie zwi臋kszanie o kolejne 200 a偶 dojd臋 do normy czyli 2000 kcal, poza tym rano wi wieczorem brzuszki a w ci膮gu dnia 1 godzinka rowerku bo bardzo kocham rower!1 pozdrawiam jak na razie w艂a艣nie sobie zjad艂am 2 jajeczka a raczej p贸艂tora bo pieskowi musia艂am da膰 kawa艂ek bo si臋 tak na mnie 艂adnie patrzy艂!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce schudnac
Do jakajaka Jezeli moge zasugerowac zrob odwrotnie zacznij od 1600 a pozniej powoli mniej o 200,dlaczego tak pisze? Nie jestem tu autorytetem jak widac w odchudzaniu,jest mi ciezko utrzymac diete ,ale gdybym mogla byc tak wytrwala to pewnie bym tak zrobila ,organizm sie przyzwyczaja do mniejszej dawki kcal i potem duzo czasu mija zanim znow zacznie normalnie funkcjonowac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Kochane:) Wlasnie jem papryczke , plaster serka zoltego i dwie wasy ( no i malutka paroweczke- przyznaje sie) chce schudnac---> wiesz bardzo cie polubilam, nie poddawj sie prosze:) Jakbys chciala pogadac to zawsze sluze dobrym serduszkiem:) Ja chce schudnac jeszcze 2, 3 kilo...doszlam do wagi jakiej chcialam...moim marzeniem bylo zrzucenie 10 kilo, prawie sie udalo, wlasciwie w duzej mierze dzieki wam, wspolnej mobilizacji i radom 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce schudnac
Alicjo duza buzka:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×