Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

chceschudnąć - Tylko spokojnie to nie jest takie przerażające. Nie trzeba wszystkiego od razu zmieniać, bo organizm się zbuntuje. Powolutku. .. Pekińskiej też nie można, niestety... Fetę możesz jeść. Z ryb wskazany jest dorsz, karp, łosoś, makrela, okoń,pstrąg, sardynka, sieja, troć, ślimak winniczek!!! Całkiem tego sporo. Makaron lub ryż możesz jeść sobie z sosem warzywnym. Bierzesz swoje ulubione i zalecane warzywa (np. cebula, marchewka, dynia, brokół, cukinia, czosnek, kalarepka lub inne) kroisz w kostkę i dusisz na oliwie. Można przyprawić imbirem, solą itp. Warte wypróbowania jest w tym daniu tofu. Jest to serek sojowy z korzystnymi bakteriami probiotycznymi. (Kupisz w zdrowej żywności). Trzeba go wrzucić pokrojony w kostkę na samym początku smażenia, a potem dodawać resztę. Na początku dodaj tylko parę kostek tofu i sprawdź czy Ci smakuje. Jeśli lubisz gęste dania, dodaj mąki ryżowej do zagęszczenia. Mozna ją zrobić samemu, wystarczy w młynku do kawy zmielić dokładnie ryż. Napisz jakie masz problemy z wątrobą i czy się leczysz z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM moje kochane dziewczyny CHCE SCHUDNĄĆ i ALICJĘ szczególnie oczywiście nowe też jakajka Xenię itd...... ja po urlopie już........poczytaŁAM wszytskie wypowiedzi jka mnie nie było i jestem zmartwiona........co za kłopoty? no tak zostawić was same i juz biedactwa męczą sie......ale ja już z wami....... Dziekuje z a ciepłe słowa.pamięć......kochane......myslałam o was.......mysle teraz o waszysch wypowiedziach....hm.......mam swoje też przemyślenia.doświadczenia....... napisze jutro wiecej......ale ogólnie ja trzymam się z wagą....tzn te 3 kg po kopenhaskiej.staram sie dietę 1000 kcal stosować .....teraz. Ogólnie pije teraz zdecydowanie wiecej i mało jem......poprostu nie moge bo potem boli mnie żoładek z przejedzenia.Ale jakbym zaczeła żreć poszłoby w diabły.U mnie wcale nie zmieniła się przemiana materii tylko ilość zjadanych produktów....i ja pilnuje sie teraz. Ciesze sie ,ze jestem z wami! a oj urlop hm.......napisze szczerze......mam chorobe w rodzinie.....tą śmiertelną.Opiekuję się.....tak spedziłam urlop.wyciszyłam.......jak patrze na wychudzenie z powodu choroby i niejedzenia........to tak mi dziwnie,że ja stosuje jakieś diety.....a tutaj człowiek gaśnie w oczach......BOZE co znaczy śmierć głodowa i jeszcze cierpienie..... Przepraszam juz nie będę tak sie ciesze ,że jesteście......... jutro napiszę pozdrawiam wszytskie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM moje kochane dziewczyny CHCE SCHUDNĄĆ i ALICJĘ szczególnie oczywiście nowe też jakajka Xenię itd...... ja po urlopie już........poczytaŁAM wszytskie wypowiedzi jka mnie nie było i jestem zmartwiona........co za kłopoty? no tak zostawić was same i juz biedactwa męczą sie......ale ja już z wami....... Dziekuje z a ciepłe słowa.pamięć......kochane......myslałam o was.......mysle teraz o waszysch wypowiedziach....hm.......mam swoje też przemyślenia.doświadczenia....... napisze jutro wiecej......ale ogólnie ja trzymam się z wagą....tzn te 3 kg po kopenhaskiej.staram sie dietę 1000 kcal stosować .....teraz. Ogólnie pije teraz zdecydowanie wiecej i mało jem......poprostu nie moge bo potem boli mnie żoładek z przejedzenia.Ale jakbym zaczeła żreć poszłoby w diabły.U mnie wcale nie zmieniła się przemiana materii tylko ilość zjadanych produktów....i ja pilnuje sie teraz. Ciesze sie ,ze jestem z wami! a oj urlop hm.......napisze szczerze......mam chorobe w rodzinie.....tą śmiertelną.Opiekuję się.....tak spedziłam urlop.wyciszyłam.......jak patrze na wychudzenie z powodu choroby i niejedzenia........to tak mi dziwnie,że ja stosuje jakieś diety.....a tutaj człowiek gaśnie w oczach......BOZE co znaczy śmierć głodowa i jeszcze cierpienie..... Przepraszam juz nie będę tak sie ciesze ,że jesteście......... jutro napiszę pozdrawiam wszytskie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dotta, ciesze się, że już jesteś z powrotem. Kto tak bardzo u Ciebie choruje? Bardzo mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Dotta🌼❤️ Wspolczuje naprawdez powodu choroby to smutne:( Wtedy nas nachodza takie refleksje .........ja tez czasem sie zastanawiam jak to jest ludzie cierpia ,gina w oczach :( tez to przeszlam i dokladnie pamietam jak z dnia na dzien nikla w oczach:( Takie zycie czasem wesole czasem smutne ............ Ciesze sie jednak ze z nami jestes:) Pozdrawiam goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Xeniu:) Wiec powiem ci ze jak zaczelam sie odchudzac wlasnie uczylam sie jesc pekinke :( teraz nawet ja polubilam jadlam sledzie i tunczyka niemal codziennie,....nauczylam sie jesc chleb pelnoziarnisty to tez zle wg tej diety mieso jem wolowe i drob tez nie powinnam sery lubie biale no i szynki np drobiowe wszystko to dla odchudzania ... Jednak powoli sie bede przestawiac:) Pozdrawiam goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dziękując za miłe słowa 🌼 TATA choruje...... postaram sie już nie wracać do tego.....ale tylko powiem,że pomimo strsów.....biegania i mnóstwa zajec nie schudłam.......dlatego sie wziełam za tą kopenhaską. A teraz opowiem wam jak było po diecie.Skończyła się w piątek.....to w pracy była pizza...i ojej alkohol.(piwo).....ale na nastepny dzień szok......bałam sie jesć.w ogóle miałam wrażenie,ze wpadnę w anoreksję przez piewsze dni.Jakiś strach przed jedzeniem.......minęło po tyg. Teraz wyglada to tak jem mniej......licze kalorie....pije duzo wody.Słodyczy prawie nie jadam......cheba tez . Wczoraj ziemniaka zjadłam na obiad......z 1 noga z kurczaczka .....+ mizeria.Staram sie nie przekraczać 1000 kcal. Ale jak mam ochote na coś to zjadam......np w KFC...ale potem już nic......w ten dzień. Ogolnie przezerac nie mogę się bo boli mnie potem żołądek i szybciej sie nie nasycam. Nie chudnę teraz. Jak zaczełam ważyłam 61...a rano 60......teraz waże rano 57.....ale wieczorem 58. Niby coś tam widać..tak mówią ludziska. Chciałabym jeszcze z 2 kg spaść by mieć zapas na jakieś okazje. Wiem ze takie liczenie jest męczące ale co mam zrobić ?.......w zimie na pewno przytyje....ale tylko troskzę choć.Wieć zapowiada sie ze będziemy sie wiecznie spotykać i odchudzać. Naprawdę mozna pochłonąc sterty jedzenia i malo kaloryczne i zjeść 3 rzeczy i zapchać kaloriami z 3 dni. NO szok.Juz mam tabele w głowie.Wiecie co są teraz takie małe ksiażeczki Tabele kaloryczne ......zobaczcie w ksiegarnii......ciekawe rzeczy pisza o naszym organizmie jak sobie radzi z brakiem jedzenia.Nie jest głupi potrafi czerpać z rezerw , robić zapasy......Alez to trudne.......a zobaczcie jak ALA schudła szok tyle kilo BRAVO. Do chce schudnąc........> kurcze stresuję sie Twoimi problemami......to nie jest dobry czas na odchudzanie.....ALe potrafisz zobacz moja bratowa tez tak schudła.........my to niecierpliwe....od razu bysmy chciały.......trzeba rozłożyć to w czasie i być cierpliwym......ja stram się .....Xenia masz rację te kartki z dietami mnie wnerwiają.wole teraz jesc wszystko choc tylko troszkę niz te rzeczy z kartki....... będe zaglądać Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ika23 - muszę się wam pochwalić moim małym sukcesem - odchudzam się niemal całe życie -ale ostatnio tak ostro od 13 lipca - i co? Efekt? wczoraj waga pokazała całe 7 kg mniej - pierwsze 4 zgubiłam na dwutygodniowej dietce z topiku: Super dietka!!!! Mozna schudnac ok 15 kg na miesiac! która wygląda następująco: Śniadanie godz 10.00 -filiżanka świeżo zaparzonej kawy naturalnej lub słabej herbaty żadnych dodatków -topiony serek o ulubionym smaku - 50g -pomidor Drugie śniadanie godz 12.00 -1jajko ugotowane na twardo lub miękko bez soli -pomidor Przekąska godz 14.00 -jabłko Obiadokolacja godz 16.00 -20 dag chudego twarogu z ziołami ale bez soli -pomidor Wieczorem godz 20.00 -kieliszek czerwonego wytrawnego wina Diete stosuje sie przez 5 dni i codziennie sie je to samo.Nastepnie w sobote i niedziele jemy co chcemy ale ograniczamy sie do 1000kcl i unikamy wtedy tluszczy, slodkiego itp. I tak przez miesiac 5 dni diety i 2 dni 1000kcl. a następne 3kg zgubiłam przez 6 dni kopenhaskiej. Dzisiaj zaczęłam 8 dzień i mam nadzieję że do 13 dnia może zgubię jeszcze 2-3kg. zaznaczam że żadne wcześniejsze diety nie dały mi takich efektów bo zawsze coś podjadałam - a te są na tyle \"drastyczne\" że ma się caly czas świadomość że jak się coś zje ponad normę to nie ma co liczyć na efekty - mam tylko nadzieję że te kg nie wrócą za szybko - mój ślub już za równy miesiąc!!! Powiem Wam że ten slub jest chyba najwiekszą motywacją bo ja naprawdę jeszcze nigdy w życiu tyle nie schudłam i wydaję mi się że w końcu wyglądam dobrze - 54kg/162cm i samopopczucie od razu lepsze. pozdrawiam!!! MIłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie 🌻 Już jestem po śniadanku, pomidory ze śmietaną i cebulą + herbatka zielona. Wiecie co dziewczyny tak sobie myślę, że to odchudzanie to b. dziwna sprawa. Jedne liczą kalorie, inne nie jedzą mięsa, inni jedzą prawie same jajka itd. Nawet mi się w głowie nie mieści jak sobie policzę ile ja tych kalorii zjadam codziennie. Ta dieta Atkinsa to coś niesamowitego dla mnie. Dziś waże 65,7 kg. Co prawda to aż o 1 kg więcej niż przed wyjazdem, ale tam gdzie byłam wogóle nie pozwalali mi się odchudzać. Jak tu odmówić Cioci, która specjalnie dla mnie piecze ciasto ze śliwkami, bo wie, że je uwielbiam. Nie było siły, nie mogłam aż takiej przykrości jej zrobić (i sobie). Ale już od wczoraj ścisła dieta. Będę meldować o skutkach. Jedno jest pewne, czuję się b. dobrze, nie jestem wciąż głodna i mam chęć do działania. To mi się przyda bo jutro wracam do pracy. Ostatnio poczytałam sporo na temat diety optymalnej (Kwaśniewskiego) to też niesmaowite. Tam to się wciąga codziennie tych kalorii......... i się chudnie. Tyle, że przez te wszystkie lata odchudzania jedzenie z tłuszczem napawa mnie przerażeniem.Tyle lat uczyłam się unikać tłustych produktów bo \"tuczą\", a teraz okazuje się, ze to nieprawda. Dziwny jest ten świat..... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja wiecie co ja to teraz wiem,ze zyje bo jem by życ .....a nie życ by jeść. Tak mi wpadła mysl to pisze......wcześniej poiprostu wiecznie coś przegryzałam (jakieś bzdety) a teraz poprostu jak czuje glód to jem. Madrala ze mnie ciekawe jak długo.hihi Ja już nie wierze w żadne diety.....to wszytsko chyba zalezy od naszego organizmu....wieku......widzialam ksiązke \"Dieta Madisona \" czy cos takiego......dla kobiet w każdym wieku jest inna zasada odchidzania. Chyab mają rację .....ja teraz już tak szybko nie chudnę...... A glodzic też nie chce. Wsuwam co chce (a chce mało) i naprawdę małe porcje......przed okresem tak żrem.....hihi ale teraz własnie go mam i nawet nie rzuciłam sie tak potwornie. Wiecie co tak naprawdę ta waga nie jest najwazniejsza tylko nasze własmne samopoczucie......i samoocena. MY i tak wszytskie jestesmy LASKI........i superowe babki. Bez względu na wagę trzymajcie się maluskie Chce schudnac gdzie sie podizewasz? ALA? meldujcie się Ja dzis zjadłam chlebek ze sliwka.ale syty kromke + szynka plaster. MNIAM ale zapchalam się uf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotta...kochana...jestesmy z Toba pamietaj...wiesz, my sie tak uzalamy nad wlasna waga i tym wszytskim, a przeciez tyle innych zmartwien i smutkow maja inni..ja jestem z Toba...jak bedziesz chciala to zawsze pisz o czym zechcesz 🌼 Ja dzisiaj robie schab pieczony ze sliwkami...pojem troszke...ale wiecie tez mam cos takiego w stylu wyrzutow sumienie, tak jak ty Dotta po diecie nie moglam jesc, tez sie balam, ze wpadne w anoreksje, bardzo sie pilnuje, jak zjem slodycze to jestem zla na siebie...glupie to...przeciez juz tyle schudlam, ale caly czas waha mi sie waga o 1 kg i nie moge zejsc te ostatnie, upragnione 3 kilo w dol... najwazniejsze to odpoczyweajcie, korzystajcie z ciepelka, nie martwcie sie niczym, a juz najmniej waga, bo przeciez to taka mala drobnostka...wszytkie macie cudowne serca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Dotta ❤️ Zglaszam sie :) Dotta ja znam dziewczyne ktora juz bardzo duzo schudla w ciagu 5-ciu miesiecyokolo 50kg No mowie wam szok dzis ogladalam jej zdjecia Liczyla kcal i cwiczyla 2xdziennie ,strasznie uparta .normalnie podziwiam:))) stosowalam guam okrecala sie folia Wszystko jest mozliwe ,ale nie jestesmy jednakowe niestety Dla karzdego cos innego:) Alicjo:):):) schabik mniam mniam Xenia wlasnie tez tak sobie mysle ze to wszystko dziwne roznie ludzie chudna rozne diety stosuja dla jednego jest dobra 1000kcal dla innego dieta moniego i t d... Dzis jedzilam na rowerku spocilam sie okrutnie:) m23 podziwiam 7kg:) brawo!!! Slyszalam o tej diecie kolezanka ja stosowala chudla jednak potem znow tyla Chudla do 3kg ale potem znow jadla i tak w kolko Xeniu o kwasniewskiej tez czytalam Nawet mam kolege w stanach co strasznie ja chwalil:) Dotta fajnie to napisalas,,,nie zyje by jesc..........tylko zyje bo jem,,,,,,,, podoba mi sie:):) Malo dzis zjadlam .... Ale okolo 14 zjem fileta z ryby i surowke:) Kupilam magnez +witamine B6 polecam mam tez aplefit:) pozdrawiam goraco🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie ,ze napisałyście.......tak miło was widzieć WSZYSTKIE powiedziałam o was mezowi pytał skad jesteście......hihi 🌼 Schabik ze śliwkami...chyba dobre? nie jadłam...... mam wieści o bratowej schudła na kopenhaskiej 5 kg i wytrzymała m-c.I nie utyła.....a teraz zaczyna jeszcze raz ma zdrowie szok ja się tak szybko nie namówię......na nic piję nawet ta paskudną herbate czerwoną ale świństwo.Dwa razy dziennie....... z Vitaxu lepsza....cytrynowa.Piszą,że można schudnąć w ciągu m-ca 3-9 kg.......zobaczymy..... ja dziś na obiad zupa pomidorowa na rosole......chyba zjem jakąs sałatkę z warzyw.ACha wpadła mi w rece dietą nierozłaczna......musze sie wczytać.Jak znajde czas.... będę zaglądać papa [kwiatek[ jak sie robi mordki i serca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotta:) Ja jestem z Zielonej Góry:) Schabik zee sliwkami pyszniutki...w ogole mam dzisiaj dzien slabosci, zjadlam lody z bita smietana....ale od dwoch tygodni nie jem w ogole kolacji, wiec jakos sie usprawiedliwiam sama przed soba, ze to w sumie nic zlego:) Dotta, ja uwielbiam herbatki czerwone, pije z przyjemnoscia ze 3 dziennie:) chce schudnac:) Jak samopoczucie? lepiej? Jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Alicjo Nie jest najgorzej 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangell
:-( smutna bo ktos jej podebral nick'a. Ja przez ostatnie dni w ogole nie mam apetytu przez te przeziebienie, jem bo biore piguly to musze. Mam nadzieje ze jak mi przejdzie to nie rzuce sie na jedzenie jak wyglodialy lew. Dziewczyny, czy jak tyjecie to na buzi tez? Bo znam osoby nawet bardzo otyle, ktore jakby sie schowaly za drzewo i wystawily tylko glowe to mogly by uchodzic za szczuple. Ja sie robie na buzi okragla, szczegolnie policzki, nie mam bardzo zarysowanych kosci policzkowych ale w mniejszej wadze ladniej wygladaja. Teraz po zrzuceniu tych 5kg buzia tez sie zmniejszyla. Mam nie najwieksze usta i wydaje mi sie ze jak tyje to wydaja sie jeszcze mniejsze... Nie moge sie doczekac jak zmieni sie twarz kiedy spadne jeszcze te 5kg wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Amer......kurcze ale trudny nick....ja mam pociagła twarz jak chudnę to od razu widac.....ale tym razem mało schudłam......a moze poprostu wolniej wiec nawet podobno na twarzy żle nie wyglądam bo tak wszyscy mówili,że nieładnie. ALa......własnie pamiętałam ,że Ty jakos blisko mnie ....ja wrocław a chce schudnąc - kraków (piekne miasto) byłam raz ,a le mi sie podobało. OJ Alu ale Ci fajnie z tymi ciasteczkami widac taka jak ja lubisz słodkości , ale chudniesz ....ja b. ograniczam teraz słodkie.BARDZO. A jak jem to b. malutko. Dzis w pracy koleżnka przyniosła pierozki ze szpinakiem zjadłam chyba 5......zaraz popatrze ile to kalorii..... Chce schudnąć.> opowiedz prosze o swoim odchudzaniu......nie ma żadnych efektów?! nie wierze moja bratowa.......przy swojej wadze ponad 80 kg chudnie b. szybko niestety dobierając. Teraz po kopenh.diecie 5 i zaczyna znowu.....napisz proszę...mam nadzieję ,ze w domu już lepiej.Wiadomo hustawka jak u mnie i kazdej z nas. U mnie piekne słoneczko........i ciepło, a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Amer......kurcze ale trudny nick....ja mam pociagła twarz jak chudnę to od razu widac.....ale tym razem mało schudłam......a moze poprostu wolniej wiec nawet podobno na twarzy żle nie wyglądam bo tak wszyscy mówili,że nieładnie. ALa......własnie pamiętałam ,że Ty jakos blisko mnie ....ja wrocław a chce schudnąc - kraków (piekne miasto) byłam raz ,a le mi sie podobało. OJ Alu ale Ci fajnie z tymi ciasteczkami widac taka jak ja lubisz słodkości , ale chudniesz ....ja b. ograniczam teraz słodkie.BARDZO. A jak jem to b. malutko. Dzis w pracy koleżnka przyniosła pierozki ze szpinakiem zjadłam chyba 5......zaraz popatrze ile to kalorii..... Chce schudnąć.> opowiedz prosze o swoim odchudzaniu......nie ma żadnych efektów?! nie wierze moja bratowa.......przy swojej wadze ponad 80 kg chudnie b. szybko niestety dobierając. Teraz po kopenh.diecie 5 i zaczyna znowu.....napisz proszę...mam nadzieję ,ze w domu już lepiej.Wiadomo hustawka jak u mnie i kazdej z nas. U mnie piekne słoneczko........i ciepło, a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber...chyba tak zostanie, bo ja za kazdym razem zapominam jak jest dalej Amberangell...skad to w ogole?:) Ja na buzi tez chudne...tak fajnie, na policzkach widac...:) Dotta....Wroclaw...sliczne miasto, czesto tam bywam, mam znajomych, pozdrow meza, ucaluj od nas:) A pierozki chyba tak duzo nie maja:) Chce schudnac:) Nosek do gory...i na rowerek...dzisiaj kolejny nowy, piekny dzien:) A u mnie deszczowo...kropi....ale czasami wychodzi slonko...kto wie, moze bedzie nawet tecza...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Męza pozdrowie i ucałuje......hihi ucieszy sie.......ja taka lodowa babka...... miasto jest kochane......wiadomo moje.....dlatego chyba. Ciesze sie ,że tu mieszkam mnie się podoba....ale znam inne zdania. Fajnei ,ze Ci sie Alu podoba. Juz śniadania przez pierogi nie zjem.....hihi CHyba przez kilka dni będe miala kłopot z wpisami do forum - w pracy zminay...przemeblowania .ale jak sie uspokoi postaram sie i wszystko poczytam , napiszę.Moze nie będzie tak żle, ale wolę uprzedzić., Trzymajmy się twardo wszystkie........ Chce schudnąc > co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Męza pozdrowie i ucałuje......hihi ucieszy sie.......ja taka lodowa babka...... miasto jest kochane......wiadomo moje.....dlatego chyba. Ciesze sie ,że tu mieszkam mnie się podoba....ale znam inne zdania. Fajnei ,ze Ci sie Alu podoba. Juz śniadania przez pierogi nie zjem.....hihi CHyba przez kilka dni będe miala kłopot z wpisami do forum - w pracy zminay...przemeblowania .ale jak sie uspokoi postaram sie i wszystko poczytam , napiszę.Moze nie będzie tak żle, ale wolę uprzedzić., Trzymajmy się twardo wszystkie........ Chce schudnąc > co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Męza pozdrowie i ucałuje......hihi ucieszy sie.......ja taka lodowa babka...... miasto jest kochane......wiadomo moje.....dlatego chyba. Ciesze sie ,że tu mieszkam mnie się podoba....ale znam inne zdania. Fajnei ,ze Ci sie Alu podoba. Juz śniadania przez pierogi nie zjem.....hihi CHyba przez kilka dni będe miala kłopot z wpisami do forum - w pracy zminay...przemeblowania .ale jak sie uspokoi postaram sie i wszystko poczytam , napiszę.Moze nie będzie tak żle, ale wolę uprzedzić., Trzymajmy się twardo wszystkie........ Chce schudnąc > co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Ala, Amber, Chce schudnąc. Dotta i reszta, co się nie melduje. :) Coś mało sprawozdań z odchudzania? Ala co u Ciebie z tymi ciastkami, lodami itp.? Ja dziś 65.3 oby tak dalej, a zaczynam już kolejną fazę diety Atkinsa. Wprowadzan owoc. Dziś nektarynka, być może nie jest to najlepszy wybór, ale na to miałam ochotę. Ja na buzi też chudnę, to przy większej utracie, ale mówią mi że nieładnie. Phi... Dotta zdaje mi się, że masz 0, wypróbuj Atkinsa. Naprawdę czuję się ekstra. Można sporo jeść i nigdy nie jestem głodna! Chce schudnąć - co u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Moje kochane wiec dzis dzien superowy:) Postanowilam sie nie poddawac dalam na luz z klopotami ,mezowi slodze ,on tez jakis inny sie dla mnie zrobil,mimo ze troszke mi wczesniej namacil postanowilam ze bede tak robic zeby mi bylo dobrze Jednym slowem nie przejmuje sie ,nie dociekam prawdy Mysle o odchudzaniu no oczywiscie o Was:) Wreszcie mam nadzieje ze mi sie uda:) Moja dzisiejsza dieta: platki owsiane z otrebami owsianymi i jablkiem ze szklanka mleka 0.5% potem 1/2 tunczyka w oleju 1 kromka zytniego chlebka 4 kromki wasy z serkiem topionym ze slonecznikiem 1/3 serka 1 ogorek 1 pomidor to w miedzy czasie:) niestety potem 2 male golabki mama mnie skusila bo przyniosla w prezencie:P wypilam duzo wody wzielam magnez no i czerwona herbatke Co jeszcze hmmm jezdzilam na rowerku 1h :) spocilam sie okrutnie:) Jestem zadowolona z dzisiejszego dnia No i jeszcze jak was czytam ,ze sie o mnie pytacie ,ze myslicie jak mi idzie co slychac ,to juz wogole jestem w pelni szczescia:)❤️🌼 Pozdrawiam goraco:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz bede inaczej bo nawet ktos tego nick\'a z dwoma L na koncu zakosil!!! Co za chamstwo! Czemu trudny nick? Ja uwazam ze bardzo piekny: Bursztynowy Aniol, no teraz to bursztynowo anielska (- emberendzielyk), to sie tylko tak wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ambera....a widzisz, my zapamietac nie mozemy:)Ja jak chudne to mi sie cos z pamiecia dzieje:) chce schudnac:) Ale super, ze jakos to wszystko sobie poukladalas...faktycznie, zostaw to wszystko, niech sie samo rozwija, pracuj nad soba, to najwazniejsze....ja ciagle wierze, ze ci sie uda:)Jestes moja najwierniejsza odchudzaczka w koncu 🌼 Dotta...witaj w ten piekny dzien...wszystkie tecze z wojewodztwa lubuskiego dedykuje dzisiaj Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ALU jejku dziekuje.....pomyslę zyczenie...U mnie ładny poranek..w pracy burzliwy i zaraz przenosze się.....z biurkiem..oj zmiany, zmiany. Ale nic to wazne ,że praca jest i nie najgorsza..... Co do odchudzania trzymam si e 2 katarzynki w czekoladzie zjadłam wczoraj.BYły pycha......waże dalej 57 rano i 58 kg wieczorem.Trzeba się zmobilizowac i zrzucic jeszcze ze 2....ale nie teraz. Chce schudnąc > ja też mam wieczne draki w chacie.szczególnie za wyjścia z domu. A ja dziewczyny co mam zrobić jak jest taka potrzeba z tatą.....nania mu potrzebna.? Czy ja dla przyjemności mam teraz nadmiar obowiązków?......wieczorem był juz milszy ....ale żal pozostał. Jak widzicie wiecznie coś. Robie jak- chce schudnąć> by było mnie dobrze...i bym jakos wytrwała to wszytsko.A chłop i tak nie pomoże.tylko zawadza hihi.Jeszcze szkoła......trzeba z synem polatac po sklepach.KIEDY? nie wiem. Dobrze,ze jesteście to mi razniej. Dzis na sniadanie chelbek ze śliwka i szyneczka...... a potem owoce. Biore na wzmoceninie bodymax.......... CO to za czerwona tabletka > chce schudnąc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×