Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce schudnac

zapraszam wszystkie dziewczyny ktore schudly

Polecane posty

Gość chce schudnac
Witam:) Moje kochane dzis bylo oki z dietka:) Alicjo mam nadzieje ze mnie nie opuscisz jak schudniesz te 2kg Xenia gdzie jestes? pozdrawiam goraco🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Wczoraj sobie poplakalam nad soba bo nic nie schudlam ,ale ze mnie niedorajda:( Wiem juz tyle co powinnam czego nie powinnam ,teorie mam w malym palcu,ale z praktyka fatalnie:( Alicjo 🌼 dobrze napisalas:)nowiutki dzien piekny sloneczny:) Mam nowy pomysl na diete Dzis zaczynam,siedmiodniowa ,moze na poczatek bedzie dobra Samo ograniczanie jedzonka nic nie dalo ,no moze jedynie to ze nie tyje:( pozdrawiam goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
cze babki jak tam wasze dietki? ja powiem szczerze wczoraj zawaliłam sprawę, pojechałam ppo śniadaniu z kumpelą do kolegi a tam ciastak, orzeszki, wafelki...... ale nic nie ruszyłam piłam herbatkę owocową tylko...... ale jak wracałm koleżanka zaciągnęła mnie na lody no i klaps.......zmusiła mnie dosłownie i zjadłam, no i zaczęło sie jak przyszłam do domu to stwierdziłam że juz dziś koniec z dietą i zjadłam serk, potem bigosik, potem znów bigosik, 3 kanapki i całą paczkę ciastek, a wieczorem całą czekoladę, ależ jestem durna.,...........baby weście coś zróbcie i jakoś mnie zmotywujcjie mam nadzieję że choć dzisiej utrzymam sie nia diecie włąśnie gotuję sobie kalafior aha czy wam udaje sie nie jeść po 18??????? bo ja za cholerę nie dam rady, może jednak dziś bedzie inaczej................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wy moje obzartuchy:) chce schudnac---> poplakac mozna, a co:) Ale ja i tak wierze, ze ci sie uda? Co to za dietka 7 dniowa? Na czym polega? jaka----> ja nie jem po 18, nawet okolo 17 jem ostatni posilek, juz tak ponad miesiac....kwestia odzwyczajenia sie, a pociesze cie, ze bigosik nie ma duzo kalorii:)Tylko ta czekoladka wieczorem to byl nienajlepszy pomysl:) Juz do cwiczen:) Gonie wszytskie leniwe brzuchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) melduje ze dzisiaj jestem dzielna ,piekny sloneczny dzien:) Dietka oki:) Alicjo:) Dietka kapusciana nie wiem czy slyszalas,jak nie to napisze ci pozniej na czym polega:) rowerek byl cwiczylam :) goraco pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberangel
ja akurat jak mam problemy to nic nie moge przelknac, moge zyc dziennie na kawie i jednym wmuszonym dla przyzwoitosci jogurcie... tylko ostatnio nie mam takich problemow, moim problemem byl bezruch i lakomstwo co do ulubionych rzeczy, na razie staram sie nawet nie myslec o np. pierogach ruskich bo wiem ze nie potrafie ich zjesc malo...wiec od dwoch miesiecy nie mialam w ustach nawet malunkiego slicznego pierozka. koncze wlasnie mietowa herbatke, jest u mnie okolo 10 wieczor i chce mi sie cos przekasic, ale sie uparlam ze nie, nie nie http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=828252&id_f=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Amberangel🌼 Tak trzymaj:) Alicjo dzis tez mamy piekny dzionek:) Xenia gdzie zniklas? pozdrawiam goraco❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) chce schudnac--->u mnie leje deszcz:) Pranie mi zmoklo no i jesc sie chce:) Latwiej mi sie odchudzac gdy jest goraco, wam tez? A tak....wczoraj kupilam swiezy chlebek dla rodziny...ale uparlam sie, chleba nie jem juz ponad miesiac....a tak pieknie pachnial:) Kiedy wraca Dotta?:) No i jak Xenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
:) Juz po rowerku:) dieta kapusciana ciag dalszy:) Alicjo jak jest goraco to faktycznie nie chce sie jesc ,ale takie np lody:P pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
czesc dziewczyny czy u was tak żarzy jak u mnie???? jesli tak to współczuje hehhe, chce schudnać-> pozdrawiam i życze dalszych sukcesów Alicja z krainy czarów-> bądż wytrwała i nie daj się pokusom a dziś zjadłam rano 2 pieczywa chropkie z paprykarzem a teraz jem zupke pomidorową, a potem mały obiadzik i o 18 owoc zamelduje sie wieczorem czy dałam radę, aha jeszcze jak bedzi eciut chłodniej to godzinka na rowerze jeszcze raz goooorąco pozdrawiam!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 🌻 🌻 Już moge tu zajrzeć, a widzę wrze tu jak w ulu. Nie miałam zupełnie czasu ostatnio. Byłam przedwczoraj w Krakowie i Wieliczce. Jeszcze dziś jestem zmęczona. Za to wróciłam do wagi bo się wylatałam jak głupia. Dziś ważę 65.1 kg. Jestem teraz w Bełchatowie. Tu są b. tanie ubrania. Więc cały czas kupuję. I podobam się sobie w tych ciuszkach. W zasadzie wystarczyłoby jeszcze 2-3 kg. i bedzie O.K. Witam - .> jakajaka bardzo proszę napisz jeszcze jaką masz grupę krwi. Cieszę się, że się do nas dołączyłaś. Alicjo - b. się cieszę, że próbujesz diety zgodnej z gr. krwi. Chceschudnąć - co ten twój mąż tak się ciągle kłóci w taki upał??? Bardzo chciałabym Ci jakoś pomóc ale zupełnie nie wiem jak. Amberangel - też napisz jaką masz grupę krwi. Pewnie A bo nie jesteś wiecznie głodna, ale nigdy nic nie wiadomo. Pa dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amberangel
Moja grupa krwi to B. Dzis na silowni bylam 45 minut i jestem z siebie zadowolona. Jest przed jedenastka i nie chce mi sie jesc jak wczoraj i przedwczoraj, ufff...nie lubie takich dni, moze to hormony szaleja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane 🌼 wiecie, wczoraj zalozylam spodnie , ktore kupilam na poczatku diety- za luzne:) Poza tym wszyscy znajomi mi wczoraj mowili, ze pieknie wygladam:) A wiecie co odkrylam w auchan u siebie? Stoisko z dietetycznymi slodyczami, typu czekolada bez cukru, kupilam sobie wafelki bez cukru, maja malo zawartosc weglowodanow i tluszczy. Wiec jesli sie skusze na slodycze to tylko na takie:) Xeniu---> a ciuszkami prosze sie podzielic:) My nie mamy w czym chodzic:) chce schudnac---> dzisiaj znowu nowy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość tych słodyczy light
to pic na wodę... A już szczególnie te wafelki. Kalorii mają tyle co normalne, a przecież to jeszcze gorsza chemia niż zwykłe. To już lepiej normalna czekoladę sobie kupić albo cukierki bezcukrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuśka24
niech was facet zdradzi...albo jakis stres w zyciu i schudniecie....nie bedzie potrzebna dieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Alicjo - rzeczywiście te słodycze light są dla tych co zupełnie mają gdzieś swoje zdrowie. A my przecież do takich nie należymy. Mimo odchudzania trzeba dbać o zdrówko. A jak sama zauważyłaś nie mają mniej kalorii niż inne wafelki. Są one z reguły słodzone aspartamem lub sorbitolem, albo jakimś innym śwństwem. Bardzo źle te substanncje działają na grupę 0, wywołując nienormalne reakcje we krwi. Podnoszą poziom toksyn w organiźmie. Lepiej rzeczywiście zjedz zwykłą czekoladę, przynajmniej ma jakieś wartości odżywcze. A troszkę słodyczy nawet na diecie nie zaszkodzi. Oczywiście wszystko z umiarem. A jakże humor poprawia... ❤️ Amberangel - jak ci zazdroszczę, ja prawie zawsze jestem głodna. Teraz na Atkinsie jakoś mniej. Dziś Atkins poszedł w odstawkę jakoś za bardzo chciało mi się słodyczy. Ale już w poniedziałek będę w domu to znowu będzie mi łatwiej się pilnować. Już 8 września wyjeżdżam do Grecji i muszę ważyć max. 64 kg, a może uda mi się mniej??? Dzisiejsze jedzenie przypłacę jutro skokiem wagowym to pewne. I humorek mi się zrypie, normalka... Pa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajaka
ja mam grupę krwi A co moge jeść a czego nie ,proszę powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) po dniu z owocami czulam sie opuchnieta:( Xeniu powiedz mi czy dobrze jest slodzic slodzikiem ,biore 1 tabletke np do kawy i do herbaty Dzis dzien bez cwiczen Caluski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce schudnac
Witam:) Przerwalam kapuscianke ,dostalam okr i jakas slaba jestem,moze przez to tez bylam opuchnieta............ Co u was slychac? Jutro znow dalej kapuscianka ,jak bede sie dobrze czula:) Pozdrawiam wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
wczoraj bylam na poznej kolacji w super restauracji, bylo dobre ale nie zjadlam wszystkiego - az dziw. jesli szykuja wam sie wielkie wyjscia to co robicie? ja kiedys bedac szczupla to "szykowalam sie" nie jedzac ale zmiescic wiecej rzeczy, a potem jako juz Amberangel z nadwaga tez nie jadlam tego samego dnia bo beda dobre rzeczy i bede miala wyrzuty wiedzac ze zjem na imprezie wiecej jak powinnam... Teraz normalnie jem posilki tylko ze mniejsze i bardziej dietetyczne za to samopoczucie o wiele lepsze jak sie uszczknie wiecej na imprezie. ach, znalazlam to nie wiem czy to ktoras z grubszych to wyszykowala czy ktos probuje nas...sprowadzic na ziemie. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=936757&id_f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygidka
No hejka kobietki. Moge sie do was przylaczyc? Planuje troche schudnac jakies 6 kg. W zeszlym roku schudlam na dietce nielaczenia 10 kg,ale wtedy mialam samozaparcie, teraz jakos mi sie nie chce. No ale postanowilam sie wziasc za siebie bo troche mi tu i owdzie sie przytylo od siedzenia przy kompie i podjadania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Witam:) Brygidka🌼 Milo ze dolaczylas do nas:) ambergel:) Alicjo❤️gdzie jestes? Piekny sloneczny dzionek:) Zyc sie chce🌼🌼 Dziewczyny czy jeszcze chcecie czytac co pisze? bo znow nie schudlam :( Alicjo Ty wierzysz ze mi sie uda i za to ci dziekuje,ja sama juz nieraz mysle ze nie dam rady Wiecie najlepiej dla mnie sie wyniesc od problemow na 3 miesiace wtedy napewno bym schudla Teraz nie walcze z jedzeniem ,a ze soba ze swoimi nerwami zeby mi sie udalo ....wtedy napewno sobie poradze z odchudzaniem pozdrawia goraco❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amberangel
Od 3 dni jestem przeziebiona, dzisiaj caly dzien przespalam i teraz musze sie troche "zmeczyc" zanim wyladuje w lozku. To co robicie na tych imprezach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane 🌼 chce schudnac--->ja tam zawsze w ciebie wierze, bo jestes moja pierwsza wspolna odchudzaczka:) Ja wczoraj zjadlam ciasteczka i to o 21;00 :) Do tej pory nawet nie myslalam o czyms takim ,ale powoli mam diete w nosie:) Oj zartuje zartuje, nadal sie pilnuje, zero chlebka, ziemniaczkow....schudlam juz 9 kilo od kiedy zaczelam i jestem juz tu z wami:) 🌼 I nie poddawac sie, nosy do gory, bo co powiemy Dottie jak wroci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 😘 Witajcie, juz jestem w domy. Bardzo męcząca podróż powrotna. Ale fajnie być już w domciu. Chce schudnąć - 🌻 mnie nie dziwi, że nie schudłaś na kapuścianej i się źle czujesz. Kapusta przecież jest na liście niewskazanych produktów. Dla Ciebie nie jest korzystne ograniczanie jedzenia. Powinnaś jeść zawsze wtedy kiedy czujesz się głodna. Nawet 5x dziennie. Oczywiście nie za dużo. U grupy A podobno jest b. mało soków żołądkowych, częste i małe porcje pobudzają do ich wydzielania. Przepis dla A wszyscy znają : \"Jedz królewskie śniadanie, obiadem podziel się z przyjacielem, a kolację oddaj wrogowi.\" Co do słodzenia to: Aspartam - unikać, czarna melasa, słód jęczmienny - korzystne, dekstroza, fruktoza, miód, syrop klonowy, kukurydzainy, ryżowy, cukier - obojętne, Jakajaka - wcześniej napisałam sporo o grupie A dla - chceschudnąć- poczytaj wcześniejsze rozmówki. Jeśli coś nie będziesz wiedziała to jeszcze napiszę. Amberangel - czytałam Twój topik - nie łam się niektórym jest b. trudno widzieć sukcesy innych. Lubią owszem krytykować, ale pochwała nie przechodzi im przez usta. ❤️ My jesteśmy z Ciebie dumne! Brygidka - witaj w naszym gronie. 🌻 Alicjo - nie daj się tym ciastkom. Pewnie są z pszenicy? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce schudnac
Xenia znalazlam topik gdzie opisali co wolno czego nie wolno jesc z moja grupa krwi .Pisalas o nim na swoim topiku:) Nie dam rady wszystkiego zmienic to jeszcze gorsze niz inne diety wszystko co lubie jest zabronione:( Postaram sie cos wprowadzic w zycie ale napewno nie bede mogla az tak sie przestawic,a oszukiwac sie nie moge. Xeniu ja juz schudlam w zeszlym roku wazylam ponad 90kg Teraz nie wiem jak mi sie to udalo Jedno co napewno wprowadze to salatki greckie:) i zmienie chleb z pelnoziarnistego na zytni Bede jadla sardynki i pstragi,karpie:) soji nie jadlam ,moze cos wymysle ,ale nie wiem co wybrac zeby mi posmakowalo ,moze podrzuc jakis pomysl na danie z soja:) sera nie moge miesa nie moge ryby nie wszystkie oj ciezko bedzie a pekinke moge? ser feta tez jest zly? tunczyka zawsze wcinalam:( sledzie tez:( owoce swieze sa dla mnie nie wskazane nie ze wzgledu na moja gr krwi tylko ze wzgledu na watrobe:( po nich mam brzuch jak balon np po sliwkach:( makaron moge ,ale z czym ten makaron jesc? ale mam dylemat calkiem sie zamotalam Goraco pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×