Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunnysmile

Do nauczycieli słyszeliście już o tym?

Polecane posty

Gość jotkaa
przepraszam za ten dubel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze nie tylko ja mialam dzis kiepski dzien. Tylko ja jestem nie tylko bardzo przemeczona, ale tez jakas chandra mnie dopadla. Nie mam na nic sily, nie mam ochoty na zabawe, lzy sa na zakrecie. Mam nadzieje, ze to tylko chwilowe. Pozdrawiam i zycze milej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nauczyciele po prostu tak ostatnio mają... :( Chociaż dzisiaj na dyskotece jeden chłopaszek z III klasy (bardzo sympatyczny zresztą) tak strasznie płakał.. wystraszyłam się, ze sie naprawdę cos stalo.. a on płakał, bo koledzy z klasy mówią i mu dokuczaja, że sie (rzekomo oczywiście) zakochał w Oli P. i Karolinie M. ..:) oj, te dzieci są hmm :) Pozdrowionka dla wszystkich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może nauczyciele po prostu tak ostatnio mają... :( Chociaż dzisiaj na dyskotece jeden chłopaszek z III klasy (bardzo sympatyczny zresztą) tak strasznie płakał.. wystraszyłam się, ze sie naprawdę cos stalo.. a on płakał, bo koledzy z klasy mówią i mu dokuczaja, że sie (rzekomo oczywiście) zakochał w Oli P. i Karolinie M. ..:) oj, te dzieci są hmm :) Pozdrowionka dla wszystkich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dziewczyny, to jest tylko zbliżająca się pełnia Księżyca, która będzie jutro. Wtedy faktycznie ludzie są bardziej zgryźliwi, płaczliwi, dzieciaki upierdliwe itp. Byle do weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też niedługo oszaleję ,jak tak dalej pójdzie... Konflikt rozwiązałam,ale kosztem swojego zdrowia i utraconej harmonii ducha...:-( A niech to diabli wezmą... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że i u was problemy są :( przykre to jest by się nauczyciele nie umieli pogodzić i współpracować ze sobą. No ale tak to już chyba między ludźmi jest :O Ja dziś robie sobie wolny weekend. Po pracy wyjeżdzam sobie w góry (mam baardzo blisko ;) ) z moim ukochanym. Musze odpocząć ;) Wam też życzę spokojnego weekendu, wypoczynku i dobrego humorku w przyszłym tygodniu. A, książki które w poniedziałek zamówiłam w wydawnictwie, przyszły wczoraj !! :) :D:D:D:D:D To się nazywa dobra robota. Od tej pory będę zamawiać książki jedynie w wydawnictwach bo na księgarnie jestem już cięta ;) Pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się ciepło 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy weekend :) Sunnysmile zazdroszczę Ci normalnie tego wypadu w góry ;) też bym chciała... Udanego i leniwego weekendu wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mamy weekend :) Sunnysmile zazdroszczę Ci normalnie tego wypadu w góry ;) też bym chciała... Udanego i leniwego weekendu wszystkim życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to pewnie ten ksieżyc jest wszystkiemu winny.. no bo przecież dzieciaczki same z siebie to są tylko grzeczne;) Co tam.. dwa dni sobie od nich odpoczniemy:) Sunnysmile - ładnie się zlożyło, prawda?;-) Ja też skończyłam współpracę z tą księgarnia i ostatnio kupiłam kilka egzemplarzy w księgarni na przeciwko sklepu Gwarek - wydaje mi się, ze ona się nazywa Atena, ale mogę się mylić. Jednego dnia je zamówiłam, a następnego już na mnie czekały, więc chyba będę tam teraz częstszym gościem. Studiowałam na Filii UŚ w Cieszynie:) Pozdrawiam wszystkie nauczanki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dostałam do wypełnienia ankietę a w niej takie pytanie: Podaj podstawy prawne dotyczące likwidacji oceny szkolnej szkoły podstawowej oraz związane z tym faktem uzasadnienia. Chodzi o wprowadzanie oceny opisowej. Możecie mi pomóc? Byłabym bardzo wdzięczna:) Udanej niedzieli:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosheee, Słoneczna ---> co Ty za ankiety wypisujesz? Ocenę opisową wprowadzono dość dawno temu, ja jeszcze w szkole wtedy nie pracowałam, musiało to być na początku lat 90-tych. Najlepiej poszukaj na stronie menowskiej odpowiedniego rozporządzenia, ja mogę jedynie jutro zapytać się w szkole koleżankom, które pamietają ten moment. Sama też możesz jutro zagadnąć o to nauczycielki z nauczania, które mają dłuższy staż pracy. A na stronie menowskiej jest wyszukiwarka, więc może dokopiesz się tam do potrzebnych informacji : www.men.waw.pl Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, zmieniona została szata graficzna tej strony i nie widzę nigdzie tej wyszukiwarki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tę ankietę przyniosła do szkoły jakaś studentka i z polecenia dyrekcji musimy ją wypełnić. Ankieta sama w sobie nie jest specjalnie mądra no bo jak określić takie pytanie \" W związku z tym, że ocena opisowa wystawiana jest na koniec semestru i roku, to czy brak bieżących uwag na temat postepów dziecka daje rodzicom możliwosc pracy nad dzieckiem\" - takie pytanie jest chyba wystarczajacym dowodem na to, ze autorka ankiety niewiele wie o rzeczywistosci szkolnej, bo przecież wszystkie wiemy, że rodzice się świetnie orientują w postępach ich dzieci w trakcie semestru... No cóz... Jakby nie było musze nad tym posiedzieć i sklecic jakieś odpowiedzi na 15 pytań... Brr... Nie chce mi się straszliwie:) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) 🌻 Wypoczęta i gotowa do \"walki\" z uczniami (;) ) pani \"Good Morning\" (jak mnie to nazywają dzieciaki) podpisuje listę obecności :D Słoneczna -> dawno nie robilam zakupów w tej księgarni koło Gwarka ale znam ją dobrze :) ostatnio zamówiłam u wydawcy i jestem mile zaskoczona ;) dzieciaki płacą mniej a przy zamówieniu powyżej 15 sztuk ty wybierasz coś dla siebie :) Zabieram się teraz za przygotowanie do jutrzejszych lekcji :) Pozdrówka dla wszystkich. 🌻 🌻 🌻 A, gdyby ktoś kiedyś chciał jechać do Wisły to mogę polecić fajny, duży i niedrogi ośrodek wypoczynkowy w Wiśle (25zł /osobe). Mimo, że w samej Wiśle nie ma nic do roboty, to jak się jedzie z kimś wyjątkowym to mozna poleniuchowac 2-3 dni w jego towarzystwie, z dala od wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunny ---> fajnie masz :) Ja do Wisły mam kawał drogi, ale może kiedyś się wybiorę :) Słoneczna ---> to ja się mocno pani dyrektor dziwię, że takie głupoty każe wam wypisywać. A może sama nie przeczytała tego, co wam rozdała. Pytania faktycznie odjechane, z tym pierwszym o tych podstawach prawnych to bym sobie dała spokój - odpiszesz sobie jutro od kogoś w szkole ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dzis o godzinie 20 (pocztą pantoflową ) dowiedziałam się ,ze jutro mamy wizytację z kuratorium...Właśnie siedzę i \"kleję \"zaległe papiery...Aż mi się wyć chce!Cała noc przed mną...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym tygodniu :) Już po pełni, więc powinno być spokojniej ;) A ignora zawsze mozna dać księżycowi w następnym miesiącu :) Ale możecie się z śmiać,ale coś w tym jest. U mnie np., jak ma deszcz padać, to dzieciaki drą się pięć razy głośniej niż normalnie. Naprawdę trudno jest na korytazru wytrzymać. Takie obserwacje poczyniłam wielokrotnie i się sprawdza. Może w szkołach ponadpodstawowych jest inaczej - trudno mi powiedzieć. Ambro ---> jak po wizytacji? Co było wizytowane i już po? Pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--->coś Ty :D dopiero zaczęła -podobno 2 tygodnie u nas spędzi :D .Dziś u nas wszyscy małpiego rozumu dostali i wyrywali sobie dzienniki z rąk Jedna kobitka okazała zdrowy rozsądek i rzekła\"Aja mam to w d...-przecież ona kontroluje dyrekcję a nie nas!!!\" Pozdrawiam i idę dalej pisać zaległe raporty ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--->coś Ty :D dopiero zaczęła -podobno 2 tygodnie u nas spędzi :D .Dziś u nas wszyscy małpiego rozumu dostali i wyrywali sobie dzienniki z rąk Jedna kobitka okazała zdrowy rozsądek i rzekła\"Aja mam to w d...-przecież ona kontroluje dyrekcję a nie nas!!!\" Pozdrawiam i idę dalej pisać zaległe raporty ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A mnie dzis VI klasa doprowadzila do szewskiej pasji. Nie dosc, ze czesc chlopcow nie uwaza na lekcjach a ja produkuje sie jak głupia zeby cokolwiek zrozumieli, to przeszkadza innym w nauce. Sprawdzian napisali zenująco. Powiedzialam im pare \"cieplych\" słow i zapowiedzialam, ze jesli chca wojny, to im ja wypowiem, ale niech nie licza na wygrana. Watpie czy do nich to dotarlo, zobaczymy jak to wyjdzie. Najgorsze jest to, ze cala sytuacje nakreca jeden chlopaczek, ktory prowokuje pozostalych do takiego bezczelnego zachowania. Nie wiem jak z nim rozmawiac, straszenie rozmowa z rodzicami nic nie daje. Jego matka nie ma na nic wplywu, a ojciec jeszcze synka po glowce glaszcze (kiedy wraca z zagranicy). Moze macie jakies propozycje, co moglabym mu powiedziec, zeby mu w piety poszlo? Ambro -> wysylam Ci pozytywna energie, abys szybciej uporala sie z tymi raportami ;-) Pozdrawiam. Poza tym coraz czesciej zauważam objawy sklerozy wsrod dzieci (notorycznie zapominaja podrecznika), rece opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi sie miesza, za duzo mysli naraz ;-) Pozdrowienia mialy byc na koncu mojego posta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo! I slaskie dzieciaki byly dzis starsznie denerwujace i \"ciezko kapujace\". A jedna klasa III zwiala mi w komplecie:) Wpisalam oczywiscie temat lekcji i jutro bede ich z niego gnebila i trzeba bedzie jakas awanturke zrobic:) Przynajmniej mialam zafundowana dzis wolna godzine :) Powiedzcie mi, do kiedy w Waszych szkolach wystawia sie oceny semstralne dlugopisem? Milego wtorku! Na szczescie jutro w zestawie same fajne klasy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko---ja mam dośc wredny sposob na takich niepokornych...Nie wiem czy w tej grupie wiekowej to poskutkuje,ale może akurat .Więc takiego prowokatora trzeba skompromitować przy całej grupie-najlepiej znienacka zanim on zacznie prowokować -ale tak ,zeby cała klasa dosłownie pękała ze śmiechu.Albo (właściwie ten sposob powinien byc pierwszy) bierzesz delikwenta\" na boczek\" ,po cichu wyjaśniasz mu zasady gry (skutkuje ,ale na krótko).Musisz wtedy jasno i wyrażnie określić czego chcesz od niego. Powodzenia-jak póżniej starczy mi czasu ,to opowiem Wam jak skonczyła się moja historyjka z męską klasą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolo--> Ja podobne sytuacje probowalam na poczatku rozwiazywac \"polubownie\". Bralam takiego chlopaczka na rozmowe w cztery oczy i mowilam wprost, ze takie zachowanie bardzo mi przeszkadza i ze biore to do siebie. Pytalam, czy mam wyciagnac wniosek, ze mnie nie lubi, a jesli tak to co mu we mnie przeszkadza, co moge zmienic. Zazwyczaj w tym miejscu uczen mowil, ze to nie ja, tylko cos innego go drazni i ze mnie lubi i nawiazywala sie jakastam nic sympatii. Po takiej rozmowie trudniej mu bylo znowu szalec, bo gdy znowu zaczynal, wystarczylo, ze powiedzialam, ze jednak klamal mnie podczas rozmowy, a nagle sie uspokajal. W bardziej ekstremalnych warunkach umawialam sie na spotkanie z rodzicami i dzieckiem i prosilam o zalozenie zeszytu uwag tylko do mojego przedmiotu. Na poczatku zeszytu spisywalismy kontrakt- jak sie zachowac, jak nie, jakie kary, jakie nagrody. W zeszycie opisywalam krotko zachowanie ucznia na kazdej lekcji- jesli bylo dobre to pisalam sliczne pochwaly, a jesli nie, to tez bylam szczera. Co piatek uczen bral zeszyt do podpisu. Przyznam, ze ta metoda dzialala swietnie na reszte klasy- nikt nie chcial miec takiego zeszyciku:) No ale oczywisice to wymaga wspolpracy rodzicow... Jestem pewna, ze jakos sobie poradzisz!!! Niestety na dzisiejsze dzieci nie ma reguly:(( A teraz czas prasowac ubranko! Pozdraiwam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D Też macie takie przeboje jak ja :D Mnie w czwartek wyprowadziła z równowagi porządnie klasa VI i w końcu doczekali się kartówki za słówko \"TEST\". Oceny wpisałam dziś do dziennika. Jakie były? Hmmm jedna 4+, jedna 4- a reszta 2 i 1 :D Zrobiłam im kartkówke z tej lekcji na której nie uważali oczywiście ;) Przykro mi było wpisywać 1 pewnej dziewczynce, którą lubie i jest dobrą uczennicą, ale cóż, wszyscy to wszyscy :( nie mogę robić wyjątków... Nie wiem czy dobrze robię ale wobec tej klasy stosuję już (to zauważyłam od jakiś 2 tygodni) postawę : \"pani jest dziś zła, siedźcie cicho\" ;) rozumiecie o co mi chodzi? Wchodzę do klasy z poważną miną, zero uśmiechu i spokojnym tonem omawiam lekcję ewentualnie stanowczo mówię co mi się nie podoba. Może to zbyt brutalne posunięcie, bo dzieciaki to komentują na przerwach jako : \"pani ma dziś zły humor. jest zła\" ale tak zachowuję się tylko w stosunku do klasy 6. Poza tym, mam taką paskudną cechę charakteru, że jak jestem zła na daną osobę, to potrafię być baaardzo złośliwa i upierdliwa dla tej osoby. A wyraża się to w moich słowach skierowanych do tej osoby. Własnie taką postawę przyjełam wobec pewnego ucznia z tejże klasy 6, który mnie bardzo denerwuje swoim sposobem bycia, lekceważeniem oraz pyskówkami skierowanymi do mnie. Po prostu go nie trawię i już. . Bardzo byłam zaskoczona gdy to w sobie odkryłam niedawno... zastanawiałam się co ze mną jest nie tak.. dlaczego tak robię? Aż w końcu mój chłopak mi uświadomił iż ja czasem taka jestem własnie dla osób, których nie lubię i z którymi nie umiem sobie poradzić... Przykre to jest że tak postepuję. :( Jak to zmienić?????? Pomóżcie... Bardzo też się rozleniwiłam od tego piątku ;) Zapomniałam że miałam przygotować sprawdzian dla klasy IV na dziś :( Więc powiedziałam im że sprawdzian będzie jutro. No i myśle sobie: \"fajnie , to zrobie go dzis wieczorem\" :D No i wszystko by było fajnie, gdybym pamiętała co tam wchodzi w ten zakres materiału . zapomniałam wziąć sobie książki do domu. Nie chcę kserować gotowych testów bo one są baaardzo łatwe i dzieciaki dostają za nie 6 i 5, gdyż nie są to dobre testy. No ale znów chyba będę musiała rano je skserować bo nie pamiętam co tam bylo do sprawdzianu :( Wy też takie zakręcone? :) Pozdrówka dla wszystkich, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D Też macie takie przeboje jak ja :D Mnie w czwartek wyprowadziła z równowagi porządnie klasa VI i w końcu doczekali się kartówki za słówko \"TEST\". Oceny wpisałam dziś do dziennika. Jakie były? Hmmm jedna 4+, jedna 4- a reszta 2 i 1 :D Zrobiłam im kartkówke z tej lekcji na której nie uważali oczywiście ;) Przykro mi było wpisywać 1 pewnej dziewczynce, którą lubie i jest dobrą uczennicą, ale cóż, wszyscy to wszyscy :( nie mogę robić wyjątków... Nie wiem czy dobrze robię ale wobec tej klasy stosuję już (to zauważyłam od jakiś 2 tygodni) postawę : \"pani jest dziś zła, siedźcie cicho\" ;) rozumiecie o co mi chodzi? Wchodzę do klasy z poważną miną, zero uśmiechu i spokojnym tonem omawiam lekcję ewentualnie stanowczo mówię co mi się nie podoba. Może to zbyt brutalne posunięcie, bo dzieciaki to komentują na przerwach jako : \"pani ma dziś zły humor. jest zła\" ale tak zachowuję się tylko w stosunku do klasy 6. Poza tym, mam taką paskudną cechę charakteru, że jak jestem zła na daną osobę, to potrafię być baaardzo złośliwa i upierdliwa dla tej osoby. A wyraża się to w moich słowach skierowanych do tej osoby. Własnie taką postawę przyjełam wobec pewnego ucznia z tejże klasy 6, który mnie bardzo denerwuje swoim sposobem bycia, lekceważeniem oraz pyskówkami skierowanymi do mnie. Po prostu go nie trawię i już. . Bardzo byłam zaskoczona gdy to w sobie odkryłam niedawno... zastanawiałam się co ze mną jest nie tak.. dlaczego tak robię? Aż w końcu mój chłopak mi uświadomił iż ja czasem taka jestem własnie dla osób, których nie lubię i z którymi nie umiem sobie poradzić... Przykre to jest że tak postepuję. :( Jak to zmienić?????? Pomóżcie... Bardzo też się rozleniwiłam od tego piątku ;) Zapomniałam że miałam przygotować sprawdzian dla klasy IV na dziś :( Więc powiedziałam im że sprawdzian będzie jutro. No i myśle sobie: \"fajnie , to zrobie go dzis wieczorem\" :D No i wszystko by było fajnie, gdybym pamiętała co tam wchodzi w ten zakres materiału . zapomniałam wziąć sobie książki do domu. Nie chcę kserować gotowych testów bo one są baaardzo łatwe i dzieciaki dostają za nie 6 i 5, gdyż nie są to dobre testy. No ale znów chyba będę musiała rano je skserować bo nie pamiętam co tam bylo do sprawdzianu :( Wy też takie zakręcone? :) Pozdrówka dla wszystkich, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Od razu przepraszam za post x2 :( Mam pytanko : znacie moze jakiś fajny program komputerowy do nauki angielskiego, ale żeby byl nie drogi? Jest teraz tego tyle na rynku że nie wiem co wybrać. Chcę mojego mężczyznę nauczyć angielskiego a to ma mi w tym pomóc ;) (planujemy wspólny wypad w lato na dłużej ;) ) Poradźcie jaki program jest dobry????? Albo może jaka firma ma dobre programy? A, dodam że to miałby być angielski dla początkujących ! A dziś w pracy byłam ospała i nieprzytomna :( Wszystko z powodu ataku kataru :( Kupilam sobie potem tabletki Sudafed i wierzcie że pomaga!!Co prawda co 4 godziny należy wziąć następną ale to nic :) Katar się zmniejsza juz po 30 minutach i nie cieknie tak z nosa i nie łzawią oczka, nie kicha się :D jest fajnie!!!! A teścik tak jak mówiłam, skserowalam! Od razu też go sprawdziłam :) Oceny różne, od 6 po 2 (zawsze daje dodatkowe zadanie na 6) W czwartek mam 2 testy a w piątek 1 :) Na szczęście dzis nabrałam sobie książek i wszystkiego do domku, więc jutro będe mogła to zrobić spokojnie! :D A jak tam wasz dzień pracy? :D Pozdrówka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×