Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

choco -> ja bym chetnie sie wymienila na ten zel do twarzy z yves rocher, ale nie wiem czy Ciebie cos z mojej listy zainteresuje: 1. AVON SOLUTION KREM PRZECIW ROZSTEPOM - troche mniej niz polowa 2.OLIWKA LAGODZACA PODRAZNIENIA PO GOLENIU JOANNA SENSUAL - byla dolaczona do wosku, ale nie uzywalam, jest 10 ml, ladnie pachnie 3. POMADKA PALOMA COLOR, POMADKA PUDROWA Z WITAMINA E+F, KOLOR NR 19, CIEMNA CZERWIEN 4.KONTUROWKA DO UST FRIMY LINA BOCARDI W KOLORZE TAKIEGO WISNIOWEGO ROZU. JEST DLUGA, MA 13,4 CM-uzyta tylko raz na rece bo mamie kolor nie pasuje, ale jest mieciutka, wiec ladnie sie nia maluje 5.DEZODORANT W KULCE AVON NATURALS, ALOESOWO-SZALWIOWY-nieuzywany, bo ja preferuje sztyfty a kulke dostalam od konsultantki w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
robaczybka---> interesuje mnie-1/3 dosc duzej butelki perfum SUNNY SKIES (zapach kwiatowo-cytrusowy) i probeczke perfum STAR (oriflame} moja oferta znajduje sie kilka stron wstecz :D:D:D:D:Dco powiesz na wymiane:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blond Wamp,jesli to bylo do mnie to chodzi o to ze ja sie pytam czy go ktoś ma,ja go nie mam,ale chcialabym:):)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego błyszczyka było 7ml, a jest około 5ml. Ja sobie wybiore po 20 bo teraz zmykam na siłownie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups juz wiem o co chodzi sorki..cholera,tylko wyjechalam i juz sie pokazaly te perfumki i nie zdazylam:( moze ktos jeszcze bedzie je mial:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
kaszczynio nie moge znalezc twojej ofery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
nie martw sie jak sama ja znajde to ją zaraz tu wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nuz ktos bedzie cos z tego chcial nie no lista sie skrocila :) 2.Clerasil Tonik Antybakteryjny zostalo ciut wiecej niz polowa. Przestalam uzywać, bo dostałam tonik innej firmy. 3.Konturówka do oczu Flexy LOOK kolor bardzo jasny beż. Dostałam ją uzyłam kilka razy, lecz to nie mój kolor 5. Kredka do oczu Margaret Astor 98PLUM dostalam od kolezanki której się znudziła.Nie mój kolor a pozatym na moje oko jest blada nie robi wyraźnych kresek...ma ok.7 cm długości. 6. PALOMA pomadka nie ma naklejki z kolorem ale to cos....łosos, delikatnie wchodzący w braz...kremowa konsystencja na ustach trzeba moim zdaniem poprawić palcem, dlatego mi nie odpowiadała. 7. Probki 4 tamponów Norma + gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
oto moja lista niestetu ubyło juz kilka rzeczy , ale nie wiem dokładnie o jakie kosmetyki zmiejszyła sie moja lista bo teraz nie jestem w domu , ale jutro juz będe: Blond Wamp--> interesuje mnie *30 ml Celebre z Avonu...nieużywana opakowanie to niebieska gwiazdka Ja w zamian moge oferować : 1.podstawka na komórkę w kształcie serce dmuchana Nieuzywana 2.Piórniczek różowy malutki z dwoma pieskami 3.Podstawka na komórkę stojąca w kształcie ludzika z łapkami 4.Zegareczek zielony z żabką 5.Dezodorant SUN w kulce 40% 5.Emulsja do opalania w sprayu Kolastyny 50% 6.Hydrofirming AVON na noc 30% 7.Hydrofirming pod oczy 50% 8.Tusz do rzes brazowy Avon ma zadrapania na pudelku ale to tylko przez to ze wpadl w krzaki..Moze to sie wydac smieszne ale skradxziono mi plecak i zanim pozbiralam po polu to co wypadlo..zdazyly sie rzeczy troszke odrapac ale dziala 9.Pudełeczko na ANTY Rozowe Diane35 10.Błyszczyk AVONU kolor Lovey Dovey taki fiolecik 11.blyszxczyk avonu brazowy w pedzelku 12.cien do powiek PIERRE RENE szary nieuzywany 13.lakier do paznokci kolor zloty 3/5 14.Kontórówka AVON kolor bordo nieuzywana 15.Kontórówka Avonu kolor jasna czerwien 16.kredka do oczu fioletowa AVOn ok.10 cm 17.probka szminki AVON kolor czerwony 18.Dwie pensety 19.Gala--trzy perełki na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
koszalinko a co być chciała za krem brzoskwiniowy??/ale nie musisz jak by co przysyłać paczka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaje do mojej listy: *balsam do ciała winogronowy AVON, zostało dokładnie 1/2 opakowania, zapach juz mi się znudził *połyskliwy puder do ciała AVON midnight frost, ślicznie pachnie, ale ja używam innego *szminka Color Trend AVON, kolor BLONDE SUN, raz użyty, ale mamie kolor nie podpasował, a ja nie używam szminek *cień do powiek Color Trend AVON, kolor WHEAT, cielisty, dobry jako podkład pod inne kolory, ja juz mam inny cielisty więc tego nie potrzebuję, użyłam z 3 razy *cień ORIFLAME, Visions, kolor Moonlight Roses(rożowo- fioletowy), różowy troszkę używałam, na fioletowym jeszcze gwiazdki widać, więc prawie nie zużyty *cień INGLOT potrójny:ciemny róż, bordo i ciemne bordo *cień INGLOT potrójny w większym opakowaniu: zestaw fioletów I moja starsza lista: *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 28 (taki jasny rozowy, do francuskiego)-uzyty raz, kolor mi nie pasuje *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 40 biały *lakier do paznokci INGLOT, nr 50 (do francuskiego, rozowy, tylko troszke ciemniejszy niz normalnie uzywam, wiec mi nie przypasował) uzyty raz *lakier do paznokci INGLOT, nr 032, bezbarwny (tzn.w sloiczku wyglada jakby byl niebieski, ale na paznokciu jest bezbarwny) uzyty raz, nie wiem czemu kupilam, bo nie uzywam bezbarwnych *odżywka do paznokci AVON ta z jedwabiem(jak dla mnie za duzo zachodu, bo trzeba malowac raz wzdluz paznokcia, potem wszesz, wole normalne odzywki, ale podobno skuteczna) uzyta raz *nawilżający krem koloryzujący ORIFLAME, golden beige(ten najciemniejszy), uzyty raz, bo dla mnie za ciemny *balsam pielęgnacyjny do ust AVON(taki w niebieskim opakowaniu) nowy, zafoliowany, dostalam w prezencie, ale go nie chce bo mam inny *aloesowy zel chłodzący pod oczy AVON, uzyty raz, nie lubie sie smarowac pod oczami *AVON Clearskin sztyft przeciw wypryskom(ten zielony), nowy, zamknięty, przez przypadek zamowilam, a nie chcialam, bo mam jeszcze nie skonczony inny *tusz do rzęs AVON color trend, kolor taki bialo-srebrny, teraz juz go nie ma w ofercie,uzyty raz, zle wyglada na moich oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynka >>>> interesuje Cie cos z mojej skromnej listy w zamian za probka mascary CLARINS \"Mascara Brushing et Soin\", kolor czarny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika .>>>> a co bys chciala w zamian za balsam do ciała winogronowy AVON, zostało dokładnie 1/2 opakowania, zapach juz mi się znudził ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
nika 1232 interesuje mnie *balsam do ciała winogronowy AVON, zostało dokładnie 1/2 opakowania, zapach juz mi się znudził * *cień do powiek Color Trend AVON, kolor WHEAT, cielisty, dobry jako podkład pod inne kolory, ja juz mam inny cielisty więc tego nie potrzebuję, użyłam z 3 razy *cień ORIFLAME, Visions, kolor Moonlight Roses(rożowo- fioletowy), różowy troszkę używałam, na fioletowym jeszcze gwiazdki widać, więc prawie nie zużyty *cień INGLOT potrójny:ciemny róż, bordo i ciemne bordo *lakier do paznokci Simple Beauty, nr 40 biały co byś chciała w zamian za chociaż balsam winogronowy???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
koszał zdejmij focha bedzie dobrze a kto dostanie balsam OTO ZAGADKA!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>kaszczunio oj,sorki,ten krem L\'Oreala jest już zarezerwowany dla innej osoby(nie pamiętam dla kogo:( ) ale do środy powinnam wiedzieć,czy idzie do kogoś innego,czy nie.....ale jak na razie nie widzę nic dla siebie na Twojej liście...:( >>>>>J-a-a-a jak będziesz miała na swojej liście jakieś próbki perfum albo cienie do powiek,to daj zanć,bo jak na razie nie potrzebuję niczego z Twojej listy....;( >>>>robaczynka jakby cię coś zainteresowało z mojej listy w zamian za wodę Sunny Skies,to się odezwij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
CHOCO I INNI stan mojej listy sie zmieni kiedy wróce do domu obiecuje kilka nowości :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakrecona
>>>Robaczynka bardzo by mi zależało na tych perfumach Sunny Skies...... Moja oferta: 1. Puder w kamieniu Avonu, Natural beige, parę razy użyty, dla mnie za jasny 2. Połyskujący żel do ciała Pur Blanca, ma takie srebrne drobinki , użyłam go może z 5 razy a opakowanie jest duże, 150ml 3. Nawilżający podkład wygładzający cerę, HONEY (dość ciemny) , 1/2 opakowania 4. Cienie błękitne z Avonu, color trend, CRYSTAL BLUE, takie w tubce, 1/2 opakowania, ma taki metaliczny odblask 5. sztyft Yves Rocher dodający blasku, zostało może 1/3. Pro-Retinol 100% vegetal + enzymy. Dodaje blasku policzkom, skroniom, tak rozświetla. Jest ważny do grudnia 2004 może zainteresuje Cię ten sztyft z poz. 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam koncowke perfumu...nie mam nazwy teraz potem sprawdze jest lekko ogorkowy..taki inny zapach ale ladny Juz mi sie znudzil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
koszalinko jestem zainteresowana perfumem , wiesz:D:D:D ja nie zapomne o tobie w dani na wyprzedażach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.wiem,zę to nie zabawa z lekami,ale mam pewne maści przeciwtrądzikowe,może zainteresują ROBACZYNKĘ ??? - Acne-derm............1/2 - Brevoxyl................2/3,a może nawet 3/4 - Isotrexin..............1/4,albo 1/5 - Dermaknel............cały,nowy,nieużywany,"zapieczętowany" i w kartoniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli robaczynka szuka czegos na tradzik..mam Clerasil tonik:))))) byl bardzo dobry :) ale dostalam zel ktory w zupelnosci mi wystarcza.. jestes robaczytnko zainteresowana???/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszalinka------ od ciebie interesowalaby mnie konturówka plum(ten kolor to fiolet??) lub ta jasno bezowa(co to za firma?? maluje, czy tak jak te tanie, ze w ogole nie widac??) Kaszczunio----koszalinka byla pierwsza, wiec jesli sie z nia dogadam, to ona dostanie balsam, sorki ;), ale cienie i lakier sa wolne, wiec chcialabym za nie: ---kredka fioletowa AVON ----konturowka bordo nieuzywana ------blyszczyk w pedzelku AVON -----cien pierre rene tzn wymieniamy sie jedna rzecz za jedna, czy za duzo wypisalam?? bo ty chcesz 4 rzeczy, wiec ja wypisalam 4, moze tak byc?? Ja teraz wychodze bede jutro, wiec piszcie na forum lub na maila nika1232@wp.pl, ja jutro bede. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKA-> a ja sie pospieszylam i wyslalam juz do Ciebie paczuszke 15 min temu a tu mi wystawiasz zestaw fioletow inglota:)))) a te kolorki sa jasne czy ciemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszczunio
o choco podsunełaś mi myśl i przypomniało mi sie , ze mam w domu homovit (wiecie na paznokcie i włosy itd.) prtawie całe opakowanie wiec jak by ktos chciał to chetnie sie wymienie na coś :):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynko na mojej liscie jest sztyft przeciw wypryskom, nowy, zobacz, moze cie zainteresuje ;) Uciekam, bede jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×