Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

blond wamp a Ty dostalas ode mnie przesyleczke? a ja nic od Ciebie nie dostalam w zamian :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto się wymieni? 🌻 1. Bell, 4 seasons, wet lip gloss,nr 4-beżowo-złoty z drobinkami..........ponad 1/2 🌻 2. Palette, Instant Color - saszetka 25 ml z 1 parą rękawiczek i instrukcją użycia, nr 19, kolor Ciemny brąz 🌻 3. Vipera, Błyszczyk koloryzujący - Malinowy poemat (czerwony),okrągłe pudełeczko,zakręcane,do malowania palcem.........zostało 80% 🌻 4.Nivea Lip care, rose, ...zostało 1,5cm 🌻 5. Constance Carroll, 3w1-kompakt, nr1 Natural Cream (b. jasny).......została 1/4 🌻 6. Paloma, pomadka do ust , połyskujący ciemny róż.........zostało 3/4,czyli jakieś 2,5 c 🌻 7. Avon,wykręcana konturówka do ust w obie strony, kolor Rich Ginger (brązowy)...........zostało 2cm 🌻 8. Venita,lakier do paznokci,nr 57 (jaśniutki połyskujący beż)..............prawie cały (ubytek 1mm) 🌻 9. Avon, preparat przeciw obgryzaniu paznokci(czyli gorzki paluszek)...prawie cały 🌻 10. Vipera, żel nawilżający z D-pantenolem do wmasowaywania w rozdwojone, wysuszone i łamliwe paznokcie.....z 9ml została 1/3,czyli ok. 3ml 🌻 11. Inglot, Q10 Care, Pomadka pielęgnacyjna.........3 razy użyta 🌻 14. Soraya, samoopalacz w kremie do twarzy do c.jasnej 🌻 15.Bell, lakier szybkoschnący do paznokci, nr54-jasnoróżowy, perłowy,............zostało 2/3 🌻 16. Wibo,odżywka do paznokci z wapniem...ubytek 1mm 🌻 17. Joanna, odżywka Naturia z miodem i cytryną, do włosów farbowanych, suchych i zniszczonych.......z 200ml zostala 1/2 🌻 18. Garnier Fructis Style, mleczko wygładzające-mocne........z 200ml została prawie1/2 🌻 19. Kolastyna,Aktywator opalania w sprayu.......ze 150ml została ponad 1/2 🌻 20. Goldwell, Trendline, gel wax (wosk w żelu), normal, ........opakowanie 100ml,nie wiem,ile zostalo,bo uzyłam go tylko parę razy po maleńkiej porcji (cudny zapach!!!) 🌻 21. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 🌻 22. Floslek,balsam nawilżający ze złotymi mikrodrobinkami rozświetlającymi skórę, Wit. C+fitohormony z czerwonej koniczyny.....cudny zapach!!...ze 100ml zostało 2/3 (do wymiany na inny balsam rozświetlający) o płytach albo czymś innym poagdam na maile: choco86@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosia
agu pogadamy na gg bo nie mam za duzo czasu zeby tu wchodzic, napisz mi wiadomosc a ja ci odpisze, ale to kolo 23, bo o tej bede:* 6950645, moje gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choco.. interesuje mnie 21. Dermaknel,krem 20g, zostało 4/5 .. za koszty przesylki :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze moja lista: *liste filmow moge wyslac mailem *krem Ziaja masło Kakaowe, raz użyłam na wypróbowanie, ale jest dla mnie troszkę za tłusty *cień RIMMEL biały, obok błękitny, troszkę używany, ale jeszcze dużo zostało, mam pełno innych niebieskich, i ten jakoś tak leży.......... *kredka do oczu AVON starry night blue, granatowa, użyłam 2 razy, bo tez dostałam inna, jasniejszą;)(rezerw dla agu) *cień do powiek perfect wear błekitny, dużo zostało, prawie nie używałam *1/2 opakowania samoopalacza do twarzy AVON bronze I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: *pudełko na tabletki anty-różowe diane-35 *pudełko na anty- żółte microgynon *kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża *kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) *kasety: MELLOW TRAX techno vibes THE OFFSPRING americana AQUA aquarius AQUA aquarium AC/Dc the razors edge ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? EMINEM the marshal mathers CLUB ROTATION vol.2 *płyty: mogę oddać oryginały: ROBERT CHOJNACKI big beat Te płytki mogę przegrać: EROS RAMAZZOTTI stilelibero Saundtrack The fast and the furious Techno beats vol. 12 O resztę zespołów się pytajcie, bo może mam;) *Książki: Turystyczne rozmowki angielskie „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes „Biały Jaguar” Arkady Fiedler „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz „Jozef Pilsudski i jego legenda” „Dzieje sprawy Katynia” „Nastolatki-trudne pytania” Giorfano podreczniki do podstawowki i sredniej, ksiazki do matury(moze ktoras z was ma mlodsze rodzenstwo) w wiekszosci nieuzywane, otwarte pare razy (no coz, nie kazdy lubi sie uczyc ), * 2 ramki( takie kolorowe z babcia i dziadkiem, pewnie w sklepach widzialyscie), *pokrowiec skorzany na siemensa i ladowarke do siemensa, bo mi tel ukradli i mi zostalo, *maskotki *puzzle *zabawki *porcelanowe figurki *pajacyki z porcelanowymi główkami i mam troche filmow, ale wole nie wypisywac, pytajcie się jak czegos szukacie;) może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------->>spagetta ..........wymieniam się tylko \"coś za coś\",może masz jakąś niepotrzebną rzecz?.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie wymienią się z kimś za coś w kolorze: złotym, brązowym, pomarańczowym, brzoskwiniowym, zółtym, zielonym (butelkowym,khaki,choinkowym), beżowym, łososiowym.........chodzi mi o coś janego w ciepłej tonacji..............macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nika 1232-- a mozesz napisac dokladniej jakie masz ksiazki do podstawowki? Intersuja mnie do klasy 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Moja Lista: -Samoopalacz Avon beBronze 150 ml(uzywany tylko raz) -Podklad avon aksamitny 30 ml kolor natural cream(zostalo ok.polowy) -Woda Avon Wink zostala 1/3 -Blyszczyk do ust Avon Glazewear kolor delish (polowa) -Wisiore z avonu (kulka z cyrkoniami na srebrnym lancuszku) -Krem do ciała treselle(perfumowany) polowa : -plyta Bravo hits 2001 -Wczesniejsze numery Cosmopolitan( 6 wstecz + dodatek cosmoslub) -Chłodzacy zel po opalaniu Dax cosmetics ze zlocistym pylem(troche wiecej niz polowa) - cien do powiek inglota rozowy fioletowy i bialy(3 w 10) kolory perlowe -kolczyk do pepka 2 kulki,bardzo dobrej jakosci to taki ktory wklada sie sie jako leczniczy -naszyjnik,lancuszek (nie wiem jak to nazwac z muszelek -pierscionek z muszelki z serduszkiem -Sliczniutka Torebka do reki rozowa w paski dodatek do cosmopoltan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczek
F R O T K A czy masz jeszcze ten podkład manhattanu nr 30, byłabym bardzo zainteresowana. Mój numer gadu: 3777275

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,mam go jeszcze...mam spieprzone gg,napisz na maila:pchelka_s@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika1186
Wronka zarezerwuj dla mnie prosze wode wink oraz cienie z inglota. Czy chcialbys sie wymienic za cos z mojej listy? moj mail to dominika1186@poczta.onet.pl 1 Metallic Cream Shadow kolor Chelsea z Rimmela, blyszczyk do poweik kolor delikatny nibieski wpadajacy w srebrny 2 Icy Shadow Stick kolor Lilac Pearl Oriflame, cien do poweik w sztyfcie chlodzacy, kolor delikatny fiolecik 3 Cien do powiek Sephora kolor nr 125 bardzo delikatna zielen, taka swieza 4 Blyszczyk Glazewear Avon, kolor Brown Sugar, braz 5 nuta zapachowa w kulce lovely 5 ml 6 Prefumy w kremie Ode La Vie Yves Rocher 7 Spray do ciala przywieziony z Anglii, Natural Coellection zapach Poppy 8 blyszczyk z Oriflamu Citrus Swirl taki zakrecony, ale nie widze daty waznosci, wiec nie recze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika......blyszczyk Citrus...z ORIFLAME...jaki jest jego ubytek?? Jestem zainteresowana Kinq....chyba nici z wymiany co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Dominika 1186 napisalam ci maila.Czekam na odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
Dominika 1186 napisalam ci maila.Czekam na odpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
hey wszystkim!!!to moja lista moze ktos bedzie czyms zainteroseowacy !!chetnie sie wymienie!! -------1.lakier do paznokci yeves Rocherez seri SAlsa kolor-taki fajnyrozowo łososiowy!!uzywany jakies 5 razy -------2.lakier do paznokci LEMAX jest przezroczysty z brokatem!ok polowy! ----rozowa kosmetyczka z YR na zamek taka podreczna nowiutka -----4.niebieska koszmetyczka tez taka mala-nowiutka ----5.okulary z takim plynem w srodku chlodzace oczy nie wiem jak to firma!!:P -----6.czerwona konturowka to ust!marie clare...cala!! ------7.antypierspirant avon..lite black dress!polowaq ------8.zielony dezodorant z adidasa nowiutki!!!!!!!!! chetni piszecie na gg;3162660 papap pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylusia111
acha -----mam tez kredke do oczy lasny Fiolecik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka
SYLUSIA zarezerwuj dla mnie dezodorant adidas i kosmetyczke rozowa.Napisalam Ci na GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczynka ---> doszła do ciebie przesyłka? ja jeszcze czekam ;-) edytka250 ---> czy ty tu w ogóle bywasz? odezwij się jeśli nadal chcesz odżywkę i coś tam jeszcze. dziś kaszczunio wymieniła sie ze mną za Rexonkę, ale może wybierzesz coś innego? 1. JOKO Virtual Color lakiery do paznokci: czerwono bordowy (ubyło może z pół centymetra) i biały (nówka) do frencha 2. Gąbka do podkładu z lateksu - AVON - trójkątna 3. Flamastry do robienia tatuażu: grafit, brąz i czerń 5. Płyn do higieny intymnej ZIAJA konwaliowy - 200ml - cały/nówka Dorzucam: NIVEA SUN samoopalacz w sprayu - została 1/4; COLORAMA lakiery do paznokci: nr 11 TOFFEE (złocisty brąz - perłowy) użyty kilka razy (ubyło ok.2mm) i nr 10 POP CORN (ciepły, perłowy beż z nutą pomarańczowego) ubyło ok.0,5cm INGLOT GRO MAX - odżywka wspomagająca wzrost paznokci - z 16ml ubyło ok.1/3 - oddaję, bo kupiłam ukochaną Sally Hansen (do INGLOT\'a dorzucam papierowy pilnik do paznokci - nieużywany, firmowy) SCHOLL - tarka do stóp do używania na sucho - użyta raz - mnie nie pasuje forma produktu - to taki wyprofilowany łuk drobnych, ścierających ziarenek - jest czysta i nie nosi właściwie śladów zużycia (po jednej próbie) Mam jeszcze błyszczyk w tubce BEBE Owoce Leśne - naturalny róż - bardzo delikatny efekt na ustach. Jeszcze nie wiem czy mi odpowiada - dla mnie chyba za delikatny... Kupiony dwa dni temu, nowy i użyty dla sprawdzenia parę razy. Gdyby ktoż miał OCEANIC\'a w tubce (winogrono czy capuccino) to chętnie się wymienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ lakier do paznokci PIERE ARTHES kolor bez z lekkim połyskiem błekitnym....nr 62...4 razy użyty ❤️ pełno probek róznych kremów przeciwzmarszczkowych ❤️ raz użyta (sprawdzenie koloru na dłoni ) pomadka Eveline w bardzo eleganckim granatowo-złotym opakowaniu w kolorze średniego różu ❤️ Vipera blyszczyk do ust w kolorze amethystowego rózu...ale jasnego...nowa nieużwywana jeszcze z ceną ❤️ 2 błyszczyki z Oriflame z Visions...w kolorze orchidei i rózy w opakowaniu do wyciskania z dziurki ( zadna kulka, dziubek czy sztyft ) bardzo higieniczne rozwiązanie w każdym połowa... piszcie co was jeszcze interesuje....na pewno znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>blond wamp i jak wszystko ok? Mam nadzieję, że jesteś zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>blond wamp i jak wszystko ok? Mam nadzieję, że jesteś zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>blond wamp i jak wszystko ok? Mam nadzieję, że jesteś zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×