Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koszalinka

Wymieńmy się kosmetykami których już nie używamy

Polecane posty

Gość oleczka
Nie, no nie mogę się powstrzymać. Jesteś takim intrygującym rozmówcą i takie świetne wnioski wyciągasz. Do tego twój język staje się coraz bardziej kwiecisty. :D Słuchaj jak twoja pani wymieniałaby się kosmetykami, to nie zapadaj się pod ziemię tylko od razu idź się powieś. Co za upokorzenie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO 100 SZCZEROSCI
A JA CZUJE Z DALEKA ZE MASZ SER POD NAPLETEM!!!!! I CZYM SIE CHWALISZ? ZE SEKS UPRAWIASZ? WSPOLCZUJE PARTNERCE TAKIEGO IMBECYLA W LOZKU!!!!!!!!!!!!! ZE SMIERDZACYM KUTASEM W DODATKU!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 SZCZEROSCI
Moja laske stac na kosmetyki i nawet jak ich juz nie uzywa to nie wymienia ich przeciez to jest CHORE jak mozna byc tak pojebanym?? a w ogole to widze ze poziom inteligencji tu jest ponizej sredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 SZCZEROSCI
TWOJA LASKA TO POWINNA TOBIE JAKIS UZYWANY DEZODORANT ODDAC! ZEBYS SOBIE KUTASA WYPACHNIL!!! BO SMIERDZI JAK CHUJ!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO 100 SZCZEROSCI
MIALO BYC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
Ojej, ale mnie podsumowałeś. Cóż za wnikliwa analiza psychologiczna. Chyba się nie pozbieram. :D Skoro dziewczyny wymieniają się kosmetykami to je na nie stać. Wiem, że ciężko takie rzeczy docierają do ciebie. Mój facet powiedział kiedyś, że zapadłby się pod ziemię gdyby przesiadywał na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoOolcia
o chyba zle trafilam :D ale admosfera ale co do tego co sie tu dzisaj stalo to bez komentarza ale wiele razy mi sie zdarzylo takie cosik jak tu pozdrawiam dziewczyny noi ta najbardziej poszkodowana czyli dziewczyne ktorej byl ten adres i ta skrzynka , moj eks tak robil ze rozwalal skrzynki a jezeli ktos ma jeszcze popsuta to jest tysiac razy prosciej co to za problem odrazu po listonoszu isc do skrzynki , a priotytety czasem sa wkladane do skrzynek tak juz jest i nic sie na to nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka
O, i mój błyskotliwy rozmówca zniknął. :( Jaka szkoda. Czyżby coś zdołało do niego dotrzeć? Wierzyć mi się nie chce. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymianowiczka
Nie rozumiem oburzenia niektórych osób co do wymiany kosmetyków ???!!!??? Ja jestem z takich wymian bardzo zadowolona, po co mam wydawac np 50 zł na cienie nie wiedzac czy są trwałe, czy kolor mi sie dopasuje, skoro moge sie wymienic wyprobowac i zrobic wlasciwy zakup. I tak mogla bym wymieniac z nieskoczonosc ... Jesli chodzi o allegro, to dobry jest pomysl jednej kolezanki, wystawic za 1 zl. Klikasz np z tą osoba przez gg dajesz linka, ona szybko licytuje i nie ma szans zeby ktos inny zalicytowal !!! I jeszcze jedno ... nie mówie że któraś z Was może to zrobić, ale napewno ktoś może podłapac ten pomysl od tej zołzy z kradzieżą z innych skrzynek. Każdy chciałby mieć tyle kosmetyków za friko :P dlatego po tym wydarzeniu radze być bardzo ostrożnym ! I nie zwracajcie uwagi na tych głupków co wchodzą na nasze forum i świecą morałami, że wymiana kosmetyków to bleee haha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stalowa ala
No no ale sie porobilo ;P dziewczyny chyba dobrze wiecie juz ze tych rzeczy nie odzyskacie :( niestety prawo poskie takie jest :( jezeli to by byly wazne rzeczy jak np. listy z banku , z funduszu , z ZUSU czy jakie papiery to tak mozna sie domagac przez policje czy przez sad , jednak nawet to trwa latami , miesiacami a oplaty sadowe sa nie za niskie :( przypadki sa rozne , jedna z was napisala o tych papierach w pudelku zamiast glosnikow , fakt robia ludzie dziwne rzeczy , tutaj jedynie ma przewage z tym ta dziewczyna ze moge tez powiedziec ze nie bylo w tym zawrtosci tylko papiery czy cos podobnego niestety nie da sie tego udowodnic to sa tylko slowa a na policji potrzebne sa dowody , jednak zawsze mozna sprobowac a moze akurat cos z tego bedzie chociaz znajac nasza kochana Polske to sprawa zostanie odwolana bo jaki sad przyjmie sprawe o uzywane kosmetyki watpie , moze lepiej odwiedzic ta dziewczyne i pogadac na spokojnie a moze sie wszytsko wyjasni , Trzymam kciuki dziewczyny , kazdy popelnia bledy ;P nie chce zeby wyszlo ze ja ja tu bronie ale dziwne rzeczy sie dzieja w tym kraju :( a tu potzreba ADMINISTRATORA !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czyli kto ona23
stalowa ala masz racje sprawy sie ciagna latami :( doznalam podobny przypadek (oszustwa) na swojej osobie ale chodzilo o tez takie bzdurki jak tu , pojechalam do wlascicieli i wyjasnilam sprawe i okazalo sie ze oskarzalam bezpodstawnie niewinna osobe , dobrze ze wyjasnilam sobie z nia wszytsko na spokojnie bo wiem ze ona mi mogla narobic niezlego zamieszania za takie oskarzenia .Moje drogie nie zawsze sie ufa wszytskim sa ludzie dobrzy i zli , tylko ze polskie prawo nie jest taki rap ciap i juz wszytsko po klopocie czemu oszustow internetowych nie potrafia wylapac ?? nie ma dosadnych dowodow jakie moglby oskarzyc takie osoby nalepiej to kamerowac wszytsko chociaz i tak jeszcze w polsce nie weszla taka ustawa aby na sprawie sadowej mozna bylo pokazywac nakrecony film bo to kazdy glupi moglby tez z falszowac . Moze jest ktos to mieszka blisko tej dziewczyny , zawsze mozna porozmawiac przeciez nie trzeba tracic nerwow przez takie cos , stracic tyla kosmetykow to nie jest tak jakbyscie stracily mieszkanie czy auto , prace czy szkole na ktorej wam zalezalo , ale to tez sa straty nie potepiam was ale moim zdaniem osobiscie allegro dla was to najlepszy spsob a jezeli nie chcecie placic za zdjecia + dolanczanie ich to przeciez kazda z was jak juz sie znacie moze je przeslac na gadu gadu , bezpiecznie i bez zadnego ryzyka ale warto nawet tam uwazac :) Wejdzcie sobie na allegro i poczytajcie komenatrze pierwszej lepszej osoby ktora ma tez negatywa jezeli sprawa jest blacha nic sie nie bedzie dalo zrobic :(( a moze lepiej ugadacie sie w srodku polski np. Warszawa gdzies w jakims barze czy na stadionie gdzie jest duzo miejscia i kazda przywiezie to co ma na wymiane , kazda poniesie koszty podrozy ale chyba to i tak wam sie zwroci za te przesylki z tego co sie orientuje polecony czy priorytet nie kosztuje 2 zl ale ponad 5 zl :) policzcie sobie ile paczek wysylacie , jeszcze na tym skorzystacie nowe znajomosci , nowe plotki , pomysly pomyscie na tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczynka
Ja czyli kto? ona23 to jest świetny pomysł co napisałaś z tym spotkaniem nas wszytskich 🌼 co za problem dać za bilet np.20-30 zł jak na jedną paczke wydajemy 1/4 temu , a można wszytsko obejrzec na żywo , wziaść torbe swoich kosmetyków i w droge a moze któraś z was posiada auto i mieszka blisko drugiej fajny pomysł mi sie bardzo podoba ! Jest ktoś chetny na takie spotkanie? Mogłybyśmy tu omawiać wszytsko albo zalożyć temat na naszym własnym forum :) da się takie coś zrobić ( bez płatne ) i podać linke do wiarygodnych wymieniaczek 🌼 Czekam na wasze opinie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czyli kto ona23
Dziewczyny moglaby mi jedna z was powiedziec jak zastrzec nicka :( jestem tu nowa i nic nie umiem robic :D a nie chce zeby mi ktos sie podszywal pod moje wypowiedzi :) Pozdrawiam was Serdecznie kwiatek .Robaczynka prosze bardzo , moze sie wam to spodoba ja sie kiedys wymienialam z dziewczynami na ksiazki ,mialam az obsesje na tym pukcie , czytalam wszytsko duzo mi takie spotkania daly , nie dosc ze poznalam wspaniale osoby z ktorymi do tej pory spedzam mile rozmowy na gadu gadu czy przy kawce .Taki jakby zlot wymieniaczek kwiatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selphie
Jezu co za imbecyl z tego 100 szczerosci!!! Wymiana kosmetykami jest fajowa, to naprawde swietna zabawa! Otwierasz z niecierpliwoscia paczuszke, cieszysz sie z zawartosci, albo wymieniasz dalej. I nie tracisz kasy jesli kupilas niebieski tusz ktory przydal ci sie tylko raz w zyciu a mozesz za niego dostac cos naprawde fajnego. A co do awantury na forum to bardzo dobrze ze oszustka zostala zdemaskowana, co mialaysmy siedziec cicho i wysylac jej za friko kosmetyki? Widac ze zarowno ona jak i 100szczerosci maja jakas chorobe psychiczna!!Może sa z tej samej rodziny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci pomoge :) jeżeli będziesz chciała pisać posta to na górze troszeczke wyżej masz Preferencje tam trzeba wybrać 2 punkt ,że posiadasz już swój nick czy jakoś takoś :D i tam wpisujesz hasło i już masz swoje własne konto :) 🌼 pozdrawiam gorąco i napiszcie dziewczyny czy coś sie wyjaśniło czy czekacie na jutro (poniedziałek) Lubie tu zaglądać i chetnie bym sie wymieniała na coś ale moja skóra jest nieprzewidywalna i kosmetyki moge tylko używac z polecenia dermatolog czy w aptece :( Ps.Burza współczuje śmierci dziadka :( kondolencje 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
wy nadal nie rozumiecie o co chodzi w tej calej sprawie??Przeciez to jest bardzo proste!!!Szpiegujaca to pewnie byla kolezanka zainteresowanej, ktore sie poklocily i szpiegujaca chciala sie na niej zemscic i jej sie to udalo!!!Pod innym adresem napisala do zainteresowanej, zeby ta jej przeslala liste kosmetykow na wymiane(bo zainteresowana przesyla liste tylko mailem) i stad wiedziala jakie tamta ma kosmetyki!!!Sa sasiadkami, wiec podawala adres i nazwisko zainteresowanej, po czym odbierala paczki!!!!A zainteresowana nawet nie wiedziala, ze ma komus cos wyslac, bo sie z nikim nie umawiala!!!Dalej ma te wszystkie kosmetyki, a wy niestety nie macie co sie oburzac, bo ona sie z wami nie umawiala i nie ma obowiazku nic wam oddawac!!!Umawialyscie sie ze szpiegujaca, a ze ta jest oszustka i nie ma tych kosmetykow, to zostalyscie na lodzie!!!!Proste!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zainteresowana22 i szpiegująca (obydwie pod czarnymi nickami) to jedna i ta sama osoba, a skąd to wiemy to już nasza sprawa :P i niech nie wciska nam kitów, że się z nami nie umawiała, bo się umawiała, tylko, że pod innym nickiem, i to tyle na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zszokowana i nie wiem co powiedzieć. natomiast moja propozycja: co jakiś czas wstawiać tu nicki osób z którymi się wymieniało. i pisać czy paczka dotarła czy nie. zacznę ja. uczciwa wymiana - byłam bardzo zadowolona: -kamaO -Selphie -Hekate -raasiaa (chyba) - nazwa konta \"Misia\" :) nie dotarły do mnie nigdy przesyłki od: -zakręconaa -agis83 (początek adresu mailowego) od jednej osoby dostałam kosmetyki przeterminowane, ale powiedzmy że jej ufam, że nie wiedziała o tym i nie wymienię jej tu z nicka. pewnie o kimś zapomniałam, ale jak sobie przypomnę, napiszę. mimo wszystko wstawiam moją uaktualnioną listę. kontakt ze mną catmeow@wp.pl albo gadu 2264438. moja uaktualniona lista: szminka ORIFLAME (nie VISIONS - ale ta w granatowym opakowaniu ze srebrnym paskiem, nawilżająca) kolor Raspberry Sherbet; łagodny ciepły róż, użyta 4 razy, kupiona dwa tygodnie temu, niestety nie mój kolor :( intensywnie nawilżająca pomadka Collection2000 kolor - bardzo elegancka czerwień, użyta ok. 5-6 razy kupiona miesiąc temu mini-balsam ze złotą poświatą Kolastyna, 25ml, to był bezpłatny dodatek do czegoś, nieużywany, wyciśnięta raz kropelka, żeby zobaczyć, jaki daje odcień perfumy w kremie Yves Rocher Ode a l\'amour NIEUŻYWANE paski do francuskiego manikiuru, ale nie owalne, tylko jakby trójkątne - taki szpic wychodzi na pazurku lakier EVELINE, perłowy czerwony w lekko malinowym odcieniu ubytek może 0.5cm ważny do marca albo maja 2005 pomadka VISIONS ORIFLAME - CopperPlum - bardzo mało używana ważna do listopada 2006 pomadka VISIONS ORIFLAME - Golden Glaze - bardzo mało używana ważna do listopada 2006 MINI perfumy (7.5ml) Yves Rocher NEBLINA nieużywane cytrusowy żel do stóp Avon - użyty 3 razy ważny do połowy 2006 4 miniszminki Yves Rocher, każda użyta może 2 razy żeby sprawdzić kolor: -orchidea, ciemnoróżowa -mocha - brąz -koral oszroniony- nazwa sama mówi -kasztan lukrowany - ciepły perłowy beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, dobrze, że tu weszłam, miałam się wymieniać z zainteresowaną22!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie tutaj nie bylo.........ale sie porobilo..........no coz, i takie wariatki jak szpiegujaca chodza po swiecie........ja zawsze bylam zadowolona z wymian, tylko jedna paczka nie doszla....ale wysylalam ich juz bardzo duzo, wiec jakis margines bledu musial sie zdrazyc:) przypominam moja liste, moze komus cos sie spodoba;) mail: nika1232@wp.pl, GG: 4288176 🌼 ❤️ błyszczyk do ust Avon glazewear, nowy(tzn raz uzyty żeby zobaczyc jaki to kolor), kolor gold digger 🌼 ❤️ szminka bourjois, złota, raz użyta dla wypróbowania koloru 🌼 ❤️ błyszczyk dwustronny, z jednej strony jasny różowiutki, z drugiej bezbarwny, oba ze świecącymi drobinkami 🌼 ❤️ błyszczyk do ust Sensique, cielisto-beżowy, taki naturalny;), zostało 3/4 🌼 ❤️ przyrząd do masażu antycellulitowego z VITY, kupilam kiedys 2 numery I mam takie 2, jeden nieużywany, mogę odstąpić :P 🌼 ❤️ nawilżający podkład wygładzający cerę Avon, kolor Warm Beige, została 1/3 🌼 ❤️ błyszczyk do ust Glazewear, kolor Rosebud, mało używany 🌼 ❤️ poduszeczka do nakładania pudru, trójkątna, gruba 🌼 ❤️ masażer do ciała avon, taki różowy, kupiłam bo był w promocji, ale nie użyłam ani razu;) 🌼 ❤️ nawilżające mleczko po opalaniu Avon, ok. 1/3 🌼 ❤️ balsam do opalania, faktor 40,Dax Cosmetics ok. 1/3 🌼 ❤️ modelująca pasta do włosów Avon, nie duzo zostało, ze 150 ml, może z 20-30ml, ale może ktoś będzie chciał sobie wyprobowac;) Kilka osób pytało o książki do szkoły średniej lub do matury. Ja mam na wymianę takie: JĘZYK POLSKI 🌼 Tadeusz Bujnicki \"Pozytywizm\" 🌼 Stanisław Makowski \"Romantyzm\" 🌼 M.Adamczyk, B.Chrząstowska, J.T.Pokrzywiak \"Starożytność- oświecenie\" 🌼 J.Kowalikowa, U. Żydek-Bednarczuk, \"Współczesna polszczyzna\" 🌼 Opracowania, lektury, wiersze \"Pozytywizm\" GREG 🌼 ksero bardzo dobrej ksiazki, w ktorej sa lektury wszystkich epok, niestety nie ma ksera 1 strony, wiec nie wiem jaki autor:) HISTORIA 🌼 Historia 2, Dzieje nowożytne 1492-1815, Katarzyna Zielińska, Zofia Kozłowska 🌼 Historia 3, Dziej nowożytne i najnowsze 1870-1939, Grażyna Szelągowska BIOLOGIA 🌼 Biologia 2, Waldemar Lewiński 🌼 Biologia, M.Podbielkowska, Z. Podbielkowski GEOGRAFIA 🌼 Podstawy geografii fizycznej ogolnej z elementami geologii, Edward Świtalski, podręcznik i zeszyt ćwiczeń (nie wypelniony) MATEMATYKA 🌼 Matura, zbior zadan, Alicja Cewe, Halina Nahorska 🌼 Matematyka II, Stanisław Zieleń 🌼 Matematyka I, Stanisław Zieleń 🌼 Zbiór zadań z matematyki dla I i II, Norbert Dróbka, Karol Szymański 🌼 Matematyka dla licealistów, zbior zadań II, Kłaczkow, Kurczab, Świda 🌼 Matematyka dla licealistów, zbiór zadań III i IV, Kłaczkow, Kurczab, Świda 🌼 Matematyka dla licealistów, zbiór zadań I, Kłaczkow, Kurczab, Świda 🌼 Vademecum Maturzysty, Matematyka, przygotowanie do matury i egzaminów testowych Książki są w bardzo dobrym stanie, mało używane, bo kupowałam, a zazwyczaj i tak z książek nic nie robiliśmy:) I troszkę „innych” rzeczy niż kosmetyki: ❤️ pudełko na anty- żółte microgynon ❤️ kosmetyczka mała, brązowa, jakby ze skórki węża ❤️ kaseta wideo oryginalna, film pt. „Go” z Katie Holmes, fajny filmik tylko troszkę zakręcony;) ❤️ kasety: 🌼 MELLOW TRAX techno vibes 🌼 THE OFFSPRING americana 🌼 AQUA aquarius 🌼 AQUA aquarium 🌼 AC/Dc the razors edge 🌼 ALICE DEEJAY who needs guitars anyway? 🌼 EMINEM the marshal mathers 🌼 CLUB ROTATION vol.2 ❤️ płyty(mogę oddać oryginał): 🌼 ROBERT CHOJNACKI big beat ❤️ Książki: 🌼 Turystyczne rozmowki angielskie 🌼 „Syn pocahontas prawdziwa opowiesc” Mari Hanes 🌼 „Biały Jaguar” Arkady Fiedler 🌼 „Zelazny wilk” Tytus Karpowicz 🌼 „Jozef Pilsudski i jego legenda” 🌼 „Dzieje sprawy Katynia” ❤️ 2 ramki( takie kolorowe z babcią i dziadkiem, pewnie w sklepach widziałyście), ❤️ pokrowiec skórzany na Siemensa C 35 i i ładowarka do Siemensa C 35 i , bo mi telefon ukradli i mi zostało, ❤️ puzzle(różne wielkości, obrazki z Disney’a) ❤️ porcelanowe figurki ❤️ pajacyki z porcelanowymi główkami 🌼 może o czymś zapomniałam, to pytajcie, poszukam;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoOolar
Hmm.. no własnie.. dobrze, ze ja tez weszlam.. do mnie zainteresowana też napisala mail, ze chce sie wymienić.. co mnie bardzo zdziwiło, bo nie było mnie tu chyba z miesiąc albo więcej a moja lista jest ładnych paredziesiąt stron wcześniej.. a mail podawałam tylko raz.. nawet nie wiem kiedy.. więc musiała bardzo uważnie śledzić ten post..:| na szczęscie wiadomośc odebrałam dopiero wczoraj.. i jak tu weszłam żeby sprawdzić co i jak to juz wszystko wyszło na jaw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja oleczka. Czarnego nicka założyłam dopiero gdy założyłam stałe łącze, więc wcześniej wymieniałam się i wypowiadałam tutaj jako oleczka. Ale teraz już będę pod tym nickiem. Moim zdaniem: można by jeszcze wymieniać się - zaufana \"wypróbowana\" osoba z takową drugą osobą. I koniecznie trzeba by założyć czarne nicki choćby tylko dla potrzeb tego topicu. Każda nowa osoba musiałaby pierwsza wysłać kosmetyki do stałego bywalca. Po dojściu przesyłki wysyłałaby ta druga. Po zdobyciu zaufania mogłaby wysyłać już w tym samym czasie. I jeszcze jedno: przesyłki polecone. Można darować sobie priorytet, ale polecone dają gwarancje, że nic nie zaginie w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleczka ma racje....gdy chcemy podtrzytmac wymienianie sie..mozemy sprobowac takiej opcji..... dziewczyny naprawde mi przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Zgadzam się!!powinnysmy zawsze wysylac polecinym i priorytetem, a nim wyslemy paczuszki prosic osobe z ktora sie wymieniamy o nicki osob z ktorymi wczesniej przeprowadzala wymiane, aby mogly potwierdzic jej wiarygodnosc!!! A tu moja lista: -Polerujacy żel myjacy Lazurowe Morza-Avon 1/2 150ml.Jest bardzo fajny tylko mam na niego alergie:( -cienie AvonBronze Patina- podwojne. Bardzo ładne sa z wymiany ale dostalam takei same nowe wiec chcialabym sie za te wymienic, sa malo uzywane. -perfumy Green Petal for women- ubytek 2%, dostalam na urodzinki ale zapach mi nie spasowal:( -miss sporty- blyszczyk do powiek uzyty tylko raz na jakas impreze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, zajrzałam tu po dość długiej przerwie i taki numer!!! Ale... nie zastanowiło Was, że ktoś ma na wymianę takie drogie kosmetyki? Przecież dior, chanel i co tam jeszcze to kosmetyki, których nie kupuje się \"dla testu\", zazwyczaj są to przemyślane zakupy, których jesteśmy pewne. Rozumiem, wymienić się Viperą, inglotem, nawet L\'oreal, ale dior itp.? Nie wzbudziło to Waszych wątpliwości? Z drugiej strony... hmm, fajnie się wymienić na takie kosmetyki. Nie jestem pewna czy listy polecone rozwiążą ten problem, przecież Wy możecie wysłać, a druga osoba już nie, może podać inny adres, imię czy nazwisko... Mam nadzieję, że taki numer już się nie powtórzy, życzę Wam dalszego miłego wymieniania. Pozdrawiam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×