Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość Sherinne
Hej dziewczyny, ciesze sie, ze znalazlam ten topic wlasnie o Jeanine. Zazywam je od lipca ubieglego roku i jestem bardzo zadowolona. Nie mialam najmniejszych problemow z plamieniami, okresem i libido. Ale pisze poniewaz teraz natomiast jestem lekko spanikowana... Nigdy wczesniej nie zdarzylo mi kochac sie w czasie 7-dniowej przerwy w stosowaniu tabletek. Ulotka twierdzi wprawdzie, ze ochrona przed ciaza trwa takze w trakcie tej przerwy, ale i tak sie boje :( Oto o co chodzi: 3. dnia przerwy dostalam okres (to bylo w ostatnia niedziele), a we wtorek (5. dzien przerwy) kochalismy sie bez dodatkowego zabezpieczenia. Nastepnego dnia (wczoraj) okres mi sie skonczyl (zostalo tylko jakies nieznaczne plamienie) i nie wiem, co o tym sadzic... Wiem, ze pewnie za bardzo panikuje, ale takie juz mam slabe nerwy :( Moje pytanie wiec brzmi: czy rzeczywiscie w trakcie przerwy tez jestem zabezpieczona przed ciaza? Pozdrawiam Sh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIepwna19
skoro ulotka mowi ze jestes zabiezpieczona takze podczas 7 dniowej przerwy to jest to prawda, musisz tylko pamietac zeby wziasc tabletke 8 dnia i bedzie oK, skoro jajeczko nie dojrzewa w jajniku to gdzie ma dojsc plemnik?? NIe ma ryzyka! A ja chciałam zapytac czy srodek znieczulajacy u denstysty moze miec wplyw na dzialanie tabsow? w ulotce jest cos wspomniane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sherinne
Dzieki, Niepewna, uspokoilas mnie, nie ma to jak racjonalizm :) Niestety nie pomoge w kwestii znieczulenia :( Pewnie dentysta powinien wiedziec jak ten srodek oddzialuje z tabletkami i doradzic czy i jak dlugo nalezy sie dodatkowo zabezpieczac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepwena19
spokojnie, najwazniejsze jest to zeby trzymac sie zasad z ulotki i nie zapominac o tabletkach! Mnie stresuje jednak mysl ze niby juz po pierwszej tabletce jak sie ja wezmie w pierwszy dzien okresu to jest sie zabezpieczonym, ja poczekam nawet z 2 tygodnie zeby byc bardziej pewna, ale i tak czuje sie niepewnie, bo juz jakos tak mi siedzi w głowie! Czy wy współżyłyscie po kilku pierwszych tabsach bez obaw??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tupti
Czesc!Ja stosuje Jeanine od 15miesiecy.Wczesniej przez miesiac bralam Diane-35,ale nikomu ich nie polecam.Po Jeanine nigdy nie mialam zadnych objawow ubocznych,a co wiecej nareszcie nie zwijam sie z bolu podczas krwawienia.Co do wspolzycia podczas przerwy mozna smialo.Zauwazylam tylko,ze nieznacznie przedluza sie wtedy dlugosc krwawienia.Ogolnie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna19
bardzo mnie ciesza takie poztywne opinie, moja znajoma tez bierze jeanine i nie dosc ze schudla to jescze urosly jej piersi i wyladniala jej cera, wiec prócz antykoncepcji same superlatywy! Ja juz niedlugo wezme pierwsza w zyciu tabletke, czekam tylko na 1 dzien okresu, mam nadzieje ze bedzie dobrze Prosze piszcie opinie aby podniesc na duszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niksi
ja bralam te tabsy przez 3 miesiące kiedyś (teraz znowu się zastanawiam, ale o tym za chwilę...). Mialam świetną cerę, trochę tylko bolala mnie glowa, ale po odstwieniu.... straszne, to bylo po prostu straszne nie moglam dotknąć twarzy :( pozatym w czasie brania nic nie bolalo mnie przed miesiączką i to jest sukces. Natomiast teraz się zastanawiam czy nie zacząć ich brać znowu, ale moja motywacja nie wiąże się z podjęciem wspóżycia. chcę sobie wyregulować cylk i poprawić cerę. doradźcie coś bo muszę się szybko decydować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwie zakochana
Jeaninki łykam nieprzerwanie już półtora roku i mam się świetnie. schudłam, wypiękniałam, cera świetna, włosy lśnią, miłość kwitnie, ochota z każdym dniem coraz silniejsza. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIepewna19
zakochana- to SUPER!!! Az Ci zazdroszczę! A jeszcze napisz po ilu dniach od pierwszej tabletki zaczelas współżyć i czy w czasie przerwy tez współżyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktośka1
czy ktoś po tych tabletkech przytył? ja skończyłam je brać ok. 2 miesiące temu i od tego czasu zaczęłam tyć, nie wiem czy to przypadek , czy działanie hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niksi
z wielu doświadczeń wynika, że się po nich chudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Altea
hej!!ja biore tabletki jakos od wrzesnia zeszlego roku, wiec juz sporo czasu. Nie mam zadnych plamien, nie boli mnie glowa, bol miesiaczkowy przeszedl mi calkowicie, a krwawienie jest mniej obfote. Niestety przytylam, a wlasciwie to i przytylam i spuchlam nieco. Niby BMI idealne, a czuje sie ociezala. Ochota na seks mala, lub zadna, a energii brak, nic mi sie nie chce. Martwia mnie tez moje chwiejne nastroje, placze z byle powodu i sie wsciekam. Okropnie zwiekszyl mi sie celulit i nic na niego nie pomaga, zadne kremy ani masaze. Sama nie wiem, zmienie chyba na cos innego, tylko na co...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie od piątku mam je brac , wczesniej brałam harmonet a teraz lekarz zmienił mi na jeanine , po harmonecie miałam straszna cerą . Mam nadzieje ze po tych taka nie bedzie mam pewne obawy własnie z tą duż dawką hormonów. Zapłaciłam zanie 29 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylancikowa
29?? a skad jestes?? ja jak kupie za 34 to sie ciesze ze malo zaplacilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaa18
Ja za moje zaplacilam 39zl w Klodzku. Dzisiaj jest trzeci dzien jak wezme tabsa i jak myslicie Kobitki-moge juz sie bez stresu wspolzyc z moim Kochanym?? Chcem sie podzielic, ze kompletnie nie czuje zadnych skutkow ubocznych Jeanine,tylko cos nie chce mi sie zabardzo jesc-super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusdhairwf
cześć, ja własnie zaczynam brać te tabletki, mozecie mi napisać gdzie można je kupić najtaniej we Wrocławiu, bo za pierwsze opakowanie zapłaciłam aż 45zł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamka22
Hej ja biore jeanine już rok i 6 miesięcy ale właśnie wczoraj przerwałam ich branie z powodu skutków ubocznych. Miałam ataki migreny to jest ból niesamowity i nikomu tego nie życze nawet najgorszemu wrogowi. Zaczęło się wszystko gdzieś rok temu może troche więcej dostałam wtedy pierwszej migreny ale myślałam że to może być genetycznie bo moja mama ma i ciotki, ale te tabletki je wywołały na początku miałam co 5 miesięcy a ostatnio co miesiąc no i pare dni temu kiedy zaczęłam następne opakowanie dostałam migreny i następny dzień czułam się źle na trzeci dzień znowu dostałam to było straszne dopiero jak przerwałam poczułam się lepiej. Więc każde tabletki w końcu przyniosą skutki uboczne, ale są też wyjątki. Miałam również inne skutki uboczne ale to już w mniejszym stopniu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
hey!ja biore juz jakis czas.teraz juz luzik-nudnosci minely.no i polecam skutecznosc rewelacyjna.nie ma jak bezpiczny seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
a co skutkow ubocznych- na kazdego te same tabletki podzialaja calkiem inaczej.nie kazdy ma skutki uboczne.ja mialam tylko nudnosci ale tylko kilka dni.a pozatym figurka bez zmian.a o do ceny to place za nie 39 zl.cera tez troszke lesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoncia
a co skutkow ubocznych- na kazdego te same tabletki podzialaja calkiem inaczej.nie kazdy ma skutki uboczne.ja mialam tylko nudnosci ale tylko kilka dni.a pozatym figurka bez zmian.a o do ceny to place za nie 39 zl.cera tez troszke lesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matim
a ja to mam taki probleM: jakik kolor mam opakowanie jeanine a jaki jasmine ?? Wiem to glupi problem, ale proszę odpiszcie :)) i jeszcze jedno czy po 1 szej tabletce jestem już zabezpieczona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna19
chyba juz sobie zmienie nick :P pisalam jakis miesiac temu ze mi ginekolog przepisala jeanine i mialam wiele obawa, ale teraz sie ciesze! Libido w porządeczku, skutki uboczne byy niewielkie jak dotad tj. 2 razy lekkie plamienia ale mini mini, a na poczatku od dawki hromonow jakies tam oslabienia ale minimalne wiec sie nie przejmowalam i teraz jestem zadowolona! Jak narazie nie przytylam i nie schudlam, nie moge wam blizej niczego napisac o figurze ani pryszczach bo w sumie zadnych zmian to ja u siebie nie widze! A kupuje po 39 zl ale pojade specjalnie do bialegostoku do apteki kolo ratusza gdzie sa po 25 zl bo kasy brakujee, to sie zaopatrze A moze Mila22 jakos dokladniej napiszesz mi gdzie na lipowej, to jest apteka samoobsulgowa taka? Kolo czego ona jest to moze lepiej skojarze, jak nie to bede szukac! POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
Ja biore Jeanine rok i jestem z nich bardzo zadowolona, okres rzeczywiscie jest przy nich bardzo znikomy, czasem nawet w ogole go nie ma i nie nalezy sie tym przejmowac. Wiekszosc skarzy sie na plamienia w srodku cyklu, ja akurat tego nie mialam. Czasem boli mnie glowa, ale u mnie to normalne, bo glowa czesto mnie boli, wiec nie zrzucam tego na pigulki. Ja raczej schudlam. Przy wzroscie 169 waze 54-55 kg, wiec spoko;) ale kazdy organizm musi miec dobrane pigulki, na wszystko recepty niestety nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie jestem w połowie pierwszego opakowania , ze skutkow ubocznych jak narazie zaobserwowałam ból piersi i mam jakis żółty sluz , i cera mi sie pogorszyła ( a podobno działaja one na polepszenie ) , juz sama nie wiem przy harmonecie tez miałam kiepską cere .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
pierwsze 3 miesiace sa tzw przystosowawcze... wszystko sie uspokoi i cera bedzie ladna... jak mawia moja lekarka: jest pani zywa reklama jeanine, tak sie pani cera poprawila... musisz byc cierpliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monti 66
a ja biore cilest moze wiesz od kiedy dzialaj tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M***
wszystkie tabletki dzialaja po 7 dniach (mowie, jesli zaczynacie je dopiero brac). Zreszta wszystko jest obszernie opisane w ulotkach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam plamien tylko jakis dziwny śluz najpierw był żółty a teraz jest taki białawy i nie wiem czy jak sie je bierze to czy powinno byc sucho , czy ten sluz oznacza ze tabletki nie działają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila22
hej te tabletki można kupić na ulicy lipowej apteka nazywa sie "przy ratuszu" pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×