Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość Innez84
Dzięki serdeczne, trochę mnie to uspokoiło. Jeszce tydzień wytrzymam, już się nawet przyzwyczaiłam do tego bólu , tak więc poki co udaje mi się z nim normalnie funkcjoniować, tzn. chodzić na zajęcia itp. Jednak mam ogromną nadzieję, że mi przejdzie i będę mogła je brać, bo dużo dobrego słyszałam o Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicik
Witam, ja własnie wróciłam od "przypadkowej ginekolog" i jestem przerażona. Nastraszyła mnie, że przy stosowaniu tabletek i przez taki czas (3 lata) jaki je stosuę będę miała kłopoty z zajściem w ciążę. Naopowiadał jeszcze, że od tabletek jest cellulit oraz masa ciała. Byłam w szoku, gdyż chodzę do ginekologów i jeszcze żaden nie plutł takich farmazonów na temat Jeanin bądź tabletek w ogóle! Zaciągałam porad nie raz jeśli miałam swoje wątpliwości. Czy Wy kiedyś słyszałyście coś podobnego od ginekologa? Chyba, że ta baba była z LPR?! Omijajcie ją łukiem szerokim (Ortonowska/ wawa) bo jest bardzo nieprzyjemną osobą!! Dajcie znać w tej sprawie, bo ciekawa jestem, czy poważ traktować te rewelacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirciaaa
CZESC CHETNIE ODKUPIE OPAKOWANIE JEANINNE LUB RECEPTE.POKRYJE KOSZTY PRZESYŁKI. POZDRAWIAM. KONTAKT mirkazych@o2.pl , nr.gg 3364895

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innez84
NO ja też jestem w szoku! Pierwszy raz słyszę , żeby w tych czasach jakikolwiek ginekolog wypowiadał się w ten sposób na temat tabletek. Mnie moja Ginekolog nawet zachęcała, stwierdziła skoro nie planuję w najbliższym czasie rodziny, to powinnam jak najbardziej wybrać tą metodę. Aż w ońcu za którymś razem się zgodziłam. Jestem w trakcie pierwszego opakowania. Pozdrawiam, no i radzę szybką zmianę lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Ja również jestem w szoku z tego co przeczytałam o tej gin.Ja pytałam swojej nawet kilka razy i powiedziała mi ze w moim wielu to nawet mogę je brać 30 lat i nic mi z tego powodu nie będzie. Ale szczerze to troche mnie nastraszyłaś bo ja biore je 4 lata a za parę lat chce urodzić dziecko. A u Was dziewczyny co mówią lekarze na ten temat? A może któraś z was brała tabletki a później zdecydowała się na dziecko i jak to było z odstawieniem i zajściem w ciąże.Piszcie! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angandara
Cóż... Mój ginekolog powiedział, że każdy organizm reaguje inaczej na pigułki, ale kłopoty z zajściem w ciąze po Jeanine u żadnej jego pacjentki się nie pojawiły. Co do ciała, to muszę powiedzieć, że jestem zadowolona z iektórych rzeczy, a z niektórych nie. Otóż zawsze byłam osóbką przy kości i już po 3 opakowaniach zauważyłam spadek wagi o 7 kg. I tak już zostało. Waga ani drgnie w żadną ze stron... Stan cery poprawił mi się. Nie miałam nigdy wielkich problemów, jakieś wypryski na brodzie i czole od czasu do czasu, ale teraz nie mam w ogóle z tym problemów. Tyle o pozytywach... A co do negatywów, to niestety zaczęły mi bardzo wypadać włosy (pomimo stosowania tabletek, preparatów itp.) no i mam cellulit, z którym nie potrafię sobie poradzić. Jest to efekt uboczny stosowania Jeanine w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angandara
aha, i jeszcze urosły mi piersi dość znacznie, ale niestety jedna jest większa od drugiej, a zawsze były równe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mloda Polka
Hej Dziewczyny!!! Powiedzcie mi prosze jakie macie krwawienie z odstawienie w czasie 7.dniowej przerwy. Bo ja mam bardzo rozne raz mi leci bardzo malo i trwa nie cale 3 dni, a czasem dosyc obfite(ale tylko przez pierwszy,drugi dzien). Pozatym raz mam bole tak jak przy pirwszej w zyciu miesiaczce,a czasem lekkie.Chociaz musze wspomnniec,ze jak nie bralam to tez mialam dosyc bolesne okresy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicik
Uspokoiłyście mnie dziewczyny:-), chodź sama się sobie dziwię, że tak zareagowałam na jej newsy. Poszłam do tej baby pierwszy i ostatni raz! Miałam nagły problem, a ona jako jedyna była wolna. Chyba już wiem dlaczego....? Ciekawe swoją drogą, czy w LIMie wiedzą o jej praktykach? Zdziwaczała baba... Moja właściwa lekarka przy wyborze środków-kilka lat temu, również sama zaproponowała mi ten środek jako nowość oraz jeden z najnowszej generacji. Powiedziała również, że nie ma żadnej fazy przejściowej chcąc zajść w ciążę, w postaci odczekania kilku miesięcy po ich odstwaieniu. Po prostu miałam pecha trafiając do tej oszołomki z LPRu!!! Trzymajcie się. Aha, ale może któraś mi podpowie, bo jedynym minusem dla mnie jest niestety brak ochoty na seks...Paradoksalnie własnie...czy Wy też tak macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
mam pytano, bo wszystkie z was pisza o plusach jakie sa podczas brania tabletek, a moze ktoras napisze jak jest po odstawieniu, tzn czy nadal jest tak pieknie jak bylo w trakcie brania,czy problemy powracaja(np z cera) albo sa jakies dodoatkowe skutki uboczne???. Pytam bo za 2 miesiace odstawiam i chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_123
Czesc chetnie kupie jeaninki jezeli juz nie uzywacie i sa wam niepotrzebne z checia odkupie piszcie na maila kejtss@op.pl oczywiscie cale opakowanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicik
Helo, ja robiłam już przerwę w stosowaniu Jeanin i niestety nie mam pomyślnych wiadomości. Pierwsza irytująca sprawa to bardzo obfity okres! Drugie to nadmierna duszność, uczucie gorąca i potliwość w zw. z tym. Po trzecie niestety efekt był również widoczny na twarzy i włosach, tzn. włosy szybko się przetłuszczały jak również skóra twarzy co skutkowało wypryskami (nie spotykanymi u mnie wcześniej) oraz zaskórniki. Nic pozytywnego.... Po kolejnym rozpoczęciu kuracji po przerwie miałam plamienia non stop przez 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Laski spokojnie kazdy reaguje na swój sposób, to indywidualna sprawa..chodz mam nadzieje tak sie nie stanie tez słyszałam ze po odstawieniu są jakies przykre skutki uboczne.. Ja sie ciesze bo nie mam (jak narazie tfu tfu) zadnych skutków ubocznych przy braniu ( takie jak plamienia, mdłosci czy cała ta reszta..czuje sie doskonale..) Jedynym minusem to są napady złości..he bardzo szybko sie denerwuje..ale podobno to mija;p I powielam moje pytanie:Czy zmiana pory brania pigułki (tzn godziny) ma tu jakies znaczenie czy istotne jest tylko to zeby łyknąć ją po 7 dniowej przerwie.. chce sie poprostu upewnic ze antykoncepcja działa :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innez84
Ja mam jeszcze jedno ważne pytanie, czy oprócz takich skutków ubocznych jak mdłości , czy bóle głowy mozę rownież wystąpić podczas brania JEanine , lub jakichkolwiek innych tabletek, gorączka i to w dodatku bardzo wysoka? Gdyż od pięciu dni mam wysoką temperaturę, która tylko z dwa razy spadła na 37, po czym szybciuteńko wzrosła do 38, 39, kilka razy utrzymywała się nawet przy 40,3. Dzis bylam zrobić wyniki badań ale musze czekać do jutra na rezultat. Moż któraś z Was też miała kiedyś wysoką temp? Biore proszki i ledwo co pomagają, a wizytę u Gin. mam dopiero w poniedziałek. Aha Jeanine biorę od 8 dni Proszę o odpowiedż. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
do Madzia MINI: pytalas o efekty jakie odczuwam, znaczy sie wlasciwie trudno cos powiedziec po pierwszym opakowaniu jako ze organizm dopiero sie przyzwyczaja....jestem po okresie bardzo ubogim, kolejne opakowanie przede mna i wlasciwie tylko pierwsi nieznacznie sie powiekszyly, cera sie jeszcze raczej nie poparawila,ale nie mam narazie negatywnych efektow.... czy masz cos konkretnego na mysli??? :-)) do DOMALKA: tabletki biore z czestymi przerwami, wlasciwie bralam je ok.1,5 roku, pozniej przerwa 10miesiecy, potem bralam 3 rozne rodzaje tak srednio kazde po pol roku ale ciezko bylo, tylam straszliwie, prawie 8 kilo w 2 miesiace,wiec odstawialam za kazdym razem, no i teraz mialam prawie rok przerwy bo sie balam coskolwiek brac ale moj ginekolog zalecil mi jako ze pozniej moge miec problemy z ciaza jesli nie zaczne sie leczyc!wiec nie urodzilam dziecka jeszcze i biore tableki zeby kiedys go moc urodzic....mam nadzieje :-)) nie tak jak powiedzlala ginekolog z LPRu, hahaha!!:-)) do IwOo: ja zmienialam czesto godziny brania, bo szczegolnie na poczatku ciezko sie dostosowac i uwierz mi nie mialo to wplywu na antykoncepcje. ale zmian dokonywalam miedzy opakowaniami nie wiecej niz pare godzin, nie od raz przeszlam z rannej pory na wieczorna.... pozdrawiam wszystkie jeaninki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innez84
Jednak objawy , które wymieniłam nie mają powiązania z Jeanine. Byłam dziś po wyniki i okazało się po prostu , że mam kamicę nerkową skąd ta wysoka gorączka, kłucia podbrzusza, mdłości i inne. Ulżyło mi, bo oznacza to , że nadal mogę je brać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofelek123
dziewczyny jesli któras kupuje jeaninki taniej niz 38zl i jeosli macie jakies zbedne opakowania (oczywiscie cale to chcetnie odkupie)u mnie sa za 42 zl piscie na maila kejtss@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_21
DO KICIK!!!!!!! to mmnie przeazilas troche ja biore jeanine od 1,5 roku ale non stop.strasznie sie boje objawow jakie bede miala poo ich odstawieniu tragedia:( co nastapi moze za 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_21
jesli ktoras z was brala tak hormony nie robiac przerw ,napiszcie jakie mialyscie objawy po ich odstawieniu, i czy nie mialyscie problemow z ciaza!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa123
dziewczny jesli zostalo wam zbedne opakowanie jeanine oczywiscie cale to chcetnie odkupie kejtss@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Hej! Ja również nie robiłam jeszcze żadnych przerw w braniu tabletek a biorę je prawie 4 lata i pewnie jeszcze je pobiorę z 1-2 lata. Boję sie pomyślć co będzie po ich odstawieniu i czy nie bedzie problemów z zajściem w ciążę a właśnie po to chciałabm je odstawić.Piszci jeśli któraś z was brała tabletki tak długo i co było po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SilviaAna
Hej!!! Dopiero zaczyne brac tabletki. Ginekolog przepisala mi jeanine mowiac ze maja mala dawke hormonow i beda dla mnie dobre gdyz jestem osoba mloda(21 lat - pocieszyla mnie:) zaczelam czytac troche na formach i pare razy pojawila sie informacja ze dawka hormonow jest duza - co wiecie na ten temat? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja dzis połknęłam 13ą pigułke z pierwszego opakowania. Troche niepokojące jest to ze moja miesiączka ciągle trwa! Tzn. bardzo skąpa wydzielina ale jednak jest. Poza tym poki co jestem w sumie zadowolona. W pierwszy dzien przechodzilam lekkie mdlosci. Moze to sie wydac niektorym niemozliwe ale moj biust juz znacznie sie powiekszyl (jędrniejszy). Jestem bardzo szczuplą osobą więc jakiś skok wagi tez zaliczylabym do zalet. Poki co czekam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczkaaa
a jak u was z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
myslicie ze po polrocznym braniu skutki po odstawieniu beda az tak odczuwalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akwarium
a jak u was z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Do Emist!! :) mam pytanko moze wyda sie glupie, ale ja biore juz 15 tabl. z 1 opakowania i chcialam zapytac czy twoje piersi sie troche powekszyly :P i czy troche bola, w sumie kazdy org. inaczej reaguje ale ja nie mam takich objawow na dodatek super sie czuje wczesniej suchudlam 2 kg.. ale teraz jest oki w ogole nie mam plamien hmm..w sumie nie wiem czy powinny byc czy nie :/ i czy jest szansa jeszcze ze piersi mi jeszcze urosna :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z limbido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×