Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość anankee
Hej !!! Biore janine juz miesiac i raczej schudłam niz przytyłam brawo :))) Piersi sa okrąglejsze - miło nie..... jestem pogodna, nie mam zadnych dziwnych objawów.. jestem naprawde zadowolona.. Pozdawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Witam Panie :P!! Hmm...jestem w trakcie 3 opak.w sumie juz w polowie i teraz odczuwam ze bola mnie piersi szczegolnie jak je dotykam :/ Dziwi mnie to troche bo przy 1 i 2 opak.nie mialam takich objawow...ogolnie czuje sie superr!! tylko bol tych piersi :( dziwne to troche :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Aha i jeszcze jedno !! ile dajecie z tabletki W Bydgoszczy :P jesli ktoras z was zna tania :P apteke prosze o odp. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszata_linux
Ja zapłaciłam za nie 33zł, w Gdańsku na uli marii skłodowskiej-curie, przy budynku swissmed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszata_linux
ja kupiłam je w gdańsku na ul marii skłodowskiej currie przy swissmed za 33zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila23
Hej ja już biorę jeanine dosyć długo i ostatnio zaczęła mi się pogarszać cera z którą wcześniej nie miałam problemu przy tych tabletkach i wogule prawie nie wystąpił mi okres tylko skąpe plamienia. CZY komuś to się zdarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Ogólnie jesli chodzi o jakies tam rzeczy związane z jeanine to poprawia ona wygląd cery (u mnie zlikfidowała trądzik) nie zatrzymuje wody w ciele dzieki temu mozna schudnąc i krwawienia przy ich stosowaniu są o wiele mniejsze.. To zalezy jak długo je bierzesz? Moze czas na badania kontrolne i ewentualna zmiane lub przerwe? Bo to dziwne ze nagle po nich cera sie popsuła, gdyż mają taki skład ze nie mogą tego zrobic..a juz zwłasza skoro nie miałas wczesniej zadnych problemów..moze to nie od tabsów? Moze uczulenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
byc może juz kiedys sie wypowiadałam na ich temat brałam je przez 8 miech przytyłm po nich strasznie imiałam straszne napady złosci nie polecam ale to kazdy musi na sobie spróbowac moze dla ciebie beda dobre dodam ze kolezanka mi je poleciła ale mi nie słuzyły teraz zazywam yasmin podobne w składzie troche ale lepiej je znosze i czuje sie nawet dobrze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka25
Hej! Mam pytanie czy ktoś wie o dzialaniu Jeanine antyandrogenowym, mam maly problem z nadmiernym owłosieniem i lekarz przepisał mi te tabletki. Czy są może panie, które mają podobny problem i biorą Jeanine? Czy jest jakąś poprawa, czy ten lek naprawdę pomaga w tej kwestii? A może ktoś zna jakiś lepszy i skuteczniejszy lek, który pomaga walczyć z problemami nadmiernego owłosienia??? Piszcie czekam na Wasze opinie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esseczka
mam rowniez problem z owlosieniem - nie jest to straszne ale mi przeszkadza :) robilam sobie badania na testosteron - byl jeszcze w normie ale gorna granica blisko :( lekarz zaproponowal mi ten lek bo moze pomoc - ale tylko podczas stosowania - tzn odrastaja wloski wolniej - jego zdaniem najskuteczniejsze w tej kwestii sa zabiegi kosmetyczne - sprobuje ale powoli zaczynam zbierac pieniazki na laserowa depilacje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esseczka
-> do oleczki25 czy robilas badania hormonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tija
do DariSSa: skoro piersi bola to najpewniej rosna, moje tez sie na poczatku uwrazliwily po jeanine ale wkrotce przestaly(4-5 opakowanie) a przy okazji urosly i to zauwazalnie no i musialam wymienic staniki, bardzo przyjemny skutek uboczny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
ja bralam jeanine pol roku na tradzik i na owlosienie, jesli chodzi o to drugie to myslalam na poczatku ze wloski faktycznie wolniej odrastaja ale tylko mi sie zdawalo,na owlosienie nic mi nie pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
do IwOo mam pytano bo piszesz ze Jeanine wyleczyly Ci tradzik?ale przestalas juz je brac i cera nadal jest ladna bo wiadomo ze jak sie bierze to jest dobrze a pozniej to roznie bywa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuwarka
Te tabletki to koszmar! Nieustające plamienia przez 2 tygodnie. Superantykoncepcja- w ogóle nie można współżyć. Jeśli ktoś tak pojmuje antykoncepcję to polecam Jeanine. Ja je odstawiłam po dwóch tygodniach. Wracam do Femodenu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Po pierwsze każdy jest inny! Jak mozesz podciągac wszystkich pod siebie?? Ja w życiu nie miałam plamień to raz a do tego zadnych skutków ubocznych! Jak Ci nie podpasowały to sobie zmien a nie gadasz głupoty! Niom juz nie mam trądziku..zostały mi jeszcze gdzie niegdzie plamy i zastanawiam sie czy czekac az same znikną(strasznie denerwujace są) czy dodatkowo jakis krem wybielający.. No ja ciągle biore bo po pierwsze kuracja trwa dłuzej..nie wiem ile ale napewno nie 3 opakowania i juz:) Mój lekarz powiedział ze nie mam sie nastawiac ze zaraz przy pierwszych opakowaniach zniknie..ale serio zniknął juz przy drugim:D tylko te plamy..moze wiecie jak sie ich szybciej pozbyc?? Poza tym ja biore tabsy nie tylko na poprawe cery;p hehe dlatego nie zamierzam przestac brac jak narazie;p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esseczka
a jeszcze podam cene 33 zł warszawa kupuje ktos taniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleczka25
Hej!Trzy lata temu robiłam poziom hormonów, wyszedł mi podwyższony testosteron, dostałam od ginekologa Diane i Androcur. Brałam je przez jakiś czas i poziom testosteronu się obniżył, niestety owłosienie jak było tak pozostało. Dlatego jakiś czas temu znów postanowiłam wybrać się do ginekologa i powalczyć z moim poważnym kompleksem. Pani ginekolog zapisała mi Jeanine, ale przy okazji stwierdziła żebym nie przesadzała, bo przecież jestem brunetką i zawsze będę miała widoczne włoski w pewnych miejscach. Nie do końca się z tym zgodzę, wiem że moje owłosienie nie jest normalne i moim największym marzeniem jest się go pozbyć raz na zawsze. Hmmm boję się, że jedynym sposobem może być tylko depilacja laserowa. No coż chyba od dziś także zacznę oszczędzać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
do tija !! : Dzieki za odp.:) noo wlasnie mam takie wrazenie ze niby mi rosna, pobolewaja troche :P ale sama nie wiem..jakos nie widze roznicy zeby mi urosly :/ a jestem juz przy 4 opakowaniu..hm...pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esseczka
moja przygoda z jeanine wlasnie sie zaczela :) zobaczymy co z tego bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkaaa
czesc mam do sprzedania opakowanie jeanine.cena 40 zł.kontakt mirrkazych@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! :) Wiele z Was pisze, ze tabletki źle na nie dzialaja, ale zastanowcie sie ze nie wszystkie jesteśmy takie same, nie kazdej organizm tak samo przyjmuje ten lek. ja niedlugo rozpocznę 5 opakowanie i musze przyznać, że bóle miesiączkowe sie zmiejszyly, miesiączki sa mniej obfitsze, trądzik praktycznie zniknął (czasem pojawi sie na twarzy w 1-3 miejacach ale to zaden problem!).. do tego zabezpieczają bardzo skutecznie ... no i libido jak marzenie :) w kazdym razie ja tak mam. ale na początku tez sie denerwowalam ze niby nie pomagaja.. ale mama mojego chlopaka powiedziala zebym byla cierpliwa i troche poczekala a nawet zaczną skutkowac. i miala racje. ja w kazdym razie jestem zadowolona! :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam doac ze ja kupuję te tabletki po 39.75 w Bełchatowie. [ ale musze poszukać innej apteki, może gdzieś bedzie taniej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia 0211
Hej Dziewczyny ja mam nieco dziwne pytanie...mianowicie zdarzyło mi się coś takiego jak rozgniecenie jednej tabletki w opakowaniu..tzn niechcący stanęłam na opakowanie i jedna z nich się rozgniotła..zastanawiam się czy ona jest jeszcze dobra....czy nie wiem..czy można ją bez obaw wsiąść ??? :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 235
witam ja biore jeanine już 16 miesiecy. ogólnie jestem z nich zadowolona. Na poczatku miałam duzy tradzik wiec mi naprawde pomogły. Tradzik zniknął po 2 opakowaniach. Zauważyłam też ze faktycznie cerę miałam mniej tłustszą i ładniejsza i włosy mniej mi się przetłuszczały a także zaczęły szybciej rosnąć. Oczywiscie mówię o włosach na głowie. Teraz zauważyłam, że chyba cera mi się już przyzwyczaiła do tabletek bo trądzik wrócił i mam strasznie tłusta cerę. Co do piersi może urosły mi o 0,5 rozmiaru rewelacji nie było ale przecież mi nie o to chodziło i nie oczekiwałam tego. Acha miesiączka stała sie mniejsza i mniej bolesna. Były takie miesiące ze wogóle nie bolało. Zdarzało sie także ze jedna miesiączka była bardzo obfita a drugiej prawie nie było tylko małe plamienia i wogóle nie odczuwałam bólu w piersiach tak jak to było zawsze. Nie wiem chyba pogadam z moim ginem i zmienię tabsy. Tego co widze to chyba najdłużej biorę jeannine z was. jak coś to piszcie chętnie odpowiem na pytania pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
hej dziewczyny! Ja biorę Jeaninki od jakiś 2- 2,5 lat. Wszystkie piszecie o ich skutkach jak pomagają i jak wam niepomagają, a ja mam taki problem czy któraś z was może bierze tabsy tylko ze względu na antykoncepcje tak jak ja?Teraz wszyscy mi mówią ze tak długo biorę tabletki bo od 4 lat to bede miała problemy z ciążą . Tego się boję bo chciałabym już z nich zrezygnować ale się boję że to bedzie miało przykre skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tija
do esseczka: hm a czy moglabys zdradzic gdzie mozna je dostac po 33zl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : domalka => mialam takie same wątpliwosci do tych tabletek co Ty ;) Jeanine zabezpieczają Cię przed niechcianą ciązą. jesli jednak bedziesz chciala miec dzidziusia wystarczy ze na kilka miesiecy przed planowanym poczeciem odstawisz tabletki.. i odczekasz to wystapienia pierwszej naturalnej miesiączki ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anankee
Witajcie!!! Biore tabletki 2 miesiace i jestem bardzo zadowolona, mam wspanialego ginekologa, badania wychodza bardzo dobrze. uwierzcie mi kiedys bralam inne i bylam niezadowolona wsciekla przytylam ok 10kg, cere mialam okropna a tu odwrotnie. Place tez ok 35zl. takze spoczko! Zycze Wam wszystkim WESOLYCH SWIAT!!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Hey dziewczyny :) Mam Takie pytanko, poniewaz tak sie okazalo ze wyjezdzam w dluzsza podroz a nie chce miec akurat w tym czasie okresu :P i wlasnie teraz nie zrobilam sobie przerwy 7-dniowej. Ogolnie jest wszystko oki :) Ale tak sie okazalo, ze znowu musze ja zrobic 2 raz czy w zwiazku z tym ze po raz 2 robie ta przerwe i nie bede miec okresu to nic mi mnie bedzie ?? :( wiem ze nie mozna tak za czesto robic ale to akurat sa wyjatkowe syt :P pozdrawiam i zycze WEsolych Swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×