Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Witajcie dziewczynki :) dzis mam 3 dzien odstawienia pigulek (1 opakowanie, ostatnia pigulka w srode wieczorem) ... zastanawiam sie jak to jest z okresem, czy bedzie czy nie bedzie (Z tego co tu czytam to roznie to bywa) ... Boli mnie brzusio, jestem taka jak zazwyczaj przed okresem, no i czekam :) ... czekam ... czekam :) Pozdrawiam i ZYCZE WESOLYCH I SPOKOJNYCH SWIAT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do E-liss pisałam tu pół roku wczesniej zaczłam brac tabletki od czerwca przez pare miesiecy i wszystko było OK potem pod koniec ostatniego opakowania miałam plamienia i brazowa wydzieline1 potem przerwałam brac tabletki! Az do teraz znów je biore a w zasadzie to wczoraj czyli 15kwietnia skonczyłam brac ostatnia tabletke Jeanin no i podobnie tak jak ty E-liss przy ostatniej 3 tablece zaczły mi sie plamienia takie jasno rózowe az przerodziły sie w brazowe plamy oraz lekki sluz i nie wiem czy to miesiaczka czy cos innego? czy moze muj organizm musi sie znowu dostosowac do tych tabletek? mam nadzieje ze w ciazy nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haj
ja juz biore 3 opakowanie wlasnie mialam przerwe i dzisiaj musze wziasc rozpoczac nastepne opakowanie o 20 no i mam problem jestem teraz u wuja i zapomnialem ich Powiedzcie mi ile moge sie z poźnic z pierwsza tabletka nowego opakowania Prosze odpiszcie mi szybko (czy to wplynie jakos negatywnie ?) i czy bedzie nadal dzialalo jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusia1717
hej kobitki biore jeanine od poltora roku sa swietne, wczesniej bralam novinette i strasznie bolaly mnie piersi wiec przeskoczylam na jeanin, nie mam zadnych plamien, wymiotów, nie przytylam, piersi tez mi sie raczej nie powiekszyly, podoba mi się ze wlasciwie nie mam boli przy okresie i obfitosc zdecydowanie sie zmniejszyla, okres dostaje rowniutko trzeciego dnia po odstawieniu trwa trzy dni takmalo obficie wedlug wczesniejszych, reszta czyli trzy dni to pare kropelek w sensie wystarcza wkladki, na poczatku okres dostalam po pieciu dniach wiec wytrwalosci, mysle ze sa warte tych 40 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haj
Ej dziewczyny prosze napiszcie czy kiedy kolwiek spoznilyscie sie z wzieciem tabletki i ile trwalo to spoznienie ODPISZCie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizazu
Mam taki pytanie,jak to jest z papierosami.Co prawda lekarz kazal przestac palic,ale moze ktoras z was pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodA_22
hej dziewczyny otoz mam taki problem bralam dokladnie rok i 7 miesiecy tabletki jeanine wszytsko rewelacja zero skutkow ubocznych potem zrobiam sobie przerwe 3 miesiace by organizm odetchnal w trakcie przerwy rewelacja nic mi nie bylo nic sie nei dzialo wiec ogolnie super chce znowu wrocic do tabletek i tu sie pojawiaa pytanie czy do jeanine sa super moj organizm je swietnie tolerowal i odstawienie tez ale chwilami martwi mnei dawna hormow jaka zawieraja...a keidysbym chciala byc w ciazy jak kazda z was i nie chce by wna skutek brania tabsow o takim skladzie pojawily sie jakies niepozadane skutki w przyszlosci..dzis bylam u lekarki nie tej co zawsze gdyz do swojej mam problem z dostaniem sie nawet na prywatna wizyte bo ma duzo chetnych i poszlm do lekarki"konowała "bo ani badac mnei nie chciala mimo ze rok nei bylam ani nic chciala szybko sie pozbyc by miec wolne chyba...i ona mi powiedziala ze to ile hormonow zawieraja to nie robi wazne jest jak sie po nich czujemy..wydaje mi sie ze to jaka dawka robi w duzym stopniu..nie wiem czy nie lepiej przezucic sie na harmonet ktory ma mniejsza dawke(choc z drugiej strony slyszalam ze wycofuja go poniewaz wykrytow w nim cos co powoduje depresje...;/)i tak zle i tak nei dobrze..wiec koniec koncowi co myslicie albo slyszalyscie od wlasnych lekazry na temat tej dawki hormonow jak to ma sie w odniesieniu do skutkow w przyszlosci nawet jesli teraz nic wam po nich nie jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodA_22
i jeszcze jedno po odstawieniu nawet okres mialam ladnie spoznil sie chyba tylko 4 dni wiec w sumie jakby regularnie....wiec zastrzezen co do terazniejszych i w przeszlosci skutkow nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam o tym z moim lekarzem po tym jak poczytalam co zawieraja. a raczej ile zawieraja... a on mi na to ze jesli sie dobrze po nich czuje (ale to ze sie dobrze po nich czuje to fakt) jest o wiele lepsza niz tabletki ZLE dobrane. to one powoduja wiecej szkod w organizmie niz tabletki z duza dawka hormonow. po zaprzestamniu przyjmowania tabletek - po uzyskaniu poprzedniej rownowagi mozna (wg niego) zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodA_22
dziekuje serdecznie za odpowiedz:)zawsze to jedna opinia lekarska wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annca
cZEŚĆ. MÓJ LEKARZ ZAPISAŁĄ MI TE TABLETKI ZE WZGLĘDU NA zbyt obfite owłosienie, czy któras z was bierze to ze względu na ten właaśnie problem?czy mógłby mi ktos pomóc, podobno sa to jedyne tabletki lekarza zdaniem które - własnie tego nie jestem pewna czy zahamowuja czy powoduja przeżedzanie a w końcu wypadanie tych wiecie \"uciażliwych \" włosków, bardzo prosze o jakikolwiek odzew, dzikeuje, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melisssa
hej, podobnie jak niektóre z was, ja własnie dzisiaj dostałam recepte na pierwsze w zyciu tabletki hormonalne -jeanine. Lekarz powiedział że nalezy pierwsza tabletke wziąść w pierwszy dzien okresu a potem po 10 dniach moze juz dojść do stosunku. Ile czasu wy czekałyście od momentu wzięcia pierwszej tabletki do stosunku? Bo 10 dni to jakos mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedzcie
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje doswiadxczenie potwierdza to co jest napisane w ulotce- jestes zabezpieczona od pierwszej tabletki!!! a ze bierzesz ja w pierwszy dzien okresu to kiedy on sie skonczy to bedzie to dzien 5 lub tez 6 tabletki. wiec wtedy mozna zaczac - i tak tez zrobilam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff
to dobrze ze tak szybko i tak skutecznie chroni, chyba daje niemal 100 % pewność? Strasznie sie ją chwali na rynku i to nie tylko polskim. Czy może ktoras z was tez zaczeła wspołżyc po kilku pierwszych tabletkach bez obaw i innych zabezpieczen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna19
Wiecie właśnie przeczytałam mniej wiecej wasze topiki i jestem nieco przerażona! Czy naprawe tak trudno dobrać własciwe dla siebie tabletki? Ja własnie mam recepte na Jeanine (moje 1 tabletki hormonalne) i teraz juz boję się je wykupić! NIby nie są tak szkodliwe dla organizmu bo mają łatwo wydalający się składnik czy coś tam, ale martwie sie najbardziej o kikka rzeczy: 1. czy nie spadnie mi libido ( i tak calkiem niskie :((( ) 2. czy po 10 dniu brania tabletek moge w niemal 100% bezpiecznie współżyć 3. Czy nie spowodują u mnie żadnych torbieli itp. Prosze niech ktos mi po ludzku to napisze, bo chyba zawału dostane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niepewna19 mysle ze nie ma sie co bac :) co do Twoich pytan to 1. libido - no faktycznie czasem dziewczyny narzekaja na spadek. Ale na mnie dziala to odwrotnie- w koncu bezpieczny seks i nie denerwuje sie wpadka - mam wieksza ochote :) :) :) 2. jested zabezpieczona od 1 tabletki wiec w 10 dniu tym bardziej 3 torbele sa nieprzewidywalne. czesto pojawiaja sie kiedy kobieta NIE zazywa tabletek. trudno odpowiedziec na to pytanie... ale zadna zmoich znajomych nie maialła torbieli chociaz uzywaja tabletek od lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna19
crumb to co piszesz jest bardzo pocieszające :) masz racje gdy boisz sie wpadki to libido jest skrajnie niskie :/ Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze a jeanine beda odpowiednimi dla mnie tabletkami I jescze jedno: czy zauważyłas spadek lub wzrost wagi ciała lub polepszenie cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wage mam te sama. podczas pirwszego listka cera byla nawet troszeczke gorsza a teraz jest po prostu taka ze milo popatrzec. rzadko pojawia sie cos niechcianego ;) na poczatku troche mialam obolale piersi ale szybko minelo - z kazdym listkiem bylo coraz lepiej az w koncu (chyba przy3) juz bylo zupelnie normalnie. dobrze sie po nich czuje i ogolnie wszystko ok. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Kobietki:):) bylam kilka dni temu u ginekologa (pierwszy raz)wlasnie po tabletki,podczas badania okazalo sie ze mam torbiel na prawym jajniku i wlasnie m.in. w zwiazku z tym dostallam Jeanine, czytalam w necie, ze te tabletki maja bardzo duzaa (konska)dawke hormonow..troche mnie to martwi :( no ale widze ,że Wszystkie sobie je chwalicie wiec mysle z ebedzie ok;] jak ktoras z Was miala podobnie prosze o napisanie o tym ( milkshake@neostrada.pl )(!) a zaplacilam za nie 33,90 (roznice w cenach sa ogromne ..szok) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna19
no wlasnie slyszalam ze ta konska dawka to tylko dlatego ze szybko sie rozklada i nie zalega w organizmie, wiec skro hormony szybko sie rozkladaja to musi byc ich wiecej... tak mi sie wydaje. Ja czekam na pierwszy dzien okresu i na pierwsza tabletke jeanine, mam nadzieje ze te tabletki beda mi pasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepewna19
własnie kupiłam te tabletki za ok 37 zł i mam nadzieje ze bede z nich zadowolona. Moze macie jakies sposoby na to zeby nie zapomniec wziasc tabletke? O ktorej ja bierzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila22
Hej ja biore jeanine juz rok i 6 miesięcy czuje sie dobrze ale postanowiłam odstawic już te tabletki bo troche obawiam się o moje zdrowie. w sumie brałam te tabletki tylko dlatego, że miałam torbiel na jajniku dzieki tym tabletkom minimalnie mi się zmniejszył ale najważniejsze jest to ze sie nie powiększał. Naszczęście już tej torbieli nie mam ponieważ miałam zabieg laparoskopii i ją usunęłam. Miałam również inne problemy a teraz jestem zdrowa. A poza tym to miałam problemy z cerą a teraz jak ręką odjął czysta tylko może czasami coś wyskoczy a przedtem wole nie wspominać. Miałam też mocno przetłuszczającą się cere a teraz jest świetnie. I dlatego trochę obawiam się odstawienia tych tabletek ze względu na to że wrócą mi te problemy z cerą i problemy z okresem bo wcześniej miałam obfity bolący okres i oczywiście spóźniał mi się. A z drugiej strony obawiam się również konsekfencji jakie może spowodować długotrfałe przyjmowanie tych tabletek. Boję się ze nie zajde w ciąże kiedyś.A i dla ciekawych ceny tych tabletek to ja mieszkam w białymstoku i płace za nie 27 zł poważnie w najtańszych aptekach, zdziwiło mnie to że tak dużo za nie płacicie, oczywiście są też apteki gdzie są droższe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niepwna19
taaaak??? Ja tez mieszkam w bialym gdzie je kupilas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maue em
Witam dziewczyny! ja zaczelam pierwsze opakowanie jeanine 4 dni temu w pierwszy dzien okresu. I wszystko byloby super bo nie czuje sie zle ani nic ale praktycznie zatrzymal mi sie okres.. niebardzo wiem co teraz czy mam to traktowac jako wybryk mojego organizmu - ale wtedy moze niepotrzebnie zaczeuam brac tabletki, czy moze mozliwe jest to ze one tak na mnie dzialaja? ma ktoras takie doswiadczenia? bo troszke mnie to niepokoi.. z gory dzieki za wasze odpowiedzi! pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila22
hej kupiłam je w aptece nazwanej przy ratyszu na lipowej tylko jedna wada trzeba czekac w kolejce pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×