Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

może coś doradzicie na zwiększenie wilgotności pochwy, będę wdzięczna pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1987
Przecież wszystkie tabletki antykoncepcyjne wpływają na układ krwionośny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkatg
Tak,ale nie w takim stopniu.Siedze przed monitorem ( oczy ok 40 cm. od monitora) i nie widze,musze sie przyblizac do monitora...najwczesniejsza wizyta u gin. dopiero 18 kwietnia;/ Myslicie ze powinnam isc do okulisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yodzi
cześć Dziewczyny:) ja mam inny problem, mianowicie: libido. Od początku mojego współżycia biorę tabletki antykoncepcyjne. Głównie jest to regulon (próbowałam Yasmin, bo miały odchudzać, ale oczywiście nic nie schudłam więc wróciłam do regulonu). nigdy nie miałam skutków ubocznych w postaci bóli głowy czy zawrotów. Czuje się świetnie, mam chłopaka, którego bardzo kocham, związek wręcz idealny. Jedyny problem to seks, na który praktycznie mam ochotę 1-2 raz w miesiącu. Wiem, że tabletki wpływają na popęd, dlatego proszę was o radę - co mam robić? Wiem także, że na każdego tabl. działa inaczej, ale pewnie są jakieś, które u większości powodują ten sam efekt.. wiec? co mi polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surykata
jeanine biorę na trądzik ( który leczę już od 1,5 roku).Właśnie zaczynam 3 opakowanie tych tabletek. Po pierwszym opakowaniu było genialnie, przez 1,5 miesiąca nic nowego na twarzy nie wyskoczyło, cera zrobiła się promienna i się wygładziła. Dopiero pod koniec drugiego zaczęło coś się pojawiać , a po okresie to już zaczęła się robić katastrofa ( zaskórniki i pryszcze także na głowie plecach). To chyba nienormalne. Raczej jak już miało nastąpić pogorczenie to po pierwszym opakowaniu a nie kolejnym. Czy ktoś miał coś takiego, bo nie wiem czy jest sens dalej truć tym organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie koncze pierwsze opakowanie biore tabletki na noc nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych cera moze ociupinke sie polepszyla, wydaje mi sie ze schudłam jakies 2kg i moze o 1cm powiekszyly mi się piersi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula2313
Hej dziewczyny! hm.. już widziałam wasze wypowiedzi na ten temat, ale chciałabym sie dowiedzieć co wy myslicie o moim problemie. A mianowicie: biorę od poniedzialku, 24.03 tabletki "novynette" hm.. biore pierwszy raz w życiu tabletki, staram się, o tej samej porze brać, ale czasem godz później biore, i nie wiem czy to dobrze, ale tez o co innego mi chodzi, bo od 3-4 dni dostaje dziwnego plamienia o brazowym kolorze, a miesiączkę dostałam dzień przed braniem tabletek. I nie wiem co to jest, pierwsza myśli jaka mi przyszła, to , że od tabletek. I nie wiem czy iść do ginekologa, czy co.., czy to nic takiego, co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_tg
Normalne objawy od tabletek wywolane jak sie sie myle zmieniajaca sie il. hormonow,mozesz poczytac w ulotce napewno o tym pisze :) Nie ma powodu by fatygowac sie do lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Hey dziewczyny!! Ja wlasnie znowy wrocilam do Janine :). Bralam je na poczatku przez 9 m-cy i czulam sie super po nich, ale Gin stwierdzila ze mozna wyprobowac inne...wiec sie zgodzilam.Przez 3 m-ce bralam Yasminelle, z samopoczuciem bylo oki, przy 2 i 3 opakowaniu w trakcie brania 18 tabl. pojawialo sie krwawienie, widocznie mi nie pomogaly lekarz stwierdzil , ze nie 3maja mi cyklu i lepiej wrocic do Janine :) i tak tez sie zdecydowalam. Teraz biore juz 3 opakowanie i nie mam tak jak przy tamtych, jestem B.zadowolona!! czuje sie EXstra pozdo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Hey dziewczyny!! Ja wlasnie znowy wrocilam do Janine :). Bralam je na poczatku przez 9 m-cy i czulam sie super po nich, ale Gin stwierdzila ze mozna wyprobowac inne...wiec sie zgodzilam.Przez 3 m-ce bralam Yasminelle, z samopoczuciem bylo oki, przy 2 i 3 opakowaniu w trakcie brania 18 tabl. pojawialo sie krwawienie, widocznie mi nie pomogaly lekarz stwierdzil , ze nie 3maja mi cyklu i lepiej wrocic do Janine :) i tak tez sie zdecydowalam. Teraz biore juz 3 opakowanie i nie mam tak jak przy tamtych, jestem B.zadowolona!! czuje sie EXstra pozdo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Aha i jeszcze 1 piersi mi niestety nie urosly a troche liczylam na to :P no ale trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula2313
dzienx wielkie :-) no ju na szczęście coraz mniejsze plamienia widzę, więc może to niedługo ustanie :-) a co do piersi, to z tego co wiem, nie zawsze rosną przynajmniej trochę po tabletkach hy:P, no ale czasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore juz drugie opakowanie, wziełam juz 7 tabletke i dopiero teraz pojawilo mi sie niewielkie plamienie czy to troche nie dziwne ze dopiero teraz a nie przy pierwszym opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaa0087
Ja tez je biore. Zadnych skutkow ubocznych nie mam. Nie liczac tego ze sie rozplakalam w szkole bez powodu:/ No ale to zadko sie zdaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie tak po tych pigułkach JESTEM W POŁOWIE 1 opak. 1) urósł mi biust a i tak mam F 2) przytyłam albo spuchłam 3) mam plamienia 4) mam podwyższone cisnienie az boli mnie głowa i mam rano jakieś duszności 5) no i żyły na nogach mnie bolą 6) mam większą ochotę na seks :) zobaczymy co dalej bo może mi przejdzie przynajmniej połowa z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulineq
W moim przypadku nie było efektów ubocznych, ale to kwestia indywidualna. To co służy mi, niekoniecznie musi służyć tobie. HELP! Chętnie zakupię listek lub dwa lub też receptę na Jeanine - jeśli któraś z was ma na zbyciu - mój lekarz będzie w kraju za miesiąc, a zapomniałam zrobić zapas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_tg
Hej:) Mam gdzies odpis recepty ( dostalam na recepcie 2 op. ale wykupilam tylko 1 i dostalam odpis),tylko nie wiem jak dlugo on jest wazny( mam ten odpis chyba od lutego poczatku albo konca stycznia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halotujola
witajcie dziewczyny!!! dołącze może swoja opinię: ja brałam jeanine przez trzy miesiące i wszystko było super dokładnie tak jak opisujecie same ... oprócz jednego!! byłam po nich strasznie.... SUCHA!! I musiałam zmienić choć przyznam że nie chętnie! Zostało mi wykupione z recepty JEDNO CAłE OPAKOWANIE!!! może któraź z was ma problem żeby iść po recepte i chciałaby oidkupić za niższą cene????????? kontakt ewentualny na maila halotujola@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Hey a ja chcialam sie zapytac ile placicie za Janine u siebie ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
z tego co czytalam kiedys na forum ceny wahają się od 37 do 45zł, mi się jednak udało znależć apteke gdzie płacę 31,90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek1
Witam!!!ja jeanine jadlam 7 miesiecy, potem zrobilam sobie przerwe, zaszlam wciaze urodzilam dziecko, teraz Marysia ma 9,5 miesiaca zaczelam znowu zazywac jeanine, sa super, okres dostawalam na 3 dzien z odstawienia, maly krotki i bezbolesny a wczesniej trwal 8dni i bylo ciezko, teraz zazywam dopiero 12 dni ale jest w porzadku, tabletki maja to do siebie zee moze mdlic, mnie mdlilo po logescie cilescie, microgynonie, ale najlepiej czuje sie na jeanine, choc mam korbe i jeszcze stosuje dodatkowe zabezpieczenie, bo tak juz mam, ale na drugim opakowaniu juz napewno nie, pozdrawiam, i polecam je wszystkim dziewczynom, aha apetyt moze i mam wiekszy ale waga ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek1
Witam!!!ja jeanine jadlam 7 miesiecy, potem zrobilam sobie przerwe, zaszlam wciaze urodzilam dziecko, teraz Marysia ma 9,5 miesiaca zaczelam znowu zazywac jeanine, sa super, okres dostawalam na 3 dzien z odstawienia, maly krotki i bezbolesny a wczesniej trwal 8dni i bylo ciezko, teraz zazywam dopiero 12 dni ale jest w porzadku, tabletki maja to do siebie zee moze mdlic, mnie mdlilo po logescie cilescie, microgynonie, ale najlepiej czuje sie na jeanine, choc mam korbe i jeszcze stosuje dodatkowe zabezpieczenie, bo tak juz mam, ale na drugim opakowaniu juz napewno nie, pozdrawiam, i polecam je wszystkim dziewczynom, aha apetyt moze i mam wiekszy ale waga ani drgnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birzu1
sprzedam opakowanie jeanine data waznosci 05.2008 cena 25 zł kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzik
A ja mam pytanko czy jeśli zaczęłam je brać od 16 dnia cyklu to czy mniej więcej po tygodniu moge współżyć? Bo niestey lekarz nie udzielił mi takiej informacji, ze je się bierze od pierwszego dnia cyklu i mam taki mały problem. chociaż w ulotce pisze, że od pierwszej tabletki niby chronią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka88
Maadzik mozesz wspolzyc, ale z prezerwatywa...jesli nie chcesz zajsc w ciaze. Tabletke tak jak napisalas powinno sie wziac 1 dnia cyklu, czyli w 1 dzien okresu..jesli czytalas ultoke to powinnas o tym wiedziec. Nawet jesli ginekolog Ci tego nie powiedzial. Chronia od 1 tabletki, ale tylko w przypadku jesli wezmie sie pierwszego dnia cyklu, takze trzeba sie dodatkowo zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka88
Maadzik mozesz wspolzyc, ale z prezerwatywa...jesli nie chcesz zajsc w ciaze. Tabletke tak jak napisalas powinno sie wziac 1 dnia cyklu, czyli w 1 dzien okresu..jesli czytalas ultoke to powinnas o tym wiedziec. Nawet jesli ginekolog Ci tego nie powiedzial. Chronia od 1 tabletki, ale tylko w przypadku jesli wezmie sie pierwszego dnia cyklu, takze trzeba sie dodatkowo zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka88
Maadzik mozesz wspolzyc, ale z prezerwatywa...jesli nie chcesz zajsc w ciaze. Tabletke tak jak napisalas powinno sie wziac 1 dnia cyklu, czyli w 1 dzien okresu..jesli czytalas ultoke to powinnas o tym wiedziec. Nawet jesli ginekolog Ci tego nie powiedzial. Chronia od 1 tabletki, ale tylko w przypadku jesli wezmie sie pierwszego dnia cyklu, takze trzeba sie dodatkowo zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka88
Maadzik mozesz wspolzyc, ale z prezerwatywa...jesli nie chcesz zajsc w ciaze. Tabletke tak jak napisalas powinno sie wziac 1 dnia cyklu, czyli w 1 dzien okresu..jesli czytalas ultoke to powinnas o tym wiedziec. Nawet jesli ginekolog Ci tego nie powiedzial. Chronia od 1 tabletki, ale tylko w przypadku jesli wezmie sie pierwszego dnia cyklu, takze trzeba sie dodatkowo zabezpieczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzik
No dobrze, to po jakim czasie będe już tak w miarę bezpieczna? Po miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka88
No mysle ze powinnas wziac cale jedno opakowanie i po tej 7-dniowej przerwie jak zaczniesz brac nowe to mozesz juz spokojnie wspolzyc. Oczywiscie nie jestem lekarzem, ale to rozwiazanie bedzie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×