Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość Pomarańczowa tym razem
A ja mam takie pytanie: biore Harmonet, wszystko jest ok, ale trądzik przeokrutny mi sie pojawił :( Pani dermatolog przepisala mi właśnie Jeanine. Tzn. ze mam je brac zamiast Harmonetu, bo przeciez nielogiczne byloby branie dwoch rodzajow tabletek anty. Tak mi sie wydaje, bo przez moje roztrzepanie oczywiscie nie zapytałam... Jeanine bedzie mnie skutecznie chronila przed ciążą? Niestety do mojego gina najwczesniej pojde za miesiac, a tabletki zmieniam juz teraz. jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Hey mam pytanko...poniewaz bylam przeziebiona i lekarz mi przepisal antybiotyki, bralam je tydzien w tym samym czasie przyjowalam tabletki antykoncep. Janine :) czy w zwiazku z tym antybiotyk oslabil dzialanie tabl?? aha i jeszcze jedno podczas brania tabl wspolzylam z moim chlopakiem czy cos mi grozi?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaa
ja mam pytanko przeszłam z yasmin na jeanine po siedmiodnoiowej przerwie a okresu jak nie było tak nie ma chodz tabletki biorę 4 lata oczewiście bolały mnie piersi, brzuch a okresu nie mam zaczełam brac drugie opakowanie zobacze co bedzie sie działo moze któraś z was miała taki przypadek proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bułka88
Czy ktorejs z was od jeanine pogroszyla sie cera? :( Jestem pod koniec 3 opakowania i codziennie jakas nowa niespodzianka mi wyskakuje:/ za to w czasie 7-dniowej przerwy zauwazam mega poprawe. Czy narazie jeszcze organizm sie przystosowywuje do tabletek stad te zmiany i lepiej poczekac jeszcze miesiac dwa? czy lepiej zmienic je na inne? Dodam ze nie miala zadnych skutkow ubocznych i z tym malym wyjatkiem jeanine sa dla mnie rewelacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysuniiaaa
a ktorej po jeanine urosly piersi? i po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
hey Ja sie czuje super po Janine i nic mi nie dolega :) Cere mam gladka i bez zadnych krostek czy pryszczy , naprawde sie poprawilo..a mialam z tym niezle klopoty!! A co do piersi, to niestety nie urosly..biore Janine juz ponad rok i nic sie do tej pory nie ruszylo, trudno :P A waga, bez zmian :) A najwazniejsze jest to ze caly czas mam ochote na seks :D POzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maadzik
Hej to znowu ja, a więc słuchajcie w sobotę wzięłam pierwszą tabletkę z drugiego opakowaniam, a we wtorek współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia i mam wątpliwości czy tabletki zaczęły już działać, bo w sumie pierwsze opakowanie zaczęłam brać od 16 dnia cyklu, ale brałam przez 21 dni i potem 7 dni przerwy. Czy one działają już jak powinny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patty
polecicie jakieś tabletki które nie zatrzymują wody w organizmie i nie powodują zwiększenia owłosienia? bralam juz harmonet i jeanine i czuje ze jest coraz gorzej z moim wyglądem... moze nie moge brac anty... ale porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka82
witam dziewczyny ktoś kiedyś zaczął wątek ceny Jeanine, a więc ja w Olsztynie w sieci aptek Arnika dostałam te tabletki po 27,70 zł :) dopiero od przyszłego poniedziałku zacznę je brać i jestem bardzo ciekawa ich działania, do tej pory brałam Diane-35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie
mi te tabletki nie służą, miałam problem z cerą,który zaczął sie po plastrach evra!!!,nigdy wczesniej nie mialam pryszczy,odkad zastosowalam te plastry nie moge sie uporac z cerą,zaczelam wiec jeanine,kończe 1-sze opakowanie, skutki to: + nieznaczne polepszenie cery - od zaczęcia opakowania mam okres-juz prawie miesiąc!!! - cały czas boli mnie brzuch,codziennnie-juz prawie miesiąc!!! stosowałam sie do zaleceń ulotki i zaczęłam 1-szego dnia cyklu,muszę odstawić,widać nie są dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESIAK
CZEŚĆ WAM WSZYSTKIM!! DRUGIE OPAKOWANIE WŁAŚNIE KOŃCZĘ BRAĆ I WIECIE CO? SĄ JAK DO TEJ PORY DLA MOJEGO ORGANIZMU DOBRE, TZN. NAJWAŻNIEJSZE DLA MNIE BYŁO TO ŻEBYM NIE PRZYTYŁA!! NIE ZBIERAJĄ WODY WOGÓLE I BAAAARDZO DOBRZE BO PO OST. TABLETKACH (YASMINELLE - JAKOŚ TAK) STRASZNIE W BIODRA MI POSZŁO!! KATASTROFA!!! OCZYWIŚCIE NIE BIORE TABLETEK W CIĄGŁYM CYKLU....U MNIE WYGLĄDA TO TAK, ŻE 3 MIESIĄCE BIORĘ POTEM ODSTAWIAM NA 2... JEST GITARA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESIAK
PATTY - ZOBACZ JAK SIĘ BĘDĄ TOBIE PRZEDSTAWIAŁY YASMINELLE - JAKOŚ TAK TO SIĘ PISZE, SĄ DROGIE ALE POWIEM TAK, JEDNEJ KOBIECIE TE SAME TABLETKI BĘDĄ SŁUŻYŁY DRUGIEJ NATOMIAST NIE.... SZKODA TYLKO ŻE MUSIMY ZOBACZYĆ NA WŁASNEJ SKÓRZE JAKI BĘDĄ MIAŁY WPŁYW WŁAŚNIE NA NASZ ORGANIZM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka 123
czy przy pigulkach mozna zazywac tabletki wspomagajace odchudzanie???? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondi1234
Witam! Mam do sprzedania dwa opakowania jeanine. Sprzedam dwa za 50 zł, koszty przesyłki po mojej stronie.Termin ważności marzec 2009. Lekarz zmienił mi tabl., a recepte wykupiłam od razu całą. Szkoda żeby się zmarnowały. Zainteresowanych prosze o kontakt mój nr gg 4218853.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dla mnie-a jednak tak
piszę,bo umieścilłam negatywną ocenę,ale zmieniłam zdanie-używając 1-szego blistra stwierdziłam,że te tabletki są 'nie dla mnie',ale nadal brałam,by przejść jeden cykl i nie żałuję! żeczywiście było ciężko,ale tylko przy pierwszyn blistrze,drugi cykl był bez ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH,teraz jestem w trakcie 3-ciego i nadal jestem bardzo zadowolona, poprawiły mi cere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattiva
witam kobietki! ja jestem w połowie brania pierwszego opakowania, głównie biore je z powodu poprawienia cery z wypryskami, zanim je zaczełam brać twarz mialam w miare fają,a teraz???? FATALNIE takiego czegoś długo niemiałam,ale wykupiłam już dwa kolejne opakowania cóz dobiore do końca, powiedzcie czy z tą cerą to wam sie poprawiło nhaprawde? pozdrawiam i czekiam na odpis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isisss
kattiva--- zaczynam właśnie drugie opakowanie i wydaje mi się , że z cerą jest lepiej. Może nie ma póki co jakiś rewelacji w porównaniu z tym sprzed tabletek, ale wydaje mi się , że systematycznie się poprawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuś12345
trądzik na pewno się wyleczy!Moja siostra je bierze,i ma teraz taką piękną twarz!Ja też mam problemy z trądzikiem,i chcę brać te tabletki,jutro idę po receptę.Sama nie wiem,czemu tak długo z tym zwlekałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuś12345
Aha,chcę jeszcze napisać,że borykam się już od dawna z cerą trądzikową!Kupowałam najlepsze kosmetyki,ale nic z tego!Było jeszcze gorzej!Moja siostra,bierze te tabletki już od dawna,i ma naprawdę wyleczoną twarz,i zero problemów!Jest z nich bardzo zadowolona,nie ma rzdanych skutków ubocznych!Na początku brała Jasmin,ale źle się po nich czuła,więc lekarz zapisał jej JEANINE,i jest super!A ja je będę brać tylko żeby zwalczyć ten uciążliwy trądzik!Nie martwcie się dziewczyny!Jeśli któraś z was ma ten sam problem,to na pewno będzie zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula8484
hej dziewczyny ja jeanine biore 3 lata,na początku super ale teraz niemam prawie wcale miesiączek co mnie zaczęło niepokoić (mimo że nie jestem w ciąży i nic mi nie dolega) i przymierzam się do zmiany pigułek.pozaty naczytałam się opinii i pigułki te nie są żadną nowością tylko mają nowa nazwe.w niemczech te same pigułki sprzedawane są pod nazwą valette od 1995 i maja końską dawkę hormonó w porównaniu do NOWSZYCH pigułek.harmonetu też nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
Jeanine nie są nowością,to prawda że w Niemczech znane są od lat pod inną nazwą i z tego co wiem są tam powszechnie stosowane bo są po prostu dobre.A tekst o 'końskiej dawce hormonów' chyba juz każda z nas przeczytałam na pierwszej stronie która wyskakuje po wpisaniu w wyszukiwarce hasła 'jeanine'. Wydaje mi się jednak że artykuł ten jest mocno przesadzony, zwłaszcze że z tego co wiem od mojej ginekolog i nie tylko od niej, jeanine zawierają niewielką dawkę hormonów, podobnie jak inne powszechnie dziś stosowane tabletki antykoncepcyjne. Ja jestem z nich zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuś12345
Właśnie dziś odebrałam skierowanie na badania morfologii,na płytki krwi,oraz próby wątrobowe.Wszystko po to,by się upewnić,czy jestem zdrowa,czy nic mi nie dolega.Przed zastosowaniem tych tabletek.Czy każda z was robiła takie badania?W mojej rodzinie teraz ,wydarzył się pewien przypadek,siostra męża brała przez 5 lat tabletki,nie te,ale też jakieś antykoncepcyjne,i tak przez przypadek zrobiła sobie badania,i wyszło jej,że ma nadpłytkowość!Wylądowała w szpitalu,i miała pobierane coś ze szpiku kostnego.Boże!Jak nas traktują te lekarze!Jeśli same się nie upomniemy o takie badania,to oni sami nie zlecą!A przecież powinni!To my,pacjęci,mamy się o to upominać?Od czego oni są!Dzwoniłam do siostry,by ją ostrzec,i też się okazało,że zażywa już 5 lat,i zero badań!Ja robię,i będę się co rok kontrolować!A jak jest z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bohaira
hej:) ja brałam yasminelle i novynette, ale mialam plamienia i miesiączki zaczynały mi się jeszcze przed zjedzieniem całego opakowania. próbowalam yasmin, ale mialam stany depresyjne i napady nieposkrominego aptetytu ;) Teraz dostalam jeanine, boje sie, ale sprobuje :) zawsze mozna zmienic, prawda? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vichy7
Sprzedam JEANINE - 20 tabletek ! Jeanine - tabletki powlekane 21 tabletek (bez jednej czyli 20) Posiadam jedno opakowanie bez jednej tabletki, ponieważ zgubiłam jedną tabletke i musiałam kupić całe opakowanie dla tej jednej tabletki. Teraz mam inne tabletki, wiec reszta Jeanine jest mi zbędna. termin przydatności - 11.2010 Cena do uzgodnienia wiec informacji : vichy7@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloo
To teraz ja. Jestem po pierwszym opakowaniu. Tabletki brałam od pierwszegno dnia cyklu, żadnej nie ominęłam. Dzieki temu, że przeczytałam to forum, wiedziałam, że moga być krwawienia. Były. Trwały u mnie jakieś 10 dni. stosowałam wkładki i to wystarczało. Fakt, trochę uciążliwy taki okres. Nie przytyłam, co do cery ( mam trądzik, ale lecze się zewnętrznie) nie wiem czy coś się zmieniło. Napisze po 3 opakowaniu. Skończyłam opakowanie i okres pojawił się 3go dnia po ostatniej tabletce. O dziwo trwał trzy dni. Nic nie bolało ( a zawsze leciałam na ibupromach, bo no-spa na mnie już nie działa), a okres był bardzo mały jak na mnie. To jak dla mnie duża zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała miii1000
witam! ja jeanine biorę już ponad 2 lata i jestem z nich zadowolona. Skórę mam ładną, nie miałam żadnego plamienia ani mdłości jeśli chodzi o okres to też super skrócił mi się i stała się mniej bolesny. przytyć trochę przytyłam ale naprawdę nie sądzę żeby to było od tabletek tylko od zmiany pracy:-) naprawdę warto się na nie zdecydować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina21
Cześć dziewczyny... ja brałam zawsze Yasmin i wszystko było ok, po 4 opakowaniu zaczęłam chudnąć, biust mi się powiększył, nie miałam plamień tylko był jeden minus-byłam po nich strasznie agresywna...i dużo płakałam...co zaczęło mi przeszkadzać:( dzisiaj byłam u giny i zmieniła mi właśnie na Jeanine. Przyznam że trochę się boję. Nie chcę mieć plamień ani przytyć. Czy jest szansa że to się nie stanie? :P Na razie mam na 3 miesiące, najwyżej znowu zacznę brać Yasmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzowka
ja po yasminie mialam straszne jazdy i dostalam novynette, ale te nie trzymaja mi cyklu, bo sa za slabe, chociaz czulam sie swietnie:) dzisiaj 5 tabletka Jeanine i na razie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka123
jestem w trakcie 3 opakowania :) w trakcie pierwszego miałam plamienia w trakcie drugiego już w ostatnim tygodniu zażywania pojawiło sie plamienie potem "normalny" okres, przedtem był bolesny i strasznie obfity a teraz jest super nie wiem czy lekarz mi je zmieni na inne, na razie jesteśmy zadowoleni z moim Misiem piersi mam jędrniejsze okres krodki i nie bolesny nie przytyłam wcale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciuś12345
Hej,to znowu ja!Słuchajcie,wszystkie bierzecie te tabletki,ale żadna z was,nic nie pisze o badaniach!!!!ONE SĄ STRASZNIE WAŻNE!Ja ostatnio pisała,że dostałam skierowanie na badania,które zrobiłam, i wyszło że mam anemie!Następnie zostałam skierowana na badanie USG jamy brzusznej,i z kolei tam się dowiedziałam(wczoraj)że mam małego naczyniaka na wątrobie!!!!!I teraz nie ma mowy o zarzywaniu tabletek JEANINE!!!!Wyobrażacie to sobie?Mąż mi je już wykupił!Mam dwa opakowania,ale nic z tego!Antykoncepcja odpada,gdyż nacztniak się wtedy powiększa!I jeszcze chcę napisać,że przeczytałam w internecie dużo informacji na ten temat,i tam pisze,że połowa ludzkości je ma,nie wiedząc o tym!A dowiaduje się,przez przypadkowe badanie USG!!!DZIEWCZYNY!RÓBCIE BADANIA!Może się okazać,że też to macie!!!!!!!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×