Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość karolinkaaa
hej..JESTEM Z CHLOPAKIEM OD ROKU I zdecydowalismy sie na uprawianie sexu.ale oczywiscie zeby nie miec przykrej wpadki chcialabym zaczac zazywac tabletki..ale obawiam się tego boo jestem chora na tarczyce mialam operacje i nie wiem co by z tego wyszlo.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę na tory
karolinka: myslwe,ze pownnas spytac swojego lekarza endokrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_tg
Ja tez mysle ze powinnas skontaktowac sie z endokrynologiem. Mam pytanko przy okazji:wczoraj wieczorem dostalam okres ale bylo to po 22 grubo a chcialabym zazywac jeanine o 21,wczoraj jej nie wzielam i nie wiem czy dobrze zrobilam... dzis mam zabrac 2,pominac te wczorajsza,albo poprostu uznac ze dzis jest 1 dzien cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idę na tory
hmmm ciezka spraw..nie wiem co powinnas zrobic.moze zadzwon i spytaj lekarza...lu przeczutaj dokladnie ulotke..tam takie rzeczy powinny byc napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_tg
Wlasnie nie mam nr :/ A nie chce isc do niej i zawracac jej glowe.Tym bardziej ze u niej trzeba sie wczesniej zapisac;/ Myslisz ze jak pojde do internisty to mi pomoze? A i ja kupilam swoje za 33,62;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskra_22
do kasienki tg: ja bym wziela pierwsza, wtedy ci sie przesunie calosc o jeden dzien,a to czy wezmiesz pierwsza czy druga to i tak antykoncepcja bedzie zachwiana radze skorzystac jeszcze z prezerwatywy, ja tez tak mialam ito pare razy, gerelanie bardzo nieregularnie zazywam tabletki, czy to 19 czy to 22 czy naaet 1 w nocy albo rano czasami mi sie zdazy i wszystko jest super wiec.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienka_tg
Wzielam te pierwsza kolejnego dnia, wspolnie z chlopakiem uznalismy ze moglam o tej porze spac i nie zauwazyc. Dopiero rano zorientowalabym sie i uznala ze to pierwszy dzien, a bylby drugim. Wzielam 2 i czuje sie po nich niezle, choc odczuwam nudnosci, zawroty i bol glowy. Ale wiem ze to normalne i licze ze szybko przejdzie:) Dzieki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
dziewczyny, zajrzalam kiedyś na to forum i zauważylam że dyskutowałyście o cenie Jeanine, ja znalazlam je taniej niz chyba ktorakolwiek z Was;) placiłam za nie 31,90 a to sporo mniej niz np 45zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis byłam u ginekologa i sama poprosilam o te tabletki, mam nieregularny okres i chyba to główny tego powód. ale mam pytanie jak to jest z piersiami? mam bardzo małe piersi bo jak na swój wiek 18lat mam rozmiar 80A no takie małe niepełne B i licze tez troche na to ze te tabletki mi pomogą... i drugie pytanko to po jakim czasie one są naprawde skuteczne?? mój chłopak naprawd esie boi kochac sie ze mna dokonca nawet jesli zaczne juz brac tabletki, wiec po jakim czasie brania zaczełyscie \"normalnie\" współżyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1987
Hej ja biore Jeanine od około roku, jestem bardzo zadowolona nie mam skutków ubocznych. Kupuje je w Poznaniu za 35 zł. Kiedyś brałam Diane35 jednak Jeanine bardziej mi odpowiadają. Do opakowania dołączona jest ulotka która rozwieje wszelkie wątpliwości. Papatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1987
Ja brałam kiedyś Diane 35 z powodu trądziku i zupełnie nie potrzebnie bo nic nie pomogło. Odpowiadając na pytanie o HISTURYZM to moja lekarka mówiła że najlepsze jest Diane 35 ale podobno Jeanine też pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewciaaa19858
Witajcie,dziś jestem po wizycie u mojej gin, prawie 3 lata temu przez ponad rok brałam Diane35, którą odstawiłam bo zaczełam stopniowo przybierać na wadze, 5 kg, zmieniłam na cilest, ale po kilku miesiącach waga dalej sie zwiększała,więc postanowiłam całkiem odstawić. Mija rok, jak nie biore żadnych, wagi nie moge zrzucic, czuje sie pełna i skóra sie strasznie pogorszyła,wiec wybrałam sie na kompleksowe badania, rodzinny nic nie stwierdził w rutynowych badaniach badała krew, mocz, kreatyne, cukier i poziom hormonów tarczycy, moja gin stwierdziła, że od strony ginekologicznej tez wszystko ok, i nie widzi przyczyn aby zbadac poziom hormonów, bo uważa,że ,musiałaby być jakaś zdrowotna przyczyna, która by sie ukazała przy badaniach podstawowym i ginekologicznym choćby jakieś torbiele, czy cokolowiek z jajnikami. Chce wrócić do swojej wagi i wyglądu skóry, powiedziała,że powinnam brać jakieś tabletki, albo starą diane albo właśnie jeanine, że być może mój organizm, zaczął dopiero po pół roku reagować na brak hormonów i dlatego dalej tyłam i skóra się pogorszyła. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do Pań które odstawiły tabletki i czekają na okres, poniewaz mi sie spoznia(ale nie z powodu ciąży) moj gin przepisal mi GestoMikron moze wam pomoze nie ma jakis uciazliwych skutkow ubocznych ja mam go brac przez 7 dni , 2 razy dziennie po 1 tabletce oczywiscie jak okres wystąpi to koniec brania GM i zamiast tego ruszy moja 1 tabletka jeanine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i w mojej miejscowości niestety ciężko było dostac te tabletki na wywołanie okresu :/ za to jeanine kupiłam za 32zł ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkatg
do wiolusia001 wlasnie koncze pierwsze opakowanie jeanine,mam 17 lat i biore je ze wzgledu na problemy z jajnikami i nie tylko;p Piersi rzeczywiscie sa wieksze. Sadze, ze masz takie male, bo poprostu jestes szczupla i nie ma w tym nic dziwnego:) Radzilabym zapoznac sie z ulotka,szczegolnie z tabela skutkow ubocznych,u mnie niestety ale przez pierwszy tydzien wystepowaly silne bole glowy,nudnosci,teraz czesto placze z byle powodu i mam depresyjne nastroje,ale mimo wszystko nie odradzam,bo to jest normalne, że organizm musi przyzwyczaic sie do takiej dawki hormonow,za to dziala rewelacyjnie na skore:) Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkatg
hej:) Mam pytanko czy myslice ze jeanine moze wplywac na wzrok, chodzi o to ze pogorszyl mi sie wzrok i nie wiem czy to nie jest przypadkiem wina jeanine...a po za tym mam jeszcze pytanko czy wszystkie mialyscie testy hotmonalne robione? Ja nie mialam i sie przerazilam jak ostatnio o tym przeczytalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1987
Hej nigdy nie słyszałam żeby tabletki antykoncepcyjne wpływały na wzrok ale lepiej spytaj lekarza. Ja miałam robione testy trzech hormonów testosteron, progesteron i estrogen. Płaciłam za wszystkie ok 120zł (ale warto ), można lepiej dobra tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
Ja mialam robione testy hormonanalne z powodu bolesnych mentruacji. Moja ginekolog chciała po prostu sprawdzić czy przyczyną nie jest ich niewlaściwy poziom. Dopieo po jakims czasie przepisała mi jeanine, ale wynikami tych testow się chyba nie sugerowała. Mialam badany poziom progesteronu i estradiolu, i z tego co pamiętam placilam za te badania ok 40 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkatg
Moja nic nie zlecila,mimo ze skarzylam sie na bolesne menstruacje i niedobor zelaza,przepisala jeanine na 2 wizycie jak powiedzialam ze boli mnie jajnik,ktory jak sie okazalo jest/byl powiekszony...Myslicie ze warto byloby sie zastanowic nad zmiana lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1987
Moim zdaniem powinnas zmienic,takie zachowanie lekarza jest niedopuszczalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna84
cześc dziewczyny czytam czytam i poważnie zastanawiam się ogónie nad tym żeby przerwac branie tabletek. Zaczne tak brałam harmonet po których czułam się jak napompowany balon wodą, potem jeszcze jakieś już w sumie nie pamiętam . Ale teraz obecnie biorę jeanine i stwierdzam że nie jest ciekawie. Ochoty na seks nie mam niestety,czuje sie cięgle zmęczona ispiąca. moj okres też nie jest zbyt obfity. A lekarz ginekolog szczerze też nie jest ciekawy do końca I co tu robic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna84
i jeszcze jedno mam takie wahania nastrojów że aż mi samej zaczyna to przeszkadzac. a biorę jeanine już ok1,5 roku. ciężkozrezygnowac z tabletek bo dają poczucie bezpieczeństwa i nie czuje sie tak bolesnych miesiaczek. niestety mam ogromny dylemat i niestety ja go mam i tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1987
Ja biorę Jeanine od roku i jestem zadowolona kiedyś brałam Diane35 ale te tabletki są lepsze(dla mnie). Mam propozycję dla Ciebie może zrób badania hormonów(można lepiej dobrac tabletki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkatg
Wezme to 2 opakowanie, ktore mi przepisala ta lekarka i pojde na kontrole, pozniej zmienie lekarza,ale jeanine chcialabym mimo wszystko zostawic,licze ze to tylko poczatek taki jest.Nowego lekarza poprosze o testy i pogadam z nim. A jestem zdania ze chyba najlepiej chodzic prywatnie bo zrobia wszystkie badania,ale nie ma nic za darmo;p Wahania nastroju tez mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkatg
Witam:) Rozmawialam z internista i dowiedzialam sie ze Jeanine moze wplywac na ukl. krwionosny a co za tym idzie wzrok moze sie pogorszyc...powiedziala ze pod zadnym pozorem nie powinnam brac 2 opakowania... Tak wiec poki co odstawiam i pojde porozmawiac z ginekologiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkatg
a i mam pytanko od razu: Mozecie polecic cos innego? Bo napewno gin. bedzie chciala zebym wybrala sobie inne...Ostatnio dostalam 4 ulotki i mialam wybrac te ktore mi sie najbardziej podobaja. Padlo na jeanine i nie zaluje :)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
witam! ja jeanine niestety biorę z innego powodu. Mam bardzo bolesne miesiączki, nic tylko w domu siedzieć ( i w łazience- zdarzają się wymioty :( )a żedne przecowbólowe proszki mi nie pomagają. ginekolog przepisała mi te tabletki ale trochę mam wątpliwości czy branie ich nię bedzie negatywnym skutkiem w przyszłości ( jak np. problemy z zajściem w ciąże ) może histeruje w tym momencie ale lepiej się upewnić. czekam na odpowiedzi i rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienkatg
Jestem zdania,ze sprobowac zawsze mozna,jak nie te to nastepne. Metoda prob i bledow dojdziesz do najlepszych. W moim przypadku sie raczej nie sprawdzily,ale jeszcze musze sie upewnic wizyta gin.Życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×