Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość daniodano
hej dziewczyny!! wlasnie wczoraj dostalam jeanine, pierwszy raz bede je stosowac (wczesniej bralam diane 35 i microgynon), troszke o nich czytalam i przerazil mnie artykul o ich okresie poltrwania - ze niby jak jest krotszy niz w przypadku innych tabl to ta skutecznosc ich dzialania tez moze byc mniejsza moze ktoras rozmawiala z lekarzem o tym i moglaby mi to wyjasnic? bo ja dopiero wczoraj wrocilam i nie mam jak sie z nim skontaktowac dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniodano
hej dziewczyny!! wlasnie wczoraj dostalam jeanine, pierwszy raz bede je stosowac (wczesniej bralam diane 35 i microgynon), troszke o nich czytalam i przerazil mnie artykul o ich okresie poltrwania - ze niby jak jest krotszy niz w przypadku innych tabl to ta skutecznosc ich dzialania tez moze byc mniejsza moze ktoras rozmawiala z lekarzem o tym i moglaby mi to wyjasnic? bo ja dopiero wczoraj wrocilam i nie mam jak sie z nim skontaktowac dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniodano
hej dziewczyny:) wczoraj wrocilam od ginekologa po ponad pólrocznej przerwie (brałam diane 35) wrócilam do tabletek tym razem przepisalm mi jeanine, oczywiscie po powrocie do domu, zanurzylam sie w lekturach internetowych i jestem troche ta tabletka przerazona... otoz nie chodzi nawet o skutki uboczne, tylko o pewnosc antykoncepcyjna, przeczytalam w jednym artykule ze ich krotki okres poltrwania daje mniejsze zabezpieczenie tzn ze ew spoznienie tabletki (mniej niz 12h mimo ze w ulotce pisze do 12h) moze doprowadzic do ew ciazy, niestty nie mialam okazji spytac lekarza jak to jest w tej sprawie... moze ktoras z was pytala i moglabym mi odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniodano
hej dziewczyny:) wczoraj wrocilam od ginekologa po ponad pólrocznej przerwie (brałam diane 35) wrócilam do tabletek tym razem przepisalm mi jeanine, oczywiscie po powrocie do domu, zanurzylam sie w lekturach internetowych i jestem troche ta tabletka przerazona... otoz nie chodzi nawet o skutki uboczne, tylko o pewnosc antykoncepcyjna, przeczytalam w jednym artykule ze ich krotki okres poltrwania daje mniejsze zabezpieczenie tzn ze ew spoznienie tabletki (mniej niz 12h mimo ze w ulotce pisze do 12h) moze doprowadzic do ew ciazy, niestty nie mialam okazji spytac lekarza jak to jest w tej sprawie... moze ktoras z was pytala i moglabym mi odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniodano
hej dziewczyny:) wczoraj wrocilam od ginekologa po ponad pólrocznej przerwie (brałam diane 35) wrócilam do tabletek tym razem przepisalm mi jeanine, oczywiscie po powrocie do domu, zanurzylam sie w lekturach internetowych i jestem troche ta tabletka przerazona... otoz nie chodzi nawet o skutki uboczne, tylko o pewnosc antykoncepcyjna, przeczytalam w jednym artykule ze ich krotki okres poltrwania daje mniejsze zabezpieczenie tzn ze ew spoznienie tabletki (mniej niz 12h mimo ze w ulotce pisze do 12h) moze doprowadzic do ew ciazy, niestty nie mialam okazji spytac lekarza jak to jest w tej sprawie... moze ktoras z was pytala i moglabym mi odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniodano
przepraszam za tyle kopii ale cos mi sie wyslac nie chcialo:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daniodano
przepraszam za tyle kopii ale cos mi sie wyslac nie chcialo:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja199999
hej ja juz stosuje je od lutego br. i jedyny skutek uboczny to szkodliwosc dla watroby( podnosza poziom enzymow watrobowych). jest ona co prawda niewielka ale jest. sa miom zdaniem bdb nie daja zadnych skutkow podczas stosowania. male, latwe do przelkniecia. likwiduja przebarwienia skory, tradzik, polecam,szczegolnie dla osob ktore pierwszy raz decyduja sie na wspolzycie i nie chca odczuc konsekwencji. oczywiscie warto tez skonsultowac sie z lekarze i pamietac o cytologii. z tego co slyszalam to przeciwdzialaja rakowi macicy ale nie wiem czy to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanine we Wrocławiu
Odsprzedam 2 opakowania Jeanine za 25 zł/opakowanie. Tabletki są nowe, nieużywane, kupione ok 3 miesiące temu. Ja już ich nie potrzebuję, ponieważ nie zdążyłam ich zużyć a zmieniam na inne. Jeśli jesteś z Wrocławia i chcesz je odkupić to proszę o maila, stokrotna88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanine we Wrocławiu
Odsprzedam 2 opakowania Jeanine za 25 zł/opakowanie. Tabletki są nowe, nieużywane, kupione ok 3 miesiące temu. Ja już ich nie potrzebuję, ponieważ nie zdążyłam ich zużyć a zmieniam na inne. Jeśli jesteś z Wrocławia i chcesz je odkupić to proszę o maila, stokrotna88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam za duplikaty
Przepraszam za te duplikaty wiadomości, to dlatego, że serwer pokazywał ciągle błąd, więc wysyłałam ponownie. Eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przepraszam za duplikaty
Przepraszam za duplikaty, serwer pokazywał błąd i wysyłałam ponownie. Niech jakiś moderator to usunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nymphetamine69
Ja biorę dzisiaj 13 tabletkę Jeanine i odpukać czuję się po nich naprawdę świetnie. Są to moje pierwsze tabletki i biorę je ze względu na nieregularne miesiączki. Moje libido od początku lekko wzrosło, a od jakichś 2 dni nie potrafię właściwie myśleć o niczym innym, bo ciągle mi się chce:P Moje zmienne nastroje wręcz się ulotniły, mam lepszy humor. Jestem naprawe zaskoczona. Tylko piersi są obrzmiałe i obolałe, ale akurat mi to nie przeszkadza, bo dzięki temu są pełniejsze i jędrniejsze:D Zawsze miała mały biust, więc miła odmiana. Ja kupiłam je w cefarmie za około 31 zł. Miałam je później zmienić na Yasminelle, ale jeżeli będzie tak jak teraz to zostanę przy nich. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nymphetamine69
Ja biorę dzisiaj 13 tabletkę Jeanine i odpukać czuję się po nich naprawdę świetnie. Są to moje pierwsze tabletki i biorę je ze względu na nieregularne miesiączki. Moje libido od początku lekko wzrosło, a od jakichś 2 dni nie potrafię właściwie myśleć o niczym innym, bo ciągle mi się chce:P Moje zmienne nastroje wręcz się ulotniły, mam lepszy humor. Jestem naprawe zaskoczona. Tylko piersi są obrzmiałe i obolałe, ale akurat mi to nie przeszkadza, bo dzięki temu są pełniejsze i jędrniejsze:D Zawsze miała mały biust, więc miła odmiana. Ja kupiłam je w cefarmie za około 31 zł. Miałam je później zmienić na Yasminelle, ale jeżeli będzie tak jak teraz to zostanę przy nich. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insomnia-87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 20
Hej dziewczyny...strasznie zróżnicowane te Wasze komentarze...teraz to już sama nie wiem co mam myśleć...poszłam dziś do ginekologa i chciałam regulon a on mi przepisał jeanine... o regulonie czytałam że polepsza się cera powiększają się piersi i tyje się a na tym mi właśnie zależy bo uważam że jestem trochę za szczupła... jak czytam na forum o jeanine to jak się ucieszę jakiś pozytywem to następny komentarz musi być negatywny...czy jest tu ktoś kto długo zażywa te tabletki i może rozwiać moje wątpliwości?? i powiedzcie mi co z tym libido bo jakbym miało się zmęczyć to bym się chyba załamała... POMÓŻCIE !! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 20
Hej dziewczyny...strasznie zróżnicowane te Wasze komentarze...teraz to już sama nie wiem co mam myśleć...poszłam dziś do ginekologa i chciałam regulon a on mi przepisał jeanine... o regulonie czytałam że polepsza się cera powiększają się piersi i tyje się a na tym mi właśnie zależy bo uważam że jestem trochę za szczupła... jak czytam na forum o jeanine to jak się ucieszę jakiś pozytywem to następny komentarz musi być negatywny...czy jest tu ktoś kto długo zażywa te tabletki i może rozwiać moje wątpliwości?? i powiedzcie mi co z tym libido bo jakbym miało się zmęczyć to bym się chyba załamała... POMÓŻCIE !! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 20
Hej dziewczyny...strasznie zróżnicowane te Wasze komentarze...teraz to już sama nie wiem co mam myśleć...poszłam dziś do ginekologa i chciałam regulon a on mi przepisał jeanine... o regulonie czytałam że polepsza się cera powiększają się piersi i tyje się a na tym mi właśnie zależy bo uważam że jestem trochę za szczupła... jak czytam na forum o jeanine to jak się ucieszę jakiś pozytywem to następny komentarz musi być negatywny...czy jest tu ktoś kto długo zażywa te tabletki i może rozwiać moje wątpliwości?? i powiedzcie mi co z tym libido bo jakbym miało się zmęczyć to bym się chyba załamała... POMÓŻCIE !! Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel 20
Hehe napisałam zmęczyć zamiast zmniejszyć przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikk27
Cześć dziewczyny chciałam się opowiedzieć o swoich doswiadczeniach zwiazanych z przyjmowaniem tabletek antykoncepcyjnych, które jak z góry zaznacze chciałam brac ze względu na problemy z cerą, nieregularny okres. W ciągu trzech lat brałam Diane 35 - koszmar- skutki uboczne - bóle głowy, piersi, mdłości, przytyłam w ciagu miesiąca 5 kg mimo diety i pojawiły mi się rozstępy. Poprawa cery żadna. Następne - anteowi jeszcze gorsze skutki uboczne , nie byłam w stanie normalnie funkcjonować.kurację przerwałam na rok.Potem mój ginekolog polecił mi Janine wszystko było ok żadnego plamienia bólu ale do czasu po jakis 6 miesiącach wystapiły bóle głowy zaburzenia w widzeniu więc kolejna zmiana na yasminelle i od nowa rozstępy z którymi walcze do dzisiaj spadek libido i okropna agresja wiec kolejna przerwa i nowinette - plamienia miedzy okresami, złe samopoczucie i ogólnie kiepski stan. Od roku nie biore hormonów lepiej sie czuję na bolesny okres wolę wziąśc tabletke przeciw bólową jestem spokojniejsza mam wiekszą ochote na sex ale niestety rozstepów które nabawiłam sie podczas brania tabletek nie moge ni jak zlikwidować. Ogólnie rzecz biorąc nie polecam co z tego że zabezpieczają lepiej niż prezerwatywa jak sie po nich nie ma ochoty na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotna-Jeanine-Wrocław
Moje ogłoszenie zamieszczone wyżej o Jeanine już jest nieaktualne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeanine-Wroclaw
Moje ogłoszenie zamieszczone wyżej o Jeanine już jest nieaktualne, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddiee26
Czesc, tez przyjmuje jeanine. Zjadlam juz 2 opakowania. Sama nie wiem co nich sadzic?? Moje obserwacje : - przy pierwszym opakowaniu plamienia w 2 tygodniu (niby to normalne i przez pierwsze 3 m-ce moze sie to przydazyc), sporadyczne plamienie przy 2 op. - cera bez rewelacji (nie mialam wczesniej wiekszych problemow), przy pierwszym opakowaniu pojawily sie jakies dziwne krostki, ktore wygladaly jak jakies uczulenie (wapno troche pomoglo) - samopoczucie nie najgorsze, ale zdazaly mi sie hustawki nastrojow i napady agresji; - okres pomiędzy opakowaniami skapy i krotki; - uczucie ciezkosci nog - i tu mam najgorsze obawy, bo czytalam ze tabletki moga powodowac zakrzepice zyl ?! :( prace mam siedzaca, nie uprawiam sportu i nie wiem czy od tabletek jest to uczucie ciezkosci, czy raczej od trybu zycia? - libido w porzadku, wrecz lepsze niz przed tabletkami (moze dlatego ze nie boje sie ciazy) Po skonczonym 3 opakowaniu ide do lekarza na kontrole. Nie wiem czy zmieniac tabletki czy sobie darowac??? Lekarz przypisal mi tabletki ze wzgledow leczniczych ( pco) i antykoncepcyjnych, ale zastanawiam sie czy warto je dalej brac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza 1980 jeanine
witam..... wczoraj bylam w szpitalu z bólem brzucha. zrobili mi badania min. ginekologiczne (usg dopochwowe) i okazalo sie ze w jajniku mam pęcheżyk 17 mm mimo zażywania AC jeanine. tabletki zazywam zawsze o tej samej porze i regularnie... gdzie jest skutecznosc AC ??? ??? ??? dodam ze biore je juz ok pół roku i w zeszłym miesiacu dostałam okres w trokcie brania opakowania !!! !!! !!! w piatek mam wizyte u mojego ginekologa zobaczymy co on na to wszystko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala89.
Hej, mam pytanko. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie jeanine i podczas 7 dniowej przerwy miałam coś, co przypominało okres i pierwszego dnia strasznie źle się czułam. Po tej 7 dniowej przerwie, po której teoretycznie powinnam dostać okres go nie ma, no i właśnie nie rozumiem co się dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala89.
hej. Ja z zapytaniem do Was Kobietki. Bo miałam podczas 7 dniowej przerwy coś w rodzaju okresu, a kiedy powinnam wziąć pierwszą tabletkę nic już nie było. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala89.
hej. Ja z zapytaniem do Was Kobietki. Bo miałam podczas 7 dniowej przerwy coś w rodzaju okresu, a kiedy powinnam wziąć pierwszą tabletkę nic już nie było. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
ala89, wszystko jest w porządku, okres występuje w trakcie 7dniowej przerwy w braniu tabletek, a nie po niej. Nie masz się o co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia122222
Hej, brałam jeanine 3 lat. Bylam zadowolona generlanie, okres w ten sam dzien, przyjmowalam roznie tabletki rano, wieczorem, popijajac drinkami:) przyjmowalam leki i byly ok:) Siostra farmaceutka namowila mnie zebym zmienila ja na jakies nowsze bo krzyczala ze to starej generacji i takie tam i wiecie co zminil mi lekarz na Harmonet i czuje sie tragicznie nogi mnie bola, kreca, skurcze nog mam. A najlepsze jest to ze wszystkie wyniki badan mam w normie i dzisiaj palant jeden za przeproszeniem powiedzial mi ze mi nie przepisze zadnych tabletek bo moge umrzec. Ale tlumaczylam mu ze przy jeanine bylo ok i nic. No jestem taka wsciekla a jutro musze wziasc tabletke. W kazdym razie dobor tabletek to indywidualna sprawa i jak traficie na te swoje to nie zmieniajcie ich na zadne inne, bez wzgledu na zmiany, ze mniej horomonow i takie tam bo mozecie zalowac jak ja. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiak optymista.
Hej Kobietki,ja narazie nie biore żadnych tabletek ale brałam najpierw Diane(tragedia) póżniej Regulon(mogą byc od biedy) no i w końcu Janinie.No i musze przyznac ze sa to najlepsze tabletki ktore brałam dotychczas, niedługo zaczne znowu chyba brac to na pewno do nich wróce.Schudłam po nich, czułam sie dobrze, zero skutków ubocznych w porównaniu do poprzednich.Moim zdaniem najkorzystniejsze.Pozdrawiam, ja uważam wybór za słuszny!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×