Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość kiciuś12345
Naczyniak wątroby,to NOWOTWÓR ale niezłośliwy,i należy go obserwować.A jego stan,pogarszają właśnie tabletki antykoncepcyjne!!Jeśli się powiększa,i będzie duży,to czeka tylko operacja!Piszę,bo was przestrzegam przed komplikacjami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kattiva
Kiciuś dziękujemy za ostrzeżenie, warto robić badania kontrolne i dbać o zdrowie bo bez tego niema nic.Ja jestem/byłam hipochondryczką co miesiąc robiłam badania krwi,usg,ekg ale z tym pobieraniem krwi to naprawdę miałam joba.a teraz mi sie już wszystkiego odechciało,odechciało mi sie chodzić po lekarzach i robić jakiekolwiek badania,sama upominając sie o skierowania na badania.Ci lekarze mnie wymęczyli tym że i tak nigdy nic konkretnego mi niepowiedzieli,sama jedzilam z badaniami i musiałam sie dopytywać.eh wogóle szkoda gadac. a najlepsze jest to jak poszłam do endokrynologa to jest ten lekarz od hormonów, a czego wiecej to niepowiem bo nie spotkałam sie z lekarzem wiecie dlaczego? TERMIN WYZNACZONO MI DOKLADNIE ZA ROK! przecież to jest paranoja, od tamtego momentu odechcało mi sie chodzić po lekarzach totalnie.A mam cere trądzikową, mam 20 lat a z tym świnstwem borykam sie już od 13stego roku życia.Przed braniem tabletek Jeanine (a biore własnie w celu wyleczenia bo niby to pomaga jesli sie jest w tym wieku)i stan mojej twarzy jest bardzo fatalny.Mało tego że okropnie to wygląda,to nadodatek bardzo boli, taki bolesy przeżywałam jak dojrzewała a teraz? niewiem skączyłam już drugie opakowanie mam drugi dzień przerwy i wcale niechce ich już brać.Czuje że tak przestane to cera wróci do normy.Ogolnie tabletyki bardzo wporzątku,są moje pierwsze jakie brałam.Mam wykupione trzecie opakowanie ale sama już niewiem co robić.Ból straszny.Może coś poradzicie? Troszke sie rozpisalam,aha mój lekarz powiedział mi wprost jak przyszłam do niego po tabletki, że niem a idealnych które mi dopasuje i ze sprawią że np. nie bedą trzymać wody w organizie czy inne skutki uboczne, bo każda z nas przeżywa to na swój sposób.to chyba normalne, ale pisze bo widze wpisy jednej pomoże kobiecie drugiej zaszkodzi...I takie jescze pytanko na koniec; jakbym sie zdecydowała na 3 opakowanie to jeśli jest przerwa 7 dni to mam wziąśc tabletke 8dnia? bo ja zapomnialam ja to ma być,z góry serdecznie dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
Kattiva: tak ja napisałaś, tabletkę powinnaś wziąc ósmego dnia po 7-dniowej przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzowka
Każdy mówi, żeby dotrwać do końca trzeciego opakowania, bo wtedy dopiero się wszystko okaże.. ale z doświadczenia wiem, że czasem się nie da. ja tak miałam z yasminem, po prostu mialam jazdy psychiczne i napady głodu i po jedyn opakowaniu poszłam i powiedziałam, że nie chce więcej tego brać, dostałam inne. Duże znaczenie ma też nastawienie psychiczne, ja się o Jeanine tyle złego naczytałam, że miałam duże wątpliwości czy w ogóle je zacząć brać. Dziś mam 10 dzień brania jeanine i powiem Wam, że często mnie mdli i jest mi niedobrze. Wczoraj byłam na imprezie, duzo nie wypilam a nad ranem tak fatalnie się czułam, że wymiotowałam (a po takiej małej ilości nie powinnam). Zastanawiam się czy to nie właśnie przez tabletki, chociaż zawsze jest opcja, że nie wiem, sok był przeterminowany, albo miałam gorszy dzień. Huśtawki nastrojów też mam, ale generalnie jestem osobą z humorkami, więc pewności, że to po tabletkach nie mam.. Ja niestety najbardziej boję się, że przytyje. Bardzo się kontroluje, ale zima i nowe tabaletki sprawiają, że ciągle chce mi się jeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
pyzowka, nie wiem jak będzie u Ciebie ale na poczatku brania jeanine również mialam mdłości, jednek po 1,5 tyg całkowicie przeszły. Było to dosyć uciążliwe, zaczynało się ok 3h po wzięciu tabletki, a zdarzyło się i tak że nie mogłam w nocy zasnąc bo tak mi było niedobrze. Balam się czy nie będę musiała z nich zrezygnować. Na szczęscie jak już mówiłam po niedlugim czasie wszystko ustąpiło i teraz nie odczuwam jakichkolwiek efektów ubocznych. Co do wagi to wiele dziewczyn pisalo na tym forum ze po nich schudło, podobno nie zatrzymuja wody w organizmie. Mi się niestety nie udalo ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia52
Przyjmuje taletki Jeanine od prawie 4 lat ale mam chyba skutek uboczny nie mam wogóle ochoty na seks z mężem to jest straszne orgazm miałam z miesiąc temu czy to może być skutek uboczny tabletek może powinnam je zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia52
Przyjmuje taletki Jeanine od prawie 4 lat ale mam chyba skutek uboczny nie mam wogóle ochoty na seks z mężem to jest straszne orgazm miałam z miesiąc temu czy to może być skutek uboczny tabletek może powinnam je zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia52
Cześć dziewczyny ja przyjmuje tabletki JEANINE od prawie 4 lat i nie wiem ale u mnie skutkiem ubocznym jest to że nie mam ochoty na seks z mężem to jest sytraszne ale nawet o tym nie myśle a orgazm miałam z miesiąc temu jak myślicie czy to może być skutek uboczny tabletek nie wiem co mam robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi nie odpowiadają
zawsze brałam Cilest, ale kiedyś gin mi zmienił na jeanine, bo niby mają nowocześniejsze hormony i mniej działań ubocznych. Matko ! Jak ja się okropnie po nich czułam ! Nigdy więcej Jeanine. Wytrzymałam dwa cykle, potem przez rok leczyłam skutki uboczne i nie mogłam brać żadnych tabletek! Po Jeanine dostałam zapalenia żył i zakrzepicę ! Nie wspominając o koszmarnej grzybicy narządów. Na leczenie wydałam ponad 600 zł ! Po rocznej przerwie wróciłam do Cilestu i czuję się doskonale, już nigdy nie dam się namówić na zmianę tabletek na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 2 opakowania Jeanine, ponieważ zmieniam tabletki. Data ważności 11.2010. 50zl za 2 opakowania, pokrywam koszty wysylki lub dowioze na terenie Łodzi. kontakt gg 5965252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 2 opakowania Jeanine, ponieważ zmieniam tabletki. Data ważności 11.2010. 50zl za 2 opakowania, pokrywam koszty wysylki lub dowioze na terenie Łodzi. kontakt gg 5965252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania 2 opakowania Jeanine, ponieważ zmieniam tabletki. Data ważności 11.2010. 50zl za 2 opakowania, pokrywam koszty wysylki lub dowioze na terenie Łodzi. kontakt gg 5965252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kattiva
do tej Pani co zakrzepice dostała po skutkach ubocznych jeanine. Pani paląca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakohl
witam! mam pytanie, po tygodniu zażywania janine dostałam okropnej swędzącej wysypki (brzuch, biust. plecy), czy którakolwiek z was się spotkała z takim przypadkiem? nie jestem pewna czy to od janine czy może zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakohl
witam! mam pytanie, po tygodniu zażywania jeanine dostałam okropnej swędzącej wysypki (brzuch, biust. plecy), czy którakolwiek z was się spotkała z takim przypadkiem? nie jestem pewna czy to od janine czy może zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agakohl
witam! mam problem po ok tygodniu zażywania jeanine wystąpiła u mnie wysy[ka, bardzo swędząca (brzuch , biust, plecy)i teraz nie wiem czy to od tych tabetek czy może coś zupenie innego, czy może któraś z was spotkała się z takim przypadkiem? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jeanine dostałam wysypki własnie na plecach, biuście i brzuchu już przy 8 tabletce, ale zjadłam opakowanie do końca. Wprawdzie wysypka się zmniejszyła, ale jeszcze w trakcie tego opakowania poszłam do gina i powiedziała żebym może lepiej odstawiła. Przepisała mi harmonet. W związku z tym mam do was pytanie czy może któraś już to brała? I czy jest to dobre? NIe wiem też jak mam przyjąc pierwszą tabletkę harmonetu bo kończę za 3 dni jeanine i nie wiem czy mam wziąć go w pierwszym dniu krwawienia (tego z odstawienia) czy po 7 dniach, czy może od razu po ostatniej tabletce jeanine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jeanine dostałam wysypki własnie na plecach, biuście i brzuchu już przy 8 tabletce, ale zjadłam opakowanie do końca. Wprawdzie wysypka się zmniejszyła, ale jeszcze w trakcie tego opakowania poszłam do gina i powiedziała żebym może lepiej odstawiła. Przepisała mi harmonet. W związku z tym mam do was pytanie czy może któraś już to brała? I czy jest to dobre? NIe wiem też jak mam przyjąc pierwszą tabletkę harmonetu bo kończę za 3 dni jeanine i nie wiem czy mam wziąć go w pierwszym dniu krwawienia (tego z odstawienia) czy po 7 dniach, czy może od razu po ostatniej tabletce jeanine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jeanine dostałam wysypki własnie na plecach, biuście i brzuchu już przy 8 tabletce, ale zjadłam opakowanie do końca. Wprawdzie wysypka się zmniejszyła, ale jeszcze w trakcie tego opakowania poszłam do gina i powiedziała żebym może lepiej odstawiła. Przepisała mi harmonet. W związku z tym mam do was pytanie czy może któraś już to brała? I czy jest to dobre? NIe wiem też jak mam przyjąc pierwszą tabletkę harmonetu bo kończę za 3 dni jeanine i nie wiem czy mam wziąć go w pierwszym dniu krwawienia (tego z odstawienia) czy po 7 dniach, czy może od razu po ostatniej tabletce jeanine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jeanine dostałam wysypki własnie na plecach, biuście i brzuchu już przy 8 tabletce, ale zjadłam opakowanie do końca. Wprawdzie wysypka się zmniejszyła, ale jeszcze w trakcie tego opakowania poszłam do gina i powiedziała żebym może lepiej odstawiła. Przepisała mi harmonet. W związku z tym mam do was pytanie czy może któraś już to brała? I czy jest to dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza123
harmonet - kiedys dawno temu (jakies 3 lata temu) bralam te tabletki ze 2 opakowania ale zrezygnowalam bo strasznie przytylam i wogole nie mialam ochoty na sex :-( teraz koncze 3 opakowanie jeanine i jak narazie jestem zadowolona, moj sie mnie zapytal czy o niczym innym nie mysle tylko o seksie hihi:-) troche pogorsztla mi sie cera ale nie jakos dramatycznie przedtem nie mialam zadnych tradzikow (nawet przed okresem). mysle ze karzda z nas inaczej reaguje na tabletki i tyle dla jednej sa ok a dla innej nie. pozdrawiam eliza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyzowka
Ja od czwartku mam przerwę po pierwszym opakowania i ciągle nie mam okresu :( Tzn. mialam takie bardzo skąpe plamienie, ale to raczej nie okres ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arsh
http://www.informaworld.com/smpp/content~content=a790861335~db=all to badanie jest zdaje się sprzed lat... co do tabletek: mam zapisane J. ..wiem że po IV generacji nastapi V itd , a my będziemy to testowac na sobie, bo firmy testują je na grupie kilkudziesiąciu kobiet przez kilka miesięcy, my bierzemy latami i dokładnie po latach odczujemy efekty...każda generacja będzie doskonalsza (może) i każda będzie mieć wpływ na organizm (napewno). Nie z przypadku mowi się o ingerencji w naturalna gospodarkę hormonalną.. Osobiście jestem w grupie ryzyka nowotworowego i planuje przjście na wkładkę (Mirena lub inna), wiek 35 lat mówi że już powinnam a nic innego w tym kraju nie jest legalne. Zresztą, tabletka,wkładka czy wazektomia - nic nie jest idealne. Jak mówi mój mąż najlepsza jest szklanka wody ;-) Każdej z was polecam spokojną rozmowę z lekarzem, informacje z serisów medycznych zamiast indywidualnych odczuć pacjentek :) i świadomość że decyzje podejmuję się razem z odpowiedzialnym partnerem , a o zdrowiu decyduje wiele rzeczy, nie tylko tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam 1 opakowanie jeanine za 20 zł. Jest nie otwarte. Nie mogę ich brać ze względu na skutki uboczne, a wykupiłam całą recepte i nie jest mi potrzebne. Jeśli ktoś byłby chętny to napiszcie na maila ania_1989@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane 35 - jeanine
Jeśli ktoś ma problemy z trądzikiem - bardzo polecam Diane 35 najepiej juz opakowanie z 3 blistrami w cenie do 35zł. Są naprawdę super pod tym względem, ale najlepsze na rok, czy może 2 lata, nie dłuzej. Wtedy właśnie warto przejść na Jeanine (7 dni przerwy po Dianie i 8 dnia 1 tab. jeanine). Progestagen dienogest zawarty w Jeanine jest słabszy od progestagenu octanu cyproteronu zawartego w dianie, ale mocniejszy od drospirenonu i octanu chlormadinonu. Gdyby znowu przyszło komuś zapytać jak brać tabletki antykoncepcyjne: pierwszy raz - pierwsza tabletka 1 dnia okresu. Zabezpieczenie jest po paru godzinach od przyjęcia 1 tabletki. zmiana na inne tabletki - 7 dni przerwy i normanie 8 dnia pierwsza tabletka np Jeanine. Zabezpieczenie jest normalniie. W trakcie okresu - w tych siedmiu dniach przerwy także jesteście zabezpieczone, można normalnie uprawiać seks. Gdyby kótraś zapomniała przyjąć tabletkę i przypomniało się jej następnego dnia, a uprawiała seks - takze była zabezpieczona. A dlaczego? To przeczytajcie sobie w ulotce tabletek, tam pisze wyrażnie jakie działania antykoncepcyjne ma tabletka. A jak nie www.google.pl Najlepiej brać regularnie i pilnować się godzin, bo inaczej jest to po prostu niezdrowe dla organizmu. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diane 35 - jeanine
macie pytanie dotyczące brania tabletek antykoncepcyjnych? i nie możecie doczekać się odpowiedzi? piszcie na joan_r@o2.pl brałam kiedyś cilest, potem diane 35 a teraz pierwsze opakowanie Jeanine. śmiało pytajcie. Bo za dużo tu trzeba pisać i dokopywać się do odpowiedzi. Przyznaje,że dzięki temu tematowi poszłam do lekarza i to do rodzinnego i poprosiłam o jeanine. Jestem poki co zadowolona. pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
a ja znalazłam w Łodzi za 29,90 ;> Apteke Medest przy ul. Bratyslawskiej Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×