Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość toy
Do Wcześniej Czytając Twoją wypowiedż uświadomiłam sobie,że mnie też pobolewa wątroba-coś jakby skurcz.Nigdy nad tym się nie zastanawiałam,ale teraz...hmmm... Nie brałam nic przed Jeanine,tak więc nie mam jak porównać. A jak tam u pozostałych Kobietek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wiki 181
wysłałam ci na pocztę pytanko w sparie tych tabletek małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 102
biore 5 miesiac Jeanine...zawsze mam okres w ten sam dzien...tylko tym razem byl tak skapy ze nigdy takiego nie mialam ..co myslicie dziewczyny??pomozcie co mam myslec:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam za chwile 3 opakowanie..nie ma ani plamienia,ani spadku ani wzrostu libido,ani wiekszych piersi..nic..wszytko normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaczynam za chwile 3 opakowanie..nie ma ani plamienia,ani spadku ani wzrostu libido,ani wiekszych piersi..nic..wszytko normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia102
bylam u gniekologa swojego dzisiaj..powiedzial ze wszystko dobrze jest i ze to normalne ze mi sie zminiejszaja dni krwawienia...wiec dziewczyny polecam bardzo te tabletki..ta wizyta dzisiaj rozwiala wszelkie moje watpliwosci;)pozdrawaim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scarlet80
ja własnie jestem po 1 opakowaniu i po 7 dniowiej przerwie. Jestem zadowolona z jeanine. nie przytyłam, dobra cera, zero plamienia, mdłości to nie wiem bo zarzywaom o 22 przed zasnięciem. libido OK a nawet chyba lepiej :) tak więc ja się z nimi dobrze czuję. ale każda z nas jest inna. pzdr wszystkie forumowiczki gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryka
hejka.mam pytanko odnośnie wpływu tych tabletek na zbyt wysoki poziom męskich hormonów--->m.in. wąsik.Podobno te tabletki to likwidują?Czy możecie się podzielić swoim doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania543
a ja mam pytanie czy jezeli biorac tabletki przez 5 miesiecy z regularnymi krwawieniami ...i regularnym stosowaniem tabletek jest opcja ze jestem w ciazy ...tak mi sie brzuch powiekszyl:(ale fakt faktem ze sie obzeram wieczorami :(co mam myslec dziewczyny ..na ulotce pisze ...ze jak nie wystapi krwawinie to jest prawdopodbienstwo ciazy ...a ja mam regularne odkad biore tabletki ..nawet co do godziny ..wiec co myslicie??prosze pomozcie:*dzieki z gory:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia
Witam, Ja od dlugiego czasu biore Harmonet, ale wlasnie jakos niedawno zaczelam z nim łączyc pewne fakty: spadek libido, celulitis, chociaz jestem szczupla, nerwowość itd. Chciałabym zapytać te z was,Które juz dlugo biora Jeanine jak u was z tymi objawami?? A przede wszystkim jak z libido??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeee
byl juz taki temat... poszukaj jeanine i libido. .ale nie zapominaj ,ze kazda z nas jest kurde inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivv
j a mialam zaczac je brac. ale przerazilam sie iloscia hormoow.. jestem genetycznie obciazona nowotworem wiec niesa dla mnie wskazane.. a moja pani dr nie spytala o to.. :( decyduje sie na logest.. pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivv
j a mialam zaczac je brac. ale przerazilam sie iloscia hormoow.. jestem genetycznie obciazona nowotworem wiec niesa dla mnie wskazane.. a moja pani dr nie spytala o to.. :( decyduje sie na logest.. pozdrawiam wszystkie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooo
Nowotwór nie jest dziedziczny tylko jego sklonnosc....Nie wydaje mi sie jednak,zeby tabletki antykoncepcyjne mialy wplyw na jego powstawanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo bosze
gdybys poczytala wiecej na temat jeanine wiedzialabys, ze te 2 mg dienogestu to wcale nie tak duzo! bo to zupelnie inny zwiazek niz jest w pozostalych tabletkach!!! i jest to jesli sie nie myle taka dawka jak w logescie! tylko ,ze logest ma estrogenu 0,2 a jeanine 0,3 gdzie np cilest ma 0.35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagucha
ja mam tylko jedno pytanko....boli mnie brzuch po bokach...czy to ma zwiazek z jeanine???...a jesli tak czy to przejdzie czy lepiej odstawic ????biore janke od 5 dni...co robic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wiecie może czy przy Jeanine można palić papierosy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Wiecie może czy przy Jeanine można palić papierosy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niua
Biorę jeanine 6 miesięcy. Po pierwszej tabletce lekkie mdłości, przez dwa miesiące ból piersi. Później wszystko dobrze. Żadnych plamień, krwawienie regularne, bez bólu. Tylko piersi mogłyby bardziej urosnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda21
Hejka...mam pytanie...biore od 7 miesiecy Jeanine, jest wszystko w porzadku, zadnych nudnosci, narazie w normie ogolnie.Na ulotce jest napisane jak oddzialowuja z innymi lekami,ale czy takie tabletki jak polopiryna, gripex itp zapobiegajace przeziebieniu tez moga zmniejszac skutecznosc Jeanine?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bacardis
czesc, po pierwszym opakowaniu mialam normalny okres, po drugim nie mialam (moj ginekolog powiedzial, ze to OK i za miesiac na pewno bedzie), no i minal miesiac, a okresu nie ma! i nie wiem co robic.brac nastepne opakowanie czy zrobic test? po ostatnik kochaniu mialam okres, wiec chyba nie jestm w ciazy... wiecej stresu niz przyjemnosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca21
czesc!! Madgo21 odpowiem ci na pytanie: jak zarzywasz obojętnie jakie tabletki antykoncepcyjne to po zmieszaniu ich razem z tabletkami na przeziebienie, antykoncepcyje tabletki zmniejszaja swoja skutecznosc, nie mozna tez nadurzywac alkoholu, no i nie mozna brac odurzających tabletek. Bacardis idz do lekarza bo to moze byc jakies zapalenie lub twoj organizm mogl odepchnac dawke tych tabletek, albo niezadzialalo zabespieczenie. Rowno jak przestajesz brac tabletki , czyli jak robisz sobie przerwe 7 dniowa zawsze wystapi krwawienie. Idz do lekarza. Ja bralam przez 1,5 ROKU inne tabletki antykoncepcyjne, zrobilam sobie przerwe zeby moj zoladek odpoczol, no i teraz lekarz przepisal mi Jeanine. Nie wiem jak te teraz przyjme! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sengaqou
Hej dzis bylam u mojej pani ginekolog i po 3 latach brania Cilestu - bez wiekszych skutkow ubocznych przepisala mi Jeanine. Troche sie boje po Waszych doniesieniach o ciaglych plamieniach i nudnosciach - nie znam tego wcale... No i nie wiem co z ta dawka hormonow. To jest w koncu duzo czy nie? Moze jakas Pani mgr farmacji sie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanulka
ja zaczelam brac wczoraj, najpierw zazywalam luteine przez 5 dni bo nie mialam okresu..a wczoraj cos dostalam wiec wieczorem o 22 zazylam, nie wiem ale juz po luteinie obudzil sie we mnie wilczy apetyt!! jem jem jem mam nadzieje ze to tylko w zwiazku z okresem i ze po jeanine schudne. dostalam te tabsy bo mam zespol policystycznych jajnikow i ogolnie chcialam sie zabezpieczyc :) napisze jak sie czuje za pare dni . jak na razie ok a napiszcie mi prosze czy jak pojde w sobote na impreze to mam miedzy jednym drinkiem a drugim polknac ta tabletke? jak sie ma tabletka anty w zwiazku z alkoholem. nie mowie ze lubie chlac ale cos tam wypic czasem tak...wiec jak to jest? pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacardis
hej, odnosnie moich problemów z brakiem okresu. dzwonilam do lekarza i on mowi, ze byl na jakiejs konferenxji odnosnie tabletek janine i to jest wlasnie zaleta tych tabletek, ze czasami moze nie byc okresu. wiec jezeli sie tabletki bralo zgodnie z instrukcja to nie powinno byc problemu. zobaczymy.... jestem ciekawa jak bedzie za miesiac.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziupIa
biorę Jeanine od 8 miesięcy i moj organizm przyjmuje je swietnie. mialam jakies minimalne plamienia w pierwszym miesiacu. zadnych przyrostow wagi, zmian humorow czy zmniejszonego apetytu na seks (to moze nawet wzroslo ze wzgledu na komfort psychiczny-brak obaw). piersi mi od nich ani nie urosly ani sie nie zmniejszyly. do tego po pol roku brania bole menstruacyjne praktycznie zniknely, a wczesniej byly straszne. od poczatku biore tabletki o 22:00 - tak poradzil lekarz na wszelki wypadek gdybym miala miec jakies nudnosci, ale nic nie ma na szczescie :) na poczatku kupowalam je za 40,20zł , z miesiac temu były za 30,20zł, a teraz 34,00zł.. tanie nie są, ale ważniejsza jakosc niz cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaa
Tabletki przeciwbolowe nie zmniejszaja skutecznosci dzialania tabletek antykoncepcyjnych!!! A palic wiadomo,nie wolno,bo palenie zabija :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec jak
Przede wszystkim - końską dawką hormonów - 2000 mikrogramów (!) progestagenu (dienogest) i 30 mikrogramów (dwa razy tyle co np. preparat Minesse®) etynylestradiolu. Ciekawe, co na to tajemnicze "Stowarzyszenie na rzecz niskodawkowanej antykoncepcji", które propagowało ongiś stosowanie preparatów o dawce hormonów poniżej 100 mikrogramów. Tutaj mamy do czynienia z ponad 20-krotnie wyższą dawką hormonów niż w preparacie Minesse®. Czyli zażywając jedną pigułkę Jeanine® kobieta wprowadza do swojego organizmu tyle cząsteczek hormonów, jakby połknęła na raz całe opakowanie Minesse®.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiec jak
po pierwsze minesse nie jest dosteopna w polsce! gratuluje wiedzy :) po drugie ta 'konska dawka' po przeliczeniu na taki progestagen jaki ejst w innych pigulkach wyniosi TYLE SAMO co bodajze w cilescie-- nie chce sklamac, ale wydaje mi sie, ze tak... albo w harmonecie.. nie wiem- nie jestem alfa i omega, tylko podaje dalej, co keidys pzreczytalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×