Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Gość odkupie jeanine
odkupie pigulki jeanine. warszawa. kontakt: ola.krawczyk86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Lekarz przepisał mi Jeanine jako moje pierwsze tabletki. Jestem w trakcie pierwszego opakowania, nie mam praktycznie żadnych skutków ubocznych, jedynie przez pierwsze parę dni bolały mnie piersi, ale już przestały. są za to jędrniejsze :) okres trwał 3 dni, nie mam żadnych plamień pomiędzy, biegunek, wymiotów, zmian nastrojów, libido też jest w miarę ok. jedyne co mnie martwi to fakt, że jestem nieco opuchnięta. źle się z tym czuję, nie wiem tylko, czy to z powodu mojego dosyć silnego przeziębienia czy dopiero zaczyną być widoczne owe skutki, jak zatrzymanie wody w organizmie, choć biorę także Asequrellę... chyba jutro przejdę się do lekarza, żeby się upewnić. mam nadzieję, że jeśli to przez J. to chwilowy etap przyzwyczajania się organizmu. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
Qwenn dziekuje za odpowiedz!!!!!! Byłam u dermatologa,bo od kilku miesiecy włosy wypadują mi masakrycznie, towarzyszy temu łojotok skóry głowy i twarzy,,trądzik również ale z tym poradził sobie żel od drematologa epiduo i po trzech miesiącach mam łądniejszą cere bez wyprysków ale ciągle sie świece. Dermatolog własnie stwierdził u mnie łysienie androgenowe:( noi wlasnie kazał wybrac sie teraz do gin po tabsy antykonc. o dzialaniu antyandrogennym np. diane,,jeanine lub regulon..wiem ze diane są dosc silne wiec spytam gin o te jeanine....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
qweem napisz prosze jak mocno wypadywały ci włoski przed braniem jeanine,,bo u mnie straszliwie- mam juz przeswity nawet od góry,,,noi jak szybko ci zaczęły pomagac tabletki,,,był efekt po trzech miesiącach czy musiałąs czekac jeszcze dłużej..bo dermatolog mówił ze miedzy 3 a 6 miesiecy trzeba czekac na efekt:( nie wiem czy do tego czasu cos jeszcze zostanie mi na głowie;( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
blurose czytałąm ze jeanine nie powinny zatrzymywac wody w organizmie,,,ale każda kobieta reaguje inaczej,,lepiej wybrac sie do gin i dla pewnosci spytac o to.. fajnie ze nie masz zadnych innych dolegliwosci.....ja za tydzien ide do gin i zobacze czy mi przepisze wlasnie jeanine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweem
kijanka - to prawda na poprawę trzeba poczekać, mnie ginekolog powiedział, że jeżeli chodzi o włosy to efekty będą widoczne dopiero po roku! na szczęście już po 6 miesiącach włośy przestały wypadać i od tego momentu wypadają jak zdrowej osobie. nie ma się co oszukiwać jednak - łysienie androgenowe postępuje nawet przy leczeniu, z tym że o wiele wolniej. bo nie chodzi tylko o wypadanie włosów, ale o miniaturyzację mieszków - a to cholerstwo postępuje nawet na wyregulowanych hormonach. gdybym nie brała jeanine to pewnie byłabym już łysa - a tak mam jeszcze wystarczająco włosów żeby się jakoś uczesać - no i ich jakość jest lepsza. ogólnie uważam że te tabletki uratowały mi włosy - przynajmniej do dziś, a biorę je już 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
witam.jednak dostałam te jeanine,choc nie jestem przekonana do hormonów;( ze wzgledu na tyle skutków ubocznych,jak czytałąm ulotke to az słabo sie robi;/ ale nie mam wyjscia,musze sprobowac skoro nic innnego mi nie pomaga....wczoraj wzięłam 1szą tabletke i musze powiedziec ze czulam metaliczny smak w ustach i lekkie mdłosci i czuje sie osłabiona,,ale wiem ze organizm musi sie przyzwyczaic....obym nie miala gorszych skutków ubocznych,,tak czy tak dam sobie 3miesiace na przyswojenie hormonow. Qweem a TY mialas jakies skutki uboczne na poczatku? i jak jest teraz? bo przeciez w nieskonczonosc nie mozemy brac tabletek,,zastanawiam sie co bedzie dalej jak juz ni e bedziemy mogly ich przyjmowac,,bo jak wiadomo po odstawieniu wszystko wraca i wlosy znow bedą wypadac;((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweem
przy pierwszych trzech opakowaniach miałam plamienia, ale gdy to minęło nie miałam już innych negatywnych odczuć. biorę 5 lat i do tej pory samopoczucie świetne, wyniki też. wszystkie tabletki anty mają ogromną listę możliwych skutków ubocznych. mnie to raczej nie rusza, raczej tylko uświadamia na co zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
Qweem dzięki że sie odezwałas,,fajnie że tabletki Ci służą,,pewnie są dobrze dobrane,,mam nadzieje że ja tez bede miała szczescie do nich,dzis nie czuje sie juz taka słaba i nie mam duzych mdłosci jak po pierwszej tabletce ale zobaczymy co dalej bedzie. pozdrawiam Qweem sorki ze te moje pytania ciągłe,,,czy moglabys mi napisac jak z Twoim lipido po jeanine? pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
kobietki czy ktoras z was bierze jeanine,piszcie jak sie czujecie itd. ja po dwoch tabletkach bylam slaba i mialam nudnosci, to minęlo a teraz pol 5tej tabletce mam bole glowy juz drugi dzien;///// czy ktoraas tak miala i wkoncu to minęlo??;/ poczekam az skoncze 1sze opakowanie i jesli nic sie nie zmieni to dzwonie do gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweem
Hej Kijanka, libido raczej bez zmian... tzn w ciągu tych 5 lat nie zauważyłam ani polepszenia ani pogorszenia. nie nakręcaj się z tymi bólami głowy... tabletki i tak trzeba testować przez 3 miesiące, żeby stwierdzić czy mają konkretne negatywne działanie. 5 dni stosowania to bardzo mało. spróbuj nie myśleć że wszystkie zmiany w samopoczuciu to przez te tabletki, bo zwariujesz. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataluchaaaa
Sprzedam 1 całe opakowanie Jeanine + jedno bez 7 tabletek, cena do uzgodnienia, kontakt natka24@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadziu
Witam Mam do sprzedania 4 opakowania Jeanine - data wazności wrzesień 2014. Cena 25 zł za opakowanie. kontakt joannawolna@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuska
ja zaplacilam za nie 32 zl w gdyni:D a co do tabletek to jeszcze nie wiem bo biore je od wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuska
a [po drugie zawsze przed ciaza bralam asequrelle i nie mialam zadnych skutow ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acetylotransferaza
Pilnie kupie jeanine - mail: acetylotransferaza@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja155
Ja biorę je tydzień i miały mi pomóc na cerę mam problemy duże i powiem wam że mnie wy syfiło bardzo jakaś kulka pod okiem krosta i w ogóle tragedia to normalne na początku?;( proszę odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
patrycja na poczatku przewaznie jest pogorszenie,ja biore 2miesiace a jeszcze nie jest dobrze.pozdrawiam i cierpliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja155
no właśnie się martwię bo dyzo mi wychodzi boje ie że przytyje jak jem tyle co normalnie albo więcej jak zacznę trochę to czy od razu utyje?boje się że utyłam już po tygodniu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
co do przytycia to nie wiem,ja nic nie przytylam,apetyt tez nie wzrósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
jesli chodzi o cere to naprawde potrzeba czasu,,po trzech miesiacach powinno byc juz tylko lepiej,,ale najlepiej jakbys udała sie rowniez do dermatologa,,by przepisal masc zewnetrznie, ja tak zrobilam,,,dostalam zel epiduo i widze ze dzieki taakiemu polaczeniu jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do odsprzedania dwa Nowe i w pełni kompletne opakowania Jeanine, 30 zł za opakowanie + koszt przesyłki. Możliwy odbiór osobisty - mieszkam w Warszawie. Kontakt mail: ania.k22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
Qweem nie wiem czy jeszcze tu zaglądasz....jesli tak to napisz proszę czy wystarczy że bierzesz samo jeanine na te włosy i przestały tak wypadac czy stosujesz cos jeszcze, skonczylam drugie opakowanie jeanine,oczywiscie narazie żadnej poprawy nie ma,tylko że wolniej sie przetłuszczają,,................pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beati
kupie tabletki jeanine vaniliavanilia89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka386
Pilnie odkupie 2 (lub chetnie wiecej) opakowania JEANINE. Prosze o kontakt: lenka386@interia.pl Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atena7
Pilnie odkupię jedno opakowanie Jeanine. Proszę o kontakt: adb7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość remika32
kupię jeanine posze o kontakt na ;jachimek32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lissax
A ja z chęcią odkupię,na wiosce długo się czeka na wizytę :/ a ja nie mam czasu,proszę o kontakt mailowy lissax@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fangle.pl
Hej dziewczyny! W Rybniku, dokładnie w aptece pod Lwem, Jeanine jest za 32zł! Być może to kwestia tego, że kupowałam od razu 3 opakowania. Dziś wzięłam pierwszą tabletkę i czekam na efekty. Jeśli będziecie miały pytania - piszcie na prv :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewsdftygfvcxsder
Bardzo pilnie kupię tabletki Jeanine bb507@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×