Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość pikusia
kto ma jakieś info o salonie euforia na ulicy kuźniczej? warto tam iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oneoneone
co sądzicie na temat Mateusza z broadwaya w arkadach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MuFin
Czy ktoś się może orientuje jakie są ceny w salonie Infinity?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikusia
w infinity kiedyś byłam i za farbę plus refleksy plus strzyżenie zapłaciłam 210zł na średnie włosy, ale to było już jakiś czas temu, więcej tam nie wróciłam bo wtedy wyszłam straszne żółtko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODELKA
Polecam nie wielkie firmowe salony lecz małe kameralne ale bardzo dobre. Ceny na rynku Wrocławskim nie zawsze są adekwatne do usługi. A są duże bo dużo jest w nich pracowników do utrzymania no i oczywiście wielkie czynsze itd. Polecam dlatego mistrzowski SALON FRYZJERSKI TREND przy ulicy Hallera 9. Klientów mają full i w dziale damskim i męskim. Bez specjalnego rozgłosu i reklamy to o czymś świadczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniamala111
Co do Carlo Biani to chyba nei jest tak źle, byłam dziś ze swoim chłopakiem - był u nowego Mariusza i powiem że mój facet wreszcie wyglądał po męsku. Pan Mariusz nie lubi chłopców jak poprzedni frzjerzy w tym salonie i dobrze, wreszcie troszke testosteronu się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anrdzej_klinek
Co do p. Basi to potwierdzam, byłem w Galerii Grunwaldzkiej i rzeczywiście nie polecam. Prymitywna, i do tego nierówno mnie ścieła. Ale cóż, sam się prosiłem, przecież to tylko fryzjer w Galerii. nIe jakość tylko ilość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka_2
Ja też nie byłam zadowolona z salonu w Pasażu na pl. Grunwaldzkim. Obcinał mnie Piotr i znowu wzięłą górę ambicja fryzjerska żeby zrobić swoją wizję. A ja po prostu chciałam podciąć włosy a nie zmieniać image. Chyba wrócę do centrum, może Le grand albo Carlo Biani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_z wrocka
A ja byłam u p. Małgosi w Carlo i powiem że to super babka. Fajny kolor do tego super pachnący szampon, chyba TIGI, i to jest to. Niezły pomysł z tymi truskawkami. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
Długo przegladałam fora na ten temat i zdecydowałam sie na Salon INES i chyba dlatego że niektóre komentarze jakoś za bardzo pachną autoreklamą!Ja nie jestem z Wrocławia a w moim mieście nie ma \"profesjonalisty\" w tym fachu!Wiec ważne było nie wpaść w ręce byle kogo!Pojechałam ponad 100 km i absolutnie nie żałuje a nawet zrobiłam sobie już termin na następny raz!Byłam u pani Eweliny!Bardzo miła,wysluchała co mialam do powiedzenia ogladnęła zdjecia z moja wizją nowej fryzury i zrobiła mi dokladnie to samo!Godne polecenia naprawdę!Pierwszy raz od dluższego czasu wyszłam z podniesioną głową i zadowolona!Zdecydowałam sie na farbę ELUMEN (GOLDWELL)po ktorej włosy są jak nowe !!!Za strzeżenie,farbowanie z refleksami mycie i czesanie zapłaciłam 320 zł a musze dodać że zajmowano się mną 4 godz!Polecam wszystkim którzy obsesyjnie jak ja boją się że ktoś zrobi mu na głowie jakiś koszmar.I wcale nie trzeba tygodniami czekać na wolny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzisia
Ja osobiście polecam salon fryzjerski "UNIQUE" na ul.Białoskórniczej 5(koło Heliosa). Chodzę tam od roku i zawsze wychodzę szczęśliwa !!! Bardzo dobry jest pan Andrzej- powiedziałam mu co chcę i tak mi zrobił...najpierw fryzje ocenia stan włosów i daje cenne rady potem panie myją włosy profesjonalnymi szamponami Kerastase i pani robi przy tym masaż skóry głowy(siedzi się przy tym na fotelach z masażem-naprawde można się porządnie zrelaksować !!! Potem ścięcie :D Następnie stylista układa włosy z suszeniem i gotowe !!! Byłam w niebowzięta :DDDDDDDDDDDDDDDDD Jeżeli macie tak jak ja miałam dość fryzjerów, którzy z włosów robią "stodołę" to przyjdzie tu...wyjdziecie zadowolenia, zrelaksowani i uśmiechnięci !!! Teraz idę do nich w poniedziałek 14-tego do Michała(jakiś nowy fryzjer jest u nich od 3mies.) powiem wam jak było. A jeśli chodzi o ceny to są nie najniższe, ale za taki profesjonalizm to mogę dać duzo więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinek_w
a fotele z amsażem shiatsu mają też w \rynku , chyba to się nazywa Carlo Biani, moja dziewczyna była tam jako modelka na szkoleniu i podobno zaje... Poza tym wyszła ostrzyżona jak z okładki elle \super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_m_u_t_a_s_e_k_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_m_u_t_a_s_e_k_88
Wybieram się do Carlo Biani czy to dobry pomysł, czy doradzą mi jak mam się obciąć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka-julka
zZGADZAM SIE CO DO SALONU GOLDWELL!!!Nie dość że nieudolnie strzygą to fryzjerki mają sie za Bógjeden wie co.. Kosmetyki tej firmy są na dodatek nie warte swej ceny. Wystrzegajcie sie salonu na ul Kilińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pringles
A jak ma sie infinity do wlosow kreconych??? Ktos byl? Ktos wie? No i ktore z nich lepsze do tego typu wlosow- Krzysiek, czy Kasia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wybrałam się do salonu Carlo Biani w Rynku. Jestem zwolenniczką klasycznych fryzur, przynajmniej jeśli chodzi o mój typ urody. Panicznie boję się nowych stylistów, bo do wielu z nich nie dociera, że asymetryczne cięcia i włosy na prostownicę nie każdemu pasują. Trafiłam w ręce Mariusza, który zrobił z moimi włosami dokładnie to, o co mi chodziło!!! W końcu znalazłam fryzjera, który nie podąża ślepo za \"ostatnimi krzykami mody\" i nie wywija nożyczkami w poszukiwaniu natchnienia, a nuż się trafi. Ten facet, z początku niepozorny, dokładnie wiedział jaki będzie efekt końcowy (niestety przywarą wielu stylistów jest to, że sami nie do końca wiedzą co z tego ich strzyżenia i farbowania wyniknie). Dawno już nie wyszłam z żadnego salonu tak zadowolona! Szczerze polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka23232323232
Rok temu byłam u extra stylistki koło placu solnego (stojąc twarzą do rynku, salon był za plecami, w niewielkim budynku, chyba mieszkalnym ). Pracowały tam 2 osoby. Kobitka proste włosy z grzywka i chłopaczek fantazyjnie wycięty. Obydwoje rewelacyjni :) niom i tu jest problem, bo przenieśli się gdzieś (chyba koło pałacyku), a ja nie pamiętam nazwy salonu i nie wiem gdzie ich szukać :( Pomożecie w Ich zlokalizowaniu?? a prawidłowa odpowiedź brzmi: POMOŻEMY hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przećwiczyłam\" już kilku fryzjerów we Wrocławiu, mam gęste półdługie, kręcone, ciemno blond włosy. Robię balayage 1 lub 2 kolory. Zaczynałam od Ines, ale moja fryzjerka odeszła, a inne mi nie pasowały. Ale ogólnie ok. Potem Le Grand i Jacek. Świetny! Dokładnie miałam to, czego oczekiwałam. Bardzo dobra też była Iza Żaba. Chodziłam tam ze dwa lub trzy lata. Ale wkurzyło mnie to, że chyba za każdym razem płaciłam więcej. Aż doszło do jakiejś absolutnie nieakceptowalnej ceny i wymiękłam. Do tego atmosfera zadęcia pt. \"bywamy w salonie Le Grand\". Ku***a, to są po prostu fryzjerzy! Nawet jeśli nazywają się stylistami i są nieźli. Przeniosłam się do Upiększalni na ul. Lipowej. To maleński, kameralny salonik. Dobry, cenowo ok. Ale ciężko się umówić, niepo drodze, więc zrezygnowałam. Polecono mi Carlo Biani na Biskupiej, najpierw Tomka, był dobry, ale wyjechał nagle. Teraz chodzę do Kamili, jestem bardzo zadowolona. Miła, komunikatywna, rozumie o co chodzi, nie ględzi bez sensu. Po drodze było kilka przygód nie wartych wspomnień. Ale i ostrzegam - przed zakładem na Kilińskiego, kompletne nieporozumienie i przed salonem Lila (?) na Trzebnickiej. Zamiast delikatnego baleyagu wyszłam ze skunksem na głowie! Chciałam przyoszczędzić... Ale też z oszczędnych to niezły był zakład (bo nie salon) w Hali Targowej, niestety nie pamiętam, jak się nazywała fryzjerka. I jeszcze całkiem niezły salonik na Jedności Narodowej koło kościoła, \"U Małgosi\" (?) czy jakoś tak. Konkretnie, dobrze i niedrogo. Ale tu tylko podcinałam i czesałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexx
hejka ja wam polecam klera czy jakoś tak w Tesco na Bielanach i taka młoda fryzjerkę w czarnych włosach do ramion ona naprawdę coś potrafi i nie ściemnia do tego szybko i dokładnie strzyżę byłam u niej w tamtym mies i dalej mi sie układają włoski....nika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nexx
w Tesco strzyżenie kosztuje 70zł ale naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopelka
Pytanie do strukturki: Ile zapłaciłaś w Carlo Biani? Ja też mam kręcone, ciemno blond włosy i właśnie mam za sobą wizyte u fryzjerki w T-cy. Efekt : nie mogę patrzeć w lustro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blond___
Ja polecam infinity, bardzo fajny salonik. Jest tam Krzysiek , ale do niego sa straszne kolejki a nie zawsze chca zapisywać nowe osoby. Ale za to Kasia jest świetna, ścieła mnie rewelacyjnie, latwo sie uklada wlosy etc. Ceny też ok, sciecie ok 60zl, balejage cos kolo 100 czyli normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Sopelki. To zależy co chcesz zrobić. Za balayage płacę od 180 do 220 to zależy czy jeden kolor czy dwa, razem ze ścięciem i modelowaniem. Zawsze jestem zadowolona. Za samo ścięcie i modelowanie zapłaciłam ok. 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nowa
a ja chodzę na Chrobrego, jest miło i fajnie. Nawet palmy tam mają... ;))) Zawsze robi jak chcę i co chcę, również doradzi, pracuje na środkowym fotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiuniaWroc30
Do Anki232323... przeniesli się na ul. Czystą koło Pałacyku. telefon do krzyśka: 608018167. I masz rację, jest super. tylko terminy napięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sergiusz99
PAN JANUSZ FIJALKOWKI TO PARTACZ, A SZKODA BO PO TYLU LATACH PRAKTYKI BRAK MU PROFESJONALIZMU.WSTYD.NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania31
witam. jak polecam p.grzegorz, ktory wczesniej pracowal w pasazy grunwaldzkim.swietny fryzjer. teraz pracuje w pasazu pod blekitnym sloncem w rynku.panie polecam. to jego nr( mam nadzieje ze nie bedzie zly, ale skoro, ja go mam tzn ze mozna:) ) 600622344

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobelia
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda cięcie w salonie Carlo Biani? Czy jest to salon dobry? Szukam jakiegoś konkretnego fryzjera który potrafi wysłuchać i doradzić. A jak ceny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlo biani...
mi się nie spodobało to w carlo biani, ze jak przez telefon zapytałam o cenę strzyżenia na długie włosy to pani mi powiedziała inną cenę niż musiałam zapłacić bo okazało się , ze tam za modelowanie jeszcze osobno doliczają, bez sensu, powinny być w komplecie takie rzeczy bo nie wyobrażam sobie wyjść z salonu z nieułożonymi włosami, albo powinni uprzedzać za każdym razem a nie jak przyjdzie dopiero do płacenia..... samo ścięcie może być, nie ma tragedii, ale też nie ma rewelki, za dużej zmiany nie robiłam, ale już więcej chyba nie pójdę, będę szukać dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×