Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość gość
Mnie się marzy niewidoczny aparat ortodontyczny. Tak, tak - są takie :) Jest to model Harmony, tutaj opisany szczegółowo http://aparat-lingwalny.pl Mam nadzieję, że w tym roku w końcu go założę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartek 1994
Ja mając aparat mam problem z tym, że robią mi się okropne podrażnienia. Wy też tak macie ? ostatnio znalazłem na szczęście sposób i mi osobiście pomaga LIPS żel firmy Pharma Labolatories. Polecam ;) Łagodzi podrażnienia i niweluje infekcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajol1988
Karolciaa17 PYTALAS O APARAR ROZSZERZAJACY SZCZĘKĘ. Mam taki, nie jest to nic strasznego ale pierwsze spotkanie z tym aparatem jest trudno. Dyskomfort w jedzeniu i przelykaniu śliny ponieważ aparat przymocowane jest do górnych zębów i opiera się na podniebieniu. Przez około tydzień bolą żeby ale mija i jest wszystko wporzadku.terax nawet nie czuję że go mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozna wiedzieć ile Ty płaciłas za taki zabieg w Dentist ? Tak juz dawno chciałam miec wybielone zęby, że wreszcie musze sie zebrac i zdecydowac. Tylko własnie kwestia tego ile na to trzeba przeznaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała taki niewidoczny aparat, ale muszę najpierw omówić z lekarzem, czy taki się nada na moją wadę... Umówiona jestem na konsultację do Rock Your Smile, www.centrum-ortodontyczne.pl, wiem że w tej klinice aparat lingwalny można założyć. No nie powiem... kusi mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieć zakładany aparat :-/. Beznadzieja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaka3432
Ja polecam klinikę Soldent! Pani doktor Katarzyna zakłada tam aparaty lingwialne. Jest bardzo dobrą specjalistką. Na początku się przyzyczajałam kilka dni do aparatu,a teraz juz po prostu sobie jest :) Leczenie przebiega wedle planu, juz widze pierwsze efekty!! Raz mi odpadł zamek, to przykleili mi za darmo, a zupelnie sie tego nie spodziewałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy widzisz, że Twój zgryz nie jest idealny należy zdecydować się na pojscie do ortodonty. Nie wazny jest w tym momencie wiek, o swoje zeby mozna zadbac zawsze. Idz do www.ortodontawroclaw.com.pl . Tam na pewno uda CI sie naprawić zgryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce to Stenka Clinic w Wilanowie. Akurat teraz maja promocyjne ceny na aparaty, więc warto skorzystać, jesli ktoś planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę aparat na zębach i wcale nie jest to taka straszna rzecz jak się wydaje. Teraz są takie czasy że te aparaty wyglądają o wiele bardziej znośnie niż kiedyś a niektóre są nawet prawie niewidoczne. Sama taki mam bo kryształowy. Wszystko zależy od tego na jakiego ortodontę się trafi. Ja od siebie mogę polecić dr. Ewę Maruszewską która potrafi świetnie dobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny napiszcie proszę czy założenie i noszenie aparatu boli ? moja 16 letnia córka będzie miała zakładany stały aparat góra i dół i jest przerażona czy naprawdę ma się czego bac ??? będę wdzięczna za kazdą odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę nakładki Clear Aligner i jestem mega zadowolona. Noszę piąty miesiąc, zostało jeszcze trzy. Wszystko wskazuje na to, że zmieścimy się w tym czasie, a według mnie miałam bardzo krzywy zgryz no i jestem grubo po trzydziestce ;) Jestem z małej miejscowości pod Gdańskiem i dojeżdżam do miasta co mniej więcej trzy-cztery tygodnie. Polecam doktor Małgorzatę Szmuda-Sycz . Info znajdziecie na jazzdent.pl. Alina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie te nakładki mnie intrygują... Widziałam je na stronie kliniki Rock Your Smile, gdzie będę się leczyć ortodontycznie - http://centrum-ortodontyczne.pl/invisalign/ - to chyba te same, o których piszesz gość 2016.04.16 ? Wydaje mi się to naprawdę sensowne rozwiązanie, muszę podpytać o to lekarza na konsultacji, a ta już w nadchodzącym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie preferuję skuteczne i od dawna znane metody klasycznych aparatów ortodontycznych. Taki też założyłam sobie w wieku 28 lat u Dr n. med. Beata Kaiser-Ziorkiewicz, więc moim zdaniem na nikogo nie jest za późno jeśli chce zadbać o swoje uzębienie. Gdybyś był zainteresowany to tutaj podsyłam kontakt - http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/kontakt-2/ gabinet ortodontki znajduje się w Gdynii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy aparat zakłada się na wszystkie zęby? Chodzi mi czy te z tyłu które są normalne też, mam na myśli szczególnie te pierścienie. Mam nadmiernie obrzmiałe dziąsła, tzn miałem bo wycinałem ostatnio ale gdy spytałem czemu ten jeden z tyłu nie jest do końca odsłonięty (troche zatopiony w dziąśle) to powiedziała że to nie jest konieczne że aparat nie będzie zakładany na wszystkie zęby czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zależy od wady... Mnie lekarz na konsultacji mówił, że na całą szczękę, tzn. wszystkie zęby. Przyznam, że mnie intrygują takie nowe metody leczenia jak te nakładki czy takie aparaty niewidoczne jak tutaj http://aparat-lingwalny.pl, medycyna w tym zakresie idzie do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katalejaaa
Witam, proszę o radę:/ Czy jest możliwość zmienić ortodontę w trakcie leczenia ? aparat mam stały 4 lata , po konsultacji z innym lekarzem dowiedziałam się że będzie trzeba założyć wszystko od nowa:/ czy lekarz który źle wykonał usługę poniesie konsekwencje? czy może warto poszukać ortodontę który będzie kontynuował dalsze leczenie? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie możesz założyć aparat. Ja w tym wieku także zdecydowałam się na taki krok i jestem bardzo zadowolona. Pamiętaj jednak, aby znaleźć doświadczonego lekarza, który od poczatku do końca zadba o to, aby leczenie przebiegło pomyślnie. Jeśli jesteś z Gdyni to świetnym pomysłem będzie konsultacja z http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/, świetna ortodontka, która uratowała moje zęby przed kompletną katastrofą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli uwazasz ze potrzebujesz aparatu ortodontycznego i do tego wszystkiego dobrej opieki to pomysl o ortodoncie z wroclawia http://ortodontawroclaw.com.pl/ - osobiscie korzystalam z ich oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mama 35 lat i zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne. Od dziecka cierpię na kompleksy związane z tymi krzywymi zębami i wydaje mi się ze jak z kimś rozmawiam to ktoś się tylko patrzy na te moje zęby. Zdecydowałam się podjąc leczenie w olsztynie u doktora Klaudiusza Rojka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę w Warszawie do kliniki Rock Your Smile, http://centrum-ortodontyczne.pl. Jestem pacjentką dr Borzęckiej. Leczenie daje efekty, już nie mogę się doczekać mojego nowego uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukuję ortodonty dla dziecka ze Szczecina, czy ktoś może polecić sprawdzoną osobę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam do dra Sromko z kliniki Froe (froe.pl), tj. na ul. Panieńskiej koło Wyszyńskiego i jestem bardzo zadowolona. Dosyć późno założyłam aparat, ale jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę założyć aparat lingwalny tego typu http://aparat-lingwalny.pl - czy ktoś się orientuje ile zazwyczaj trwa takie leczenie? A może to zależy od danej wady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca sprawiedliwosci
Dominik Piskorski z Zakopanego obiecywal mi 1rok leczenia a trwalo to 3,5roku. Zrujnowal mnie finansowo, na poczatku mowil ze bede placila 70zl a bral czasem i 200zl. Najgorsze ze po roku od zakonczenia leczenia zeby wrocily do stanu jeszcze gorszego niz przed leczeniem. Ortodonci w Niemczech gdzie teraz mieszkam, doradzili mi zebym pozwala go do sadu i raczej tak zrobie bo mam wsparcie tutejszych lekarzy. Moja corka chodzi teraz do niemieckiego ortodonty na nfz, ma staly aparat i nic nie placi!!!! Tu sie nie placi do 21roku zycia, tylko u nas tak zdzieraja te hieny zwane lekarzami. Podsumowujac dominik piskorski to oszuszt i zlodziej!!!!!!!Odradzam!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już nie noszę aparatu, ale zostało mi przyzwyczajenie do używania irygatora. Zresztą uważam, ze irygator jest bardzo przydatny na co dzień nawet jak się aparatu nie nosi. Ja mam Panasonic EW121, jest mały ale ciśnienie ma spore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ortodontka założyła aparat dwa miesiące temu. Robiłam go w klinice Impladent w Warszawie. Wszystko ślicznie i pięknie, z samego aparatu jestem zadowolona, choć chciałabym go jak najszybciej zdjąć. Ortodontkę polecam z czystym sumieniem :) Pytanie mam za to: chciałam założyć przezroczyste gumki, ale słyszałam, że nie warto, bo przejmują kolory jedzenia i szybko się brudzą O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×