Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość gość
O Rock Your Smile słyszałam bardzo dobre opinie, ich lekarze mają też super opinie na Znanym Lekarzu. Sama dopiero planuję leczenie, najpierw muszę wyleczyć zęby, a potem umówię się na konsultację do ortodonty. Na pewno wybiorę miejsce z renomą, jak Rock Your Smile, bo jednak chciałabym mieć pewność, że jestem w najlepszych rękach, skoro już zainwestuję niemałe pieniądze w aparat i leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie w najblizszym czasie mam zamiar założyć aparat ortodontyczny na zęby ale cały czas się zastanawiam jaki bylby najlepszy dla mojej wady zgryzu. Najbardziej zależy mi na wyprostowaniu górnego łuku gdyż golny łuk jest prosty ale nie asymetryczy ale i tak mi to nie przeszkadza. Obecnie na rynku mamy wiele dostępnych aparatów na zęby tradycyjne, samoligaturujące oraz przeźroczyste nakladkowe. Mi bardzo zleży na estetyce i skuteczności aparatu. Może ktoś z was leczyl podobną wadę? Proszę o opienie!!! wysyłam linka do filmika z moim uzębieniem https://www.youtube.com/watch?v=cojng0ZV-5I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej możliwe, sam aparat to tylko zamki i druty sam koszt który ponosi stomatolog zakupując ci go to jakieś ok 400zł za damon Q ja zapłaciłam 8 tys z robocizną za damon Q . Zysk dla stomatologa to różnica czyli ponad 7 tysiaków w jeden dzień super nie? Zobaczcie jak z nas zdzieraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam zakładany aparat ortodontyczny w gabinecie dr Kaiser-Ziorkiewicz. http://kaiserziorkiewiczbeata.pl/ . Z kolei moja córka jako dziecko mogła nosić aparat ruchomy - może go zdejmować na noc. To był doskonały pomysł! Nasze zęby prezentują się jak u gwiazd hollywood. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam aparat ortodontyczny invisalign. Sam z niego korzystałem kiedyś i jestem bardzo zadowolony. Efekty są super widoczne i polecam każdemu. Może nie jest to tania opcja, ale moim zdaniem zdecydowanie najlepsza. Jak ktoś byłby zainteresowany to tutaj możecie przeczytać o tym aparacie: http://fit7.pl/aparaty-ortodontyczne-invisalign/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecę dra Marka Parchańskiego z gabinetu w Częstochowie. Idealnie i bezboleśnie dobrał aparat dla mojego syna. Teraz chwali się cudownym uśmiechem :) Zobaczcie stronę www.ortodontaczestochowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudePiekło
Ja już jestem po RTG panoramicznym, robiłam w LUX DENT polecam dla przyszłych aparaciaków :p http://lux-dent.com.pl/rtg-zebow-wroclaw/ . Tak z ciekawośći, do jakiego max wieku można zakładać aparat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma granicy wieku. Ja mam 47 lat i założyłam aparat. Pełną diagnostykę zrobili mi w klinice Rock Your Smile, gdzie chodzę. I to za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 37 lat i także nosze aparat, tylko że lingwalny czyli od wewnętrznej strony w klinice http://www.orto-magic.eu/ . Ciekawe rozwiązanie dla osób które się wstydzą lub mają taką pracę w której mógłby on przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko_k
Teraz najlepsze aparaty to Invisalign - w ogóle ich nie widać. W Tychach w Dentalcare się specjalizują w zakładaniu i leczeniu takim rodzajem aparatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
We Wrocławiu dobry ortodonta jest przy al. Hallera http://ortodontix.pl/ Ja tam chodziłam i dobrze się mna zajęli. Zęby mam piękne, równe, ciesze się, ze do nich poszłam, bo wreszcie mam ładny uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Invisalign wcale takie bezkolizyjne i niewidoczne nie jest. Pozatym dolegliwosci od str dzasel tak jak i przy innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie na wizyte u ortodonty to czasem trzeba troche czekać. Ale można trafić znacznie wczesniej niż za 3 lata i to na nfz trzeba tylko poszukać. Mi się tu http://www.ortodonta-katowice.eu/ udało umówić na wizytę do ortodontki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam http://www.idental.com.pl/ mają świetną ofertę, co do aparatu to nosiłam przez dwa lata. Wiadomo, no niestety trzeba się nieco przemęczyć, ale warto, bo pozbyłam się wszelkich kompleksów. Poza tym przekonuje także tutajsza cena, wszystko jest jak najbardziej okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie taki aparat lingwalny chciałam założyć, ale okazało się, że akurat w moim przypadku lepiej sprawdzi się inny model i finalnie noszę aparat zwykły, bardzo subtelny i niewidoczny :) Grunt to dobrze dobrać metodę leczenia do problemu, z jakim się borykamy. Ja mam ten fart, że trafiłam do świetnej specjalistki, dr Borzymowskiej-Sawickiej, która bardzo dokładnie zaplanowała moje leczenie i wiem, że idziemy w pożądanym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie bardzo polecam Klinikę Rock Your Smile, ja tam chodzę do dr Chruściel - bardzo dobry ortodonta. Mam w sumie typowy problem - nachodzące na siebie zęby, ale noszę aparat już 3 miesiące i już widać zmianę :) Nie mogę się doczekać efektu finalnego, będę musiała poczekać jeszcze na niego 9 miesięcy, ale motywuje mnie, że w końcu będę miała piękny uśmiech o jakim marzyłam od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założenie aparatu to był bardzo dobry wybór, dzięki niemu moja córka w końcu zaczęła się z chęcią uśmiechać, wcześniej kompleksy z powodu krzywych zębów jej na to nie pozwalały. Trafiłyśmy do bardzo dobrej pani doktor Danuty Seeger http://ortodontix.pl/ z Wrocławia. Super lekarz z dużym doświadczeniem i super człowiek z bardzo fajnym podejściem do małego pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam polecono ten punkt ortodontyczny w Częstochowie www.ortodontaczestochowa.com.pl. Specjalistyczny gabinet ortodontyczny w Częstochowie jest nowoczesną praktyką stomatologiczną oferującą pełen zakres podstawowych oraz wysokospecjalistycznych konsultacji i zabiegów stomatologicznych mających na celu rozpoznanie i pełne wyleczenie wad zgryzu i uzębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina234

ja mogę polecić ortodontę z Corten Medic w Warszawie - tam też miałam robiony aparat ortodontyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa123

Na aparat ortodontyczny nigdy nie jest za późno. Siostra ma 28 lat i właśnie sobie zakłada w Dentamax'ie w Krakowie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenas233
Dnia 6.12.2018 o 13:49, Gość michalina234 napisał:

ja mogę polecić ortodontę z Corten Medic w Warszawie - tam też miałam robiony aparat ortodontyczny

również robiłam aparat w Corten Medic i wybrałam kryształowy bo jest bardziej estetyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana29

Uwazam, ze nigdy nie jest za pozno na zalozenie aparatu! Czasy nastoletnie mam już za sobą i kilka miesięcy temu zdecydowałam się na leczenie ortodontyczne u dr Tyszczuk w Starachowicach. Gorąco polecam 🙂 Jak trafi się na dobrego ortodontę to takie leczenie w ogole nie jest uciążliwe, a każdy progres bardzo cieszy. Co miesiąc chodze na wizyte kontrolna, pani doktor sprawdza czy wszystko ok itd. Nie mogę się doczekać momentu, gdy zdejme aparat i będę mogla cieszyc się zdrowymi równymi zebami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollli

Ja mogę polecić Centrum Stomatologii Dentamax, bo jak dla mnie są naprawdę najlepsi w kwestii aparatów. Ja osobiście byłam na wybielaniu zębów, ale dla syna był potrzebny aparat, więc zdecydowałam się na nich. Aparat przypadł synowi do gustu, ponieważ jest praktycznie niewidoczny, a efekty widoczne już po niedługim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinab

Cześć, 
może tu mi ktoś pomoże. Na początku grudnia założyłam aparat górny, wszystko było ok. W tamtym tygodniu natomiast założyłam łuk dolny i tu powstaje dramat. Gorna żuchwa zatrzymywała mi się na dolnych zamkach w trójkach. Ortodontka zrobiła mi takie jakby "nadbudówki" na górnych siódemkach. Wrażenie takie jakby za duże plomby z obu stron. Bardzo źle było z tym funkcjonować i jeść. Przez ten tydzień już raz z jednej strony mi to wypadło. Nadbudowana znowu. Dziś właśnie kolejny raz mi to wypadło podczas jedzenia.... usunęłam sobie też tą drugą nadbudówkę. Problem polega na tym, że przy zaciśnięciu góry i dołu, góra w dalszym ciągu opiera mi się na trójkach. Teraz boję się, że kiedy będę jadła to w końcu wyłamie mi się zamek.. nie byłoby w tym żadnej tragedii ale teraz wyjeżdżam na 2 tygodnie do małego miasta na drugim końcu Polski i nie wiem co w tej sytuacji... Ortodontka jest niedostępna teraz dodam, jest na zwolnieniu lekarskim... Czy ktoś miał podobny problem takiego niedopasowania? Jak sobie z tym radziłyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka41

Osobom z Warszawy i okolic polecam Rock Your Smile. Sama tam się leczę u dr Teodorczyk. Mają w sumie 3 placówki w Warszawie, zatrudniają najlepszych lekarzy, stosują nowoczesne aparaty w leczeniu. Jestem bardzo zadowolona z efektów, z podejścia ortodontki, która jest zaangażowana w leczenie, wszystko mi tłumaczy krok po kroku, całe leczenie jest zresztą zaplanowane i już wycenione. To dla mnie było najważniejsze, bo jako młodsza osoba leczyłam się ortodontycznie i leczenie się przeciągało, nie dawało skutków, a trwało chyba ze 4 lata.Jako dorosła osoba dalej miałam problem. Na szczęście jestem na ostatniej prostej do jego rozwiązania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi33

ja zainwestowałam w aparat ortodontyczny i wcale nie żaluję tej decyzji 😉 w Corten Medic założono mi aparat porcelanowy, ponosiłam go trochę, a teraz mam piękny uśmiech 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×