Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość LUCCYNA
aaa...dzieki PATIANKA! teraz to juz kumam co i jak! Oj CHoineczka22 .....mogłabys sie troszke opalic bo ten różowy kolor skóry... no nie wiem:):) hahaah! Czekamy na twoj profil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
ANKRA DZIEKUJE ZA ZAPROSZENIE. JUZ PRZYJEŁAM.zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrazałam ;) no i jesteś z moich "tymczasowych" rejonów. super! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
no prosze... nikt nie chce miec miss piggy wsrod swoich znajomych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Luccynko ja doskonale zdaję sobie z tego sprawę :) :) ja_biedna - jeszcze zapewne wiele od nas się dowiesz i nauczysz :D powiedzcie mi.. czy ktoś kiedykolwiek powiedział o Was, że macie kosmate myśli bądź coś w tym rodzaju? no albo może same przyłapałyście się na takowych? :> Luccynko, ja mam 19 :D nawet nie 20, a 19 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
no ja podobno jestem zboczona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no misspiggy nie bardzo, ale za to choineczke22 bardzo chcemy:) czekamy na CIEBIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ok, ja zmykam spać :) ..bo jutro do szkoły się wybieram :P jutro idę i już koniec - żegnaj moje LO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
no baaaaa! oczywiście że jestem zbereźnicą i wiecie co? to jest przez nasze szalejace meskie hormony... i właśnie dlatego jestesmy lepsze w łozku od tych "normalnych" pospolitych lasek ;) mamy kosmate myśli, z których potrafimy zrobić pożytek:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytroium
Heheh dziewczyny szalejecie z tymi postami faktycznie zajeło mi troszkę przeczytanie Waszych wypowiedzi od mojej ostatniej, ja niestety nie mam dzis czasu żeby Was śledzić- w sesnie czytać oczywiscie:Pbo musze sie uczyc, ale jutro nadrobię:) Dzis biorę dopiero 7 tabletke duphastonu a brzuch mnie normalnie boli jak na okres- bardzo dziwne;/ mam nadzieje, ze to nic niepokajacego!Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
tak dzisiaj dajemy czadu na tym forum :) ...nawet choineczce sie humorek poprawil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dobranoc. już spadam... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje drogie ogromna bużka dla Was, ale się uśmiałam czytając, a nazbierało się tego:) Dziękuję Wam za poprawienie mi humoru:)szczerze:)Dziś coś ciężki dzień miałam...oby było już lepiej. Pozwoliłam sobie zajrzeć na naszą klaśę i podejrzeć WAs: dziewczyny jesteście SUPER, bez wyjątku...normalnie wpędziłyście mnie w większe kompleksy:)Nigdy w życiu nie powiedziałabym, że możecie mieć takie problemy...u Was nic nie widać,niestety u mnie jest inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,dzisiaj na serio poprawiłyście mi humor... :) Dziewczyny, jesteście ŚWIETNE! Wszystkie - bez wyjątku;) Życzę Wam dobrej nocki! Zbierajcie siły na jutrzejszy dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
no fakt po jednym moim oku nie widac tego ze waze 90 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko, oczy są odzwierciedleniem duszy :) Masz śliczne oczy, więc duszę też... a reszta nieważna... A kilka nadprogramowych kg da się zrzucić...tak więc proszę się nie dołować :) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, wprawdzie rzadko tu coś skrobnę, ale często podczytuję. Oczywiście zaglądam tu, bo tak jak Wy jestem PCO-sią. Tylko, ze ja przy Was to babcia(choć wcale sie tak nie czuję). Uwaga, uwaga. Mam 36 lat. Kto da więcej? Mam nadzieje jeszcze przed czterdziechą urodzić swoje drugie dziecko. Tak, tak kobietki. Jedno już mam. Moja córcia ma cztery latka i pojawiła sie bez żadnych stymulacji, czym mnie wprawiła w osłupienie(bardzo pozytywne, rzecz jasna). Osłupienie było tym większe, ze nie dawano mi większych szans na dziecko. I ja wcale wybitnie sie nie starałam.Ta moja skrócona historia jest dla tych, które straciły nadzieję, ze będą mieć dzidziusia. Jak widać można. A teraz staram sie o rodzeństwo dla córki, ale już stymulując owu. (Wiecie czas działa na moja niekorzyść). A na ten topik często zaglądam, bo dziewczyny są nieocenionym źródłem informacji, szczególnie Pierniczek. Ale inne też i za to im wielkie 😘 😘 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, a co Z Tobą??? I co to takiego u Ciebie było? Pierniczku, jak samopoczucie? Możesz już patrzeć na facetów? Surfitko, Duniu, jak Wasze dzidzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
i znowu dolek..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj o 15 byłam na forum a dzisiaj mam 5 stron do przeczytania:):):) zwolnijcie Anatella nie wiem co to było u mnie - muszę czekać, co jest najgorsze:( wizytę u lekarza mam we wtorek więc mi coś powie , tymczasem biore luteinę 6 dzień - 25dc i czekam.......... dzisiaj mam 2 rocznicę ślubu 🌻 🌻 🌻 ależ ten czas leci, to mi dopiero uświadamia ile już czekam na dzidzie:( ale dzisiaj nie dołuję:) a wiecie że dwa lata temu było cudowne lato 22 kwietnia - i to nie tylko w moim sercu ale pogoda była rewelacyjna 25 stopni..ale bym wróciła do tego dnia..... dobra rozmarzyłam się :) wracam do pracy. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
no ja biore liteine metformax 850 i bromocośtam i mam nadzieje ze przyniesie zamierzone efekty... u mnie pco stwierdził lekarz chyba dośc szybko, odstawiłam yasmin w grudniu i @ pojawiła się po 28 potem 36 i nastepnie po 55 dniach i to skłoniło mnie do pójścia na usg i widziałm te koraliki.... poza tym innych objawów nie mam, ani włosków, ani tradziku ani przetłuszczających się włosów... a wieksza jestem od zawsze więc też to nie efekt ani leków - jedynie tarczycy bo mam niedoczynność... lekarz dał mi te leki i stwierdził ze "zachodzimy" w nastepnym cyklu... zobaczymy... będziemy się starac do skutku.... buziaczki porankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry piękne:) :):) Ale wy wszystkie śliczne laski:) Basiamm Ty 22rocznicę więc wszystkiego dla Was NAJNAJNAJNAJlepszego oby zawsze było cudonie i pełno miłości między wami aż po grób i dalej też:) Niewiele później macie rocznicę ode mnie,my 14kwietnia mieliśmy:) Ja sobie wsuwam właśnie z dzidzią kaszkę manne:D bo jak by tu napisać odrzut mam totalny do wszelkiego mięsa,wędlin i mięso pochodnych:P niedobrze mi na widok odrazu;) ech jak to w ciąży się zmienia wszystko a do tego 3miesiąc już tuż tuż i dopiero teraz zaczyna mnie totalnie mdlić prawie wymiotuje ale głebokie oddechy chronią od tego:P :D Dziwnie też bo jak czytam to każda kobieta inaczej w ciąży u mnie już większość osób zauważa ciążę,brzunio mam na tyle,że jest widoczny :) a o cycach nie wspomnę :P fajnie mieć takie choć w ciąży :D i jak mąż się cieszy:) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :-) Ale się kobietki rozpisały...hihihihi....aż miło:-) Hm...będzie co poczytać...hm...jak tylko złapie trochę oddechu ;-) basiam.......gratulacje!:-) Tymczasem ja rano robiłam test na owulke (ACON LH) i chyba wyszedł ok.:-) Pisze, że\" chyba\" bo.. co prawda wczoraj test był na 100% negatywny, ale dziś liczyłam na bardziej wyraźną i grubawą druga kręchę....hm. Dla pewności zrobię test wieczorem. :-D ;-) Podsumowując estradiolu jest na co najmniej 1 pęcherzyk, nie ma nadmiaru prolaktyny więc....oj boje się zapeszyć...:-) Trzymajcie kciuki!!! Pozdrawiam WAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Astat 3mamy kciuki oby to bylo to;) Cosik mi się zdaje,że nie mam was wszystkich jeszcze na naszej klasie i o to chodzi,że nie mogę się czajnąć jakich lasek leszcze mi brak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Basiumm - gratuluję rocznicy i życzę mnóstwo szczęścia i optymizmu w Waszym małżeństwie:) Dunia25 - Tobie i Twojemu mężczyźnie również życzę tego samego (to spóźnione życzenia:)) ) Dziewczyny,zaczęłyście dzisiaj optymistycznie - oby do końca dnia były takie wiadomości;) Astat, oczywiście trzymam kciuki:)) Ja też nie mogę dojść kogo jeszcze nie mam na naszej-klasie :)) Ale na pewno jeszcze część dziewczyn się ukrywa :)) (może kiedyś się zdecydują ujawnić :)) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×