Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Hej Dziewczynki!!! Berca 1000 latek, dzieciątka ślicznego i zrowego, powrotu mężusia, szczęścia, szczęścia i jeszcze raz szczęścia :) 🌼 Dziewczynki, ja zamiast bromocośtam brałam dostinex, jedna tabletka na dwa tygodnie, też obniża prolaktynę, zero efektów ubocznych tylko problem z ceną..:( 2szt ok 110zł.... ale na pocieszenie dodam że w Czechach te same tabl. 8szt ok 150.... Jeżeli Was stać to zapytajcie się o nie lekarza... Repetka, Ola, ja biedna gdzie jesteście ?? Dunia, fajne te żarciki, ale nie przemęczaj oczek :) zdrowiej szybciutko:) buziole dla Was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez coś od siebie dodam :) Poszedł student do piekła. No i diabeł się pyta: - Jakie chcesz piekło, normalne czy studenckie? - No... niech będzie normalne. No i student wchodzi, a tam impreza. Jedzenie picie, piękne kobiety - żyć nie umierać ;-) Student znakomicie się bawi, nagle wchodzi diabeł. - No proszę państwa na dzisiejszy dzień kończymy. Po czym podchodzi do studenta i wbija mu młotkiem gwoźdź w tyłek. Na następny dzień znowu balanga, po czym znowu na koniec dnia wbijanie gwoździa. Student nie wytrzymuje. - Mam tego dosyć! Wole już piekło dla studentów, tam nie może być już gorzej! No i student trafił do piekła studenckiego. A tam? Impreza. Student pod koniec dnia przestraszony rozgląda się wokoło, a diabla z młotkiem i gwoździem nie ma. Następny dzień, też nie ma wbijania gwoździa. Po kilku dniach student się uspokoił, rzeczywiście jest lepiej niż w zwykłym piekle. No i tak balanguje dzień po dniu. Pewnego dnia pojawia się diabeł z młotkiem i wiadrem gwoździ i zaczyna swój proceder. Wbija jeden gwoźdź, drugi... Student nie wytrzymuje i krzyczy. - Co jest do cholery?!!??? - Sesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
dziewczyny przy wlepianiu postów trzeba miec cierpliwosc one z opóźnieniem sie pojawiają i czesto wywala pisze błąd a za kilka minut wypowiedz sie pojawia także e-koleżanki CIERPLIWOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarah 28
Witajcie babulce kochane:):):) Fajne dowcipy piszecie, musze przyznac ze ich nie znalam no i sie usmialam:) Surfitka: Bardzo Ci dziekuje za odpowiedz. Jak dla mnie... jest wyczerpujaca i sensowwna. No i podejrzewam ze u mnie bedzie podobnie, tzn znajac zycie, moje jajeczko nie peknie. Tak wiec nie bede sie napalac, ale przytulanek nie przerwe. Wedlug moich wyliczen owulka powinna byc w piatek no i juz od niedzieli pracujemy z mezusiem codziennie. Jesli sie nie uda... po @ zaraz biegne do gina po wspomagacze:) Pozdrawiam Cie cieplo:)) No i pozdrawiam tez cala kochana reszte forum:) A dla solenizantki ... duuuzo zdrowka i spelnienia wszystkich marzen... tych malenkich, tych wiekszych i tych ogromniastych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 26
Hej z zapałem czytałam posty dotyczące PCO, sama od 3 lat się leczę...Brałam logest, a potem mersilon i pęcherzyki zmniejszyły się co potwierdziło usg...Teraz skończyłam studja, wróciłam na stałe do domu wyszłam za mąż ( to już prawie 2 m-e temu;-) jak ten czas leci...) i razem ze mną wróciło PCO...W maju odstawiłam tabletki i od tamtej pory okresu jak nie było tak nie ma...Poszłam prywatnie do gin a ona do mnie z tekstem,że żaden lekarz mnie nie będzie leczył i żebym sie udała do kliniki niepłodności w Wawie...No to się zapisałam i czekam na wizytę... Zastanawiam się czy dobrze zrobiłam, z drugiej strony to miejsce ma fajny klimat...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 26
a mam jeszcze pytanko wiecie może czy za usg ginekologiczne w klinice płaci sie osobno niż za wizytę wstępną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Witajcie jestem juz w pracku zwarta i gotowa na pogrzebie było nieco przygnebiajaco jak zwykle... ale cała rodzinka jak mnie ujrzała to mało nie zamarł a na mój widok..... Wszyscy mówili tylko o tym jak pięknie schudłam i chcieli przepis na diete a mąz smial sie ze postosują ze 2 miechy i powiedza ze nie działa bo ja jestem gruba./.... ale to bedzie inny powód...... Niesia25 ja też kochana brałam i nadal biore bromek jeszcze przez około 2 tygodnie bede go brac do 11 tygodnia ciązy Też mam te same problemy ale uwazaj z czopkami i innymi lekami na trawiene i ... bo mozna bardzo łatwo sie od tego uzależnic... tak powiedziała mi moja dietetyczka i farmaceuta w aptece a w razie ciązy to nic takiego nie mozna brac i trzeba sobie radzic inaczej... ja jem duzo warzyw zwłaszcza surowych marchew , lub sok z niej, kapusta sałata buraczki czerwone ale ugotowane z owoców jabłka sliwki maliny sliwki suszone, unikaj bananów jedz pełnoźiarniste pieczywo ale nie bułki tylko chleb z naturalnego zakwasu lub na drożdżach bo te wszystkie ciemne z pumperniklem lub karmelem w skladzie tylko pogarszaja sprawę tak jak banany i sa nie zdrowe.... Wszystkie kasze jaglana gryczana peczak itp tez są wskazane i płatki zborzowe no i woda przynajmniej 1,5 litra dziennie pomaga uwierz mi bo jak zajdziesz w ciaze będzie jeszcze trudniej ja to odczułam juz bo podwyzszony poziom progesteronu a ja dodatkowo go biore jeszcze i ucisk powiekszajacej sie macicy na jelita powodują ze jest jeszcze gorzej....... Dunia dobre te Twoje skecze hehe a propos jaskini smoka mam szczawki wiec dzis bedzie barszczyk.... Bercia z okazji urodzinek🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_1972
Jestem 7 lat po laparoskopii, chcialabym miec malenstwo, tylko nie wiem czy jest to mozliwe. czytajac wasze posty doszlam do wniosku, ze szansa istnieje, nawet po tylu latach. prosze napiszcie co mam zrobic, jestem tutaj nowa.widze, ze duzo dziewczyn zna ten problem i sie udalo, muzs powiedziec ze zaswiecilo mi sie sloneczko po przeczytaniu wszystich opowiesci dlatego postanowilam poprosic was o porade od czego mam zaczac, pzdrawiam ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszko kurczę mam nadzieję,że jak już zajdę to niebęde musiała tego bromka brać,bo zwarjuję.A te czopki ja myślę że to niezaszkodzi brać,z resztą nieługo do lekarza pojadę i zobaczymy co on na ten temat sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej dziewczynki! wpadłam zeby sie tylko pochwalic ze dzisiaj, w dzien moich 24-ch urodzin zostalam pania magister! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja_biedna podwójne GRATULACJE 👄 wszystkiego naj...naj... najlepszego z okazji urodzinek szybkiego rozwiązania i zdrowego dzidziusia 🌼🌼🌼 ja 2 dni temu tez miałam urodzinki niestety nie 24 hihiihih... a 28! stara dupa ze mnie ;-) pozdrawiam Was dziewczynki buziole👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejjjla
jestem przykladem że z policystycznymi jajnikami można miec dziecko.Synek ma 9 m-cy, a każdy lekarz mowil mi że szanse są nikle.Jeden nawet był na tyle szczery ,że powiedzial ,że jak zajde w ciąże to będziedawałkase na utrzymanie---dowcipniś.....Nie poddawajcie się i się uda .Życzę tego każdej starającej się dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna moje gratulacje pani magister🌼,no i wszystkiego naj,naj,najlepszego z okazji urodzinek.Jeden prezencik już sama sobie zrobiłaś👄 same solenizantki na forum się pojawiaja,a gdzie reszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna gratuluje!!!!!!!!ja juz tez bym chciala miec to za soba:) pozdrawiam cala ekipe nie pisze teraz bo mam duzo pracy plus jakies glupie zaliczenia na uczelni (wymyslaja na ostanim roku ) bleee buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
witam cie ewo ! tutaj wiele sie dzieje i na pewno bedzie ci razniej z nami gratulacje dla mgr !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna - wszystkiego najlepszego !!! No i gratulacje pani magister :D:D:D 🌻🌻🌻 Buziaki i pozdrowienia dla wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biedna gratulacje i najlepsze życzenia( w tym samym dniu urodziła sie moja kochana siostrzyczka więc musiał być szczęśliwy:) ) u mnie nic sie nie dzieje widzę ze nas wszystkie jakaś taka jesienna nostalgia \"chwyciła\" bo pustawo na tym forum:(:(:( ja psychicznie przygotowuje sie do laparo- za dwa tygodnie o to juz będę po.... tymczasem zaczynam się stresować. miłego dni wszystkim którzy tu jeszcze zagladają 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
basia najgorszy jest stres czekając na zabieg sam zabieg nie jest najstraszniejszy da sie wytrzymac tylko pamiętaj nie wykonuj żadnych ruchów po wybudzeniu ja żygałam na zawołanie jak tylko pielęgniarki podniosły mi rękę do mierzenia ciśnienia starałam sie nie ruszac nawet malutkim paluszkiem a na drugi dzien bylo juz ok bede trzymac za ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_1972
witam Cie mikiO, musze Ci powiedziec, ze wasze posty znacza duza, ze mam jeszcze szanse, wlasnie dzisiaj w nocy jade do Polsi porozmawiac z lekarzem , jestem pelna nadziejii. nie wiem co on mi powie, ale naprawde wierze i mam duza nadzieje, ze sie powiedzie wszystko. PS. dziekuje za slowa wsparcia napewno bedzie mi tutaj dobrze juz sie nie czuje taka samotna z tym problemem dzieki jeszcze raz.pozdrawiam wszystkie kobietki ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm trzymamy kciuki i myślami bedziemy z Tobą,bynajmniej ja:) będzie dobrze zobaczysz:) choć ja jakoś bym nie spieszyła się jeszcze z tą laparo no ale tak zadecydowałaś... a tydzień po Tobie ja pewnie będę już mamą pełną parą bo to już za 3tygodnie i 6dni :P do porodu :) Pozdrowionka dla wszystkich bywalczyń buźka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka0212-81
Niesiu Niestety z tego co wiem bromek bierze sie przynajmniej do 10-11 tyg ciazy a moze nawet i dłuzej.... byc moze zależy to od wysokosci poziomu prolaktyny.... Ja niestety nie mam łatwo ale da sie wytrzymac..... Tobie zycze tego samego wytrwania i nadziei zeby nigdy cię nie opusciły a zobaczysz ze sie uda czego z całego serca Ci życze🌻 dla reszty buziaki👄 i do poniedziałku........ Wszystkiego naj naj dla solenizantki i jednoczesnie Pani mgr❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pcoswiczka
Hej dziewczyny. Mam pytanko: dziś w 22 dc robiłam sobie progesteron i wyszedł mi 16,84 ng/ml. Wnioskuje po tym że owulacja była bo jest wyższy od 10. Tylko mam problem bo biorę duphaston od 16 dc i czy on nie fałszuje tego wyniku? Bo to przecież progesteron tyle że syntetyczny. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było - wyjazdy w weekendy i mnóstwo pracy. Teraz sytuacja z grubsza opanowana i obiecuję zaglądać częściej. Gratulacje i najlepsze życzenia dla solenizantek, jubilatek, absolwentek i świeżo upieczonych mam :) :) :) Tak ogólnie to jestem juz zrezygnowana, ale Berciu, che spóbować ostatni raz zmienić lekarza. Jak przyjmuje ta twoja pani doktór - trzeba się umawiać czy po prostu się przychodzi pod gabinet i się czeka. Jeśli to pierwsze to poprosze telefon. Wiem gdzie to jest bo tam kiedyś byłam z Samuelem u jej męża -chirurga dziecięcego. Basiu - powodzenia Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
dziewczynki drogie serdecznie Wam dziekuje za zyczenia i gratulacje :* jak mi miloooooo :) bercia, aniasz_75, niesia25, patiana, mikiO, surfitka, basiamm, dunia, mama_samiego :************************ :) berciu widze ze Ty tez niedawno swietowals ale jakos nie mialam okazji jeszcze zlozyc Ci zyczen. wszystkiego najlepszego kochana :) 28 to piekna liczba :) pomysl ze udalo Ci sie przezyc 4 lata dluzej niz mi ...wiec sie ciesz :) basiamm 3mam kciuki za ta laparo...ale moze faktycznie sie jeszcze wstrzymaj - laparo to wkoncu ostatecznosc. dunia kurde ale masz juz blisko do porodu! normalnie szok! pamietam jak dopiero co zaszlas... pewnie juz sie doczekac nie mozesz?? pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×