Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość ememibuźbuź
Kobietki, dawno mnie nie było. Piszę do was z kłopotliwą sprawą. Otóż dostaję Yasmin, a od października przyjmuję glucophage500. Yasmin biorę od lipca. Problem polega na tym iż... od trzech tygodni mam problemy w postaci biegunki ;( Powiedzcie, czy to normalne działanie tego leku? I czy w takiej sytuacji (mimo iż biorę Yasmin) mogę zajść w ciążę? Strasznie od pewnego czasu kuje mnie jakby jajnik lewy... :( Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememibuźbuź
Kobietki, dawno mnie nie było. Piszę do was z kłopotliwą sprawą. Otóż dostaję Yasmin, a od października przyjmuję glucophage500. Yasmin biorę od lipca. Problem polega na tym iż... od trzech tygodni mam problemy w postaci biegunki ;( Powiedzcie, czy to normalne działanie tego leku? I czy w takiej sytuacji (mimo iż biorę Yasmin) mogę zajść w ciążę? Strasznie od pewnego czasu kuje mnie jakby jajnik lewy... :( Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememibuźbuź
Kobietki, dawno nie pisałam. Piszę, z problemem. Otóż biorę Yasmin od lipca, i Glucophage od października. Od trzech tygodni mam problem z rozwolnieniem... :( Czy to normalne? I czy przy braniu tych tabletek mogę zajść w ciążę? Kuje mnie ciągle coś jakby lewy jajnik... pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ememibuźbuź
Kobietki, dawno nie pisałam. Piszę, z problemem. Otóż biorę Yasmin od lipca, i Glucophage od października. Od trzech tygodni mam problem z rozwolnieniem... :( Czy to normalne? I czy przy braniu tych tabletek mogę zajść w ciążę? Kuje mnie ciągle coś jakby lewy jajnik... pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus86
witam wszystkich tez sie dowiedzialam niedawno ze mam zespol policystycznych jajnikow ..nieregularne misiaczki czasem ich brak,nadmiar kilogramow wypadanie wlosow a co gorsze brak gladkiej skory na glowie tz skora glowy wyglada jak jedna wielka gruba luszczaca sie warstwa;( z ktorej sypie sie tak jak bym miala lupiez niepokoi mnie to bardzo..w dotyku wyczowalne sa grodki bola a czasem sa nawet takie klejace jak by wydobywal sie z nich jakis plyn nie wiem jak sie z tym uporac.Jak najszybciej wybieram sie do dermatologa i mam nadzieje ze pomoze mi sie z tym uporac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus86
.witam wszystkich tez sie dowiedzialam niedawno ze mam zespol policystycznych jajnikow ..nieregularne misiaczki czasem ich brak,nadmiar kilogramow wypadanie wlosow a co gorsze brak gladkiej skory na glowie tz skora glowy wyglada jak jedna wielka gruba luszczaca sie warstwa;( z ktorej sypie sie tak jak bym miala lupiez niepokoi mnie to bardzo..w dotyku wyczowalne sa grodki bola a czasem sa nawet takie klejace jak by wydobywal sie z nich jakis plyn nie wiem jak sie z tym uporac.Jak najszybciej wybieram sie do dermatologa i mam nadzieje ze pomoze mi sie z tym uporac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus86
witam wszystkich tez sie dowiedzialam niedawno ze mam zespol policystycznych jajnikow ..nieregularne misiaczki czasem ich brak,nadmiar kilogramow wypadanie wlosow a co gorsze brak gladkiej skory na glowie tz skora glowy wyglada jak jedna wielka gruba luszczaca sie warstwa;( z ktorej sypie sie tak jak bym miala lupiez niepokoi mnie to bardzo..w dotyku wyczowalne sa grodki bola a czasem sa nawet takie klejace jak by wydobywal sie z nich jakis plyn nie wiem jak sie z tym uporac.Jak najszybciej wybieram sie do dermatologa i mam nadzieje ze pomoze mi sie z tym uporac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus86
witam wszystkich tez sie dowiedzialam niedawno ze mam zespol policystycznych jajnikow ..nieregularne misiaczki czasem ich brak,nadmiar kilogramow wypadanie wlosow a co gorsze brak gladkiej skory na glowie tz skora glowy wyglada jak jedna wielka gruba luszczaca sie warstwa;( z ktorej sypie sie tak jak bym miala lupiez niepokoi mnie to bardzo..w dotyku wyczowalne sa grodki bola a czasem sa nawet takie klejace jak by wydobywal sie z nich jakis plyn nie wiem jak sie z tym uporac.Jak najszybciej wybieram sie do dermatologa i mam nadzieje ze pomoze mi sie z tym uporac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus86
sory za wklejenie 3 razy napiszcie co o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik2603
Witam! Jestem pierwszy raz na tym forum i mam takie pytanie. Jakieś 5 lat temu miałam straszne bóle brzucha zgłosiłam się do lekarza stwierdzono ,że mam wyrostek a gdy znalazłam się na stole operacyjnym wykryto ze mam cystę na jajniku i wycieli mi ją. Po tym zabiegu nie byłam jeszcze u ginekologa i ma straszne bóle przed miesiączkowe co przedtem się nie zdarzało . Wcześniej nie miałam z kim o tym porozmawiać i trochę się boje iść do ginekologa proszę o rade . Pozdrawiam anik2603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik2603
Witam! Jestem pierwszy raz na tym forum i mam takie pytanie.Jakieś 5lat temu zgłosiłam się do lekarza z bólem brzucha okazało się ,ze mam wyrostek gdy znalazłam się na stole operacyjnym okazało się ze mam cystę na jajniku i mi ja wycieli od tamtej pory mam straszne bóle brzucha przed miesiączką co wcześniej się nie zdarzało .Jeszcze nie byłam u ginekologa i trochę się boje,wcześniej nie miałam z kim o tym porozmawiać . Pozdrawiam anik2603

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kLAUDUS86
NA TWOIM MIEJSCU JUZ DAWNO BYM BYLA U LEKARZA NIE MASZ NA CO CZEKAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika288
Niby mam PCO....-niby gdyz moja pani doktor mowi, ze tak naprawde potwierdzi sie to przy staraniu o dzidzie...JAkie mialyscie objawy PCO?i co to znaczy stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika2888
Niby mam PCO....-niby gdyz moja pani doktor mowi, ze tak naprawde potwierdzi sie to przy staraniu o dzidzie...JAkie mialyscie objawy PCO?i co to znaczy stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika2888
Niby mam PCO....-niby gdyz moja pani doktor mowi, ze tak naprawde potwierdzi sie to przy staraniu o dzidzie...JAkie mialyscie objawy PCO?i co to znaczy stymulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netka1234
czesc. mam to samo, biore leki anty juz bardzo dlugo. teraz zaczelam brac leki na depresje i oslabily dzialanie lekow anty i wszystkie objawy zwiazane z ZPJ mi wrocily. najgorsze jest to ze przytylam. nie wiem tez czy jak urodze dziecko to bede musiala sie jeszcze na to leczyc? czy ta choroba jest w ogole do wyleczenia? bardzo prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anik2603
cześć wiecie co ja nawet nie wiem jakie miałam te PCO bo na moim wypisie ze szpitala nic takiego nie pisze za to są dziwne nazwy po łacinie których nawet nie rozumiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcie
do klaudus 86- ja mialam ten sam problem co ty , moj specjalista doradzil mi kiedys(10 lat temu) szampon "head@sholders" przeciw lupierzowy. na poczatku mozesz widziec ogromne ilosci suchej skory ale nie zrazaj sie, w koncu to przestanie byc problem. nie powinnas tez dotykac -drapac glowy,-infekcja. to jest jedyny szampon ktory moge uzywac , rowniez pomoze w przebarwieniach na szyi jesli juz takie masz.Pozdrawiam:-) marcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B34
Witam w klubie! Tez mam to świństwo + torbiel +mięśniak. Nie wspomnę już o innych problemach zdrowotnych... Jak sie dowiedziałam to miałam niezłą przyłamkę..... Z objawów: przetłuszczające się i wypadające włosy, no i cera to nie alabaster...; waga ok, okres jest choć czasem się opóźnia. Teraz się naczytałam i głowa mi pęka.... chciałabym mieć dzieci. Mam 34 na karku i teraz ogromne obawy... Zastanawiam się dlaczego lekarz nie kazał mi zrobic badań hormonalnych? - choć pytałam. Idę spać, odezwę się jutro. Dzięki za wszystkie wiadomości - dzięki Wam mam ich znacznie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkaaaaaajjjjaaa
mam pytanie do bardziej doświadczonych. Czy jeśli na ogólnym badaniu usg jest napisane \"drogi rodne w normie\" i reguralnie mam miesiączki to można wykluczyć pco? Dodam, że mam kilka innych objawów charkterystycznych dla tego schorzenia... marwie się a narazie nie mogę iść do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkaaaaaajjjjaaa
mam pytanie do bardziej doświadczonych. Czy jeśli na ogólnym badaniu usg jest napisane \"drogi rodne w normie\" i reguralnie mam miesiączki to można wykluczyć pco? Dodam, że mam kilka innych objawów charkterystycznych dla tego schorzenia... marwie się a narazie nie mogę iść do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudus86
do marcie,dzieki ale mnie juz ten fakt nie pociesza stosowalam ten szampon do tego jeszcze z apteki nizoral i nic az wybralam sie w koncu do dermatologa jak pisalam wczesniej i co- jeden problem wiecej wyskoczyla mi luszczyca skory głowy:( :( teraz siedze w domu i smaruje skore glowy jakims siarkowym olejem wlosy tragedia -tluste juz je podcielam oby bylo lepiej przedemna jutro dalsza wizyta u dermatologa i kto by pomyslal jakie PCO moze jeszcze przyniesc problemy oby na tym sie skonczylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anadiomena
hej, ja dziś chyba dołączam do grona PCOS.. Na usg mam maasę pęcherzyków na obu jajnikach... Poza tym po odstawieniu tabletek anty (brałąm 6 lat) strasznie wypadają mi włosy, i pojawił się trądzik... okropny na plecach, na buzi mniej... Nadwagi nie mam, owłosienie raczej też w miarę ok. Jutro konsultacja u gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika23
Witam. Czytam Wasze wypowiedzi i jestem przerazona. Lekarz stwierdzil u mnie ta okropna chorobe, lecz poza brakiem miesiaczki nie mam zadnych innych dolegliwosci. miesiaczka u mnie wystepuje tylko wtedy kiedy biore tabletki, a jak nie biore tabletek to miesiaczki nie ma, lecz ostatnio mialam krwawienie ale one nie przpomina miesiaczki. Bardzo chcialabym miec malenka dzidzie. Poradzcie mi cos. lub dajcie namiary na ddobrego lekarza z Gorzowa Wlkp lub okolic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika23
Witam. Czytam Wasze wypowiedzi i jestem przerazona. Lekarz stwierdzil u mnie ta okropna chorobe, lecz poza brakiem miesiaczki nie mam zadnych innych dolegliwosci. miesiaczka u mnie wystepuje tylko wtedy kiedy biore tabletki, a jak nie biore tabletek to miesiaczki nie ma, lecz ostatnio mialam krwawienie ale one nie przpomina miesiaczki. Bardzo chcialabym miec malenka dzidzie. Poradzcie mi cos. lub dajcie namiary na ddobrego lekarza z Gorzowa Wlkp lub okolic. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooola87
hej! ja również mam pco.. :( jestem 3 miesiace po zabiegu resekcji klinowej jajnikow. poki co dostaje okres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooooola87
hej! ja również mam pco.. :( jestem 3 miesiace po zabiegu resekcji klinowej jajnikow. poki co- dostaje okres:) i mam nadzieje ze tak juz zostanie!! aczkolwie,k mnie juz nic nie zdziwi. ta choroba jest nieobliczlna.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaadzia804
Dzisiaj byłam na USG i lekarz stwierdził w obu jajnikach widoczne pęcherzyki początkowe i wzrastające. Dodam, ze jestem w trakcie trwania okresu.Do lekarz dostanę się dopiero w nastepnym tygodniu i chciałbym wiedzieć czy jest to PCO? Od miesiąca biorę tabletki antykoncepcyjne, czy wynik USG może byś skutkiem brania tabletek anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion1980
do klaudius86 hej! Ja też dowiedziałam sie niedawno że mam pco a do tego wysokie tsh, insulina i oczywiście nadwaga a do tego jeszcze od niedawna problem z wypadającymy włosami na samym czubku głowy. Tak jak ty mam ten sam problem z tym łupieżem którego nie mozna się pozbyc. Mój dermatolog polecił mi płyn laticort lotio 0.1% lub elocom + locoid crelo a potem kazał mi smarowac gowe 100 ml afrodyty i 50 ml soku z łopianu. to naprawdę dzaiała, teraz mam czyściutką głowę bez żadnej skorupy. POLECAM. teraz przepisał mi na tą moją łysinę loxon 2 do smarowania ale póki co nie widze żadnych efektów. Dziewczyny czy to wszystko jest przyczyna pco. Od kilku miesiecy stosuję diete schudłam ok 15 kg + meridia15 ale przy tym biorę siofor 500, spiruline, essentiale forte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×