Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Hejka :( ja znów zdołowana zaczynam sie przyzwyczajac do tego stanu :( bo chyba jest coraz gorzej :( czuje ze okropnie powiekszyla mi sie tarczyca :( poprostu czuje tam \"cos\" boje sie zrobic badan :( Basiu :( ❤️ a moze nie bedzie trzeba czekac długo :) Surfitko spakowana juz ???:) Pierniczku ciesze sie ze u Ciebie ok :) ja od początku Ci mowilam ze walcz o to :) wiem ze bedziecie razem :) Mamo Samiego tzrymam kciukaski zeby nie bolało i zeby sie udało :) Lucynkooo co sie dzieje ???? Wracaj do Nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiamm - bardzo się cieszymy że wyniki ok a nawet lepiej :) szybkiego zafasolkowania :) czego i sobie również życzę :) A-psik , głowa do góry a z tarczycą nie ma żartów - do lekarza marsz!! wiem co mówię bo mam co prawda niedoczynność ale badam nader regularnie - więc jeszcze raz - do lekarza marsz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_biedna
hej dziewczynki. troche mnie tu nie bylo. bylam w szpitalu. znowu mialam plamienia i zatrzymali mnie na tydzien w szpitalu. z dzieckiem na szczescie wszystko wporzadku. ale mam lykac prochy i brac zastrzyki. mocno Was wszystkie sciskam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola młoda
czesc, zawsze tylko czytałam fora, ale teraz mam problem, jakies 3 miesiące temu stwierdzono u mnie ZPJ , podłamałam sie mam dopiero 18 lat, ginekolog zaleciła mi tez wizyte u endokrynologa, miała racje, wałsnie dowiedziałam sie ze choruje na zapalenie tarczycy-choroba HASIMOTO. podobno ta choroba tarczycy nie jest az tak straszna, lekarz powiedział ze trzeba przyjmowac hormony i to pomaga nawet ciąza nie jest zagrozona jesli sie pilnuje ich poziom. ale hormony bede brała już prawdopodobnie całe zycie,,, dowiedziałam sie ze przy tej chorobie nie mozna brac tabletek antykoncepcyjnych, które pomogłyby mi z ZPJ. Moze któraś z was ma podobny problem? co może poradzić mi teraz ginekolog, jesli tabletki antykoncepcyjne są nie wskazane.. niedługo wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola młoda
czesc, zawsze tylko czytałam fora, ale teraz mam problem, jakies 3 miesiące temu stwierdzono u mnie ZPJ , podłamałam sie mam dopiero 18 lat, ginekolog zaleciła mi tez wizyte u endokrynologa, miała racje, wałsnie dowiedziałam sie ze choruje na zapalenie tarczycy-choroba HASIMOTO. podobno ta choroba tarczycy nie jest az tak straszna, lekarz powiedział ze trzeba przyjmowac hormony i to pomaga nawet ciąza nie jest zagrozona jesli sie pilnuje ich poziom. ale hormony bede brała już prawdopodobnie całe zycie,,, dowiedziałam sie ze przy tej chorobie nie mozna brac tabletek antykoncepcyjnych, które pomogłyby mi z ZPJ. Moze któraś z was ma podobny problem? co może poradzić mi teraz ginekolog, jesli tabletki antykoncepcyjne są nie wskazane.. niedługo wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola młoda
czesc, zawsze tylko czytałam fora, ale teraz mam problem, jakies 3 miesiące temu stwierdzono u mnie ZPJ , podłamałam sie mam dopiero 18 lat, ginekolog zaleciła mi tez wizyte u endokrynologa, miała racje, wałsnie dowiedziałam sie ze choruje na zapalenie tarczycy-choroba HASIMOTO. podobno ta choroba tarczycy nie jest az tak straszna, lekarz powiedział ze trzeba przyjmowac hormony i to pomaga nawet ciąza nie jest zagrozona jesli sie pilnuje ich poziom. ale hormony bede brała już prawdopodobnie całe zycie,,, dowiedziałam sie ze przy tej chorobie nie mozna brac tabletek antykoncepcyjnych, które pomogłyby mi z ZPJ. Moze któraś z was ma podobny problem? co może poradzić mi teraz ginekolog, jesli tabletki antykoncepcyjne są nie wskazane.. niedługo wizyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co jest nie widze wpisów np z godz 21:17 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co jest nie widze wpisów np z godz 21:17 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co jest nie widze wpisów np z godz 21:17 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co jest nie widze wpisów np z godz 21:17 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co jest nie widze wpisów np z godz 21:17 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam niedoczynnośc tarczycy - Hasimoto, i tabletki brałam normalnie, bez przeciwwskazań..... ale jak poczytasz na forum to antyki to nie jest metoda na leczenie pco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U mnie dzisiaj nie najlepsza pogoda ale moze sie rozpogodzi:) bylam wczoraj u lekarza ktorego znam juz 5 lat pytalam sie co mysli na temat przepisanego mi leczenia........i stwierdzil ze mozna przez jakis czas brac antyki ze moze moj organizm zacznie pracowac normalnie ale ze to nie jest pewne,ale zawsze mozna zmienic leczenie jesli ktores nie daje rezultatu. postanowilam ze przez 3 miesiace bede brala antyki i zobaczymy co z tego wyniknie....:) pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyki to najwygodniejsze dla lekarza...Odtruwanie organizmu to minimum potem 3 miesiace!!!!! Szukajnie znajomego lekarza lecz SPECJALISTY!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Ola K-P I jestem swiadoma tego ze to wcale moze mi nie pomoc.....ale caly czas mam nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILKA....POSZUKAJ DOBREGO SPECJALISTY...NIE TRZYMAJ SIE KOGOS BO GO ZNASZ!Antyki tylko usypiają jajniki...Nie leczą! Po odstawienieu wszsystko zacznie sie od nowa! Najpierw dobra diagnoza...potem skuteczne leczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, pisałysmy ci to juz, ale widzę że wolisz wyjście niekłopotliwe ale mało skuteczne (albo wcale), antyki to nie leczenie, to strata czasu i czekanie na cud - a te nie zdarzaja sie przy takim "leczeniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za rade dr hause, ola k-p i wszystkim innym dziewczynka ,musze jeszcze raz sie nad tym zastanowic:( a teraz zbieram sie do pracy.......milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze pytanko jak zaczelyscie brac metformine itp. to mialyscie regularny@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wszystkiego dochodzi się stopniowo, a sama regularna @ którą chcesz osiągnąć za pomoca antyków nic ci nie da, bo po ich odstawieniu wrócisz do stanu wczesniejszego, a owulki przy antykach brak i nikt ci nie powie że po ich odstawieniu się pojawi od tak hop siup. leczenie to nie jest coś co da ci efekt w sekunde ale jak troche poczekach to osiągniesz trwałe efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Ale dzisiaj u mnie nużąca pogoda... Ciągle chce mi się spać.... Choineczko nie załamuj się...za kilka miesięcy będziesz inaczej na tą sytuację patrzyła... Ja chodziłam z chłopakiem ponad 7 lat...też mieliśmy plany i wszystko się rozwaliło...Teraz ciesze się że tak się stało ;) A teraz z innej beczki do dziewczyn, które wiedzą coś na temat tarczycy... Mam guzka na tarczycy (małego). Czy problemy z wdychaniem powietrza mogą byc objawem tego guzka? Już od roku się z tym męczę...łykam od kilka m-cy LETROX...Wiem, że nie na tym forum powinnam zadać to pytanie ;) basiamm siesze się że wyniki są oki:) dunia - udały sie zakupy? ;) Pierniczku, masz trudnaąsytuację, ale sama musisz zajrzec głęboko w serduszko... ja_biedna dobrze że już wszystko oki:) pozdrowionka dla całej reszty dziewuszek;) zmykam pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) No Kitka klikałam klikałam az do skutku ;) Ankra ja mam dwa guzki na tarczycy i boje sie zrobic badan bo czuje wyraznie ze one mi sie powiekszyly :( nie biore leków na tarczyce bo hormony mam w normie tsh 1,16 A ja dzis mam mega doła cały dzien płacze w sumie juz od wczoraj :( mąż juz nie daje rady ze mna :( juz nie wiem jak mi pomoc, ale ja wiem ze to objaw zblizajacej sie @ bo brzuszek boooli :( dzis chyba 32 dc. Lilka ja na temat antykow nie powiem Ci nic bo nie wiem mialam tą przyjemność sprobowac diane w styczniu i wiem ze po odstawieniu chyba mialam owulacje bo tempka skoczyla bo bylo pelno sluzu ktorego nie ma u mnie od okolo 3 lat ale na tym sie skonczylo :) bardzo bolesna @ mialam po dianie , nawet mdlalam :( Uciekam na sniadanko papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku i Surfitko dzięki za interpretację wyników. Zastanawiam się nad tym co Pierniczek powiedziała o laparo. Kauteryzacją choroby nie wyleczę. W tej chwili zależy mi na drugim dziecku, ale pewności, że po zabiegu się uda nie mam. Może i źle robie decydując się na zabieg, ale już trudno. Od 1,5 roku stoję w miejscu i chciałabym, żeby wreszcie coś ruszyło. Trzymajcie kciuki - odezwę się ja jakiś tydzień. Pozdawiam wszystkie dziołszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyninki:):) Mamo_Samiego trzymaj się!!! 😘 A_psik co to za dół?? głowa do góry :) 😘 Choineczko gratuluję @ :) a w życiu uczuciowym wszystko się ułoży 😘 Lilka58 matformax biore od miesiące, cykle mialam nieregularne, ale też tragedii jakiejś nie było :) nie bierz tych antyków... też brałam... i od nich mam jeszcze więcej pęcherzyków :/ ja_biedna ziomalko:) bardzo się cieszę, że wszystk ok... tylko się pilnuj!! 😘 astat, dunia, ola k-p, ola666, pierniczek, basiamm, surfitka, kitka76, ankra50 i reszta dziewczyninek, których zapomniałam wymienić 😘 😘 😘 południowo (u mnie poczatek dnia) :P:P Ja dziś jadę się odstresować:) na weekend wybywam w góry. jutro wyścig kolarski, bo mój narzeczony to sportowiec :P ja tylko robię zdjęcia, ehhhh :P może górskie powietrze wpłynie pozytywnie na moje jajniczki :D trzymajcie się Dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×