Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

hihi bardzo często tak jest że mamy rzeczy z których nie ma pożytku. Zresztą wystarczy zajrzeć do szafy :) Przecież ja w swojej mam conajmniej 10 ciuchów w które się na pewno już nie zmieszcze ale tak mi się podobają że po prostu nie mogę ich wyżucić bo niektórych nawet razu nie mialam na sobie a drogie były:) Na ciśnienie także mamie pomagają tamte rady.. Czasem ten pan bywał w tv i coś wspominał odnośnie jedzenia niemieszania potraw. Ja schudłam dzięki diecie warzywno kaszowej 10 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana 3mamy kciuki ażeby to była owulka i szybkie zafasolkowanie;) apropo tego mierzenia tempki to kiedy wspomniałam o tym ginowi to mnie wyśmiał:Dże to już przeżytek i bezsensowne:) Marta1983 teraz to już raczej chudła nie będziesz:P ani ja:D nawet już odkąd wiem o ciąży nie dietuje jak zwykle się odchudzając i trocha mi się nabrało :P ale ze względu na wyjątkowy stan nie bedę się tym przejmowała a dopiero po porodzie zacznę walkę z kg ;) Mamo Samiego jesteśmy z Tobą oby wszystko było ok z tą laparo i po i żebyś szybko wróciła do zdrowia :) buźki A ja ciągle na lekach ale najważniejsze,że nic się nie dzieje.Za 10dni wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak duniu :) Ja nawet nie myśle o odchudzaniu narazie schudłam 3,5 kg.. Ale niedługo nadrobie hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja Cię Marta podziwiam że Ty w ciąży jeszcze schudłaś może wymiotujesz bo ja odwrotnie nabieram:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaf na cholesterol dobra jest omega3...należy pamiętać, że dawka profilaktyczna zaczyna się od 2000mg, choć moja ciocia zażywała dużo mniejszą i poprawił się jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejmi 🌻 będzie dobrze, musi być! basiu ja trzymam!!! :) mamo samiego, to powodzenia życzę! patianka :) monikaf ja kiedyś obniżyłam sobie o dziwo czerwoną herbatą! Ale i tak muszę brać leki, do końca życia :o A_psik a co to się z Tobą dzieje? dunia25 a ten lekarz to z choinki spadł, przecież lekarze cały czas stosują tą metodę i jest też japrostsza i najwygodniejsza dla pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka15
dziewczyny odpowiedzcie mi co mam robić czy leczyć to PCO czy starczy mi luteina i co z tym w ogóle robić. Bo lekarz dał mi tylko luteinę. Jest to uciążliwa choroba ale nie jest to koniec świata da się z tym żyć w moim przypadku najgorsze to owłosienie i straszna nadwaga której nie mogę w zaden sposób zgubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem wykończona. Dostałam nowy oddział dla siebie a jeszcze został i pół mojego poprzedniego. Bliska osoba w szpitalu (na szczęście w tym samym), referaty na studia. Nie wiem jak się nazywam. Jeśli chodzi o cholesterol to skutki nadmiaru nie pojawią się od razu. Zwiększają ryzyko miażdżycy, a z tego różne syfy Odkładanie się blaszek miażdżycowych w tętnicach, a co za tym idzie: nadciśnienie, zawał serca, udar mózgu, nie gojące się rany głównie na podudziach. Obniżają: - leki - regularny ruch fizyczny - tran i inne suplementy - dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A-psik dzięki trzymaj przyda się ale zacznij w przyszłym tygodniu bo dziaiaj dopiero 7 dc i kończę clo więc do teoretycznej owulki to ci palce odpadna:):):) markotka 🌻 pierniczek zajedziesz się dziewczyno:) zwolnij!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marto, Soniu, Markotko, Pierniczku - dziewczyny kochane, jak zwykle na Was można polegać ! dziekuję za wszystkie rady. Nie ma to tamto, tylko trzeba zacząć walczyć z cholesterolem. Spróbuję w miarę naturalnie - przerzucę się na czerwoną herbatę, zakupię kapsółki tranu. Mam nadzieje, że sie uda. Pierniczku - dbaj o siebie bo jesteś nam tu niezbędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczek wszystko robimy przede wszystkim dla siebie!! troche samolubstwa proszę okazać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?? mój pęcherzyk najprawdopodobniej pęka albo już pękł a mojego faceta nie ma !!!.... w trasie........ i nie dojechał:( pierwszy raz nie dojechał na wek i akurat teraz! to sie nazywa pech.. ech chyba sie ogryzę w dupsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patiana pomyśl na drugi raz o mrożeniu spermy w domowych warunkach hihi.. Moja znajoma tak robiła. Podobno niewielka ilość plemników przeżywa ale tak ma drugie dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanko. Lekarz stwierdzil u mnie zespol... zrobilam badania hormonalne i podejrzewam ze sa w normie. Jakbyscie mogly jak doswiadczone w temacie tylko uswiadomic czy sie nie myle. DHEA-SO4 WYNIK 118 PROGESTERON- 6.22 Czekam jeszcze na wynik z ANDROSTENDION. Z gory dziekuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta heheheheheh juz tez mi to przez myśl przeszło chyba z desperacji heheheh , przechowam w strzykawce ahahahahha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.n.a a jakie normy?? patiana to nie jest śmieszne chociaż uśmiech na twarzy się sam maluje :D nie w strzyawce bo ucieknie tylko w specjalnych ampułkach :D takich jak mają profesorowie chemii ale z zamknięciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta wiem ze to nie jest śmieszne:) mam nadzieje jednak ze takich metod nie będę musiała stosować :)a w sumie dobrze wiedzieć że coś takiego można robić ... hmm już nawet nie chce wiedzieć jak to sie aplikuje...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę trzeba się pomęczyć wiadomo. Ale są efekty.. Ta znajoma przez pół roku tak próbowała i się udało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm...zastanawiam się czego ciekawego się jeszcze tu dowiem Dla siebie powiadacie - łatwo wam mówić, bo jesteście szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierniczku... to trudne, ale nie niemożliwe. Wiem o czym mówię, bo przez to przechodziłam (6 lat w związku, zaręczyny i plany na przyszłość). Wiem tez, że po moim, jak mi się wtedy wydawało "końcu świata" spotkałam faceta który pokazał mi co to znaczy kochać kobietę, który sprawił,że poczułam jak to jest być naprawdę kochaną, docenianą i szczęśliwą. To mój obecny mąż. Więc nie załamuj się, nie poddawaj i naprawdę uwierz, ze to nie jest koniec świata, i że na pewno spotkasz swoja miłośćc i swoje szczęście. Na początek jednak zadbaj o siebie. Mimo nawału pracy i zajęć: jakiś fryzjer, kino, wyjście z kumpelą ...cokolwiek, byle dla siebie. A reszta sama przyjdzie. Pozdrawiam i ...bez takiego "miłosnego pesymizmu" proszę! Ale sie rozpisałam ;) To chyba ten wiosenny poranek tak mnie nastroił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki co tu tak cicho??? gdzie sie podziałyście ja tu wracam z uczelni sprawdzam pocztę a tam tylko jedna wiadomość na naszym topiku??!! oo nieeee wracać mi tu ale już:) 16 dzień cyklu strasznie boli mnie jajnik nie wiem od czego czy to możliwe że to przez branie clo?? pierwszy raz stosowałam ten lek podczas@ jak dotąd było ok a tu od trzech dni mam jazdy z własnymi jakami;) jestem już przewrażliwiona na ich punkcie i zdziwko mnie wzięło że się w końcu odezwały:) ps wiecie co siedziałam sobie na tych zajęciach i patrzyłam na te dziewczyny z brzuszkami... a dożo ich ma w grupie.. kurcze zazdrość mnie brała!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Samiego
hej, no to mnie przeziębienie dopadło, nie wiem czy się do środy wykuruje. Eh. Jak dostanę wyniki morfologii i ob to bede dzisiaj dzwonić do doktora. Kurde mam wrażenie jakby coś przeszkadzało iść na ten zabieg. A to wyniki nie te, a to przeziębiona, a to laboratorium wyniki pomyliło, a to miesiączki nie było prawie dwa miesiące, a jak już mam skierowanie to się musiałam przeziębić.Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Samiego rzeczywiście jakieś 7 plag Egiptu nad Tobą.:) ale miejmy nadzieję ze już teraz się wykurujesz i będzie dobrze. 🌻 patiana bierzesz clo bez monitoringu cyklu????? ja biorę clo i mam monitorowany teraz mam 10dc i już skończyłam serię clo na ten cykl; ale biorę estrofem i niezbyt dobrze się po nim czuję w 12dc tj w środę idę na usg no i zobaczymy później pewno pregnyl???? a Ciebie pewno boli podbrzusze od jajników albo pęknął pęcherzy albo za chwile to się stanie :) buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia dzięki za info:) nie jestem monitorowana ....a pęcherz tez tak myślałam że pękł nareszcie bo 4 miesiące nic!!! i mam nadzieje ze teraz sie uda bo wykorzystałam z tej okazji mojego przyszłego męża;) a jak teraz nic nie będzie to sie zacznie znowu dolinować na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Samiego
patina ja też nie byłam monitorowana i to był błąd - lekarza oczywiście - i nie mialam nic na pękanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki bez monitorowania cyklu nie da się ustalić czy clo na Was działa na mnie np. działa ale nie mam jeszcze dopasowane kiedy go trzeba podawać wcześniej miałam od 5 do 9 dc teraz mam od 3 do 7 dc wcześniej jedna tabletka teraz dwie bo niby działa ale pęcherzyk jest zbyt niedojrały zeby pęknąć w 14 czy 15 a nawet po pregnylu mi nie pękł mój lekarz mówi że każda kobieta jest inna i nawet jeżeli takie standardowe na pcos leki jak clo działają to nie wiadomo kiedy trzeba podawać i w jakich ilosciach - to kwestia indywidualna:) więc ja juz kolejny miesiąc próbuje i już w środę będe wiedziałą !!!! \ podejrzewam ze z tej dawki clo powstaną też torbile ale moze i jakieś odpowiedniej wielkosci pęcherzyki...mam nadzije :) a później dopiero jeśli będzie miał pęcherzyk co najmniej 20mm a endometrium 9mm to mozna podać pregnyl i też nie wiadomo czy zadziała...liczę że tak, tym razem ale to się okaże jak pojdę na drugie usg więc moim zdaniem bez monitoringu ani rusz (oczywiscie tylko w kwestii ustalenia kiedy i jakie ilosci clo podawać bo później też nie za pierwszym razem może załapać nawet jeśli clo i pregnyl działają, ale wydawanie kasy na usg to przecież bezsens jeśli jest juz stwierdzone odpowiednie działanie leków) wiec może warto wydać kase na monitoringi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×