Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Gość choineczka22lata
tak tez myslalam... czyli lepiej skonsultowac to z innym lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
kogo polecacie z Gliwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23latkapco
Dziewczynki ale wklejajcie najnpowsze tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona77
luucccyyyna ja biore norprolak razem z metforma na noc tylko i wylacznie przed snem wpierw bierzesz starter 25mgx3dni po 1 na noc pozniej 3x50mg na noc po1 tabl.i nastepnie 75mgx3dni po 1 tabl na noc i pozmmniej lecisz opakowania ja jak nie wzielam lekow to nie mialam okresu a teraz biore metforme i norprolak(do odwolania tak kazala moja dr) i jest super sama dostaje mam jajeczkowanie sa pecherzyki a nie torbiele i jak na 1szy m-c leczenia jest dobrze lecze sie u drBanaszewskiej w poznani a na monitoring chodze w szczecinku i ona pisze mi opis z usg dla tej z poznania lucynka pamietaj ze za starternorprolaku i +3op norprolaku tabletki=metformax850mg chyba 8 op zaplacilam prawie 500,00ale warto wydac nawet wieksza kase aby cieszyc sie maluszkiem o ktorego staram sie 6l i dopiero w poznaniu dokladnie sie wzieli za mnie a co do metformy to biopre ja 2x dziennie rano i wieczorem pozdrawiam ona 77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patianap
ona77 u kogo sie leczysz??? ja tez w poznaniu zaliczyłam już kilka leżanek na polnej...a chodzę do prof warenik a ty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dni mi się dłużą jak flaki z olejem!!!! dziś 29d.c. @ narazie nie widać, ale czuje straszne napięcie w piersiach więc pewnie wredna@ przyleci w najbardziej nieodpowiednim momencie kurcze myślę i myślę ze jak jutro nie przyjdzie walne sobie teścior chyba że znów wymięknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popisalyscie :) Patiano, no jak przypomne sobie ten bol piersi z poczatku ciazy ;) Kochana rob tescik, a ja trzymam kciuki. Pozdrawiam was serdecznie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrfitko kochana tylko że mnie często na okres piersi bolą... i to jest właśnie to .a głupia boje sie zrobić test lepiej żyć złudzeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie tez zawsze bolaly :P Dlatego tez myslalam, ze @ przyjdzie i testu balam sie robic, wiec cie doskonale rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko buziak:) czas pokarze trzymaj kciuki:);) ale muszę pamiętać żeby sie nie nakręcać, bo moj organizm płata mi figle i to bardzooo dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co z tą dietą? Nikt mi nic nie powiedział:( Biorę siofor 500. Ja zamiast schudnąć to przytyłam,tragedia;( Staram się regularnie brać leki, zaopatrzyłam się nawet w meridie,może coś waga drgnie w dół...napiszcie jak możecie z czego najlepiej zrezygnować, ze słodyczy ciężko bo ciągle mam smaka na słodkości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia, weglowodany to nie tylko slodycze niestety. Nalezy jesc mniej chleba, makaronow, ciast, ryzu. Zastapic warzywami ( oprocz ziemniakow i kukurydzy) i miesem, nabialem. Staraj sie jesc 5 razy dziennie, ale mniejsze porcje. No i sprobowac cos cwiczyc. Ale zauwaz ze napisalam jesc mniej, co nie znaczy wogole !!! Weglowodany tez sa potrzebne w organizmie, tyle ze u nas mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksiak
witam dziewczyny mam problem nie rozumiem wyniku badania poziomu estradiolu, mimo że jestem przed owulacją 14 d.c. i poziom powinien być wyższy, mój to jedyne 61,9 co może oznaczać taki jego poziom??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie nadążam Was czytać🌻 Patiana rób test chociaż wiem o co ci chodzi czasami lepiej żyć złudzeniami a nóż:):):) ale może akurat trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Boże.. Gine przepisała mi Diane-35 i biorę ją tak jak trzeba, od pierwszego dnia miesiączki.. Tylko, że moja miesiączka trwa już DZIESIĄTY dzień!! :/ te dwa ostatnie, to w sumie plamienia już tylko, no ale jednak są... Czy też miałyście taki problem? Możecie mi coś poradzić? Błagam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka ja brałam kilka lat diane ale nie pamiętam takich akcji ale jeżeli to twój pierwszy albo drugi cykl z diane to nie dziw się organizm musi się przyzwyczaić takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Basiamm, powiem Ci szczerze, że mam nadzieję, że będzie dobrze! Zwykle miałam do 7dni, a teraz już 10-ty, więc przeraża mnie to :( a tym bardziej, że mój Mateusz ma przyjechać w poniedziałek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx_
Napiszcie mi dziewczyny, jak radzicie sobie z wypadającymi włosami na głowie, tłustą cerą i włosami. Może macie jakieś wyprobowane dobre kosmetyki? a i mam pytanko, czy jak bierze się tabl.hormonalne, to opisane wyżej problemy, ustepują lub zmniejszają się??? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
xxxx_, ja miałam straszny problem z wypadającymi włosami.. Przez kilka m-cy brałam Skrzypo-Vitę, cynk, belissę i jakieś tam jeszcze pierdoły.. Nie farbowałam włosów i nie męczyłam ich prostownicą.. I o dziwo pomogło!! Ale trwało to min pół roku! Nie biorę tego wszystiego już 4-ty miesiąc, farbuję, a prostuję je po każdym myciu, tak więc codziennie :) i jako tako są lepsze.., nie wypadają aż tak! basiamm, mam taką nadzieję :P i oby było tak, jak mówisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
juz 14 dni mi sie spoznia... czuje sie fatalnie :((( ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
choineczka22lata, a może jesteś w stanie błogosławionym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Czy któraś z Was ma problem z włosami rosnącymi nie tam, gdzie trzeba (np. na udach) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx_
Olenka666 dzięki śliczne za radę, chyba rzeczywiście zacznę coś łykać z witamin, bo za chwilę będę łysa:( chole..a czemu mi włosy nie wypadają, tam gdzie są mi nie potrzebne :( (np.brzuch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
xxxx_, widzisz... Masz ten sam problem, co i ja :( mi z głowy lecą(teraz już mniej, ale nadal), a na udach mam takie straszne.. Bleeeh :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
aaa! xxxx_, jak coś czytałam na innych stronach, to przy PCOS właśnie czasami wypadają włosy z głowy :/ a mi to się chyba wszystko objawiło ;) no.. może poza tragedią na twarzy, plecach itp.. Bo syfki jakieś robią mi się tylko w okolicach bikini :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx_
do Olenka666, to mi się trochę lżej na duchu zrobiło, że nie tylko ja się z tymi okropnymi włosami męcze, moje kumpele tego problemu nie rozumieją i, z tego powodu zawsze mają powody do radochy:( a mam jeszcze pytanko ogólne do wszystkich Pań, piszecie o nadmiernym owłosieniu, tyciu, wydłużającym się cyklu, trądziku... a jak u Was z piersiami?? tzn.chodzi mi o ich wielkość. Ja jestem bardzo szczupła i w zasadzie płaska z przodu i płaska z tyłu. W mojej rodzinie wszystkie kobiety noszą miseczkę D,DD, a na mnie A jest zbyt duże. Lekarz mi powiedział, że to przez moje hormony, ale czy wszystko można zrzucać na hormony?! będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx_
do Olenka666, to mi się trochę lżej na duchu zrobiło, że nie tylko ja się z tymi okropnymi włosami męcze, moje kumpele tego problemu nie rozumieją i, z tego powodu zawsze mają powody do radochy:( a mam jeszcze pytanko ogólne do wszystkich Pań, piszecie o nadmiernym owłosieniu, tyciu, wydłużającym się cyklu, trądziku... a jak u Was z piersiami?? tzn.chodzi mi o ich wielkość. Ja jestem bardzo szczupła i w zasadzie płaska z przodu i płaska z tyłu. W mojej rodzinie wszystkie kobiety noszą miseczkę D,DD, a na mnie A jest zbyt duże. Lekarz mi powiedział, że to przez moje hormony, ale czy wszystko można zrzucać na hormony?! będę wdzięczna za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×