Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Witanko🖐️ Prosze o rade-ciesze sie ze bylas z psem na szkoleniu,ja absolutnie nie mam negatywnego nastawienia do zadnej rasy.Uwazam ze za psa i jego zachowanie w najwiekszym stopniu odpowiadaja ludzie.Pies nie zmienia sie diametralnie,na pewno jest spokojniejszy.Kastracja to nie jest trudny zabieg,nie ma powodow do obaw.No i oczywiscie witaj na forum,mam nadzieje ze bedziesz tu zagladac i wiecej opowiesz o swoim psie. Z kamera wsrod zwierzat-Ciebie rowniez witam.Zagladaj do nas i pisz. Dla wszystkich buziole i po kwiatku👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🌻 Mój Drops, bulterier też był szkolony i uważam, że wszystkim wyszło to na dobre, oczywiście tylko na psa towarzysza. Nie wyobrażam sobie, żeby psy takich ras szkolić na obronę, zwłaszcza że atak mają zakodowany w genach. Wiem, że odpowiedzialny treser takiego zadania by się nie podjął. Dropsowi zrobiono tylko jedną próbą. A mianowicie raz wystawiono pozoranta /myślę że właśnie treserzy chcieli zobaczyć, jak zareaguje/. Wyobraźcie sobie, on w ogóle nie skakał na rękaw tylko od razu do gardła. Takie zabawy mogą być niebezpieczne. Jestem cała za i podpisuję się obiema rękami pod tym, żeby nie rozmnażać nieodpowiedzialnie i niekontrolowanie zwierząt !!!!!!!!!!! Buziaki👄 dla wszystkich. 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam zaległości na topiku :( jak nigdy, brakuje mi tego że do każdego coś skrobnełam, denerwuje mnie to ogólne :O Ale jeszcze trochę ;) Czuję się coraz lepiej dzisiaj byłam nawet na dlugim spacerze połączonym z zakupami... babole nadal się wściekają, szczególnie daje w kość Urwisia, kiedy ona dorośnie? Czasami mam ochotę powiesić ją na żyrandolu :D Ale jak ją strofuję czy kapciem chcę przylać to siada na wprost mnie, główkę przechyla na bok i tak łypie na mnie tymi ciemnymi ślepiami, że nie sposób powagi utrzymać i surowy ton :) Małpiszon jeden!!! buziaki 👄👄 dla wszystkich i witam nową osóbkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o rade
ja z kolei bardzo chciałam zrobic rowniez kurs na psa obronnego ale tylko po to zeby w kazdym przypadku miec kontrole nad moim ''synusiem''wiedziec jak sie zachowac i komenda odwołac go w kazdym momencie.Jednak treser uznal ze to beda wyrzucone pieniadze !Poniewaz te umiejetności ktore posiada w tej chwili wystarczaja zebym poradziła sobie w jakichs nieoczekiwanych sytuacjach.Póki co ta moja sierotka daje sobie włazic na głowe kazdemu psu czasem mam wrazenie ze on jakby zdawała sobie sprawe ze swojej siły i do zabawy uzywa swojej łapy zamiast zebów.Jednak komentarze ludzi sa okropne zachowuja sie jak puste lalki sterowane mediami ... pozdrawiam was serdecznie i zycze milego wekendu!!! chetnie pochwaliłabym sie moimi synkiem ale nie umiem dołączac zdjec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emmi! Jak ja wiem o czym mówisz :D Też ostatnio mam ochotę ukatrupić tą rudą małpę. Wyszłam z Mironem na godzinę na zakupy na bazarek. Miśka w tym czasie: wyciągnęła z szafki i zżarła całą czekoladę (gorzką na dodatek), nadgryzła karton z szafą, wyciągnęła zasikanego pampers i roz... po całej podłodze, więcej nie pamiętam. A przed wyjściem dałam jej kostkę i kabanoska by jej przykro nie było i by miała zjęcie. Ale za to namiętnie pakuje się nam ostatnio na kolana i usiłuje dać \"buzi\", Pan wszedł do piekarni i kazał jej wózka z Małym pilnować to nie ruszyła się od niego na krok (tj. od wózka czyli faktycznie pilnowała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc oststnio jakoś Was nieczytałam swięc teraz mam trochę zaległości. to dobrze potem przy kawce poczytam :) u mnie po staremu, zwierzaki mają się dobrze. Pysia całymi dniami bryka po domu, a jak ją cvhce czasami zamknąć w klatce to jest wielce obrażona, nerwowo gryzie drutyi potem obrażona jest, więc cały czas na wolności. Nawet przeszukałam cały dom żeby sprawdzic czy nigdzie sie nie załatwia i nieznalazłam ani jednego bobka :) zastanawia mnie czy wszystkie świnki z karmy zbozowej wyjadaja tylko połowe, niechce np kukurydzy, niektórych zbóź, tych chlebków kolorowych. Ostatnio lubi mi spać na rękach, i na kolanach tak śmioesznie sie wyciąga kładzie na boczku i układa łepek tak aby mnie widzieć słodko to wygląda jak tak śpi. A czasami gdy jej sie coś przyśni to wstajhe nagle rozgląda sie nerwowo i goni przez poł ożka zeby dZiabnąć mnie w ręke a potem wraca na to samo miejsce isie układa znowu do snu. Dobrze ze niegryzie mocno tylko łapie delikatnie. a i ma jeszcze na grzbiecie takie miejsce ze jak ją tam drapię to sie tak śmiesznie wyciąga i robi smieszne miny(podoba jej jsie) i zaczyna iskac mi palca którym ją drapie :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axxk//:) Moje świnki też wybrzydzają :) Najpierw zmieniałam karmysprawdzając ile tym razem zostało, a teraz to się tym nie przejmuję, skoro ja nie wszystko lubię to takie fikuśne stworzonko też ma prawo do kaprysów :D futrzaki // :) co słychać? :) majaja//:D ech te małpiszony :D:D Już jej mówiłam, że jak się nie zmieni to pod choinkę rózgę dostanie, ale to nic nie pomaga :) Martwię się, bo ani ciałka nie nabrała, ani tego zimowego futerka i nie wiem jak będzie w zimie na dwór wychodzić, ratuje ją to że biega bardzo dużo... ale martwię się czy nie będzie marzła? Piękna ma śliczną białą sierść, może nie za dużo, bo jednak w domu trzymana, ale ma i kształty takie odpowiednie na zimowe spacery. prosze o rade//:) witaj! :) miło że jesteś z nami :) z kamera wsrod zwierzat//:) Pozazdrościć prywatnego Zoo :) tulipanna🌻netta🌻królica🌻ruminka🌻anuśk-a🌻teraz my🌻HrabiaZenHorst🌻fajna45🌻shirusia🌻MeganJot🌻Kulfonik🌻 i pozostałe osoby, które nieumyślnie ewntualnie pominełam🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:) Kurcze dzien mi sie zaczal fatalnie i nie fatalnie.Przysnil moj ostatni obiekt westchnien wet.A ze moja Kropka chora to pomyslalam ze do niego zadzwonie i spytam czy do nich mozna z chorym szczurem przyjsc(bo nie kazdy wet sie zajmuje szczurami)A on byl strasznie niemily i powiedzial ze dzisiaj do 13 a ja mu na to ze chodzilo mi o to czy wogole sie tym zajmuja-to on ryknal ze trzeba przyjsc do osoby ktora sie tym zajmuje DZISIAJ DO 13.Czyli poprostu do niego.Tak jakby nie mogl powiedziec kiedy przyjmuje,przeciez nie musze akurat dzisiaj do niego isc.Oczywiscie pojde do niego i tak jesli uda mi sie zwolnic.A tak mi sie ten wet podoba,tylo jego humorki mniej! Poza tym uciekl mi facet ze smycza do telefonu za 7 zeta.I sie zastanawiam czy ja sie wogole nadaje do pracy ze sprzedza-bo przeciez musze za te smycz zaplacic.Nie mial drobnych i powiedzial ze musi polatac zeby rozmienic-powiedzialam ze tak,bylo zamieszanie bo duzo osob i on zwyczajnie juz nie przyszedl.I wyobrazcie sobie ze uswiadomilam to sobie dopiero po dobrych paru minutach:(Beznadziejna jestem totalnie.ale i tak bardziej mnie wpienil ten wet.Normalnie cios w serce.A tak ladnie mi sie snil.Kawke razem pilismy:DZadzwonilam do kliniki w sprawie tej sterylki to mi powiedziala ze sie zorientuje jaka jest sytuacja w szpitaliku ile ma miejsca i zeby do niej zadzwonic za godzine.Boje sie ze mi zaspiewa ze nie maja miejsca.Chyba sie zastrzele wtedy normalnie.Nie wspomne juz ze znowu mi pluca dokuczaja i sie dusze. Czarnule chcialam ostatnio powiesic bo mi wlazla na sama gore regalu- nie moglam jej sciagnac,a balam sie ze jak skoczy to cos sobie zrobi. Strasznie wsciekla jestem dzisiaj i czuje ze mnie roznosi normalnie.Mam nadzieje ze reszta dnia przebiegnie bez wiekszych niespodzianek.Jesli sie okaze ze nie moge sie zwolnic to sie chyba zwolnie na stale bo w koncu czasem cos trzeba zalatwic a w sobote nie wszystko jest czynne.Sama juz nie wiem😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśk_a//:) 👄 buziak dla Ciebie na poprawę sampoczucia, bo rzeczywście dzionek nie najlepiej się zaczął, alepopatrz na to optymistycznie, szkoda 7 zł. ale może masz coś droższego z czym mógł wyjść :O Marne pocieszenie, ale co z robisz ze złodziejej? Nie tylko Tobie przytrafiają się taki rzeczy, wierz, mi często tak jest. A co do wet? Może też ma jakiś kiepski dzień i jakoś tak wyszło... ale powinien być miły, bo klientów odstrasza... trzymam kciuki aby ze szczórkiem było dobrze, jak masz możliwość napić się kawy czy herbatki to zrób to od razu poczujesz się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi:)Dzieki za buziaka.Humor troche juz lepszy bo jedno miejsce w klinice maja i dzisiaj wieczorem robie wielka oblawe na kotke:)Trzymajcie kciuki zeby udalo sie szybko i bez problemow zlapac.Najgorsze ze nie moge sie teraz skontaktowac z karmicielka zeby im nie dawala kolacji,bo inaczej sie pochowaja i bedzie d...blada.Moze zadzwonie do taty,ale watpie czy pojdzie mi to zalatwic-troche jest wstydliwy:pAle chyba sprobowac nie zawadzi. Buziolki.Ciesze sie Emmi e juz lepiej sie czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuś_ka//:D:D mam nadzieję, że humor poprawiłam Ci też błędami jakie porobiłam :O chociaż można się załamać... widać że z pozycji leżącej i umysł nie tak pracuje :P sorki wszystkich, którzy przeczytaują mój powyższy wpis... ciekawe ile w tym będzie byków;) trzymam kciuki!! dobrze będzie zobaczysz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anuśk_a🌻, ale masz dzień. Wiesz ten facet od 7 zł, to niefajnie zrobił, ale to jest jakieś doświadczenie. I w tym kontekście, więcej Ci się to nie zdarzy, bo będziesz ostrożniejsza. Lepiej 7 niż 70. :(:) A wet. też człowiek, może trafił dziś na nieuprzejmego klienta, albo miał stłuczkę... U mnie też tak sobie. Chyba jakieś grypsko złapałam :(:(:( W ubiegłym tygodniu biegałam po lekarzach i w poczekalniach mogło mnie coś dopaść. A na świecie tak ładnie. Bielutko, troszkę mroźno, ptaszyska pchają się do karmników, a Baltazar poluje przez szybę. Emmi ❤️ fajnie, że się odzywasz, mam nadzieję, że i nastrój masz lepszy. Majaja 🌻,Ruminka🌻, Efciak🌻, Futrzaki i sp.🌻🌻, axxk🌻, Shirusia🌻,Netta🌻,MeganJot🌻, Fajna45🌻,Kulfonik🌻 wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze i faktycznie mial gorszy dzien,ale mi isc glupio.Niby wiem ze ma humorki ale jakos mi dziwnie jak ryknal przez ten telefon.Nie moge do niego nie isc bo innego weta od szczurow mam godzine drogi od domu to bym sie musiala ze 3-4 godziny zwolnic.A ten jest blisko to tylko ze dwie godziny jak sie zwolnie to akurat bedzie.A chcialabym jednak sama dopilnowac wszystkiego.Mialam wyslac do tego drugiego weta tate ale jak sie okazalo ze moj moze szczura zobaczyc to pomyslalam ze pojde sama.Moze nie bedzie pamietal....W sumie to nie wiem czemu tak na niego nerwowo reaguje,ale cos mnie w nim zauroczylo❤️❤️mocniej bije jak o nim mysle.Matko,glupie to strasznie jest.Pewnie on zone i dzieci ma.Ale usmiecha sie tak slodko,doleczki mu sie robia.Przepraszam ze odbiegam od tematu ale sie musze wygadac bo nie ma jakos komu.A naprawde mnie dzisiaj rozsadza. Trzymajcie kciuki zeby mi sie sasiedzi nie wycofali z lapania kota.Oni maja smochod to ja dowioza do kliniki.Bo jakby sie nie daj Boze wycofali to ja bede zapieprzac z 1,5 kg klatka z kotem wazacym co najmniej drugie 1,5 kg tramwajem albo autobusem.Bo dowiezc ja koniecznie dzisiaj musze,zeby sie lecznica nie wycofala.A jeszcze wroce do weta.Myslicie ze istnieje cos takiego jak intuicja-no ze sie czuje ze cos zaiskrzylo.Moze poprostu sobie cos ubzduralam a moze faktycznie cos zalapalo;)Nie znosze takich sytuacji jak nie wiem na czym stoje i musze sie domyslac.Akurat sie zlozylo ze Kropka sie rozchorowala i poprostu musze do niego isc.Czasami wydaje mi sie ze mam 15 lat i takiez rozumowanie dziecinne.Jak sobie przeczytalam co tu napisalam to troche mi lzej na duszy.Dzieki za slowa pocieszenia.To zawsze sie przydaje. Kwiatki i buziaki dla Was 🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzisiaj w takim troche niepowaznym nastroju,moze to andrzejki a moze juz swieta tak na mnie dzialaja.Ale najbardziej to chyba poprostu zwykla samotnosc.Bo jakos nie moge trafic na tego jedynego.Takze nie przejmujcie sie za bardzo tymi glupotkami ktore tu wypisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :( :( No to się dorobiłam :( Mam anginę :( Nie mam siły nic pisać ...lecę się wygrzewać pod kołderką 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowiej szybciutko i wracaj do nas.Mnie tez gardelko pobolewa,ale mam nadzieje ze sie uchronie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka34343
Mam ten sam dylemat .Oszukała mnie kobieta która sprzedała mi ogromnego bullmastifa z rodowodem , miał 3 latka przy jego odbiorze dała mi tabletki i powiedziała że to profilaktyczne tabletki bo raz zasłabł .Okazało się że pies 80 kilowy cierpiał na padaczkę .Do końca życia będzie skazany na tabletki w wysokości 140 złotych .Nie mówię o tym co przeżywam gdy on ma ataki robi pod siebie wali głową w ścianę , rozwala drzwi ślini się i tarza w kale skakając na przemian to na drzwi to na okno masakra .Gdybym wiedziała Boże mam małe dziecko boimy się oboje .Niewiem co mam zrobić jego pani powiedziała że to nie jej wina i mam go uspać .Jestem załamana ,mam oprócz niego jeszcze dwa pieski i kotka i dwie wiewiory .Poradzcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka ja mam psa chorego na padaczke.Powinnas podawac mu zastrzyki na padaczke, ale przede wszystkim powinnas isc do weterynarza i zrobic badania, aby wykluczyc inne choroby. Jesli widzisz, ze zbliza sie atak pies sztywnieje to postaraj sie przeniesc go do ciemnego pokoju, zwilz mu pysk i glowe woda, na mojego dziala. I trzymaj sie. Moj Boss strasznie krwawi. martwie sie o niego. Anus-ka przykro mi,ze taki dzien mialas, Netta wspolczuje angina to paskudna choroba, Ja mam tylko ropne, bakteryjne zapalenie gardla, Tulipanna przykro mi, ze jestes chora, Emmi a jak Ty sie czujesz? Ruminka pozdrawiam serdecznie. 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka-posluchaj rady Shirusi.Nie bardzo widze zwiazek miedzy dzieckiem a psem.Jesli jednak czujesz ze opieka nad nim Cie przerasta to moze poszukaj mu nowego domu.Przykro mi ze zostalas tak perfidnie oszukana.Takie osoby wyrabiaja zla opinie innym ktorzy szukaja domow dla niechcianuch zwierzat i sa uczciwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiarka
Uśpić, uśpić! Tego kto oszukal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka34343
Dziewczynki .Zrobiłam wszystkie badania oprócz tomografi .piesek cierpi na przewlekłą padaczkę ma 6 razy na dobę tabletki przeciwpadaczkowe , kochane nie mogę pieska przenieś w inne miejce gdyż on ma kolo 80 kilo nie dam rady .On ma po 3 ataki niekiedy dziennie .Jest ogromny i tak jak mówię robi pod siebie , nie umiem nad nim zapanować bo on przewraca się cay czas w tym kale i skacze , i demoluje w amoku drzwi wszystko co jest w zasięgu wzroku ostatnio upadł na szpickę moją o mało jej nie zabił .Niewiem co mam już robić .Mam tego pieska miesiąc boję się , jest kochany jak nie ma ataku a tak poprostu się boję jego , demolki i smrodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistka zrob tomografie. Sa takie zastrzyki, ktore zapobiegaja atakom padaczki, ale nie wiem jak sie nazywaja. Nie pamietam, zapytaj sie weterynarza. Idz do weta i zapytaj co masz robic, ja juz nie wiem wiecej niestety nie moge wiecej pomoc, nie mam juz wiecej pomyslow. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuśk_a :) dobrze jest się wygadać (wypisać) :). Głupotki, ale bardzo sympatyczne a serducho nie sługa. 🌻 dla Ciebie i nie martw się facetem i nieuczciwym klientem. Minie też kiedyś taki uciekł z tym, że z towarem za ok.100 zł. na szczęście mam wyrozumiałego szefa :) Trzymam kciuki za Ciebie szczurka i kotka :) emmi :) błędy? nic nie widzę i to nie na temat :). Dobrze, że lepiej się czujesz – bardzo się cieszę. :) oj szkoda żyrandola i Urwisi chociaż kapeć czasem się przydaje :) Ja przez kilka ostatnich dni przyklejałam styropian na strychowej ścianie żeby w moim pokoju cieplej było :). Zaczynałam ok.19 a kończyłam ok.22 i byłam padnięta po całym dniu pracy. Niedziela cała mi zeszła na tym klejeniu i spąrzataniu po. Czytałam topik ale na pisanie nie miałam już siły. Pikuś biedna psina przez ten czas sam był, więc jak już usiadłam przed kompem pakował się na kolana i odkleic się nie chciał :) a i nos pod pachę wpychał i o drapanie się upominał więc z pisania nici wyszły :) Glucik za to w sobotę i niedzielę wiercił się jak wesz na grzebieniu na dwór i z powrotem. Biegałam za nim i drzwi zamykałam i jeszcze musiałam pilnować żeby na tym strychu między rupieciami gdzieś nie utknął. Zamknęłam go w mieszkaniu na klucz, ale zaraz był taki lament, że szybko z powrotem go wypuściłam. Wogóle to z tego mojego kota cwaniak wyrósł. Dopatrzył się że jak nie może drzwi klamką otworzyć to trzeba dobrać się do zasuwki tyle tylko że zasuwka ma pokrętło i wiszenie na nim nic nie daje. Dobrze że Pikuś takich talentów nie ma :) proszę o rade :) tu jest opisany zabieg kastracji. Są też zdjęcia trochę makabrycznie to wygląda ale jakąś wiedzę na ten temat można uzyskać. Co do mięśniaków to się z tobą zgadzam :) http://www.vetserwis.pl/rozrod.html majaja :) z włażeniem na kolana i z „buziakami” to mam tak samo z Pikusiem :). Ostatnio to i pobudki mam całuśne tyle tylko, że zamiast na kolana włazi na moją głowę. tulipanna :) oj nie choruj już a grypę to w łóżku trzeba przeleżeć :) Netta :) o masz ci los Ty też. To chyba taka pora roku, że wiele osób choruje. ruminka :)👄 shirusia :) przykro mi że u Bosika jeszcze nie wszystko w porządku ale trzeba być dobrej myśli :) optymistka :) baba rzeczywiście wstrętna niektórzy ludzie są poniżej poziomu kupy 😡 Pojęcia nie mam, co Ci doradzić. Nigdy nie znalazłam się w takiej sytuacji. Może są jakieś lepsze, skuteczniejsze środki od tych tabletek. Powyżej podawałam link do Vetserwisu spróbuj tam się zapytać powinni udzielić jakiejś fachowej porady. 👄 🌻 dla wszystkich. Choraskom szybkiego powrotu do zdrowia i pieszczochy dla zwierzaków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×