Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

🌼dzięki za informację anuśk a o szczurkach, moje koleżanka spróbuje z tą miseczką ale jak jej szczurek wyzdrowieje.Choruje od jakiegoś czasu na zapalenie płuc, była z nim już u kilku lekarzy, miał zastrzyki i jak na razie nie ma za bardzo poprawy.Może po tej ostatniej wizycie coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki, Wlasnie dowiedzialam sie jakie sa wyniki badan biopsji mojego psa. Sa takie jak chcialam,to nie jest rak, to nie guzy zlosliwe. Jak ja sie ciesze, nie wiecie nawet jak sie ciesze. Teraz bedzie wycinanie, ale ciesze sie niezmiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia a nie mówilam?? mowilam ze bedzie dobrze nawet niewiesz jak bardzo sie ciesze. a teraz zafundujcie sobie jakis suuuper wieczór dla odreaggowania i wyściskaj psiaka odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shirusia 🌻 super, wygłaszcz psia ode mnie 🌻 Dziewczynki popiszę jutro bo dziś już zmykam do domciu miłego wieczora 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Cieplutkie (pewnie się przydadzą w taki chłodny i deszczowy wieczór) pozdrowionka dla wszystkich! Shirusia - ja też się cieszę, że Twój piesek nie jest poważnie chory! No niestety, od kiedy jestem mamą, nie mam za dużo czasu, żeby z Wami pisać...no i zaczynam być monotematyczna (Maciuś), więc póki co ograniczę się tylko do zaglądania czasami :-) No, chyba że będą jakieś wieści niesamowite o Niuńku, wtedy się czym prędzej podzielę ... A póki co - pozdrawiam bardzo wszystkich zwierzolubów i ich podopiecznych, Tulipanna, Axxk, Futrzaki, Emmi, Shirusia, Netta, Megan, Anuśka, kulfonik, fajna, oraz cała reszta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie dzisiaj gla odmiany słoneczny poranek:) ściskanka i drapanka dla wszytkich i buziaki dla najmłodszycz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 45
Shirusia-najlepsza nowina z możliwych!!!! :-) Bardzo się cieszę, bardzo....Ale musisz być szczęsliwa!!!Wytarmość psiaka od fajnej! A ja moje drogie Panie(jesteśmy same babeczki??) przesyłam Wam linki do strony Ludwika i Bernadetki-zdjecia kiepskiej jakości, bo robione komórką, w marcu tego roku, więc Berni jeszcze mała. Oczywiście miałyście rację i trza było poczekać dzień na aktualizację strony-a ja głuptak się juz złościłam:-) Miłego dnia wszystkim dwu i czworonoznym :-) http://bernadetta-berni.pupile.com/ http://ludwik.pupile.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna kociaki są prześliczne aż chce sie je przytulać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia1---ciesze sie bardzo, ze piesio zdrowy:-D kocica wczoraj po raz pierwszy widziala snieg!!!!!! coz to bylo za mialczenie!! wzielam ja na dwor, nie podobalo sie. chodzila z brzuchem przy ziemi, w lapoy bylo zimno i mokro. no i caly czas cos ja oblepialo bialego...:-P w domu z kolei polowala na platki sniegu unoszace sie za oknem.skakala na szybe, zloscila sie ze nie moze zlapac itd. ogolnie mowiac niezly ubaw mialam, tylko mi zrzucila firaneczke z okna kuchennego....;-) pozdrowka dla wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam małego kotka , nie wiem ile ma ale taki mały na ręke i lekki , futerko tez ma w wiekszości taki puszek , znalazłem na parkingu , grzał sie pod autem i zabrałem do domu bide :( mam pytanie ...a nawet parę : 1. Kupiłem mu wiskasa juniora i suche i takie w saszetkach , ładnie to je ale czy to aby napewno dobry pokarm ? 2. Kuwete muszę kupic i nie wiem jaką : zamykana czy normalna ( narazie ma miske ze żwirkiem i grzecznie załatwia sie do niej ) 3. Mleko czy woda do picia ? narazie kupiłem takie specjalne mleko z wiskasa ale obawiam sie ,ze zbankrutuje na dalszą metę Plis ratujcie bo nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HrabaZenHorst mleko zwykle mu starczy, bialy twarozek, sprobuj dac mu mielonego mieska troszke,whiskasy sa strasznie drogie, nie mam do nich zaufania, choc moja kicia lubi, ale ppotem sie rozbestwi i nic innego nie bedzie chcial jesc.. ja jeszcze dawalam paroweczki, pasztetowa (to jadla krotko) i piers kurczaka na poczatku jak byla calkowiecie malutka to zarcie dla niemowlat ze sloiczkow-dania kurczakowe lub indyka. jak ma suchy pokarm to koniecznie woda musi byc obok. mozna podawac1 krople wit.D3 2 razy w tygodniu, a po okolo 2 tyg. raz na tydzien tak do konca lutego-zapobiega krzywicy.w praktyce to maze sie tym palec i po dziaslach jezdzi, bo koty tego nie lubia. wez go do weta!!koniecznie musisz sprawdzic czy jest zdrowy, przy okazji plec i orientacyjny wiek sie dowiesz. jak ci wet poda wiek to wtedy bedzie latwiej menu ustalic:-) dobre jest zoltko jajka 1 raz na tydzien, ale jak jest za maly to bedzie problem....:-P kuweta w zasadzie nie ma znaczenia, zamykana (z taka nakladka)jest o tyle lepsza, ze jak bedzie zakopywal to mniej wyleci poza. z czasem jak podrosnie to rybka-filecik mozna wprowadzic. powodzenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki kulfoniku :) do weterynarza jade po poludniu , ale miałem pare obaw ...kilak lat temu miałem psiaka ( suczke ) dbałem , biegałem az pojechałem na wakacje na wies i dostała padaczki .. umarła mi i obiecałem sobie ,ze nigdy wiecej żadnych zwierząt :( ale ten był taki biedak ,ze nie dałem rady :/ no i jest ... mam jeszcze świnke morska ale to charakterne stworzenie :D heheheheee no i żyje bez kłopotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 45
hrabio-nie dawaj kociakowi mleka zwykłego!!! Albo specjalistyczne albo zwykłą wodę-w zależności od wieku!1 I jak najszybciej do weta , on Ci powinien wszystko powiedzieć!!!!Ale Ci zazdroszczę-super byłoby miec znów małą, puchatą kulkę w domku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabia---dobry czlowiek jestes:-D powodzenia w wychowywaniu malucha:-P fajna45---czemu nie mozna kotu dawac zwyklego mleka??? swojej dawalam jak byla maluchem i nic sie nie stalo....co prawda duzo nie dostawala... teraz to juz nie pije, tylko wode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleko krowie jest mało wartościowe dla kotka. Większość kotków dostaje rozwolnienia po zwykłym mleku (czegoś nie trawią nie pamiętam czego przyjdę do domu to sprawdzę) wtedy nie można dawać. Niektóre mogą bo nie mają kłopotów z brzuszkiem ale lepsze jest to specjalistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia! Hrabio - gratuluję kotka i oby się Wam dobrze i grzecznie razem mieszkało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna 45
Futrzaki-dzięki, 2 wiadomości już napisałam i nie przeszły, jakieś problemy z kompem, ale byłam zła-właśnie, a poza tym nie mają żdnych wartości odzywcych dla prawidłowego rozwoju małego kociaka-chodzi o to mleko :-) Ja też się późno dowiedziałam , a teraz czytam o tym na forach dla zakocych-które polecam - Hrabio-znajdziesz tam wszystko co chcesz-oto link http://www.zakoceni.pl/ a poza tym łebek mi leci w dół,główka boli i chcę do domu-a w poniedziełek już mi się dym ładny zapowiada!! Do domciu chcę-a za oknem ziąb pakudny!!Trzymajcie się wszyscy mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem :) to kotek :D wygladał mi na porzadnego faceta ;) ma ok 6-7 tygodni :) ale jest zdrowy :) dostał szczepionke i wit a+D3 . Mleka mam mu nie dawac zwykłego , kupiłem wiec kocie mleko :) został obejrzany na wskroś , żadnych świerzbow usznych ani innych paskudztw :) dziekuje jeszcze raz za rady i pozwole sobie co jakis czas do Was zaglądać :) dziekuje Wam ślicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki kochane, Trzymajcie kciuki za mojego psiaka , jutro bedzie mial operacje wyciecia tych guzow . Trzymajcie mocno kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Tak znów wspominacie o tym mleku i kotach... muszę przyznać, że nie wierzę w to, już tyle było odkryć i rewelacji medycznych, które potem na nowo były obalane... znam koty które niemalże wychowały się na mleku i były/są wielkie, zdrowe i dorodne... sama Piękną (no nie jest kotem, ale pewnie dla psów też mlieko będzie nie zdrowe, w końcu podobno dla ludzi mleko krowie też jest niezdrowe...) wychowałam na mleku i wyrosła na bysiora, jednak ja pozostanę przy wlasnej opinni że kot czy pies to też ssaki, też do budowy kości potrzebują wapnia a ono jest w mleku... Hrabia...//:) gratuluję kociątka, masz rację, zasady i smutne wspomnienia należy odłożyć, w takich okolicznosciach :) pozdrawiam wszystkich :) :) Tak króciutko ale widzę, że mi posta zjadło z dnia dzisiejszego... ciekawe czy ten wejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszło :) shirusia//:) Oczywiście że kciuki będę trzymać :) fajna45//:) Fajne to kociątka :) One tak często leżały, czy przypadkowo udało Ci sie takie pozy uchwycić?, bo są niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam Oczy mam popuchnięte od uczulenia/znowu/:(:(:( Smutno mi i prawie nic nie widzę. Diabli mnie biorą, jak nie urok to przemarsz wojsk. Na szczęście u zwierzaków OK. Wiecie, że Boluto już zjada jabłuszka, tak się ładnie nauczył od Sary. Shirusia, wiesz że się cieszę:D. Witaj Hrabio :) i powodzenia !! Dziewczyny i Hrabio pozdrowionka, spróbuję jutro coś więcej popisać. Dla wszystkich 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mleko ciekawy temat :). Moje koty miały z nim różnie były takie, które piły mleczko od małego i nic im nie było oczywiście nie jako danie główne tylko jako napój i miały do wyboru miseczkę z wodą. Inne np. Demolka wcale mleka krowiego nie chce od 3 dnia życia była karmiona tym w proszku dla kociątek - nakaz weta. Glut po mleku ma rozwolnienie. Pikuś też, choć nie kot a Dianie nic nie było i Rambolkowi też nic nie jest. Gruba (kicia) czystego mleka nie chciała za to popijała kakao upominała się o nie dosyć zawzięcie :). Filemon lubiła herbatkę to nie mleko, ale w nawiązaniu do kocich napojów. Wniosek, że bywa różnie. Kuwetę mam zwykłą fotograficzną z gazetą jest wystarczająca jak na potrzeby Glucika :). Hrabia :) miło poznać Ciebie i kocurka. Jak nazwiesz malucha? fajna 45 :) piękne Masz koty :) shirusia :) cały czas trzymam kciuki za Bosika :) Dobrze będzie :) Emmi :) masz rację ruminka :) tulipanna :) axxk :) kulfonik :) Netta :) anuśk_a :) MeganJot :) teraz my :) Friend :) i pozostali miłośnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanna :) współczuję Ci z całego serca tych alergii. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę 👄 🌻 dla wszystkich i drapanko dla zwierzaczków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Shirusi amm nadzieje ze dzielnie sie trzymasz i nie przeżywasz za bardzo bo stres sie udzieli Bosikowi. Głowa do góry i odezwij się jak już będzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×