Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

:D:D ale namieszałam:D:D ruminka//:) no padło na Ciebie:D:D a to pewnie to moje pytanie o jamnika zwiodło:):) Dlaczego pytałam Freedom o niego? Bo z tego co wiem, to kazda rasa rozpycha się na łóżku:D:D a tu taki strzał w 10:):) pozdrawiam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakupiłam wreszcie kulę dla chomików:) ale wczoraj była zabawa:D:D Wreszcie Dzikuska mogła trochę rosprostować kości, bo nie wypuszczamy jej na spacery, bo przypominam nie oswoiła się:( a do sprzątania wyjmuję ją przez rękawiczkę:( Biegała po całym mieszkanku:D:D Najtrudniejsze były początki, musiała zapanować nad tym cudem, ale potem mknęła po dywanach:) i nie chciała wychodzić:) Dzisiaj też pobiega:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi/ ty o wszystko dbasz , nawet o kondycje fizyczna twoich pupilków :P:P:P milego dzionka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mam przerwę w pracy... ale... do rzeczy:P Może uda mi się przelać to na literki, bo było prześmieszne, moje dziecko mało nie pękło ze śmiechu ja zresztą też... Mowa o wspomnianym kółku do biegania, jest dla chomików syryjskich, duże, przezroczyste i z dziurkami:) bajer okragły:D:D Postanowiliśmy z synkiem, że sprawdzimy jakby biegał w nim Kubuś - świnka. Na filmach i różnych obrazkach widziałam, ze zasuwają w kółkach, chociaż żadne z moich tego nie robiło, no bo nie mialo:) ale patrząc na ich budowe ciała to nie wiem czy to realne? ale postanowiliśmy teraz jest to wypróbujemy!! Wydało nam się duże... Kubunio czuł co się święci i nie bardzo chciał opuścić bezpieczną klateczkę ale po namowach dzwiękowych, charakteryzujących wspólną zabawę, zdecydował się... wskoczył do kóli i naszym oczom ukazał się niesamowity widok... :D:D tylnie łapki i kuper zostały na zewnątrz, bez szans wsunięcia, a przód i reszta łapek w środku... Zrobiło się zamieszanie... ratowaliśmy go, bo zdenerwowany nie bardzo wiedział co robić, my pękaliśmy ze śmiechu, co utrudniało sprawny ratunek:D:D Wyswobodzony Kubunio długo dochodził do siebie głaskany przez nas, a my długo jeszcze śmieliśmy się z tego. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi👄 pozdrawiam miłośników zwierzaków i przy okazji topik odświeżę:) Przed moim kocurkiem pierwsza Gwiazdka, pierwsza choinka... czy wśród prezentów znajduje się też dla waszych pupilków? Postanowiłam kupić prezent Czarcikowi, być może wielu osobom wyda się to dziwne, ale to przyszło mi do głowy w sposób tak naturalny, wręcz oczywisty, że nie wyobrażam sobie że mogłoby tego prezentu nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miłośnicy:-) Wpadlam tu wlasciwie po porade,chce kupic psa . Mialam kiedys swietna sunie-owczarka nizinnego,bardzo ją kochalam,byla naprawde wspaniala:-) Trudno bylo sie przyzwyczaic ze juz jej nie ma... Ale coz,czas plynie i tesknota tez mija.... Zastanawiam sie nad rasa nowego domownika i przyjaciela. Chcialabym chyba sznaucera.Czy ktos ma takiego pieska i moglby mi o tej rasie troszke poopowiadac? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miłośnicy:-) Wpadlam tu wlasciwie po porade,chce kupic psa . Mialam kiedys swietna sunie-owczarka nizinnego,bardzo ją kochalam,byla naprawde wspaniala:-) Trudno bylo sie przyzwyczaic ze juz jej nie ma... Ale coz,czas plynie i tesknota tez mija.... Zastanawiam sie nad rasa nowego domownika i przyjaciela. Chcialabym chyba sznaucera.Czy ktos ma takiego pieska i moglby mi o tej rasie troszke poopowiadac? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Miłośnicy:-) Wpadlam tu wlasciwie po porade,chce kupic psa . Mialam kiedys swietna sunie-owczarka nizinnego,bardzo ją kochalam,byla naprawde wspaniala:-) Trudno bylo sie przyzwyczaic ze juz jej nie ma... Ale coz,czas plynie i tesknota tez mija.... Zastanawiam sie nad rasa nowego domownika i przyjaciela. Chcialabym chyba sznaucera.Czy ktos ma takiego pieska i moglby mi o tej rasie troszke poopowiadac? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na tych pieskach... mam poraz pierwszy i kundelka. Nikt z moich znajomych też nie ma wspomnianych ras, bo bym podpytała... ale może jak w wyszukiwarce podasz to może znajdziesz stronki, w których ludzie opisują włąsne spostrzeżenia na ten temat:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weewciu//:) Moja Piękna zawsze znajduje pod choinką praezent i z każdym z moich milusińskich dzielę się opładkiem, aby były zdowe:) a! i w wieczór wigilijny dostaje każde jakiś przysmak:):) A do kółka jest już kolejka:D:D babeczki powiariowały na jego punkcie:) jedny wraca do domciu to kolejne od razu się ładuje:D:D i by tak chciały ciągle:) pozdrawiam:) Gdzie jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi/ witaj, co do fotek to dostaje takie fajne od znajomych :):).ps. moje zwierzaki tez dostaja oplatek na wigilie, zdarzaja sie tez prezenciki. Nom w koncu sa czlonkami rodziny. :P::P pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) a jakie prezenciki? Moze któryœ wykorzystam w tym roku. Piękna najczęœciej dostaje cos wprost ze sklepu - niezdrowego:P co w normalnych okolicznoœciach bym jej nie kupiła, bo szkoda mi jej zołšdka, wštroby itd:) czyli ala pójœcie z dzieckiem do Magdusia:D:D Jak tam czuje się Twoja psianka w jesienne skoki ciœnień io td? Moja jeszcze nie odczuwa dolegliwoœci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mialam swego czasu chomiki to dostawaly zawsze takie ,, szyszki\" kupowane w sklepach zoologicznych o roznych smakach, pieskowi kupuje jakas kosć tez ze sklepu- jakas wyjatkowa. Krolik tez takie szyszki dostaje jak chomiki tylko ze do kroliczków. jedynie patyczaki nic nie dostaja :D:D bo nic nie jedza co daloby sie podarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) szyszki!!!! bardzo mi się to podoba, muszę popytać w sklepach:) dzięki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak od paru dni patrzę na moich seniorów:) ojjjj... po Chomku to nie widać tak bardzo bo szaro-bury:) ale Grubaska o ślicznej brunatnej sierści ma już siwe miejsca na futerku :( ech... to życie... czy nie ma gaduł????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj piesio ma połtora roku a na brodce ma juz troszeczkie siwych wloskow co mu dodaje powagi :P:P jesli mozna to tak nazwac bo rozrabiaka z niego co nie miara. Wasze pieski tez tak maja?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja 7-latka nie ma. Za to Dzikuska ma śmiesznie długie włoski sterczące zza uszu w kolorze siwizny:) wygląda jak skrzat:D:D Pochwalę się!!!! to znaczy je pochwalę:P wreszcie:) nauczyły załatwiać się do słoiczka:) ale im się na tłumaczyłam, no pokazać nie było jak:D:D ale grunt, że załapały:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszyscy kafeteriusze ktorzy dbacie o wasz pupilki. Podaje wam linka do stronki ktorej mozna otrzymac darmowy zestaw dla waszego pupilka ( psa lub kotka).Trzeba tylko wypelnic ankiete i gotowe: http://www.rosnijzdrowo.pl/rosnijzdrowo/register.asp Bardzo polecam, sama wypelnilam i czekam co z tego wyniknie, warto wypelnic a noz sie uda :):):):):P:P ps. dajcie o wasza maluchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Moje milusińskie już biegają w kółku:D obecnie szaleje Grubaska:) Tak jak już pisałam oszalały na punkcie tej zabawki. Natomiast mam mały problem, wczoraj rozmawiając z synkiem o Pieknej przypomniałam sobie, że tu do Freedom napisałam ,,moja 7-latka,,... hym... chyba ją postarzałam. Ale problem u mnie polega na tym, że nie umiem zapamiętać wieku suni:( wiem, że przyszła do nas we wrześniu i świętujemy to jakby to były jej urodziny, ale że czas mija mi bardzo szybko to nie zwracam uwagi na upływ lat. Tak jak dokładnie nie wiem ile jestem męzatką tak nie pamiętam ile dokładnie ma Piękna. Syn podpowiada mi że z 5 może ciut wiecej, ja chyba gdzieś na topiczku pisałam jej wiek, bo wtedy pytałam się męża... wybaczcie, mam taki defekt... Wy pamietacie wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałabym wiedzieć... Freedom//:) witanko:) a gdzie Ty przepadłaś????? Znasz to... kocioł garnkowi...:P ale niedobra jestem od rana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wchodzilam ale nie bylo nikogo, w ogole nikt nie zareagowal na podany przeze mnie link o ,, rosnij zdrowo\" wiec mnie zgasilo i smutno mi bylo i nie wiedzialam co pisac :(:(:(:( buuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) 👄👄👄👄 nie smutaj się:) Ja zajrzałam ale nie mam szczeniaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×