Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Weewcia//:)👄 Hej hej:):) Tak w przelocie zajrzałam... może wieczorkiem uda mi sie zajrzeć:) pozdrawiam:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele
przepraszam ze nie zagladalam tu:( jakos czasu nie mialam a teraz bede miec bo jestem chora:) ehehehe i do szkoly nie trzeba chodzic:) ehehehe dobra pozdro dla Emmi i Freedom'a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tere morele//:) siemanko:) a ja kurcze, jakoś nie mam chwilki ... dłuższej chwilki aby popisać... ale pozdrawiam i życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio tez nie mam czasu na pisanie :) trele morele/ wracaj do zdrówka szybciutko Emmi/ jak bedziesz miala czas to kliknij cosik :) pozdrowionka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge się dołaczyć? Mam 4 miesięczna sunie- Golden Retriever- moja kochana Argunia:) Życie bym za moje słonko oddała:) A wcześniej miałam Kubusie (12lat- śmierć nastąpiła 2 latka temu:( ) Jeckiego (14 lat- naturalnie) Żabka (4 miesiące:(:( samopchód ja potrącił a była wielkości prawdziwej zabki:) Moje kochane zwierzaczki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up-s//:) Witaj:):):) Pisz jak najwięcej, nie zawsze mamy czas pisać, ale uwielbiamy czytać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele
oooo Freedom:) jestes:) Emmi/ dzieki za pozdrowienia Freedom/ jush prawie wyzdrowialam i chyba jutro ide do szkoly:/ Tak po zatym moj zwierzak ma sie dobrze.... jak narazie nic sie z nim nie dzieje:) Zycze milego dzionka:) pozdro dla ALL i dla waszych zwierzakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Dzisiaj miałam niesamowitą noc. Najpierw mój pies zaczął przeraźliwie szczekać w drugim pokoju, a zaraz potem nastąpił wielki huk. Spadł z parapetu wazon z kwiatami. Wiedziałam, że mam duchy, ale nigdy wczesniej nie pokazywały mi one niezadowolenia, ze mieszkam na ich terenie. Co prawda zdarzało się dość często (szczególnie jak nie było w domu mojego męża) zwłaszcza późnymi wieczorami jak oglądałam TV z suka śpiącą obok mnie na kanapie, ze ona budziła się i ni z tego ni z owego jeżyła się i zaczynała szczekać do pustego ciemnego przedpokoju. Czasami aż ciezko ją było uspokoić. Albo w kuchni jak myję gary czuję jak ktoś do mnie podchodzi z tyłu i kładzie mi rękę na karku. Możecie się śmiać, ale to uczucie jest bardzo prawdziwe, nieraz mam wrażenie, że to mój mąż po cichutku wrócił i mnie straszy. Wtedy mówię do tego czegoś: wiem że jesteś, juz mi pokazaleś a teraz już sobie idź. Powiem Wam, że chyba nawet wiem kto mnie nachodzi, bo podczas remontu (a jest to stary przedwojenny budynek) znaleźliśmy zdjęcie kobiety w takiej długiej sukni ukryte pod podłoga w kuchni. Co ciekawe wszystkie te dziene rzeczy dzieją się tylko wtedy jak nie ma mojego męża. Ludzie! ja mam chyba schizofrenię!!!! A Wy wierzycie w duchy? Tylko na mnie nie krzyczcie, że nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalenazet/ ale historia, wierze ci, dreszcze mnie az przeszły jak to czytalam. Psy wyczówaja takie rzeczy, maja świetne zmysly sto razy lepsze od ludzi. Ja bym chyba nie mogla mieszkac w takim domu :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja się wcale nie boje! Zawsze chciałam zobaczyć ducha, na razie tylko go czuję, ale kto wie, może zechce sie mi wreszcie pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam:) magdalenazet//:) I ja Ci wierzę, a psa masz bardzo odważnego, bo powinien chować sie do przysłowiowej mysiej dziury na ,,widok,, ducha, a on odważnie szczeka:) Jest bardzo bardzo dzielny:) proszę wygłaskać go ode mnie:) pozdrawiam:) wracam do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom:) Hej hej:) Miło, że zajrzałaś... ostatnio nie mam zbyt dużo czasu na kafe, a poza tym nie będę sama ze sobą rozmawiała... pozdrawiam Cię bardzo bardzo serdecznie:):) Myślę, że trzeba będzie przejść na rozmowy na @ , coś mam w poczcie, jakieś nowe fotki, nie pamietam w tej chwiki od kogo, wczoraj komp wolno chodził, forum jeszcze gorzej:( ale byłam zmęczona i już nie zajrzałam... spróbuję dzisaj i z góry dziękuję:):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zauważyłam dopiero ten topik - BRAWO za pomysł :-) Nasz wyżełek ( 1 rok i 3 miesiące ) wczoraj był z nami na na grzybach . Wiadomo las to jego żywioł , my zbieraliśmy grzyby ( trafiliśmy na las pełen maślaków - takie śliczne ,że zdjęcia zrobiłam ) , a nasz pupilek szalał na wolności . W pewnym momencie słyszymy skowyt , lament i starch w oczach - zapewne wpadł w jakieś sidła . Zaczęłam sie niepokoić i słyszę głos z lasu ,że to nie sidła tylko Kanter spotkał \"dziewczynę\" i tak się cieszył . Zza drzew wyszedł Pan z śliczną wilczycą Miką .Pogoda była przepiękna , psy biegały na wolności , a my uzbieraliśmy 2 koszyki maślaków .Było cudownie , wszystkie nerwy , bółe głowy zostawiliśmy w lesie. Ale to chyba już ostatnie grzybobranie , bo dzisiaj w nocy już przymroziło. Pozdrawiam Emmi i mam do poczytania nowe stronki - Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freedom//:) to od Ciebie nowe fotki:) super:D:D:D Ja na razie wstrzymałam moje ,,wariactwo,, kamerowania zwierzaków:) jest mały problem... najlepiej chyba wychodzą rano, a ramo moje śliczne chomciowate słodko spią:) a ja nie mam sumienia, ani odwagi:O obudzić ich i wziąć do ręki, chyba wolę palce bez plasterków:P A tak poważnie:) to na pierwszym miejscu stawiam prawo do prywatności zwierzaczków w ich domkach:) Nie budzę, nie wyjmuje na siłe, a gdy mam sprzątać to robię szereg różnych rzeczy - wstepnych, alby zdążyły się przygotować do tej procedury:) W tej chwili mogę podziwiać zwinięte kuleczki:) Tylko Kubunio patrzy na mnie ździwiony, co ja robię w domu o tej porze. Piękna kłóci się z panami pracującymi na ogródku, rozmowa bardzo wymowna przez zamknięte drzwi:D:D No nie może zdzierżyć obcych w ogrodzie... zdanka//:) Witaj:) Miło mi że zajrzałaś:) i mam nadzieję, że popiszesz troszkę o swoim, ślicznym, młodziutkim jeszcze wyżełku:) :D:DJa po takiej akcji szukałabym serca po całym lesie:) a to radość:D:D On to dopiero umie uczucia okazywać:D Moja znowóż, to na widok pieska podskakiwała, albo zeby przybliżyć bardziej, dodam, ze wybijała się z radości tylnimi łapami i zadek śmiesznie podskakiwał:D Jak by była cielakiem wierzgającym:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień dobry! Kliknęłam przypadkiem, a tu tyyyylu znajomych! Zwierzaczki kocham szalenie (oprócz hien i lwów), lubię je podglądać i z nimi obcować. Niestety - mój straszny pies jest już teraz strasznym psem moich rodziców i to ich wypycha z łóżka (zgadnijcie więc, jaka to rasa :-) ), ale opowieści o nim krążą żywo po łączach rodzinnych, więc czuję się, jakbym zwierzęcia paskudnego widziała...Żeby jeszcze było można przytulić i ugłaskać! No, ale niedługo odwoedzę rodziców (mieszkają daleko), a wtedy powitaniom nie będzie końca. No i w łóżku gościnnym będę ja, mąż i psiunio. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie TAK, jamnika! Wygrałaś ciacho z wisienką! Buziaki dla wszystkich szczęśliwych zwierząt i ich właścicieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!! Uwielbiam patrzeć jak futerkowce:D wsuwają śniadanie:D:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tłoczno
ledwo sie dopchałam...:P tak tłoczno, ze nawet nie chce mi sie zaczernić... zgadywanki ciąg dalszy, zgadnijcie kto tak marudzi:D:D Freedom! skąd wiedziałaś że to jamnik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tłoczno
ledwo sie dopchałam...:P tak tłoczno, ze nawet nie chce mi sie zaczernić... zgadywanki ciąg dalszy, zgadnijcie kto tak marudzi:D:D Freedom! skąd wiedziałaś że to jamnik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tłoczno
ledwo sie dopchałam...:P tak tłoczno, ze nawet nie chce mi sie zaczernić... zgadywanki ciąg dalszy, zgadnijcie kto tak marudzi:D:D Freedom! skąd wiedziałaś że to jamnik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie może
jakies adresy firm, które zechciałyby poczęstować naszych czworonogich przyjaciół próbkami swej karmy??? tylko nie piszcie mi o programie rośnij zdrowo bo to lipa-wypełniałam tam ankietę 2 miesiące temu a piesek do tej pory bez prezentu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jakos sie domusliłam, moj chlopak ma jamnika i spi z jego rodzicami przy ich nogach, w ogole to stworzonko sie wszdzie wryje, :P:P taka ryjowka jedna :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obstawiam ze wielka maruda topiku jest ..................... ............. The winer is........................... RUMINKA :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×