Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zielonaaa

czy sa tu dziewczyny ktore przebywaja w anglii,irlandii i sie odchudzaja???

Polecane posty

Gość zielonaaa

j.w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
no co jest ,nie ma tu zadnej dziewczyny zza granicy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 29
aaa, ja jestem;D londyn:D masakra, chce schudac i nic ie idzie a w dodatku jestem tylko biednym studetem wiec wydawac na dietetyczne gadzety nie moge;/ a ty skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
no a pozatym mam 65kg 170cm. maaasakra.chcialabym dobic do 58 bo nie moge na siebie patrzec mimo ze w uk ie ma takiego nacisku a chudosc jak w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
no witam Cié;-)) ja jestem z okolic Oxfordu ,taka dziura:P mam 167cm i tez waze 65 kg ,chcialabym wazyc z 58,na poczatek:)) Juz od kilku dni sie tak zbieram i zbieram zeby zaczac dietkowac bo ze sportem sie jakos zaprzyjaznic nie potrafie:( Ile wazylas jak tu przylecialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
jasne,ze nie ma takiego nacisku jak w pl...tutaj wiekszosc kobiet ,dziewczyn,dzieci jest otylych,czasem mi zal takich mlodych dziewczynek ,ktore sa naprawde grube.. od kad pamietam u mnie w domu mama zawsze mowila,lepiej nie dojesc niz sie przejesc i mialam swieta racje... ja jak tu przylecialamwazylam prawie 70 kg ,wiec udalo mi sie juz zgubic te piec kg...ale z ponad miesiac temu bylo juz prawie 60 na wadze,tyle ze zmienilam prace,miejsce zamieszkania i troche odpuscilam a teraz zaluje jaka glupia bylam:( juz dzis jakbym nadal trzymala sie tego co wczesniej,czyli duzo ruchu w pracy(pracuje fizycznie)mniej jedzenia,ograniczenie slodyczy,gazowanych napoi,to bym pewnie juz wazyla te 58kg... ech ale nie ma sie co poddawac,chce od nowa zaczac... Ty sie odchudzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
ja pol roku temu mialam 60 kg ale na wiosne dobilam do 70. tutaj schudlam do 65 tak jak ty ale to dlatego ze stres itd, a teraz zaczynam tyc... no i musze oszczedzac o i nie mam tu jakichs kitchen facilities najlepszych;/ i to mnie niszczy. chce sie zabrac za madra dietke i w ogole ale kazdy dzien mija na czyms szybkim i sie odwleka moje postanowienie;/ ale oczywisice ie jem w fast foodach ani nic...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
to chociaz tyle,ze ty nie jesz fast foodow..ja za to bardzo lubie frytki z rybá:( moze nie jem tego zbyt czesto ale raz na pol tora tygodnia sie zdarza... w Polsce czesto jadlam kasze,warzywa gotowane,teraz wlasnie musze sie na to znowu przezucic bo za poltora miesiaca na urlop do Poslki lece a nie chce zeby sie rodzina i znajomi mnie wystraszyli:P wczesniej schudlam kilka kg bo jak pisala duzo ruchu,mialam ciezsza prace,caly dzien bylam poza domem,a teraz robie do 15stej i do domu..i wolne...pracy jest troche ale to bez porownania... Musze sobie zakupic jakis stepper w Argosie chyba:) Cwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
jedyne co to chodze. bardzo duzo chodze bo lubie spacery no i pracuje part time w hotelu, sprzatam pokoje wiec mam popierdal przez 8 godz 3 razy w tyg;D bez tego to bym juz wygladala jak wielorryb!;D echh...to co robimy;d?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
ja tez pracuje w hotelu i sprzatam pokoje ale full time:)..tyle,ze tutaj nie jest tak ciezko jak wczesniej ,mniej pokoi,fajnie ze mamy takie same zawody:)) ja tez dzieki temu,ze 8h jestem w ruchu nie wygladam jak slon,bo bylo by ciezko:) Ja juz gotuje sobie warzywa,brokuly i marchewke nic wiecej nie kupilam,a Tesco mam kawalek nie chce mi sie isc,pozno juz:Pzauwazylam,ze musze miec gotowe jedzenie na drugi dzien,tylko do podgrzania bo pozniej jak nie mam gotowe to zre co popadnie..a mam sporo tego w domu,musze wyrzuci te swinstwo Ile masz lat?20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
ja mam 20 lat:) jutro pogadamy bo musze spadac:* jak chcesz to podaj maila to sie odezwe jutro:):):) powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
nie wiem czy bede jutro bo od jutra prawdopodobnie nie bede miec neta:( No nic,jesli sie pojawie napewno sie odezwe. dzieki za rozmowe ;-)i rowniez zycze Ci powodzenia i wygranej walki z kg! Branoc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
czy jest jeszcze ktos z uk i sie odchudza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo tam
Ja moze troche nie w temacie, ale....za dwa tygodnie wyjezdzam do Anglii, jade z mezem, za granica mam juz rodzicow, ale strasznie sie denerwuje..Moze jakies rady dla poczatkujacych? Ile tam juz jestescie i jak przebiegala aklimatyzacja? :) I jedzenie rzeczywiscie tam takie tuczace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowe w Anglii
jak nie cchesz przytyć to nie przytujesz- na moim przykladzie sie to sprawdza. chlebek jakis normalny mozna znalezc jak sie szuka, a tych ich mrozonek nikt nie karze kupowac...dla chcacego nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
czesc dziewczyny:) coaster,mam nadzieje,ze tu zajrzysz i znowu pogadamy,bo mam neta juz.. Co do pobytu w Anglii ja jestem tu rok,tyle ze po raz drugi,wczesniej bylo 4 miechy,teraz 8.Szybko sie zaklimatyzowalam,w pracy tez nienajgorzej,wiadomo jak wszedzie czasem dobrze,czasem sa gorsze dni.Wrpcilam do Pl ,posiedzialam 2 lata i sporwotem tutaj wrocilam.Ciagnie mnie do Anglii,podoba mi sie tu,zycie jest latwiejsze,tylko pogoda do dupy:( dziewczyny cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
heej:) oj pogoda tu do dupy, malo powiedziane;D masakraa. ale mi sie tez tu baardzo podoba, jestem sto razy szczesliwsza niz w polsce hehe;) cho tesknie za domem;) zieloona jak tam dieta?? u mnie tak sobie. raz mi wychodzi a raz totalnie nie, np dzisiaj wole nie mowic, teraz mnie boli brzuch;/ ale obzeralam sie tylko do 14, otem tylko jogurt i lekka salatka z tunczyka:) cos mi sie wydaje ze zaczne stosowac Mż bo oraz lepiej mi to wychodzi a efekty podobno, tzn napewno sa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffe78
witam ja mam 30 lat i mieszkam w carlisle - czyli polnoc uk, co do wagi to mam 62 przy 165 ale dla mnie to ok, gorzej jest ze to tutejsze jedzenie pelne chemi powoduje ze zwiekszyl mi sie cellulit:( a i tez pracuje w hotelu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , ja jestem z Londynu ze wschodniej dzielnicy . Odchudzm sie odkad pamietam. Mam 165 i waze 65 ale chyba wygladam na wiecej, Razem moze pojdzie szybciej.Kupilam sobie slimmfasta moze to troche pomoze a wy co stosujecie sama dieta czy tez jakies cwiczenia moze w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
czesc dziewczyny:) fajnie,ze coraz nas wiécej coaster nie przejmuj sie ja niestety podobnie..ostatnio znowu za duzo jem,chociaz dzi sobie zjadlam ryz z brokulami i marchewká gotowana..a w pracy nie jem nic raczej b.rzadko zjem kanapké czy jakiego tosta.. tez myslalam nad MZ ale trzeba ciagle liczyc kalorie ..do ilu klalorii chcesz wiec jesc~? Slimfast?gdzie to kupilas i w jakiej cenie i w ogole od kiedy to juz zazywasz i czy sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
fajnie,e tez pracujesz w hotelu:) a pozostale dziewczyny gdzie pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
ueee ja tam nie bede liczyla zadnych kcl! ;D bede po rotu sie ogranizala z jedzeniem i jadla lekka kolacje. ja w pracy wlasnie jem bo mamy darmowe ciastka, zajebiste swoja droga;/ i wypasione rogaliki:( kuurde;/ ooo, z londynu, jak milo;)? i jak ci sie tu podoba?? zieonaa, nie lizymy kcl tyko jemy rozsadnie, najwieksze sniadanie, najmniejsza kolaje i duuuzo plynow:) no i dupe 3baby ruszyc z miejsca;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
kurde czemu w tej dziurze nie ma silowni😠 a wy macie u siebie silownie? coaster,latwo powiedziec,trudniej zrobic:D ale nie no racja trza sie ruszyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w londynie od 2 miechow i przytylam 6 kg i nie wiem jak jem tylko 1 posilek dziennie ale fakt faktem po 17 a to duzo daje jednak...😭 bedac w polsce wazylam 54kg a teraz to masakra ale tam to codziennie biegalam ,tutaj nie mam z kim ,zreszta wracam z pracy i jestem zmeczona choc nie mam ciezkiej ,dojazdy dobijaja 😭nie wiem jak wroce do polski ludzie mnie nie poznaja ,sie wstydze tak sie spaslam jak schudnac tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
no jak sie nie ma fizycznej pracy tutaj to ciezko:( ja tez nie bardzo wiem jak mozna tu schudnac..ale ja staram sie jak najczesciej jesc gotowane warzywa,jogurty,owoce swieze i suszone,unikam chleb bo mi nie smakuje na szczescie,unikam fast foodow,ja mam problem,ze jadam pozno zalozylam ten topik bo rowniez chcialabym sie dowiedziec jak mozna tu schudnac co jesz,ze tak ci sie przytylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Rowniez mieszkam w Anglii od 5 lat. W stratford upon Avon niedaleko Birmingham:) Mi po ciazy starsznie duzo zosało kg.A przytyłam 30 w ciazy:( Od dzis stosuje diste kopenhaska i licze na szybkie efekty:)Tak jak moje znajome:) Zapraszam do dietkowania:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonaaa
Witam Ja dzis mam wolne i jutro tez,wiec zamulam sobie na necie,bo kazdy znajomy w pracy,niestety rzadko mamy razem wolne:( Ja mam slabosc do rogalikow z czekolada ,wlasnie juz dwa takie pochlonelam na sniadanie:(kawe pije i postanowilam ,ze dzis zjem sobie ryz z warzywami na obiad a na kolacje mizerie,a w razie glodu woda (kupilam sobie taka smakowa z brzoskwinia i z czyms tam jeszcze,smakuja mi takie wody niegazowane)Sniadanie wiec bylo kaloryczne... Bylam na zakupach malych,kupilam sobie slodkie buciki na obcasie za grosze,lubie sklepy harytatywne.moze ktoras z was tez tam kupuje ubrania itd? Kopenhadzka,nie wytrwalabym chyba na sciesle okreslonej diecie..powodzenia Ci wiec zycze:) Pierwszy raz sie odchudzasz na tej diecie? Pozdrawiam dziewczyny i czekam na wasze wpisy:) aa i co myslicie dziewczyny o mizeriach,smietana light lub jogurt naturalny,odrobina soli...czy mozna to jesc w razie glodu,czy raczej odradzacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coaster 20
ja uwazam ze mizeria jest spoko;D! ja jeszze 4 dni pracuje w hotelu a potem tylko studia wiec moze dupa zaczac mi rosnac;/ ale moze znajde zas na jakas inna prace, byle nie w fast foodzie:D echh...zielona tak sobie mysle, co gdybysm zalozyly sobie cel np 10 kg do swiat? to akurat jakos 1 kg na tyg, dalybysny rade no nie? ograniczyc jedzenie i wiaodmo, nie jesc po 18,19... ja dzis czaczelam;D nie by toidealny dzien, ale slodyczy nie bylo, tylkko zdrowe zarcie no i biegalam 8 godz o hotelu jak wariat, a o 20 mam jeszcze jedna zmiane wiec godz sobie pobiegam znowu:D no i jest 18 i juz tylko herbatka i woda, jejeje. mam juz dosyc siebie spaslaka! i jak zielona;>? na 2 rogalikach poptrzestalo;d? witam wszystkie nowe laski z uk;D! a co do produktow, mysle ze chleb tu przede wszystkim wchodzi w boczki i tylek. ja bym badziej stawiala na owoce warzywa i jogurty naturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aat
doloczam sie!!! Fajny temacik, ja mysle zeby pierwszy raz w moim zyciu odwiedzic GYM hehehe podobno musze najpier sie umowic na induction,znalazlam silownie na zasadzie pay as you go bo wiem ze jak wykupie 6 miesieczne mebeship to bedzie straya pieniadzy bo ja silnej woli to nie mam!!!!!! trzymam za was wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×