Odpowiedz na ten temat

30,40kg w dół. Zaczynamy.

• Betka54 2017.08.18 [16:13]
    https://www.kwestiasmaku.com/przepis/pulpecik i-w-sosie-pomidorowym
    to jest przepis, z którego korzystałamusmiech.gif godne uwagi są też w sosie koperkowym a w ogóle kwestia smaku ma dobre przepisy, również na ciasta. Polecam
  • Nowa ja Lena 2017.08.19 [06:07]
    Hej dziewczyny, ja dziś cały dzień w pracy i właśnie powoli się do niej szykuje usmiech.gif tzn pakuję pudełka na 4 posiłki ...wczorajszy spacer bardzo się udał był ogromny upał ale było warto, Kalwaria i procesja zaśnięcia Matki Bożej to jedno z moich najwcześniejszych wspomnień jako małą dziewczynkę zabierał mnie tam zawsze dziadek, niestety dziadek już nie żyje, a teraz ja, jak akurat mam wolne zabieram swoje córki, nie jestem jakaś bardzo religijna to bardziej czas na taki wewnętrzny spokój ,wyciszenie, zadumę ...
  • Nowa ja Lena 2017.08.19 [06:11]
    Szczerze bo chyba Ty Nati pytałaś mnie o ilość kalorii na tej diecie popatrzyłam do książki Dieta Przyśpieszająca Metabolizm i nie mogę znaleźć takiej informacji, ale jeszcze poszukam będę wdrażać tą dietę od poniedziałku bo póki co muszę zakupić składniki i lepiej się z nią zapoznać co wolno a czego nie usmiech.gif
  • Nowa ja Lena 2017.08.19 [06:22]
    i na tym jadłospisie 3d chili też nie widzę ale jeszcze przepatrzę bo dostałam go od znajomej , a książkę Haylie Pomroy Dieta przyśpieszająca metabolizm znalazłam w bibliotece ... dziś mam następujący plan
    Ś: 2 średnie kromeczki z margaryną optima i serkiem białym president o smaku suszonego pomidora i cebulki
    II Ś: owoce mam akurat 3 brzoskwinie ciasteczka
    O: dorsz smażony z masłem z kuchni Lidla i porcja brązowego ryżu
    P: sałatka z tuńczyka, ogórka gruntowego i czerwonej cebuli na liściach zielonej sałaty z dresingiem
    K: nie ustalone
    Przepis na dorsza jest tutaj robiłam z tej stronki akurat
    https://kuchnialidla.pl/smazony-dorsz-z-czosn kowo-cytrynowym-maslem
    a sałatkę z tuńczykiem z tej książki ale jest średnia zależy kto co lubi ale podaje przepis poniżej
  • Nowa ja Lena 2017.08.19 [06:36]
    Sałatka z tuńczyka z ogórkiem
    na 2 porcje
    puszka tuńczyka (150g) w sosie własnym,
    3 średnie ogórki szklarniowe, drobno posiekane,
    1/2 szklanki świeżej bazylii drobno posiekanej,
    2 łyżki zmielonej czerwonej cebuli,
    2 łyżki soku z cytryny
    1 łyżka musztardy
    szczypta soli morskiej
    szczypta pieprzu czarnego .. u mnie soli i pieprzu było sporo
    2 szklanki posiekanego świeżego szpinaku, kapusty, lub jarmużu u mnie była to zielona lodowa sałata
    Dobrze odsącz tuńczyka z zalewy i włóż do niewielkiej miski. Dodaj ogórki, bazylię, cebulę, sok z cytryny i musztardę, dopraw solą i pieprzem . Podawaj sałatkę z tuńczyka na szpinaku, kapuście lub jarmużu u mnie to były kawałki zielonej sałaty lodowej ...skrop sosem nieobowiązkowe
    Przepis na sos
    sos do sałatek i dip do warzyw do fazy 2
    na 3/4 szklanki
    1/2 szklanki posiekanego obranego ogórka
    1 ząbek czosnku.... dałam więcej
    3 łyżeczki octu balsamicznego lub jabłkowego
    2 łyżeczki kolendry lub natki pietruszki
    1 łyżeczka koperku
    1/2 łyżeczki stewii lub ksylitolu
    1/8 łyżeczki soli morskiej
    włóż wszystkie składniki do blendera i zmiksuj na gładko usmiech.gif
  • Nowa ja Lena 2017.08.19 [06:37]
    to tyle ode mnie zmykam powoli będę w miarę możliwości zerkać odezwę się wieczorem późnym usmiech.gif
  • zbijamywage_pl 2017.08.19 [08:46]
    Może kogoś zainteresują warzywa wspomagające odchudzanieusmiech.gifhttp://zbijamywage.pl/przydatne-przy-odchudza niu/4-letnie-produkty-wspomagajace-odchudzanie-cz-1
    Walczysz z kilogramami? Zerknij na: zbijamywage.pl
  • nati32 2017.08.19 [11:08]
    OOO dziękuję za pomysł, nie wiedziałam co na kolację, sałatka z tuńczykiem, dobry pomysł. Skoro mówisz, że średnia z tego przepisu, to poszukam jakiejś innej w internecie. A ja na obiad pulpety w sosie własnym i zaraz sprawdzę jaką kaszę najlepiej do tego.
    A propos jaglanki. To robicie z takiej kaszy z torebek? Dużo jej w jednej torebce, nie wiem co zrobić z resztą. Mój mąż nie je takich cyt. "wynalazków" :/
    7.08 - 101,7; 14.08 - 97,7
  • gość 2017.08.20 [06:32]
    Hej dziewczyny
  • Nowa ja Lena 2017.08.20 [06:38]
    Hej dziewczyny usmiech.gif
    ja jak gotuję kaszę jaglankę to zwykle w woreczku albo małą porcję, i inne kasze też w woreczkach zjadam zwykle połowę albo 3/4 woreczka a drugą połowę jak nie ma chętnych do zjedzenia wkładam do lodówki tylko wyciągam z woreczka , u mnie kasza czy ryż to nie taki duży problem bo mam córki już spore i lubią zarówno kaszę jak i ryż nawet brązowy a mąż to rzeczywiście tylko ziemniaki by jadł i schabowego każdego dnia, ale staram się teraz przemycać im także jakiś fajny posiłek zdrowszy aby nie gotować dla każdego osobno zwłaszcza że sporo jestem w pracy usmiech.gif
  • Nowa ja Lena 2017.08.20 [06:43]
    Teraz zamierzam z tymi przyprawami bo dieta 3 d chili opiera się na dużej ilości przypraw i tej diecie przyśpieszającej metabolizm gotować dla całej naszej rodzinki usmiech.gif zobaczymy co z tego wyjdzie, dziewczyny nie mają problemów z wagą ale lubią różne nowe smaki poznawać i próbować nowości niestety gorzej z mężem oczko.gif ale co tam najwyżej będzie każdego dnia jeździł po kebaby usmiech.gif no i na szczęście moje dziewczyny lubią kaszę , ryż czy frytki z batatów czy z marchewki ...
  • Nowa ja Lena 2017.08.20 [06:45]
    coś nam temat trochę szwankuje i nie ma od razu moich wpisów dziś zupełnie nie mam pomysłu ale niestety też mam dzień w pracy od rana pada albo raczej leje strasznie kupię sobie coś fajnego w biedronce przed pracą i napiszę wieczorem co wybrałam usmiech.gif
  • Nati32 2017.08.20 [07:27]
    Cześć usmiech.gif jak leci? Mierzycie się cm?
  • nati32 2017.08.20 [07:48]
    No właśnie, bo chciałam przestać marnować i wyrzucać jedzenie, wiec musze wymysłem ze dwa posiłki z ta kasza. Ja dziś na śniadanie kefir, otręby, suszone śliwki, migdały. A na obiad pulpety z wczoraj. Mężowi oczywiście wersja fit nie smakowała, tez by tylko na schabowych, kebabach i pizzach leciał a szczypiorek waży tylko 74kg.
  • Betka54 2017.08.20 [20:27]
    Nati, co do oszczędności. Ja nie gotuję całej torebki kaszy. Rozcinam , wyjmuję 3 łyżki, zalewam zimną wodą i lekko solę . W trakcie gotowania kasza wchłonie wodę. Dolewam jeżeli trzeba. gotuję ok 15 min.
  • Betka54 2017.08.21 [20:33]
    Całe moje postanowienie jest do pupy... Wmłóciłam dziś tyle słodkiego, że będę się bała zważyć. Oj, gdyby tak można było wcisnąć w sobie guzik konsekwencji, albo zdrowego rozsądku. Znów zejdzie mi ze dwa dni zanim wytłumaczę sobie po co i dlaczego powinnam schudnąć...............A wy tak cichutko, jak myszki? grzeszycie?
  • nati32 2017.08.21 [20:49]
    Nie, ja się trzymam. Nie mam wagi, wiec dopiero pojutrze się zwaze. Gdzieś wyczytałam ze trzeba się zapytać siebie w takich sytuacjach: czy ta czekolada to zachcianki czy potrzeba. Jak zachcianki to nie jemy a jak potrzeba to jemy jedna kostkę. Przecież nasza psychika czasami potrzebuje odskoczni.
  • Betka54 2017.08.21 [20:55]
    Nati, nie chcę czekolady... pochłonęłam drożdżówki, a teraz zmiatam co mi pod rękę wejdziesmutas.gif W ruch poszła konfitura, chleb z żurawiną, wafle ryżowe z konfiturą i ciągle nie czuję sytości.... Ucieklam z kuchni...
  • Betka54 2017.08.21 [21:55]
    Dobra, może jutro będzie lepiej. Chyba stres mnie zżera....Niektórzy maja tak, ze stres nie pozwala im nic przełknąć. Ja mam odwrotnie, problemy zapychamsmutas.gif NIE LUBIE PONIEDZIALKOW, pa dziewczyny, do jutra
  • Nowa ja Lena 2017.08.22 [05:51]
    witajcie dziewczyny
    może to obżarstwo ma związek z pogodą, gdy były upały niewiele jadłam przez cały dzień głównie owoce i byłam syta i miałam sporo energii owszem bardzo dużo też piłam wody w takie upalne dni, teraz gdy takie przeskoki temperatur jest mi zwyczajnie zimno i chce mi się o wiele więcej jeść aż boje się co będzie jesienią i zimą, ja też ostatnie dni nie najlepiej miałam zacząć ładnie od poniedziałku i cały dzień w pracy byłam na owockach a potem jak wróciłam to się zaczęło mięsko, mięsko mięsko pod każdą postacią ...i pochłonęłam na noc sporo kalorii , mnie na szczęście na słodkie tak nie ciągnie ale chipsy , mięso , sajgonki, to moja zguba
  • Nowa ja Lena 2017.08.22 [12:45]
    co tutaj tak pusto usmiech.gif ja dziś nareszcie wolne właśnie odpoczywam za chwilę idę poćwiczyć może długi spacer z kijkami usmiech.gif
  • Nowa ja Lena 2017.08.22 [12:48]
    Nati, Betka, Wesoła Jagódka i Wszystkie inne mile widziane meldować się usmiech.gif
  • nati32 2017.08.22 [14:44]
    Hej. U mnie wszystko dobrze dietetycznie. Jem smacznie, regularnie, piję dużo wody tylko strasznie nie mogę się zmotywować do ćwiczeń. Nie będę udawała, nie mam czasu na siłownię czy basen, ale w domu żeby poćwiczyć to bym znalazła czas, tylko mi się strasznie nie chce. Ale ja zawsze miałam z tym problem. Mogłam i nie jeść wcale, ale ćwiczyć to trudno się zmusić. Tym bardziej, że wiem, że po diecie nie kontynuowałabym siłowni czy basenu. Mój ruch będzie ograniczał się do spacerów dłuższych i krótszych. No i nie wiem :/ jak u was?
  • Betka54 2017.08.22 [17:30]
    hej, dziewczyny. Wróciłam z pracy i wrąbałam talerz makaronu z grilowanym mięskiem i warzywkami. W pracy też nie za zdrowo. Ale nie tak tragicznie, przynajmniej słodyczy nie było. Jutro ponowna próba, zaczynam się spinać, mam gubić masę, a nie nabieraćusmiech.gif Lena, chipsy feee, reszta ok, nawet sajgonki. O kurczę, zjadłabym sajgonki. Robisz z mięskiem, czy z warzywkami?
  • Betka54 2017.08.22 [17:35]
    Nati, ja lubie ćwiczyć. Tyle,że w grupie, samej mi się nudzi.Taka już jestem.....społeczna. Czekam właśnie na początek sezonu fitness - trwa przerwa wakacyjna. Wyobrażam sobie, jakie mam sztywne mięśnie i jakie będę miała zakwasy po 2,5 m-ca przerwysmutas.gif Ale co tam...później już tylko lepiej.
  • Betka54 2017.08.22 [21:58]
    jesteście dziewczyny? jak dzisiaj? dałyście radę?
  • Betka54 2017.08.22 [22:09]
    .....i tylko echo odpowiadajezyk.gif
    ja od rana zawsze jestem w pracy i wracam koło 16.00. Zanim zrobię co muszęusmiech.gif to już ok. 18.00 i dopiero mogę dołączyć. A u Was raczej odwrotnie? ooo ale ok, przynajmniej nasz topic jest aktywny cały czasoczko.gif A że monologi...smiech.gif teraz zmykam spać raczejziewanie.gif spokojnej nocki i powodzenia jutrospioch.gif
  • nati32 2017.08.23 [05:37]
    Ja właśnie odwrotnie. Wstaje wcześnie i wtedy właśnie mam czas, a chodzę spać kolo 21-22 oczko.gif myślę właśnie o dzisiejszym menu i mam ochotę na słodkie śniadanie. Po 2.5 tyg diety mam wielką ochotę na coś do picia co nie jest woda. Pijecie może napoje light, np cola zero?
  • Nowa ja Lena 2017.08.23 [05:45]
    Hej dziewczyny usmiech.gif
    ja w miarę dałam radę wczoraj usmiech.gif było ok tylko spacer za krótki zdecydowanie, dzisiaj zamierzam spacerować więcej ...
    powiem Wam że ja jestem z natury takim rannym ptaszkiem , pobudka o 4 usmiech.gif i rano mam świeży i chłonny umysł, zwykle przed pracą robię na szybko jakiś obiad dziewczynkom , zwykle rano myję włosy ...a wieczorem 21 , czy 22 i ja padam jak mucha oczko.gif
  • Nowa ja Lena 2017.08.23 [05:53]
    dziś do pracy już, tylko dzień miałam wolnego , więc od wczesnego rana się krzątam, ja pracuję niestety obecnie po 10 czy 11 godzin więc dość sporo ,znaleźć w takim rytmie jeszcze czas na spacery czy coś więcej trzeba sobie bardzo dobrze zorganizować i zaplanować dzień ...
    moje córki już są spore , więc nie ma z nimi takiego problemu, samodzielne właściwie pannice usmiech.gif właściwie mamy takie dobre przyjacielskie relacje... teraz do wtorku cały czas pracuję, łącznie z tym że w czwartek i piątek wyjeżdżam na eventy

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...