Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nati32

30,40kg w dół. Zaczynamy.

Polecane posty

Gość Nowa ja Lena
gdzie mój wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem twarda. Zmieniałam na 3 posiłki dziennie i czuję się świetnie i najedzona :) dużo chcesz schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati napisałam na "2 sniadanie". Ja co prawda schudłam w miesiąc 3.5 kg mam do zrzucenia 10 ale jem 4-5 pelnowartosciowych posiłków. Grunt to chudnac zdrowo. No ale każdy robi jak uważa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już po kolacji mniam pyszne bylo :) A jak tu u Was z ważeniem ? Macie jakiś określony dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja tez 3 posiłki dziennie plus kawa bez ktorej nie potrafię żyć , mój pierwszy cel to zobaczyć 7 z przodu . Dzis rano się przeraziłam kiedy weszłam na wagę!! Ja będę sie ważyć codziennie bo inaczej nie wytrzymam :P ale jesli macie jeden określony dzień to bede pisala ile schudłam (daj Boże) heh miłego wieczorku ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, każdy robi jak uważa. Ja jem 3 pełnowartościowe posiłki, odpowiednio kaloryczne, chudnę zdrowo, dietę mam od dietetyczki. Powodzenia. Wg pomiarów powinnam ważyć 57,5kg, ale nie sądzę, że do tej wagi dobiję. Na razie pierwszy cel w tym roku to 80kg. Do koleżanki co ma kaloryczność 1200kcal, może powinnaś trochę zwiększyć kaloryczność. Przy naszych gabarytach 1200kcal to bardzo mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nati najważniejsze że się dobrze czujesz :) Gość 13;30 za dużo chleba i nie ma warzyw i owoców. Co to jest jedna marchewka :) Napisze co ja jem może coś Cię zainspiryje:( Sniadanie: omlet z jogurtem i owocami/ owsianka z owocami lub kanapka z dużą ilością sałaty, pomidora ogórka i białego sera 2 sniadanie: kanapka/ tortilla pełnoziarnista z warzywami i kurczakiem/ zupa krem z ryzem/ pudding chcą z owocami Obiad ryba lub kurczak z warzywami i 3 łyżkami kaszy, ryżu lub makaronu. Albo sałatka z sałaty lodowej warzyw kurczakiem lub ciecierzyca z garstka pelnoziarnistego makaronu. Makaron w sosie pomidorowym z warzywami i kurczakiem . Ciecierzyca lub soczewica w pomidorach z kaszą bulgur Podwieczorek zupa krem lub sałatka z kurczakiem. Czasem shake z chia owocowy lub z cieciorella (krem czekoladowy z ciecierzycy) Kolacja mało ćwiczę więc raczej białko plus warzywa czyli albo omlet z warzywami z serkiem wiejskim, serek wiejski z warzywami, kurczak z warzywami lub gotowane jajka i do tego dużo warzyw. Codziennie łyżka oleju lnianego i dużo wody i płynów 3-3.5 l. Czarna herbata się nie wlicza bo tak jak kawa odwadnia o oczywiście można pić i kawę i herbatę ale trzeba uzupełnić dodatkowo szklanka wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Gościu woow nie zły jadłospis . Dużo czasu schodzi nad przygotowaniem tego wszystkiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :) np owsianka to wieczorem zalewam 4 łyżki płatków mlekiem dodaje rozgniecionego banana i wstawiam do lodówki. Rano chwilę podgrzewam daje np borówki i pyszne sycące śniadanko gotowe w minute :) bazę do omletu również wieczorem biorę 2 jajka 2 łyżki płatków łyżkę serka wiejskiego mieszam i do lodówki. Rano na odrobinę Kaśka i na małym ogniu stawiam i idę się w tym czasie malować. Przewraca chwilę i na talerz na to łyżka jogurtu lub cieciorelli i pokrojone owoce. Piersi z kurczaka marnuje piękne w piekarniku na 2 dni. Warzywa tak samo zazwycZaj bakłażan cukinia papryka cebulka również doprawiam i do torebki foliowej. Chia Coś robi się migiem. 3 łyżki chia dnia jak chce na gęsto to daje mały jogurt naturalny i jakieś owoce. Jak w formie pitnej to wtedy mleko i lubię właśnie z cieciorella. Taki czekoladowy shake a syci :) kaszę też mam paczuszkę na cały dzień. Często np biorę mrożony filet ryby na to przyprawy mrożony szpinak czosnek odrobiną oliwy 25 minut w piekarniku do tego jakąś kasa czy makaron i fajny obiad wychodzi. Gotuję więcej ciecierzycy i daje do sałatek czy robię cieciorelle. Zupę krem też mam na 2-3 dni. Nie robię nic wymyslnego. Ma być szybko i prosto i tak żebym nie musiamusiał robić swój obiadów bo mam 2 chłopaków w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omlet na odrobinie masła nie wiem skąd ta Kaśka się wzięła: ) No i ja.libie śniadania na słodko. Dzięki temu nie mam chcucy na niezdrowe słodycze: ) dla siebie przygotowanie zajmuje mi 30 min. Bo chia też czasem robię na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) ja juz po sniadaniu zabieram sie za male porządki . Piękny dzień sie zapowiada wiec wieczorem moze skoszę trawę . Dzis jestem pełna energii ;) A Wy dziewczyny wszystkie jesteście aktywne zawodowo ? No ja jestem mamą i żona na pełen etat i tak sobie mysle ze w pracy łatwiej byłoby mi utrzymać diete. W domu to tu cos czlowiek skubnie tam doje po dziecku i dupka rośnie ;) eh koniec tych przemyśleń! Lecę do prania ! Miłego dnia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blanka Ty wiesz że to wszystko wymówki ;) ile lat mają dzieci? Ja też żona, matka, pełen etat. Po pracy biegiem do synka, cos w domu ogarnąć i ciężko mi poćwiczyć. Wczoraj pół godziny ćwiczyłam a zaczęłam grubo po 22 :) Rozumiem że w domu ciężko o regularnosci dlatego warto sobie wcześniej przygotować jedzonko i może wbić w telefonie przypomnienie o wodzie i posiłku :) i wg mnie masz fajnie bo możesz sobie wszystko zorganizować tak żeby poćwiczyć rano wykąpać się i pachnąca czekać na męża. Tak robię w weekend rano ćwiczę Synek w tym czasie się bawi lub ogląda bajkę a ja się pocę na macie: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ;) wpisz sobie jakiegoś nika bo tu na tym topiku sami goście i nie wiadomo kto co pisze . Wtedy będzie łatwiej. Tak wiem wymówki i słaba siła woli nawet słabiutka ! 7 i 4 lata maja moje skarby. Córcia w tym roku idzie do pierwszej klasy . Gościu eno eno to ty sie gimnastykujesz ! A ja sie nie potrafię zmusić :( może wrzucisz jakiegoś linka na fajne ćwiczenia dla początkujących ? Jesli masz swoje ulubione , u mnie to z kondycja cieniutko. A Twoje dzieci ile lat maja ? Kochana dużo masz do zrzucenia ? Kiedy zaczęłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję na pół etatu. Jakbym chciała to bym znalazła czas na ćwiczenia np wieczorem, albo właśnie teraz, ale nie mogę się zmusić. Uprawiam spacery, koło 1h dziennie i sobie z 15min tańczymy z córką latino po domu, aż padniemy i tyle na razie. Może jak schudnę będę mieć większą ochotę. Chodzi o to, że ja wiem, że po osiągnieciu mojego celu nie kontynuowałabym siłowni i ćwiczeń. Zawsze jak się odchudzałam to z siłownia 3 razy w tyg po 1.5-2h. Ale potem rzucałam to i kg wracały plus oczywiście nieodpowiednia dieta. Więc chcę teraz się odchudzić i wykonywać takie ćwiczenia jakie już zawsze będę czyli spacer, taniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Cześć wszystkim, witam nowe koleżanki:) Poczytałam, bo wczoraj mnie nie było, więc trochę lekturki mi spłodziłyście;) Ja mogłabym być pewnie Waszą mamą dziewczyny, ale cel mam dokładnie taki sam jak Wy:D Pracuję na pełen etat, moje dzieci są dorosłe, a ja staram się być aktywna. Mam ogród dość spory, ale mało czasu aby sie nim cieszyć. We wrześniu wznawiam ćwiczenia. Jem tak jak wiecie z poprzednich postów raczej wszystko, raczej prosto, unikam słodyczy (moja miłość) i pieczywa. Też mam dietkę rozpisaną u dietetyczki ale ona wymaga trochę poświęceń i wyrzeczeń a mój czas jakby się skurczył razem z moją silną wolą. Ważyłam 68,8 kg gdy zaczynałam. Zaproponowałam kontrolne ważenie 1.09.2017. Nati zaakceptowała:)To tyle o mnie. Pasują mi te słodkie śniadanka i bardzo chciałabym przepis na cieciorellę(?) o ile dobrze zapamiętałam....... :)sks mnie dopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Lena, dzięki za info o imprezce. Nie miałam wątpliwości, że wszystko się uda:) Trochę martwiłam się o pogodę. Nati, czytam, że przyjęłaś ten nowy system 3 posiłków. No i może dobrze. Ale ja bym nie dała rady. Do gościa:) nazwij się jakoś...:D Masz świetne przepisy, takie jedzonko mi pasuje. Moja dieta przewidywała węgle wieczorem. Oczywiście do tego miałam zaleconą suplementację. Owoce były odrzucone prawie wszystkie. Tyle, że szybko waga szła w dół. Straciłam 7 kg w niewiele ponad miesiąc. Ja w ogóle kocham tortille, placuszki itp. Blanka, dasz radę. Cel wyznaczony i do przodu,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
dziewczyny, coraz nas więcej a ja znowu monolog prowadzę.... ale Wy jesteście aktywne rano, gdy ja pracuję. Blanka, w pracy z utrzymaniem diety też jest różnie. Zależy jaka praca i .....pomysły koleżanek:D A ile powodów do zjedzenia czegoś wyjatkowego i wyjątkowo tuczącego. No i to siedzenie przy monitorze komputera, a wtedy pupka rośnie. Mój M mówi, że pupkę to miałam...a teraz dupsko po prostu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie dziewczyny wieczorem :) dom wysprzątany, trawa wykoszona , a ja leżę na łóżku zmordowana i do kąpieli zmusić sie nie mogę.... Dzień zaliczam jak najbardziej do udanych . Dietetycznie bylo ok i ruchy tez miałam dobre przy kosiarce ;) oby tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
ja jestem niewysoka Blanka, chce nie wiecej niz 10 kg. Taki cel mam do konca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ale sie spisalas dziewczyno! kawal dobrej roboty! Umnie tez trawa do koszenia:D Kurtka, nie pisze mi polskich liter. trudno, nie bede wylaczac, bo potem nie mozna wejsc na topic. Gotuje teraz na jutro, béde tak z doskoku przy kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam A6W - http://kaitect.com/scR Zauważycie efekty w bardzo krótkim czasie! najważniejsza jest systematyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Blanka, jakie iloci jesz przy mz? Ja mam 162 cm, wiéc 68 kg to nie jest dobrze. Jestem okragla:( Ale przy twoim wzroscie, to bylaby calkiem przyzwoita waga. A do jakiej dazysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh już wykapana i pachnąca siedzę :) dzieciaki juz spia mam chwile czasu dla siebie . Dawniej pewnie otworzyła bym jakies piwko ze soczkiem mmm ;) ale dzis musi mi wystarczyć sama książka bez dodatków! Betka no do koszenia trawy sie polecam :) ale bede miala jutro zakwasy ! Już to czuje . Wiesz nie mam jakiejś upragnionej wagi. Chce sie dobrze czuć sama ze soba :) Mam 167 wzrostu wiec tez jakimś gigantem nie jestem ! A co do kcal to nie wiem ile jem bo nie znam sie na tym i nie umiem tego wszystkiego obliczać . Staram się jeść mniej niż dotychczas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Juz ugotowałam. Krupnik dla męża, dla siebie przygotowałam płatki owsiane na jutro na śniadanie. Zalałam mlekiem i banan rozgnieciony, do lodówki tak, jak pisał gość, który hmm...zagościł na chwile;) Ugotowałam kasze bulgur, wiec jutro jak wrócę z pracy zrobię ja z warzywkami - z cukinia, suszonymi pomidorami i natka. Kolacja ok. Mam upieczona piers indyka, zjem na obiad z jakims warzywem. Na drugie sniadanko zjem jajko i salatke z papryki, avocado i ogorka kiszonego z oliwa z oliwek. na podwieczorek planuje po prostu pare orzechow lub np. owoc kiwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Blanka, duzo tego koszenia masz? Niedlugo zacznie sie moja ulubiona czynnosc w ogrodzie - sprzatanie lisci. Kosic tez lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
Ostatnio dostalam fajny przepis na zupe z soczewicy. Zamierzam ja ugotowac, moze jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betka54
znowu wpisy nie przechodza. pewnie wskocza hurtem na nowa stronke. Zmykam lulu bo jutro rano niestety trzeba wstac do pracy. Kolorowych snow wszystkim🌻. nie zapomnijcie - jutro rano wazenie i prezentacja wynikow. Nowe cele na wrzesien. buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa ja Lena
ja chyba odezwę się dopiero jutro , mam młyn jestem od wczoraj za koleżankę w pracy :) jutro wolne na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×