Odpowiedz na ten temat

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

• Do_ro_ta 2017.01.13 [21:22]
    A ja polecam przedłużanie rzęs w salonie na Warszawskiej Pradze. Starannie, co zapewniło długi efekt http://czas-odnowy.pl/przedluzanie-rzes/
  • kolasek 2017.01.17 [10:56]
    Dokładnie się z Tobą zgadzam. Kwestia jeszcze tego żeby właśnie tak jak Ty trafiłaś na swoją Panią Kasię z salonu Elegante, znaleźć dobrą stylistkę rzęs, która perfekcyjnie wykona zabieg. Najlepiej żeby przynajmniej ze 4 miesiące utrzymywał się efekt.
  • gardena 2017.01.27 [15:15]
    ja nie wyobrażam sobie już mojego oka bez rzęs, robię regularnie w magic visage na śródmieściu, efekty są super, do tego ceny naprawdę przyzwoite jak na Warszawę, poza tym sama lepiej się czuję jak mam założone rzęsy bez nich czuję się naprawdę łyso.
  • szafiarka56 2017.01.28 [15:17]
    Gardena a jaką metodą P. Estera Ci zakłada? Bo ja robię 1:1 i zastanawiam się nad objętościową bo ona strasznie zachwalała.
    Jak Ci się trzymają od niej rzesy?
    Ja jestem mega zadowolona.
  • gardena 2017.01.30 [14:13]
    ja też robię metodą 1:1 bo wydaje mi się, ze wygląda najbardziej naturalnie, na wakacje planuje zrobić sobie 3D, żeby rzęsy były bardziej podkreślone. Jestem bardzo zadowolona z efektów, rzęsy długo się trzymają, uzupełniam tylko 1 w miesiącu.
  • gość 2017.01.30 [23:28]
    a jak cenowo, gardena?
  • gardena 2017.01.31 [10:10]
    a tutaj masz cennik, możesz sobie podejrzeć salonmagic.pl/cennik.php ale uważam, że ceny są naprawdę przyzwoite.
  • Zlosnicazla 2017.01.31 [12:01]
    Nie ma szans zeby efekt utrzymal sie 2-3 mce bo rzesy wypadaja.
    Zainwestuj lepiej w kuracje Revitacell i bez przedluzania bedziesz miala piekne rzesy
  • Zlosnicazla 2017.01.31 [23:23]
    Nie przedłużaj oczko.gif kup serum do rzęs Revitacell a będziesz się cieszyla bajecznymi rzęsami NATURALNYMI
  • gardena 2017.02.08 [12:33]
    no 2-3 miesiące to rzęsy nie utrzymają się na pewno nie ma szans, ja przedłużam rzęsy w Magic Visage i wracam na poprawkę raz w miesiącu, to wystarcza, kiedyś musiałam chodzić co 2 tygodnie, więc teraz wiem, że można trafić na różnej jakości kosmetyczki, Estera u której teraz robię rzęsy jest bardzo dobra.
  • Karcia222 2017.02.26 [13:33]
    Ja podobnie jak gardena przeniosłam się do Pani Estery do Magic Visage i jestem zachwycona. Super jakość i jak proszę o naturalny efekt, to taki dostaje, a nie jak wcześniej w innym gabinecie efekt laleczki. Bardzo przyzwoite ceny jak na Warszawę. Zdecydowanie polecam.
  • gardena 2017.03.03 [12:02]
    to prawda efekt laleczki jest masakryczny, nie wiem jak laski mogą sobie zakładać takie rzęsy to wygląda mega niedobrze, ja cieszę się naturalnym wyglądem rzęs w Magic Visage, dziewczyna na wyczucie i robi rzęsy dobrze, a nie kiczowato jak niektóre kosmetyczki.
  • gość 2017.03.05 [21:14]
    Może Tobie się nie podobają Gardeno wywinięte rzęsy, ale maja swoje zalety. Jestem po rzęsach 1:1 od 2 dni. Chodziło mi właśnie o to, żeby je zagęścić, a nie mega wydłużyć. Fajnie, jak się ma swoje rzęsy i zagęszcza odżywkami... A jak się ma co trzecią rzęsę i ubytki w zewnętrznych kacikach na pół cm? Tak mi powypadaly rzęsy po ciezkiej chorobie, że nie było mowy o malowaniu, bo prawie nie było czego malowacsmutas.gif Do tego mam nawracajace zapalenie spojówek, i nie mogę używać tuszu ani cieni, ani zadnych preparatów.. Kosmetyczka dokonała wręcz cudu. Mam wywinięte, gęste rzęsy, które do tego zaslaniają moje opadające powieki, i przez to odmladzają. W moim mieście zapłaciłam , uwaga...100zl, a za wizytę "doklejkową"zapłacę 50 zł. Jestem rodowitą Warszawianką, ale na szczęście wyprowadzilam się z Wwy. Chore ceny to jeden z powodów.
  • gardena 2017.03.06 [10:46]
    ja przedłużam rzęsy metodą 1:1 w salonie Magic Visage w Śródmieściu, wracam zawsze bo bardzo podoba mi się efekt naturalnych rzęs, nie są przesadzone i nie czuję, że wyglądają sztucznie na moich oczach, do tego cenowo też jest super, bo nie przepłacam za zrobione rzęsy.
  • Karcia222 2017.03.17 [11:24]
    Gardena, No właśnie mi zawsze zależy na tym aby wyglądać naturalnie. Robię sobie rzęsy bo nie chce mi się codziennie malować ale nie chciałabym wyglądać sztucznie. Niektóre dziewczyny mają zrobione tak długie i gęste, że nie mogę patrzeć jak sztucznie wyglądają. Pani Estera z Magic Visage stawia właśnie na potrzebę Klientki, ja chcę naturalnie wyglądać to taki efekt dostaję. Wiem, że robi też efekt hollywood czy ileś tam D ale to nie dla mnie. Choć każdy wybiera to co lubi usmiech.gif
  • gardena 2017.03.20 [10:29]
    ja robię sobie metodą 1:1 najlepiej się czuję mając takie rzęsy na oczach, ale zastanawiam się czy na wakacje nie zrobić sobie Hollywood Lashes, żeby w wakacje rzęs były bardziej wyraziste.
  • Karcia222 2017.03.27 [09:47]
    No Gardena, to muszę przyznać, że odważna jesteś usmiech.gif Widziałaś zdjęcia u Pani Estery w salonie tego efektu Hollywood? Dla mnie jest meeeega odważny. Ja bym chyba źle się czuła z taką firanką rzęs. Ja nawet w metodzie 1:1 widzę, że mam rzęsy oczko.gif No ale ja mam jasną karnację, to każdy efekt u mnie widać.
  • gardena 2017.03.27 [11:47]
    no ja mam czarne włosy i ciemną oprawę oczu, skórę też mam dość ciemną dlatego wyraziste rzęsy mi pasują, a na wakacje będą idealnym rozwiązaniem usmiech.gif na pewno wrócę do Estery na założenie rzęs.
  • natalka234 2017.04.04 [09:35]
    Zawsze przed okolicznościowymi imprezami chodzę na zagęszczanie i przedłużanie rzęs do http://dayspashe.pl. Tańszej oferty w Warszawie nie znalazłam muszę przyznać. W sumie już nawet nie szukam, bo jestem zadowolona z opieki tamtejszych kosmetyczek. Przede wszystkim korzystają z dobrych jakościowo produktów. Napisz do mnie wiadomość w razie czego to ci jakieś zdjęcie udostępnię do wglądu.
  • ulejka 2017.04.19 [11:47]
    ja od kilku miesięcy regularnie przedłużam rzęsy w salonie Magic Visage w Śródmieściu, jestem bardzo zadowolona bo dziewczyna z salonu rewelacyjnie zakłada rzęsy, długo się trzymają więc nie muszę często chodzić na ich uzupełnianie.
  • Marika856 2017.05.18 [14:44]
    Mieszkam w Warszawie i przedłużałam rzęsy u Magdaleny Bąk. Wyszłam zadowolona, tak więc polecam. Warto tam zajrzeć, tym bardziej jeśli szukasz dobrego salonu.
  • gość 2017.06.17 [20:27]
    Hej dziewczyny. Polecam dziewczynę która dojeżdża w Warszawie.
    Podsyłam FB https://web.facebook.com/lilalashrzesy/
  • omnibuskaa 2017.06.28 [15:23]
    ja z kolei przedłużałam w Magic Visage w Śródmieściu, dziewczyna super robi rzęsy, pełna profeska, długo się trzymają no i cena jest atrakcyjna.
  • omnibuskaa 2017.06.28 [15:39]
    ja polecam salon Magic Visage w Śródmieściu, sama tam chodzę i zawsze wychodzę zadowolona, a salonie jest miła atmosfera, dziewczyna bardzo dokładnie zakłada rzęsy, no i cena jest bardzo dobra jak na Warszawę.
  • Pola_K 2017.07.27 [17:38]
    Też korzystałam z usług salonu Magic Visage. Kiedyś ktoś zrobił mi źle przedłużanie rzęs i miałam uraz. No, ale koleżanka mnie przekonała do salonu pani Estery i teraz jestem zadowolona!
  • balutka 2017.08.24 [13:02]
    najważneisjze jest to, żeby mieć zaufanie do osoby, która robi nam rzęsy bo efekt i jego mankamanty widać od razu, skoro teraz jesteś zadowolona z Magic Visage to się go trzymaj oczko.gif
  • KolorowaaKredka 2017.09.06 [17:59]
    W Warszawie najlepsze rzęsy robi pani Estera z Magic Visage, to jest śródmieście blisko pl Trzech Krzyży. Robi bardzo delikatnie, fajnie się idzie zrelaksować, a rzęski piękne.
  • Zielenica 2017.09.11 [19:08]
    Ja robilam w Silk Spa na Bielanach, tu masz link do icg strony https://tszansa.wixsite.com/silkspa Sa rewelacyjni i profesjonalni a efekt trwaly i naturalny. Jak robic rzesy to tylko tam smiech.gif
  • balutka 2017.09.12 [13:14]
    to prawda Estera z Magic Visage naprawdę super robi rzęsy, pełen profesjoanlizm, do tego jest niezwykle miłą osobą więc miło się chodzi do niej na przedłużanie.
  • gość 2017.09.28 [19:46]
    ja ze swojej strony polecam naturalną terapię którą testowałam na sobie i która dała świetne efekty: http://mlodzinadorobku.pl/skuteczna-kuracja-n a-rzesy-kerabione/

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...