Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona85858585

MIKRODERMABRAZJA- wasze doświadczenia itp

Polecane posty

Gość Ona85858585

Hej ;) Chciałabym poddac się serii zabiegów mikrodermabrazji, wiec bedzie tego ok 6 zabiegów. Moja skóra ma rozszerzone pory, jest troszke zanieczyszczona, moze nie mam twarzy w bardzo widocznych pryszczach, ale duzo mam zaskórnikow podskornych. Moim największym problemem mimo wszystko sa dwie blizny na twarzy kilkunastoletnie po ospe, których ciałabym sie pozbyc lub chociaz je znaczenie spłycic. Prosze opiszcie swoje przezycia/doswiadczenia jesli chodzi o mikrodermabrazje. tzn- ile miałayscie zabiegów, jaki koszt, czy jestescie zadowolone, jakie sa efekty itp Serdecznie pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Tak,robie raz w miesiącu,myśle,że nie ma potrzeby robić częściej:-) Robie u kosmetyczki,w Słupsku kosztuje 150zł trwa ok45 min z masażem i maseczką. Jest to oczyszczenie i głębokie złuszczenie naskurka,zmniejszenie zmarszczek,przebarwień i blizn.Na naczynka mi daje kosmetyczka wit.c w płynie+ultradzwięki.Cera może być lekko czerwona,3 dni uważamy na słońce i chlor. Jest też mocniejsza wersja w gabinetach medycyny estetycznej,ale o tej wiem mniej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Może lepszy dla ciebie byłby laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona85858585
chciałabym pierw spróbowac mikrodermabrazji? A czy Ty pozbywalas sie jakichs blizn w ten sposob? Czy jakiekolwiek blizn spłycaja sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luisa73
Miałam robione już 4 mikrodermabrazje, w odstępach ok 3 tyg - 4 tyg. Cerę mam tłustą, zanieczyszczoną zaskórnikami i już nie najmłodsza. Nie mam za to żadnych blizn. Mikrodermabrazja na blizny nie pomaga, ja mam kilka przebarwień, a i tak po tych 4 razach nie zeszły, choć nieco zbladły. Cera mi się troszkę poprawiła, jest na pewno gładsza w dotyku, o ładniejszym kolorycie i mniejszych zaskórniakach, ale żadna rewelacja. Płacę 200 zł w gabinecie medycyny estetycznej (sam zabieg, bez maseczek itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona85858585
a czy jest ktos komu na blizny mikrodermabrazja pomogła?? bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIALAM LICZNE BLIZNY I PRZEBARWIENIA MIKRODERMABRAZJA DLA MNIE BYLA STRATA KASY. JEDYNE CO MI POMOGLO TO PEELING ZIOLOWY FIRMY ANESI ROBIA TO W NIEKTORYCH GABINETACH - ALE UWAGA TYDZIEN CZSU SKORA PO TYM SCHODZI WIELKIMI PLATAMI I WYGLLADA SIE NIEZBYT LADNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj bo jak
Mój starszy syn ma dziurki po ospie i wziął kilka zabiegow i mu się spłyciły. Twierdzi, ze jeszcze ze2-3 i nie bedzie miał ich w ogóle. Mieszka daleko teraz więc nie wiem, czy ie sciemnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona85858585
a czy te blizny po ospie u Twojego brata były bardzo widoczne i głebokie? No walsnbie rozne opinie kraza o mikrodermabrazji- niektorzy sa zachwyceni a inni nie widza wogole rezultatów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona85858585
*Twojego syna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona85858585
Bardzo prosze o jakiekolwiek wypowiedzi na ten temat :9 bede naprawde bardzo wdzieczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Nie ,nie mam blizn,raczej pierwsze zmarszczki,które spłyca właŚNIE TEN ZABIEG.Ale wyczytałam,że to głębokie złuszczenie naskórka,spłycenie zmarszczek,przebarwień,spłycenie blizn i oczyszczenie twarzy. Weż jeden zabieg i zobaczysz jaki efekt,nie wykupuj odrazu karnetu,dobra kosmetyczka potrafi odróżnić potrzeby skóry. Osobiście jestem zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_N_N_A
Powtarzam się,sory:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moim wielkim problemem jest ogromny wrzód na dupie...czasmi bardzo mi doskwiera...szczególnie w moim siedzącym trybie pracy...rośnie z każdym zjadanym przeze mnie posiłkiem..zauważyłem, że szczególnym bodźcem wzrostu są dla niego ostre potrawy...uwielbia też kuchnię chińską... próbowałem juz wszystkiego...sam David Copperfield starł się by zniknął ale nic nie pomogło.... nawet się modliłem.... mój wrzód na dupsku jest już wielkości piłki tenisowej...jak jeszcze przybierze na wielkości, to sioę powieszę chyba... pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erwincia
Głupich niebrakuje,więcej wariatów niebyło moherowy berecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erwincia....Ty mi tu wyjeżdżasz z takimi farmazonami a mój wrzód na dupsku wcale od tego nie maleje...gorzej... jest na Ciebie wkurwiony na maxa i z wściekłości buzuje \\jeszcze bnardziej...czuję, że mam przerzut na drugi posladek....jak mogłaś??!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×