Odpowiedz na ten temat

Poprawa wzroku dzieki cwiczeniom?

• gość 2014.10.12 [12:40]
    No przeciez Okulary ajurwedyjskie
  • gość 2015.02.23 [08:52]
    Czy posiada ktos ksiazkę pdf....z metodą Batesa???? prosze o przeslanie na pocztę ... madera_gd@interia.pl
  • gość 2015.12.06 [10:46]
    mozecie sobie robić cwiczenia oczami ,a przyczyna czasem leży w kregach szyjnych,kregosłupie.Mój znajomy robi ćwiczenie na kregi szyjne i wzrok mu sie poprawil,ja tez troche próbowalam ,ale brak mi wytrwałości
  • gość 2016.04.18 [17:45]
    Picie tranu znakomicie wpływa na dobry wzrok! Synowi okulista zarekomendował podawanie tranu każdego dnia przez okrągły rok. Tak też robimy, aktualnie pijemy norweskiego Gala, który jest według mnie jednym z lepszych tranów na rynku.
  • gość 2016.05.05 [14:59]
    Warto poczytać o wpływie tranu na wzrok. Tran w połączeniu z luteiną chroni nasze oczy! Jestem zwolenniczką tranów z oleju wątroby dorsza, np. Gal. Trany te mają inny skład niż olej z rekina. Trzeba umieć odróżniać te dwa suplementy.
  • millleniia 2016.05.08 [14:39]
    Ja przyjmowałam maxiluten z luteiną. Uwierzyłam w obiecujące reklamy. Po zjedzeniu trzech opakowań stwierdzam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto. Nie odczułam żadnej poprawy. Teraz szukam czegoś lepszego. Nie polecam.
  • gość 2016.05.10 [21:22]
    No bo te wszystkie syntetyczne suplementy niewiele dają :/ Już o wiele lepiej pić tran Gal - tak jak ktoś tu już wspomniał tran rewelacyjnie wpływa na wzrok. Warto go pić przez całe życie.
  • gość 2016.06.01 [18:02]
    Regularnie pity tran, np. wspomniany tu Gal, znakomicie wpływa na wzrok.
  • aawwkk 2016.06.13 [14:36]
    Moja córka ma 10 lat. W lutym została stwierdzona wada -1 i -0,75. Zaczęłam z nią ćwiczyć wzrok ćwiczeniami znalezionymi w necie. Potem znalazłam informacje o Mikołaju Markiewiczu i treningu widzenia. Pojechała na weekendowy trening. Dostaliśmy wytyczne co do cwiczeń, diety, ogólnie dbania o wzrok. Po miesiacu ćwiczeń u okulisty już na oba oczy dostała mniejsze szkła - 0,5. Tak wiec moge szczerze powiedzieć, ze dieta odpowiednia i ćwiczeniami systematycznymi można wzrok poprawić. Córka nadal ćwiczy codziennie. Mamy wydrukowana tablice i sprawdzamy na niej sami w domu efekty naszej pracy.
  • gość 2016.06.21 [20:08]
    Tran norweski w połączeniu z luteiną. Tranów na rynku jest mnóstwo, ale ja stawiam na polskich producentów i kupuje norweskiego Gala.
  • figlufka 2016.09.19 [16:07]
    ja próbowałąm różnych sposobów aby poprawić wzrok i dopiero lesorowa korekta przyniosła jakieś efekty, robiła sobie w Sectrum we Wrocławiu, badzo profesjonalne podejście bo to kliniki z długoletnim doświadczeniem, dlatego tak długo szukałam odpowiedniej aż w końcu znalazłam.
  • Reliato7 2017.03.15 [12:18]
    Świetny artykuł o ćwiczeniu wzroku - https://adamed.expert/cwiczenia-oczu-na-popra we-wzroku/
    Jak pracujecie w biurze lub czytacie duzo ksiazek to raz na godzinie conajmniej powinniscie chociazby podejsc do okna i obserwowac odlegly krajobraz + patrzec na kolor zielony.
    Pozdrawiam usmiech.gif
  • gość 2017.05.31 [15:57]
    ćwiczenia to jedno, ważne jest też uzupełnienie mikroelementów które polepszają wzrok, przeczytaj sobie super przepis https://www.stolicazdrowia.pl/1588/popraw-wzr ok-skore-wlosy-czyli-miod-czosnek-cytryna-olej-lniany/
  • gość 2017.07.04 [16:26]
    Ja miałam wrażenie, że widzę naprawdę o wiele gorzej niż wcześniej ,dlatego czym prędzej udałam się do apteki z nadzieją, że mi pomogą. Pomogli , dali mi lutezan. Łykam juz ddrugi tydzien i cos juz zaczyna sie poprawiac. To pewnie przez ta klime w pracy....
  • poltek269 2017.10.07 [09:55]
    Mnie niestety żadne ćwiczenia nie pomagały, nawet okulary i soczewki nie dały rady. Zrobiłam więc duży krok i zdecydowałam się na zabieg laserowy metodą Lentivu w Optegrze w Krakowie. Minęły 2 miesiące i jak na razie jest świetnie.
  • ekotutka 2017.10.13 [10:04]
    na pewno można ćiwczyć wzrok, ja czasami w czasie pracy zeby ulżyć oczom wychodze na zewnątrz i parzę w dal, żeby oczy uspokoić, ale biorę też lutezan, który ma w składzie luteinę która wzmacnia narząd wzroku, niestety przez pracę przed kompem bardzo pogorszył mi się wzrok ale robię co mogę, żeby było lepiej.
  • Kasa dla Każdego 2017.10.13 [11:32]
    Jeśli chcesz sobie dorobić do wypłaty, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie
    Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!
    Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie kliknij na poniższy link:
    http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=762 15207
    i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 3 min.).
    Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 100-1400 pkt (0.50-7zł).
    Program nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...