Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrsofrussia

Rosjanin i Polka - niemożliwe?

Polecane posty

Gość mrsofrussia

Dwa tygodnie temu wróciłam z Rosji. Do Moskwy pojechałam,by się dokształcać.Podczas pobytu na kolacji u przyjaciół poznałam starszego o trzy lata Rosjanina. Bardzo sympatyczny,przystojny (nie wiem jak uhodował te loki, ja nie mogę) i wykształcony (coś z architekturą i budownictwem), ma pracę. Chyba poczułam do niego coś więcej,przebywaliśmy ze sobą bardzo dużo. O Rosjanach słyszałam jednak okropne rzeczy. Sama nie miałam z nimi jeszcze do czynienia.Jak to z nimi jest naprawdę? Jacy są wobec kobiet? Nadają się na męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo mama bede
eee tam czlowiek jak czlowiek znam wiele par rosjanin polka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsofrussia
Mało mnie obchodzi w tej chwili stan jego konta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaa93
przecież nie można wszystkich pakować do jednego worka ;) poznajcie się lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bugger_off_bastard
Masz małe szanse, bo Rosjanki to najlepsze żony. Większość jest piękna i oddana swoim mężom. Dużo robią, żeby ich zadowolić. A polskie żony po kilku latach zaczynają terroryzować swoich mężów. W Rosji to by nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam kolana dwa
No poznać się musicie, kto to powiedział że wszyscy rosjanie mają jeden określony charakter:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małazaj888
A skąd pomysł, że wszystkie Rosjanki są piękne? Wcale nie wszystkie, mieszkałam rok w Rosji. I dlaczego niby Polka nie może być piękną i dobrą żoną? Wydaje mi się że pan Rosjanin autorki nie ma powodów, żeby jej nie wybrać spośród swoich rodaczek. Rosjanie są bogaci i przystojni. Ale potrafią być cholernie zaborczy. I namiętni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4646
małazaj888 czy każdy z nich jest bogaty wątpie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
Możliwe;) mnie też podrywał rosjanin tylko ja jakoś nie chciałam z nim sie wtexy spotykać.. ale żałuje bo był bardzo przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
a zresztą sama mam wschodnie korzenie tzn ukrainskie ;) choć w większości jestem polką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
ja jestem 5 lat w zwiazku z rosjaninem .. ogolnie lepszy to zwiazek niz z polakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Navya
Ne mam nic ogólnie do polaków bo w koncu każdy mój facet był polakiem ,ale jednak w porównaniu do innych narodowości.. polacy słabo wypadają..byłam w różnych krajach i jak taki przystojny włoch ,grek , hiszpanin, rosjanin zaczął mnie podrywać to mi się gorąco robiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
ja do polakow tez nic nie mam... ale moje serce wybralo jednak obcokrajowca.. pojechalam do Moskwy do kolezanki , tam przypadkiem poznalam Viktora jest zolnierzem w jednostce specnaz cos takiego jak w pl grom. Mimo porywczosci i agresywnego charakteru potrafi byc bardzo opiekunczy i dba o to bym byla najszczesliwsza kobieta na swiecie. Bylam w 3 zwiazkach z polakami ale zawsze okazywalo sie cos nie tak ,a tutaj traf w 10siatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
Wredna i podla ja osobiście bałabym sie być z człowiekiem co służy w takich służbach ale twoje życie twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga33333
Kiedyś rozważałam związek z Rosjaninem z Łotwy. Uznałam że to nie ma sensu. On miał mózg wyprany od propagandy o dobrej matuszce Rosji, więc pomyśl co by było z takim Rosjaninem z Rosji... Różnice kulturowe są zbyt duże... No chyba że jesteś komuchem i lewackie poglądy Ci nie przeszkadzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helga na tej samej zasadzie
z Polka nie mogłby sie zwiazac nikt z zachodu, bo mentalnosc komusza ( tak zreszta czesc zachodu nas odbiera, czy chcemy, czy nie). Rosjanie sa rozni, tak jak i Polacy, a nawet bardzej, bo jest ich wiecej, wiec wieksza rozmaitosc. Generalnie Rosjanki musza bardziej zajmowac sie domem i dbac o męza,niz Polki , ale to nie reguła , Znam jedno bardzo dobre malzenstwo Polak - Rosjanka, oraz wiere malzenstw rosyjskich - bardzo fajnych.Wszystko zalezy od czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
to ,ze jest tak, a nie inaczej wychowany mi to nie przeszkadza.. mieszkam w Moskwie ,nauczylam sie jezyka rosyjskiego, zaczelam pojmowac trandycjei kulture i nie widze w tym nic zlego ,a to ze tak szanuja Mateczke Rosje chwala im za to ,polacy za polski nie potrafia szanowac. To ,ze jest ze specnazu ,moze nie jest jego dobra strona , to ze walczyl, zabijal , to ze byl uczony przezyc w najgorszych warunkach ,coz nie zmienilabym tego w nim nigdy. Kocham go z wadami i zaletami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rascwietali jablani i gruszi
hmmm taki np Jarek i Anodina.... mielibysmy drugą fukushime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsofrussia
Igor natomiast pracuje jako architekt,ale będąc w Rosji miałam okazję poznać chłopaka z jakichś służb rosyjskich. Szczerze? Bałabym się. Agresywny,skakał do wszystkich ;/ Igor natomiast jest spokojny i taki... romantyczny. Wczoraj dostałam kwiaty kurierem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
ja bym się bała związać z rosjaninem i tyle , boje sie ich i nikt i nic tego nie zmieni. Ślubów żadnych w mym zyciu nie planuje postanowiłam przeżyć zycie w pojedynke. Dwóch rosjan chciało mnie zdobyć ale powiedziałam tylko '' prosze odejść'' poskutkowało!! Już kilku Polaków tak dało mi popalić że jeszcze rosjanina brakuje do szczęścia a ci jeszcze gorsi od naszych. Boje sie mężczyzn i nie chce być niczyją żoną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
katjuszaaaaaaaaaaaa jak rozwiązujecie kwestie religi, kultury, języka, wychowania dzieci i gdzie mieszkacie?? I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytaniewazne
Mam 20 lat od pewnego czasu interesuje się mną pewien Rosjanin ja też do niego coś czuje - pierwsze zauroczenie w życiu. Mój problem polega na tym że w wieku 16 lat zachorowałam na raka jajnika i miałam operacje ( usunięcie jajników z macicą) potem 6 cykli chemi potem rok spokoju i nawrót skur na płucach po kolejnej chemii i leczeniu hormonalnych zniknęły. Obecnie już jestem zdrowa i na zewnątrz atrakcyjna nawet bardzo. ( tylko jeden guzek przerzutowy uspany mam usunąć z krtani ale to pikuś). Problemem moim jest czy pozwolić temu mężczyznie zbliżyć się do siebie czy lepiej odpuścić boję się jak zareaguje na: - bezpłodnosć wywołaną operacją?? - hormony wywołały nadmierne owłosienie ( kryje się z tym jak mogę ale nie wiem jak to ukryje na brzuchu, piersiach, plecach przy bliższym kontakcie) Nie wiem czy on mnie taką zaakteptuje i czy będzie chciał taką dziewczynę dla siebie sama nie wiem czy kontynułować te znajomość czy lepiej sobie odpuścić bo podobno rosjanie zwracają uwagę na piękno kobiety i są konserwatywni. A cierpieć już naprawdę więcej nie chce; ( a nie wiem czy rosjanie rozumieją takie problemy i bo nie miałam styczności z tą nacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pytaniewazne
nie rezygnuj tak łatwo z osoby co Ci nie jest obojętna jesteś tak samo warta jak zdrowe kobiety !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
on szuka chyba chooooya do dooopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
trochę kultury !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
ohh sie panowie zbulwersowali ze wolimy laske robic obcokrajowca a wam pozostaja ochlapy ... wybacz po tym Twoim zachowaniu Arek to mimo wszystko kurwa nawet wolalabym azjate , bo przy Twoim charakterze to bym miala 25 lat do odsiadki bo pierwsze co bym zrobila to noz ci wbila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
wracamy do tematu: mną interesuje się pewien rosjanin ale nigdy nie zostanie moim mężem :( po przejściach z byłym (polakiem) mam taki uraz do mężczyzn że nie potrafie być na stałe z facetem bez względu na narodowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
svidania widzialam ze na poprzedniej stronie pisalas ,ze balabys sie z takim facetem w tkich sluzbach co sluzy.. wiesz przyzwyczailam sie ze wiecznie z poobijana morda wraca, ze ma mnostwo blizn, ze czasem dzien zaczyna sie od postawienia stolicznaja na stol, albo ze wyjezdza .. nie jest mi latwo w Moskwie samej zwlaszcza ,ze nie mam kolezanek tutaj rosjanki sa inne niz polki a co do kolegow to wszyscy to wojskowi wiec ... wodka, bialosniezki albo sluzba dla matuszki Rosji Co do religii on jest prawoslawny ja katoliczka religia bardzo podobna wiec nie mamy zgrzytow , ma moze troszke inny poglad na zycie kobiety u boku mezczyzny ale mnie on sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
koleżanko ja sie wogule boje mężczyzn!! przez 18 lat byłam ofiarą przemocy a mój maż był tylko kierownikiem. Nie chce drugi raz strachu, poobijanych twarzy, kopniaków i awantur wole być sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×