Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mrsofrussia

Rosjanin i Polka - niemożliwe?

Polecane posty

Gość Wredna i podla
Arek jakbys mnie zobaczyl na cam to bys sam sie spuscil nie dotykajac swego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
svidania to wspolczuje ,przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
a wobec Ciebie twój nigdy nie użył siły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
wiesz ciezko odpowiedziec nigdy w zlosci , nerwach czy po alkoholu raz podniosl na mnie reke ,ale skonczylo sie ,ze sie opamietal i przeprosil nauczyl mnie sztuki walki ktora uzywaja w specnazie ,czasem walczymy razem i wtedy moge miec nie dokonca ladna buzke albo siniaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svidania
normalne to nie jest :( ja opuszczam wątek do widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
jest mieć męża z Rosji. Ten kraj jest specyficzni, ludzie w nim. Oni przecież nie sa źli, zwłazcza ci współcześni Rosjanie, mają lepszy dostęp ,,do świata,, nie są aż tak zbałamuceni przez propagandę. Nie byłam w Rosji, bardzo chce się tam w przyszłości wybrać. Zastanawianie się nad facetem z Rosji jest jak myślenie nad facetem w ogóle. Nigdy, prze nigdy nie można zagwarantować że dany mężczyzna będzie taki jaki był albo sobie wyobrażałyśmy. Czy w Polsce nie ma tato katów? damskich bokserów? Rosja i tamtejsi ludzie podobno są dobrymi i zgranymi ludźmi. Jeśli już zastanawiasz się nad związkiem z nim to nie dlatego że jest Rosjaninem, ale człowiekiem w ogóle. Mimo wszystko- powodzenia Wam baaardzo życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wredna i podła
wydaje mi sie że robisz sobie z nas kawały i tyle .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
tak kraj jest specyficzny i ludzie takze.. mimo ze bieda az piiszczy w miastach to matuszka Rosja jest najwazniejsza i kazdy stanie za nia... mezczyzni mowisz wspoczesni ... nie do konca chyba ,ze byli wychowywani poza Rosja i nie maja wpojonych tradycji i przyzwyczajen a co do zwiedzania Rosji polecam mOSKWE piekniejsza niz NY, czy Londyn ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
dziewczyny piszcie, jestem bardzo zainteresowana waszymi doświadczeniami. Naprawde, staram sie pogłębia.c swoja wiedze o Rosji o tym kraju, ludziach. Zwłaszcza wredna i podła, ze względu na to że tam mieszkasz. Jak długo? Dlaczego mówisz że kobiety w rosji sa inne niz my, polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
a dlaczgo mialabym sobie robic z was kawaly? tego wogole nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
no właśnie, nie moge tego zrozumiec, dlaczego, dlaczego tak jest własnie, tyle ludzi zawziętych, oddanych nie potrafia zawalczyć o dobro dla siebie. pragne odwiedzić moskwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wredna i podła
a ja marze żeby zostać zesłany na kołyme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
moim najwiekszym marzeniem masz skype? nie chce za duzo pisac tutaj tu ludzie nie mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
kurcze nie mam skypa :( :( :( chętnie bym z Toba pomówiła Nie wtrącajcie się jak was to nie interesuje!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawtrak
Ja też bym chciała rosjanina ale boje sie alkoholu i przemocy domowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
przemoc i alkohol możesz też miec od polskiego faceta ja nie wiem dlaczego się tak generalizuje kiedyś poznałam młodego przystojego chłopaka z azerbejdzanu-co za facet ale musiałam wyjechać i tyle z naszego kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
no szkoda , nie lubie tutaj pisac o swoim zyciu bo tylko dopierzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
moim najwiekszym marzeniem.. ona ma racje alkohol i przemoc domowa to bardzo czesto spotykane bym powiedziala ,ze nawet za czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawtrak
jakby jeszcze zamieszkał ze mną w PL to by było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
szkoda cholera, w domu mam tutaj nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc
w poprzedniej pracy mialam sporo rosjanek. przez to jakos tak urazu do rosjan sie nabawilam. wiekszosc rosjank ktore poznalam to twarde babki, strasznie wladcze i pyskate, dziewczyna mojego brata zreszta tez. zawsze z czyms ma problem. w kasze dmuchac zadna sobie nie da. teraz w nowej pracy mialam okazje poznac paru facetow z rosji. sa jakby bardziej na luzie niz babki, ktore poznalam wczesniej. moj facet zawsze na przerwach gra w karty, a to z kim i w co nie ma znaczenia. a granie w karty z ruskimi to calkiem niezla zabawa:Dzawsze kupa smiechu. teraz niestety jednego wyrzucili, bo idzie na 4 miesiace na odwyk, ale najprawdopodobniej przyjma go znowu po skonczeniu odwyku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrsofrussia
Ale Rosja to naprawdę piękny kraj, spotkałam się z ludzką życzliwością. A co do mężczyzn to trochę zraziłam się, gdy ja i Igor siedzieliśmy w parku, a wtedy podszedł do nas jakiś mężczyzna i próbował Igora sprowokować do bójki. Tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
bojki to jedna z rozrywek rosjan, zaczepiaja by sobie czas umilic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
kiedys widziałam rosłego rosjana z jego kobietą, postawny, mężny w jakiś orderach wojskowych, prawdziwy mężczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesc
mój teść jest Rosjaninem ale mieszkającym od 30 lat w PL i nigdy na teściową nie podniósł ręki i zapatrzony w nią jak w obrazek :) on pracuje teściowa zajmuje się domem. Mają dorosłe już dzieci wychowane zupełnie jak Polacy, alkohol umiarkowanie ale alkoholikiem nie jest. A do teściowej opiekuńczy strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
hehe takiego to ja mam , ale rzadko chodzi w mundurze wyjsciowym ,zazwyczaj to moro czekaj to sie nazywa na polskie mundur polowy czy jakos tak i kochane koszulki w paseczki bialo-niebieskie hihih zawsze sie z tego smieje mowie ,ze to tak jak marynarz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawtrak
Wredna i podla z ciekawości ile % rosjanek jest bitych przez mężów ja czytałam że ok 90% ( bez złosliwości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
:) być może kiedy ś spotkam swojego wybranka z Rosji Jak oni to mówią eto że Rosijja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredna i podla
buziak i moze do potem moj wraca o 11 a juz po wpol musze podgrzac kolacje .. poka devushki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim najwiekszym marzeniem
pozdrawiam wredna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×