Odpowiedz na ten temat

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

• gość 2016.03.12 [10:54]
    Jeszcze zapytam - pytałam dystrybutora czy przy astmie i zażywanych korkytkosteroidach można używać komputera. Dostałam potwierdzenie, że można. Czy są osoby, które mają astmę i mogą to potwierdzić?
  • kameleonek 2016.03.12 [14:55]
    W moim przypadku leki na przeziębienie nie powodowały wzrostu tempki, ani pastylki, ani apapy/ibupromy/aspiryny/neosine itp., tak samo te w postaci proszku do sporządzenia płynu. one wszystkie są na bazie paracetamolu lub kwasu acetylosalicynowego więc spokojnie usmiech.gif
  • gość 2016.03.12 [16:43]
    a co sądzicie o nowym cyclotestcie? Myplan albo myway?
  • gośćą 2016.03.12 [17:08]
    Mi dziewczyny odpowiedziały wcześniej, że nie używają cyklotestu. Na jego temat jest specjalny wątek. Tam jest kilka opinii.
  • aga92 2016.03.12 [17:47]
    Cześćoczko.gif Mam do was takie pytanie, w przypadku cyklu bezowulacyjnego komputerek pokazuje do końca cyklu czerwone światełko? Bo mam taką dziwną sytuację, w czasie cyklu prognozował mi owulacje i migał, wczoraj wprowadziłam M i przestał migać w tamtym dniu, stąd moje pytanie czy oznacza to cykl bezowulacyjny, czy to kiedy faktycznie nastąpiła owulacja pojawia się jakoś później.
  • kameleonek 2016.03.12 [18:24]
    aga o wystąpieniu owulacji świadczy wzrost temperatury i utrzymuje się ona już na wysokim poziomie mniej więcej do miesiączki. jeśli przez cały cykl tempka była na jednakowo niskim poziomie i nie było skoku i dostałaś miesiączkę to zapewne był cykl bezowulacyjny. a na prognozy nie ma za bardzo co patrzeć, liczy się tylko kolor lampki po wykonanym pomiarze usmiech.gif
  • kameleonek 2016.03.12 [20:38]
    źle Cię przedtem zrozumiałam - myślałam że miałaś czerwone przez cały cykl, a tutaj elegancko wszystko, była owulka. a to że Ci prognozował na 21 dzień cyklu to tak jak wcześniej pisałam - prognozami się nie kierujemy, bo kompy prognozy wyliczają ze średnich, a dopiero po skończonym cyklu można wiedzieć mniej więcej kiedy była owulacja. skok temperatury jest po owulacji bo wtedy zaczyna pracę progesteron, co się wiąże z podwyższeniem temperatury ciała. a teraz po skończonym cyklu kiedy pokazuje że była owulacja?
  • aga92 2016.03.12 [20:44]
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź oczko.gif . No właśnie nie mruga wcale, dlatego trochę mnie to zmartwiło, ale LC mam dopiero od stycznia więc, może to też ma jakieś znaczenie.
  • gość 2016.03.14 [10:27]
    Czy mając nieregularne cykle między 28 a 41 dni mogę używać Lady Comp?
  • Magi84 2016.03.14 [11:18]
    Komputerek dopiero ok 3-4 dnia nowego cyklu potwierdzi owulacje. Wszystko przez to że są 3 dni na korektę miesiączki.
    co do nieregularnych cykli to musisz wiedzieć, że może dawać dużo czerwonych lampek bo będzie się z odnosił do najkrótszego z cykli i w tedy może nie dawać zielonego po okresie.
  • aga92 2016.03.14 [13:58]
    Magi 84 dziękuję Ci za odpowiedź. Faktycznie dzisiaj lampka znowu zaczęła mrugać usmiech.gif
  • maleństwo1 2016.03.14 [15:47]
    dokładnie tak jest, dopiero po kilku dniach nowego cyklu, jak się cofniesz w którymś dniu zaczyna migać lampka potwierdzająca owulację.
  • katasha7 2016.03.28 [19:36]
    A mi akurat na święta przydarzyła się dość niefajna przygoda zalałam kompka kawą masakra jakaś jutro muszę zadzwonić do dystrybutora i odesłąć do naprawy. Na szczęście teraz mam M więc strata kilku pomiarów nie zaszkodzi.
  • gość 2016.03.29 [00:31]
    gośćą 2016.03.12 [17:08]
    Mi dziewczyny odpowiedziały wcześniej, że nie używają cyklotestu. Na jego temat jest specjalny wątek. Tam jest kilka opinii.
    Dzięki za informację. Znalazłam większy wątek, ale dotyczy starszej wersji. Mi chodzi o tą która weszła w zeszłym roku. Podobno ma znacznie więcej funkcji.
  • maleństwo1 2016.03.30 [15:42]
    o matko to faktycznie masakra z tą kawą
  • katasha7 2016.03.31 [21:11]
    no masakra ale jednak niemiecka jakość to coś wysłałam je kurierem do dystrybutora we wtorek i już dzisiaj odesłali na szczęście kawa nie poczyniła większych szkód i urządzenie po małym przeczyszczeniu w środku działa usmiech.gif dystrybutor zrobił mi wydruk i wgrał aktualizacjęusmiech.gif
  • maleństwo1 2016.04.07 [14:31]
    to raczej nie mogło być jakieś mega zalanie, bo inaczej pewnie wymieniliby coś z środka
  • katasha7 2016.04.15 [08:53]
    No może mega zalanie nie było ale jednak pół kubka kawy się wylało al;e od razu zaczęłam wycierać. Na szczęście nic poważnego się nie stało usmiech.gif
  • maleństwo1 2016.04.22 [12:53]
    całe szczęście usmiech.gif
  • 8miesięcy stosowania 2016.04.24 [08:45]
    Witam.
    Ja stosuję Lady Comp od 8miesięcy. Przy 30dniowych cyklach pokazuje mi 13 czerwonych, 15 zielonych (w tym M) i 2 żółte.
    W ciąży na razie nie jestem, przy zielonych nie zabezpieczamy się, przy czerwonych zawsze gumka. Uważam że to bardzo dobra inwestycja, polecam!
  • katasha7 2016.04.26 [08:30]
    Też uważam że to bardzo dobra inwestycja ja mam ok 10-12 czerwonych w miesiącu żółtych brak chyba że coś się dziwnego dzieje np. pominięty pomiar czy niewyraźny skok tempki.
    Ja w ciąży byłam 2 razy ale za każdym razem planowane a używam już przeszło 6 lat
  • maleństwo1 2016.05.09 [14:34]
    ja mam podobnie ok 30 dniowe cykle, 12 czerwonych, 2 żółte na przełomie lampek i reszta zielone.
  • Luna9402 2016.05.14 [16:07]
    hej usmiech.gif mam pytanko co myślicie o tym urządzeniu
    zestaw ovu-comp komputer cyklu + mikroskop owulacyjny
    * Mierzy temperature z dokładnością do 0.01C
    * Interpretuje dane temperatury i prognozuje płodność.
    * Budzik zapewnia stały czas pomiarów i dokładność odczytów.
    * Zapisuje 250 odczytów i przedstawia je w graficznej postaci.
    * Rejestruje i analizuje: krwawienia, informacje o przyjmowanych
    lekach, o gorączce, bólach miesiączkowych, upławach i
    nieprawidłowych krwawieniach
    * Posiada wymienną baterię oraz polską instrukcję obsługi.
    Ovu-comp to cyfrowy komputer cyklu. Pozwala monitorować i prognozować płodność. Ovu-comp to znacznie więcej niż termometr do metody termalnej- ten monitor płodności, jest w stanie obliczyć dokładną datę owulacji i miesiączki oraz szczytowe dni płodne na podstawie dziennych pomiarów temperatury i innych wskaźników płodności. Przez pierwsze trzy miesiące Ovu-comp „uczy się” organizmu, aby po tym czasie móc prognozować owulację. Unikalny mikroprocesor miesiąc po miesiącu analizuje temperaturę ciała w celu zapewnienia wyjątkowo dokładnych wyników.
  • Magi84 2016.05.16 [15:26]
    ja jestem wierną fanka Lady-comp , reszt to naśladownictwo , nie wiadomo czy dobre i skuteczne
  • maleństwo1 2016.05.20 [13:36]
    ja też jestem za LC bo tu są badania i przy wyborze to było dla mnie ważne
  • katasha7 2016.06.15 [09:09]
    hehe ja też jednak przekonana jestem tylko do Lady Compów ponieważ co by nie było są już na rynku od w sumie chyba 30 lat jest wiele badań dotyczących ich skuteczności a te nowości to w podróbki, które nigdy nie będą lepsze od oryginału.
  • maleństwo1 2016.06.15 [15:48]
    też tak myślę
  • amelka2602 2016.06.24 [08:13]
    Cześć usmiech.gif Mam takie pytanie. Bo szukałam dużo w necie ale nigdzie takiego przypadku nie znalazłam. Otóż mam 43 dzień cyklu i Pearly wskazuje mi trzy lampki ciągłe -> czyli według instrukcji ciążę. Jedna popołudniu zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy w takim razie Pearly mogło się jednak mylić? Nie wiem co o tym sądzić. Zrobię test jeszcze raz może.
  • amelka2602 2016.06.24 [08:14]
    Dodam, żę stosuję pearly od ponad półtora roku i nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła a mniewałam niestety dłużzse cykle
  • Magi84 2016.06.24 [11:17]
    To nie jest kwestia pomyłki urządzenia , jeśli cykl ci się wydłuża a do tego temperatury są nadal wyższe , to pokazuje ciążę, on odnosi się do danych wprowadzonych do urządzenia po ilu dni od wykrytej owulacji informuje o ciąży, sprawdź w instrukcji, chyba 18 . Jeśli jednak nie jesteś w ciąży i dostaniesz już okres to wprowadź to do komputerka i znowu będzie wszystko oki. Ale jeśli temperatury są podwyższone i nadal rosną to radzę powtórzyć test ale z krwi.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...