Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paniHania

gdzie najlepiej pożyczyć pieniądze?

Polecane posty

Gość paniHania

myślę o pożyczce w firmie typu provident, nie mam doświadczenia bo nigdy nie korzystałam z usług takich firm pożyczkowych. Chcę pożyczyć ok 3000 na max 1,5 do 2 miesięcy. macie jakieś doświadczenia z pożyczkami? możecie polecić jakąś firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozyczkodawca
a co mozesz zaoferowac w zastaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martychna_K
Lepiej nie pozyczać żadnych chwilówek! Najlepiej zaufac jakiemuś bankowi, który nie zdziera tak dużo procent... Dobrze jest przejrzeć sobie zestawienia z najlepszymi bankami, które udzielają kredytów (także dla klientów zewnętrznych!). Ze swojej strony polecam Invest Bank, który ma jedne z najtańszych pożyczek na rynku. Widziałam tez u nich sporo konkursów, np. biorąc Kredyt Plus można wziąć udział w konkursie, i wygrać ciekawe, WARTOŚCIOWE, nagrody - iPady i samrtfony Galaxy III Mini. Np. przy pożyczce 8 tysięcy złotych na 12 miesięcy oprocentowanie wyniosłoby jakieś 17%, a miesięczna rata - ok. 700 zł. Oczywiście mniej pozyczysz - mniejsza rata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie czekam na decyzję tego Kredytu Plus w Invest-Banku. Może i smartfona wygram, bo na 20 000 na iPada nie miałam zdolności:P Za cieńka w uszach jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obi77
Ja proponuję zaznajomić się z oafertami takimi jak ta: http://www.skarabeusz.biz.pl bardzo dobra jakośc pozyczki, w dodatki bardzo małe oprocentowanie, w dodatku można pożyczyć niskie kwoty nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od mafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mars66
Moja odpowiedź jest bardzo prosta - tam gdzie jest to najtańsze. Najtańsze kredyty mamy zwykle są pod zastaw. Dlatego wielu z was pewnie będzie zainteresowanych zastawem rejestrowym o którym możemy poczytać na www.comperia.pl/zastaw-rejestrowy.html - można zastawić swój samochód czy inne ruchomości. Korzystał ktoś z tej możliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIND STOB DE FAJER
Hejku allejkum ja pozyczac od provident oni miec dobra kasa, pozyczac tez od mala fiat z chwilowka ta pani byc bardzo mila ja dziekowac ze zyc w ta kraju. allejkum salem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna8812
Pieniądze należy pożyczać mądrze i odpowiedzialnie. Pożyczki chwilówki muszą pochodzić tylko z wiarygodnych instytucji pozabankowych. Warto w tym celu korzystać z najlepszych portali finansowych, które w profesjonalny sposób udostępniają i umożliwiają poznanie szczegółowe wszystkich ofert. Ja korzystałam ostatnią z portalu, który poleciła mi znajoma. Mogę z pełnym zaufaniem doradzić, że jak ktoś jest poszukującym dobrych pożyczek, chwilówek. Proszę sprawdzić portal: www.chwilowki-ok.pl Sama korzystałam wiele razy i polecam sprawdzone i pewne źródło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kengeka
Ja radzę zapoznać się również z tymi informacjami na temat zastawu rejestrowego: http://www.comperia.pl/zastaw-rejestrowy.html - jest to obecnie jedna z form zabezpieczeń w przypadku kredytu samochodowego. Jeśli chodzi o pożyczki to o wiele lepszy jest bank niż jakieś inne niesprawdzone instytucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiejja
Tylko biorąc pożyczkę u nich trzeba mieć konto w tym samym banku, co oni. Wtedy wszystko trwa znacznie szybciej. Podobno jest to Pekao, BZWBK, mBank, City Handlowy, PKO BP , ale fakt można u nich dostać pożyczkę w kilkanaście minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katajjjjka
Mysle ze najbezpieczniej będzie pożyczyć przez taki portal http://www.emamona.pl Tutaj macie szybka decyzje do 15 minut i możecie bezpiecznie pozyczyć pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde, lepiej z zadnych chwilówek nie korzystać. Prawda jeden raz mi się przytrafiło, to brałam na Szybkiej Gotówce. niby firma wporządku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol M
firm udzielających chwilówek jest multum. W inernecie na forach też jest pełno opinii o różnych pożyczkach. Osobiście czasem pożyczam w Lendon i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bieleń
Lepiej brać chwilówke niz przez bank - jest to owiele szybćiej i ma mniej rejestracijnych szczegułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze uważaj jak pożyczasz, dobrze policz czy będzie Cię stać na spłatę (i ile), ja w tym temacie już mam duże doświadczenie i wiem, że czasem to ostatnia deska ratunku, jak już wiesz ile będziesz w stanie spłacić to sprawdź oferty na jakiś rankingach pożyczek online, ja korzystam z http://www.webpozyczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krytyna
Niespecjalnie jestem za chwilówkami, bo tak na prawdę szybki termin spłaty nijak mnie nie urządza. Jeśli już brałabym pożyczkę pozabankowo to wziełabym w Aasa. Moja znajoma pożyczała od nich i 2tysiące rozłożyli jej na 18 miesięcy. A jak się wejdzie na ich stronę asakredyt.pl to można zrobić symulację z kalkulatorem spłat i od razu obok pojawiają się rozpisane wszelkie koszta jakie trzeba by ponieść. Stanowczo wolę tak niż dać się gdzieś oszukać ukrytymi kosztami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adammka
no może chwilówki nie są najlepszym rozwiązaniem ale jak człowiek musi szybko mieć zastrzyk gotówki.. niestety miałam taką sytuacje i musiałam się poratować jakoś....wybrałam Lendon i nie żałuję. Jasne zasady, dobra współpraca i co najważniejsze małe koszty tego wszystkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od mafi. Jak nieoddasz to odrobisz w burdelu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
Witam, Dziękuję o wzmiankę o naszej marce w tak pozytywnym kontekście. W Aasa Polska dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci cieszyli się komfortem współpracy na jasnych zasadach i uczciwych warunkach. Jako Rzecznik marki obecny na forum, zachęcam do zadawania pytań i dyskusji na temat naszej oferty. Pozostaję do dyspozycji i pozdrawiam serdecznie, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlarciaK
A jak mam już kredyt w innym banku to jest jakaś szansa na pożyczkę u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulliana
Ja mialam kredyt w banku i dostałam u nich pożyczkę, więc raczej nie będzie problemu. Pytanie czy spłacasz tamtą w miarę terminowo, bo oni chyba sprawdzają BIK z tego co zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to przecie zaden problem mozna se pomachac 333 www.youtube.com/watch?v=DvEYhVwnQtw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzecznik Aasa
KlarciaK, Pozwolę sobie potwierdzić podaną tu informację. Otrzymanie pożyczki w trakcie spłacania innej jest możliwe, o ile nie zalega Pani ze spłatą rat i nie figuruje w związku z tym w bazie dłużników. Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości - służę pomocą. Pozdrawiam, Rzecznik marki Aasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Dużo przydatnych informacji na temat pożyczek mają na stronie www.pozyczkaportal.pl . Wrzucają co jakiś czas newsy na temat promocji w poszczególnych firmach. Ja tutaj zawsze szukam, jak akurat cierpię na deficyt gotówki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś na tym forum niepochlebnie się wypowiadał o firmie Kredyciak. Pozwoliłem sobie ich 'prześwietlić' i powiem, że nie jest tak źle. Wiele ciekawych ofert można znaleźć u nich : http://www.kredyciak.pl/na-dowolny-cel/ NIe wszystkie są warte polecenia, ale każdy coś wybierze dla siebie. Trzeba tylko sporo czytać i analizować umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek34
Witam wszystkich. Tu znajdziecie wszystkie informacje jak i gdzie pożyczyć SAM SPRAWDZIŁEM I JESTEM ZADOWOLONY i linki do prawdziwych ofert banków i realnych parabanków. Polecam! kovall.produktyfinansowe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×